صفحه اصلی > لیزر > لیزر جوانسازی فوتونا  


جوانى را دوباره تجربه كنيد با:

 

معجزه قرن لیزر فوتونا

  Fotona

 

 

سیستم SP Dynamis با کسب جایزه موثرترین لیزر چندکاره دنیا از آمریکا مجهزترین و پیشرفته ترین لیزر غیرتهاجمی برای جوانسازی و رفع چروک صورت و دور چشم می باشد.

لیزر Er: YAG فرکشنال باعث شفاف شدن صورت، سفت و کشیده شدن صورت می شود و برای کسانی که پوست شل و افتاده دارند، خصوصا در افرادی که دچار اسکار اکنه یا فرورفتگی و ناهمواری در پوست خود می باشند بسیار مناسب و موثر است.

لیزر Nd: YAG یا عمق نفوذ بیشتر در لایه های درم و اپیدرم و ایجاد اثر حرارتی باعث بازسازی بافت پوست می گردد.

تکنولوژی این سیستم بسیار پیشرفته می­باشد به طوری که با ترکیب ۴ مرحله درمانی با دو طول موج Er: YAG + Nd: YAG و ۴ فاز Light Peel, Skin Tightening, Rejuvenation, Intraoral Tightening که هریک از آنها بر اساس عرض پالس­های مختلف توانایی درمان غیرتهاجمی و تهاجمی خفیف را بدون آنکه به سطح پوست آسیب برساند فراهم می­آورد و باعث افزایش کلاژن داخل پوست می شود لذا باعث سوختگی سطح پوست نمی­شود و از طرفی این سیستم احتیاج به هیچگونه هزینه مصرفی برای درمان ندارد.

 

روش غيرتهاجمى

.

دوره نقاهت كوتاه

.

درصد بالاى رضايتمندى

.

هندپيس هاى مختلف، تنوع كاربرد

.

جوانسازى ٤بعدى، شامل درمان از داخل دهان و از روى پوست

 

 

جوانسازی طبیعی و لیفت صورت بدون جراحی و بیهوشی

جوانسازی ۴ بعدی چیست ؟

 

جوانسازی چهاربعدی فوتونا یک روش درمانی غیرتهاجمی و هم افزاینده بوده که شامل مراحل درمان از داخل دهان و از روی پوست می ­باشد، که باعث می ­شود بدون احتیاج به مواد تزریقی حالت استحکام و سفت بودن در پوست ایجاد شود. با دو طول موج و ۴ مرحله درمان اقدامات کامل ضد پیری پوست لایه­ های عمیق، میانی و سطحی، ساختار پوست را بهبود می­ بخشد.

مکانیزم درمان

 

مرحله ۱: لیفت از داخل دهان

 

گرمادهی ملایم از داخل بافت دهان که منجر به انقباض کلاژن­ ها و بهبود حالت شل بودن پوست و حجم­ دهی شده، باعث لیفت و سفت شدن پوست ناحیه خط خنده می­ گردد.

 

مرحله ۲: جوانسازی

 

با تاثیر بر لایه ­های زیرین پوست و تکمیل تاثیر مرحله داخل دهانی باعث بازگرداندن استحکام به بافت پوست می شود. (به علت اثر برداشت موی زائد روی صورت آقایان توصیه نمی­ شود.)

 

مرحله ۳: فرم­دهی پوست

 

گرمادهی به عمق پوست از روی پوست، جهت ایجاد اثر حجم­ دهی و لیفت پوست که به هم­ افزایی دو مرحله قبل کمک می ­کند.

 

مرحله ۴: لایه برداری سطحی

 

لایه ­برداری سطحی که موجب جلادهی پوست و ظاهر شفاف و بهتر آن می­ گردد. در درمان­ هایی که حالت لایه برداری بیشتری دارند تا چند روز حالت خشکی، التهاب و پوسته ریزی دیده خواهد شد.

 

ابعاد ۴گانه به چهار درمان متفاوت از دستگاه Dynamis FOTONA-SP بازمی ­گردد که شامل:

 

PIANO, SupErticial, Smooth Liftin, FRAC3 می­باشد که در مجموع با همکاری یکدیگر با پیر شدن پوست مبارزه می ­کند، بدون دوره نقاهت و یا با دوره نقاهت بسیار کوتاه و بدون بیهوشی، که در تمام طول سال قابل اجراست.

 

كاربردها:

 

رفع جاى آكنه

 لايه بردارى سطحى

 درمان واريس

جوانسازى پوست

 ليفت پوست صورت و بدن

 رفع خطوط خنده

بلفاروپلاستى

رفع تركهاى پوستى

 رفع اسكار پوست

رفع زگيل

✅درمان ضايعات عروقى

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه