صفحه اصلی > تناسب اندام > cool tech 


انجماد سلول های چربی با تکنولوژی cool tech

 


دستگاه Cooltech با هدف رفع چربی نقاط مختلف بدن از طریق به کارگیری کنترل‌شده سیستم خنک‌کننده طراحی شده است. یکی از کاربردهای اصلی این دستگاه پیکرتراشی و بازطراحی تمام نواحی بدن است که برای دستیابی به آن اپلیکاتورهای مختلفی در دستگاه Cooltech گنجانده شده است که قابلیت انطباق با تمام نواحی بدن را دارد. تمام تجهیزات جانبی در دمای حداکثر منفی هشت درجه سانتی‌گراد کار می‌کنند. دستگاه Cooltech برای این که قابل کاربرد برای کل بدن باشد و تعریف مجدد تمام خطوط و انحناهای بدن امکان‌پذیر باشد، مجهز به هندپیس‌های متعدد است. در مجموع درمان با این دستگاه، عملی بدون درد، غیرتهاجمی و موثر برای از بین بردن سلول‌های چربی است.

خصوصیات دستگاه CoolTech

 

دستگاه Cooltech به منظور پیکرتراشی و بازطراحی کل بدن طراحی شده است؛ برای دستیابی به این هدف دستگاه به اپلیکاتورهای متعدد مجهز شده است تا مناسب استفاده برای هر نقطه‌ای از بدن باشد. بعضی از خصوصیات مهم این دستگاه عبارت‌اند از:

شکل‌دهی مجدد کل بدن

 

دستگاه Cooltech با هدف لاغری موضعی ناحیه‌های مختلف بدن طراحی شده است. این دستگاه دارای اپلیکاتورهای متعددی است که استفاده از آن را برای تمام نواحی بدن امکان‌پذیر می‌سازد و به این ترتیب می‌توان تناسب اندام دلخواه را در کل بدن به وجود آورد.

حداکثر ایمنی

 

آزمایش‌های بالینی متعددی بر روی دستگاه Cooltech در محیط طبیعی و مصنوعی انجام شده است، نتایج تمام این آزمایش‌ها موید ایمنی کامل درمان با دستگاه Cooltech است. سابقه طولانی و مثبت دستگاه بالاترین سطح کارایی را در از بین بردن چربی تضمین می‌کند.

نتایج چشمگیر

 

بیش از یک میلیون بیمار با دستگاه Cooltech تحت درمان قرار گرفته‌اند و از این تعداد 95 درصد از نتایج عمل رضایت کامل داشته‌اند. مطالعات بالینی بافت‌شناختی تحلیل سیستماتیک چربی را تایید می‌کند.

دستگاه Cooltech از طریق ساز و کاری مبتنی بر اصل آسیب‌پذیر بودن سلول‌های چربی (آدیپوسیت‌ها) در برابر تغییرات دمایی استوار است. دما به گونه‌ای تغییر داده می‌شود که بافت چربی در حال یخ زدن مرگ کنترل شده‌ی سلولی را به دنبال داشته باشد. با استفاده از دستگاه Cooltech می‌توان چربی زیرپوستی را در ناحیه‌های متعدد بدن به ایمن‌ترین شیوه ممکن کاهش داد.

 

دستگاه Cooltech به اپلیکاتور خلأ قابل تنظیمی مجهز است که بافت چربی را به شیوه‌ای گزینشی در داخل خود گیر می‌اندازد و دما را به شیوه‌ای کنترل شده پایین می‌آورد. در نتیجه مرگ کنترل شده سلولی (آپوپتوز) رخ می‌دهد.

 

تمام تجهیزات جانبی دستگاه در دمایی بین سه تا منفی هشت درجه سانتیگراد کمک کار می‌کنند. دما با توجه به محل تحت درمان و ضخامت چین‌های چربی تعیین می‌شود.

 

 


·         پیکرتراشی تمام نواحی بدن

·         مجهز به هندپیس‌های متعدد با قابلیت انطباق با تمام نواحی بدن

·         عملی بدون درد، غیرتهاجمی و موثر برای از بین بردن سلول‌های چربی

·         بالاترین سطح کارایی در از بین بردن چربی

·         مرگ کنترل شده سلولی (آپوپتوز) توسط کاهش دمایی بین سه تا منفی هشت درجه سانتیگراد

·         شکل‌دهی مجدد کل بدن

·             حداکثر ایمنی

·             نتایج چشمگیر

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه