صفحه اصلی > مقالات > تکنیک های جوانسازی و لاغری موضعی > ماساژ سطحی با دستگاه اگزیمیا 


ماساژ سطحی با دستگاه اگزیمیا

 درمان در اگزیمیا با CU شروع می شود. این تکنولوژی که توسط متخصصین ایتالیایی اختراع شده است بر پایه ترکیب امواج الکتروپوریشن و امواج میکرو اکوستیک بنا نهاده شده است.

 

 CU نه تنها عامل نفوذ امواج فعال به داخل بافت زیرپوستی است بلکه باعث بیشتر شدن سوخت و ساز بافت چربی و کاهش چربی زیر پوستی نیز می گردد.

 

امواج میکرو اکوستیک با استفاده از روغن بدن (ژل) که قبل از شروع درمان به سطح پوست مالیده می شود در داخل بافت زیر پوستی نفوذ می کنند.

 

در همین لحظه شاری غیر قابل ملاحظه از جریان الکتریکی موجب کاهش چسبندگی بین سلولی در بافت اپیدرم می گردد که این اتفاق باعث نفوذ ذرات باردار جریان الکتریکی در بافت زیر پوستی می شود.

 

امواج میکرو اکوستیک از پیش ساطع شده به این نفوذ کمک کرده و تاثیرات مثبت اتفاق افتاده در بافت چربی را افزایش و سرعت می بخشند.

 

تکانه ها، لرزش ها و امواج کوچکی که باعث انقباض و انبساط بافت چربی می شوند به جداسازی ذخیره چربی از سلول ها منجر می شوند.

 

نفوذ امواج میکرو اکوستیک در غشاء سلول چربی بوسیله امواج الکتریکی که باعث باز شدن کانال های موقتی بر روی سطح غشاء سلول چربی می شوند تکمیل می گردد.

 

سپس سلول چربی بوسیله امواج میکرو اکوستیک تحریک شده و به آسانی چربی ذخیره شده در خود را از دست می دهد.

ماساژ سطحی با دستگاه اگزیمیا

 

ماساژ بادی که توسط هندپیس اندولیفت در دستگاه اگزیمیا انجام می شود مشتمل بر ۴ فاز است که با فرکانس های قابل تنظیم تکرار می شود.

 

در طی ماساژ سطحی با دستگاه اگزیمیا ، هندپیس اندولیفت دستگاه بر روی فرکانس ۷۰ الی ۱۲۰ بار مکش و رهاسازی بافت سطحی پوست و بافت عمقی زیر پوست ( مکش –  فشار – مکش – توقف ) در دقیقه تنظیم می شود.

 

ممتد بودن ماساژ بادی مشتمل بر مکش و فشار در روند لاغری تاثیر بسزایی گذاشته و علاوه بر آن برای مراجعه کننده بسیار لذت بخش خواهد بود.

 

جابجایی متناوب فازهای مکشی با فشارهای بادی دستگاه در حالت اندولیفت جریان خون بین سلولها در بافت را ( میکروسیرکولیشن ) افزایش داده و همچنین موجب بهبود عملکرد سیستم لنفاوی و گردش خون در سرخرگ، سیاه رگ و مویرگ های ناحیه مربوطه می گردد.

 

این عمل باعث خونرسانی و اکسیژن رسانی بهتر به بافت ها و کمک به تسریع سوخت و ساز سلول ها می شود. در ضمن، مایع میان بافتی از لایه درم و اپیدرم جمع آوری می شود و توسط مجاری لنفاوی به فضای بیرون سلولی هدایت می گردد.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه