صفحه اصلی > تناسب اندام > اگزیمیا Eximia 


معجزه لاغری در ۷ جلسه

با اگزیمیا


 

اگزیمیا با تکنولوژی بیولیپولیفتینگ که به وسیله تحریک بی وقفه متابولیسم درون سلولی در 7 جلسه موجب درمانی کاملاً غیرتهاجمی و موثر برای کاهش حجم چربی و درمان های زیر می گردد:

درمان چاقی موضعی

درمان سلولیت

درمان افتادگی بازو و سینه

سفت سازی اندام

لیفتینگ و فرم دهی افتادگی ها

صاف سازی ناهمواری های پس از عمل

رفع چین و چروک های سطحی

رفع غبغب

استرچ مارک

 

4 مرحله تخصصی تا پیکرتراشی سریع:

 

1)میکرودرم لیفت: آماده سازی پوست برای درمان های بعدی

2)لیزرپوریشن: کاهش انتخابی سلول های چربی

3)اندورادیومگ: فرم دهی کلیه اندام ها

4)رادیولیفت چندقطبی: سفت سازی مناطق مختلف درمانی

 

لیزرپوریشن:

تکنولوژی اختراعی لیزرپوریشن که مختص دستگاه اگزیمیا می باشد، ترکیبی از امواج لیزر و الکنروپوریشن بوده که با ایجاد منافذ موقت در سطح غشای سلول چربی باعث نفوذ امواج لیزر و تحریک متابولیسم درون سلولی شده که نتیجه آن کاهش حجم سلول چربی خواهد بود.

بایوپولار اندورادیومگ:

با استفاده از تکنولوژی اندورادیومگ که ترکیبی از 2 مکانیسم اندرمولوژی و رادیوفرکوئنسی می باشد شما قاد خواهید بود درمان های لیفتینگ، سفت سازی، استرچ مارک، سلولیت و لاغری را به بهترین نحو به انجام رسانید.

 

رادیو لیفت:

با هندپیس رادیوفرکوئنسی چندقطبی این دستگاه شما می توانید سفت سازی پوست را با 10 برنامه تخصصی در سطوح مختلف انجام داده و همچنین با استفاده از این هندپیس برای جوانسازی و لیفتینگ پوست صورت اقدام نمایید.

 

 

 

مکانیسم اولتراسونیک در اگزیمیا

 

در دستگاه زیبایی و لاغری اگزیمیا امواج اولتراسونیک فرکانسی با قدرت ۴۰۰۰۰ هرتز را با سرعت زیاد جهت لرزش سلولهای چربی ایجاد خواهند کرد. این روند باعث می شود حباب های هوا به داخل و خارج سلول منتقل شوند و در نهایت در هنگام انفجار حباب های ایجاد شده هوا، فشاری در حدود ۲۰۰ بار ایجاد می گردد که خود باعث فشرده شدن سلول ها از خارج و در داخل این حباب باعث شکاف در غشای سلول می شوند. این مراحل باعث خواهد شد “تری گلیسرید” به “گلیسرین و اسیدهای چرب آزاد” نیز تجزیه شوند.

 

زمان مشاهده نتایج درمان با اولتراسونیک :

 

در اکثر موارد نتایج اولتراسونیک کاملا سریع قابل مشاهده خواهد بود. در این روش حداقل تورم ایجاد می شود به همین دلیل نتیجه عمل به سرعت قابل مشاهده است.

 

مزایای استفاده از روش اولتراسونیک در اگزیمیا :

 

    مناسب برای انواع مختلف پوست

    کاهش در علائم کشش

    کاهش خطر سلولیت

    عدم نیاز به جراحی و استراحت

    بدون صدمه به پوست سالم و نرمال بدن

    تغییر در فرم بدن

    بدون درد و خونریزی

 

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس