صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > اولتراپی Ultherapy 


 

جوانسازی پوست با دستگاه اولتراپی  (Ultherapy)

 

اولتراپی درمانی بی‌خطر, بدون نیاز به جراحی و بدون عوارض جانبی میباشد که با استفاده از تکنولوژی امواج متمرکز اولتراسوند، موجب تحریک کلاژن در بافت پوست وتحریک لایهSMAS  میشود و در نتیجه موجب لیفتینگ، جوانسازی، بهبود چین و چروکهای پوستی و اصلاح افتادگی پوست در نواحی مختلف  صورت (ابرو و گونه), غبغب, گردن و ناحیه دکلته میگردد.

 

درمان اولتراپی تنها فرایند غیر تهاجمی است که مورد تأیید FDA می‌باشد .این سیستم قوی ترین سیستم غیر جراحی دنیا در زمینه لیفت و جوانسازی و اصلاح افتادگیهای نواحی صورت, گردن, غبغب, دکلته و همچنین کاهش چین و چروکهای پوست میباشد

مزایای اولتراپی:

 

         غیر جراحی

         بدون نیاز به زمان ریکاوری

         کلاژن ساز

         به دست آمدن نتایج طبیعی

         درمان یک جلسه‌ای

         دارای تائیدیهFDA  آمریکا

         دارای سیستم سونوگرافی جهت مشاهده لایه های پوست

 

 تفاوت  درمان اولتراپی با لیزر در چیست؟     

 

- انرژی متمرکز اولتراسوند در اولتراپی از سطح پوست عبور کرده و با دما و دقت مطلوب به عمق دلخواه لایه های درم و لایه SMAS نفوذ کرده و موجب تحریک و ساخت رشته های کلاژن و در نتیجه لیفت قوی پوست میگردد که حدود 30% نتایج بالینی آن بلافاصله بعد از انجام کار با دستگاه و 70 % آن ظرف 2 الی 3 ماه در بیماران نمایان میشود.

 

- اشعه لیزر مبتنی بر انرژی نور است که توانایی انتقال بهینه حرارت لیزر تا لایه های عمقی پوست را دارا نمیباشد. بنابراین  لیزرها معمولا در درمانهای سطحی پوست کاربرد دارند و برای لیفت پوست تاییدیه FDA امریکا را دارا نمیباشند.

 

هر دو تکنولوژی ذکر شده قابل اجرا در انواع پوستهای متفاوت بوده و قابل تلفیق با یکدیگر میباشند .

 

 

برای بسیاری از بیماران آگاهی از اثرات به اثبات رسیده اولتراپی به لحاظ علمی در افزایش کلاژن پوست بسیار تسکین دهنده است

تفاوت اولتراپی با سایر روشهای جوانسازی:


 

بر خلاف لیزر، دستگاه‌های رادیو فرکانسی (RF) و سایرتکنولوژی ها، انرژی متمرکز اولتراسوند در اولتراپی از سطح پوست عبور کرده و انرژی را با دما و دقت مطلوب به عمق دلخواه می‌رساند. از این گذشته، ویژگی منحصر به فرد اولتراپی استفاده از سیستم سونوگرافی جهت مشاهده لایه های پوست در حین درمان می‌باشد که علاوه بر اینکه پزشک را قادر به مشاهده‌ لایه‌های تحت درمان می‌سازد, این اطمینان را نیز به او می‌دهد که انرژی را به صورت ایمن و دقیق به ناحیه‌ای ارسال کند که بیشترین بازدهی را به همراه داشته باشد.

 

اگرچه نتایج اولتراپی قابل قیاس با جراحی لیفتینگ پوست نیست ولی جایگزینی بی ‌نظیر برای روشهای تهاجمی می باشد به خصوص برای کسانی که آمادگی جراحی ندارند یا بیمارانی که مایلند اثرات  جراحی انجام شده‌ خود را افزایش دهند.

 

اولتراپی انرژی متمرکز اولتراسوند را دقیقا به همان لایه های‌ عمقی پوست ارسال میکند که درطی جراحی زیبایی لیفت پوست مورد درمان قرار می‌گیرد, با این تفاوت که دیگر نیاز به برش و زخمی کردن لایه‌ سطحی پوست نمیباشد.

 

این انرژی واکنش طبیعی بدن را در جهت رشد کلاژن جدید و همچنین تقویت کلاژن‌های ضعیف برانگیخته می نماید.

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه