صفحه اصلی > تناسب اندام >  enCurve ( اِنکِرو) 


 

 اولین بار در کلینیک ایرانیان

Encurve


فرکانس مناسب برای تخریب سلول های چربی

 


 

Encurve یک روش ساده برای مرگ سلول های چربی از طریق امواج رادیوفرکوئنسی می باشد.

این سیستم با استفاده از فرکانس 27.12 ، انرژی کنترل شده  را به عمق سلول های چربی می فرستد و با افزایش دمای سلول های چربی بافت هدف تا حد لازم منجر به دناتوره شدن و در نهایت مرگ آدیپوسیت ها می گردد.

یک روش بی دردسر و بدون درد برای کاهش سایز، در حالی که به آرامی استراحت می کنید دستگاه مشغول پیکرتراشی شماست!

 

حذف چربی های موضعی ، چطور از شر چربی های مقاوم به رژیم و ورزش خلاص شویم؟

تقریباً همه ما بعد از 20 سالگی یک سری چربی های موضعی در بعضی نواحی بدنمان داریم که به رژیم و ورزش جواب نمی دهند و معمولاً با افزایش سن و تغییرات هورمونی بدتر هم می شوند.

تحقیقات نشان می دهند که قابلیت کاهش چربی در بدن ما با افزایش سن کاهش می یابد. خوشبختانه روش های جدیدی برای کاهش چربی موضعی بدن و پیکرتراشی وجود دارد اعم از روش های غیرجراحی و روش نیمه جراحی مثل لیپوماتیک و  همین طور روش های سنتی مثل جراحی تامی تاک و  ابدومینوپلاستی. 

تکنولوژی encurve می تواند منجر به کاهش تعداد سلول های چربی در بدن شود ولی به لیفت پوست های شل و افتاده کمک زیادی نمی کند و افرادی که با مشکل پوست اضافی و افتادگی شدید مواجه هستند برای رسیدن به نتیجه ایده آل باید از روش های جراحی کمک بگیرند.

 

چه چیزی باعث چاقی می شود؟

دلایل زیادی وجود دارند که در کنار زندگی بی تحرک و پرخوری منجر به اضافه وزن ما می شوند. زندگی روزمره، ساعات طولانی کار پشت میز، رسیدگی به بچه ها، خوردن فست فود، اعتیاد به خوردنی های خوشمزه که اکثراً پرکالری هستند، همگی می توانند روی پایین آوردن متابولیسم بدن و افزایش وزن موثر باشند. عوامل دیگری هم مثل افزایش وزن بعد از بارداری، اثرات متابولیک کم خوابی و همچنین در سنین بالاتر افزایش وزن بعد از یائسگی وجود دارند.

امروزه روش های جدید غیرجراحی برای برای کاهش چربی بدن وجود دارند و هر روز در حال ارتقا هستند. هرچند این روش ها جایگزین تغذیه سالم و داشتن فعالیت بدنی مناسب نمی شوند، اما جایی که ورزش جوابگو نیست روش های نوین غیرجراحی  کاهش چربی مثل  ENCURVEبا استفاده از تکنولوژی به روز به کمک ما می آیند.

 

Encurve چطور باعث کاهش سایز دور کمر می شود؟

امواج رادیوفرکانس به عمق بافت نفوذ می کنند و روی سلول های چربی متمرکز می شود وبه مرگ آنها منجر می شود. به سلول های چربی در اثر حرارت اصطکاکی متناوب شوک وارد می شود. دمای سلول تا 45 درجه افزایش می یابد و باعث شکسته شدن غشای سلول و دناتوره شدن آن می شود که همین موضوع  مرگ سلول چربی و خروج چربی داخل سلولی را به همراه دارد. سیستم ایمنی طبیعی بدن سولهای مرده را به صورت دائمی از بدن حذف می کند.


چه چیزی encurve  را منحصر به فرد می کند؟

·         تخریب چربی به صورت کاملاً ایمن بدون آسیب به پوست

·         دارای دو هندپیس برای استفاده در نواحی مختلف شامل شکم، ران ها و بازوها

·         دارای سیستم خنک کننده برای جلوگیری از ایجاد تعریق

 

مقایسه کیفیت درمان در روش های پیکرتراشی

در  هر جلسه درمان با encurve  همه نواحی شکم و پهلو تحت پوشش قرار می گیرد  در حالی که در بیشتر دستگاهها این حالت وجود ندارد.

 

 

آر اف های قدیمی نیاز به حرکت هندپیس با دست داشتند.

در سیستم کرایولیپولیز محدودیت در سایز و تعداد اپلیکاتورهای مورد استفاده در یک جلسه درمانی وجود داشت.

Encurve به طور طبیعی یک پوشش کلی ایجاد می کند.

 

آر اف بدون تماس:

اپلیکاتور بالای ناحیه درمان قرار می گیرد، به محض شروع درمان سیستم ضخامت بافت را محاسبه می کند و پروسه درمان را با میزان بافت چربی هماهنگ می نماید. دستگاه به طور مداوم انرژی را برای حفظ یکنواختی حرارت انتقالی به بافت تنظیم می کند.

 

  

 

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی