صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > ژل های دائم یا هیالورونیک؟ 


ژل های دائم یا هیالورونیک؟


 

چرا با وجود ژل های دائم از ژل های هیالورونیک که ماندگاری شان 6 ماه تا یک سال است استفاده می شود؟


متاسفانه در سال های گذشته بسیاری از متقاضیان به این دلیل که در مسائل مالی صرفه جویی کنند و یک بار برای همیشه این کار را انجام دهند به تزریق ژل های دائم تمایل داشتند، اما باید این نکته را به خاطر داشته باشید هر ماده خارجی در بدن با واکنش طبیعی آن، دردرازمدت مواجه خواهد شد که این مسئله باعث بروز عفونت و عوارض جبران ناپذیر حتی در مواردی باعث حرکت ژل های دائم در بدن می شد.

در بهترین شرایط اگر لبها دچار عفونت نمی شدند پس از گذشت چند سال به شکل گلوله گلوله می شدند که متاسفانه خارج کردن آن از لب فقط به روش جراحی میسر بود.

همه دردسرها نشات گرفته از این ذهنیت بود که با یک بار هزینه فرم لب های آنها زیباتر  می شود، از طرفی هر تغییری در ظاهرمان ممکن است پس از مدتی برایمان جذابیت نداشته باشد و این دائمی بودن بسیار دردسرساز خواهد شد.

اما روش ایمن کدام است؟

پیش از هرچیز باید با معجزه ای به نام هیالورونیک اسید آشنا شوید:

این ماده در بافت پوست هر نقطه بدن و در همه نژادها وجود دارد. اسیدهیالورونیک فضای بین الیاف کلاژن و الاستین را پر می کند، آب را در پوست نگه داشته و حجم پوست را حفظ می کند. با افزایش سن هم این ماده رفته رفته کاهش می یابدو به عبارت دیگر راز جوان ماندن پوست وجود این ماده در بدن می باشد. با تزریق این ژل در لب می توان فرم لب را اصلاح کرد و از سوی دیگر به دلیل عدم ماندگاری دائم، در کمترین شرایط پس از گذشت 6 الی 12 ماه به تدریج جذب بدن و سپس دفع خواهد شد.

نکته آخر و مهم ترین اصل، کیفیت ژل های تزریق شده است. در حال حاضر در بازار ایران ژل های بسیاری موجود است که مورد تایید وزارت بهداشت نمی باشند(فراموش نکنید که استانداردهای وزارت بهداشت در خصوص کالاهای وارداتی بسیار سختگیرانه می باشد و کالایی که تاییدیه وزارت بهداشت را دارد یقیناً مورد اطمینان خواهد بود.)

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه