صفحه اصلی > سوالات رایج و پاسخ ها > سوالات رایج درباره اسکالپشور 


 سوالات رایج درباره اسکالپشور

 


اسکالپشور چیست؟

اسکالپشور یک دستگاه پیکرتراشی غیرتهاجمی برای کاهش چربی های مقاوم در نواحی مختلف مانند شکم، پهلوها، پشت، درون و بیرون رانها است. هر فرایند 25 دقیقه ای می تواند تا 24% سلول های چربی تحت درمان را بدون جراحی از بین ببرد.

 

آیا اسکالپشور برای من مناسب است؟

اسکالپشور برای افرادی با نواحی ناهماهنگ در بدنشان، به خصوص آن قسمتها که به نظر مقاوم به رژیم غذایی و ورزش هستند، ایده آل است.

 

من به چند جلسه درمان نیاز خواهم داشت؟

بیماران با هم متفاوتند. کلینیک ارائه دهنده درمان، یک برنامه درمانی اختصاصی برای رسیدن به اهداف مطلوب شما طراحی خواهد کرد. بیشتر بیماران، بهترین نتیجه را زمانی مشاهده می کنند که نواحی متعددی را مورد درمان قرار می دهند. از کلینیک ارائه دهنده درمان مد نظر خود، درباره برنامه درمانی که برای شما مناسب است سوال کنید.

 

در طی جلسه درمان خود منتظر چه چیزی باشم؟

بیشتر بیماران در طول درمان، یک گرمای عمیق و/یا حس سوزش به طور دوره ای احساس می کنند که عموماً به خوبی قابل تحمل است.

 

پس از چه مدت، نتایج را خواهم دید؟

بیماران می توانند نتایج را در مدت کوتاه 6 هفته پس از درمان یعنی هنگامی که بدن شروع به تخلیه سلول های چربی تخریب شده می کند ببینند و نتایج بهینه معمولاً 12 هفته پس از درمان اولیه دیده می شود.

 

نتایج تا چه مدتی باقی می مانند؟

سلول های چربی تحت درمان، در طول فرایند تخریب شده و دوباره تولید نخواهند شد.

 

چه مدت طول میکشد تا من بتوانم فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرم؟

با اسکالپشور هیچ دوره نقاهتی وجود ندارد، بنابراین شما می توانید جلسه درمان را در زمان نهار خود داشته و به سرعت به کار بازگردید.

 

تفاوت کاهش چربی و کاهش وزن چیست؟

تعداد سلول های چربی ذخیره شده در بدن ما در دوران بزرگسالی معمولاً ثابت می ماند. وقتی ما وزن از دست می دهیم، انداره سلول های چربی کوچکتر می شود، اما تعداد کاهش نمی یابد. حتی با ورزش و رژیم غذایی، افراد بسیاری برای کاهش وزن در نقاط دردسرسازشان دچار مشکلند. پس از درمان با اسکالپشور، سلول های چربی به طور دائمی از بین رفته و باز نخواهند گشت.

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه