صفحه اصلی > تناسب اندام > ریداستیم RS  


دستگاه آر اس redu stim

 


اولین و تنها تکنولوژی لاغری جهت:

کاهش چربی های احشایی  

کاهش چربی های زیرپوستی

رفع سلولیت و قوام پوست

 

چربی معمولاً به دو شکل در بدن ذخیره می شود:

 

چربی های موضعی(زیر پوستی) : چربی هایی که تجمع آنها در زیر لایه پوست قابل مشاهده است. به صورت نرمال این نوع چربی در تمام سطح زیر پوست وجود دارند اما گاهی ممکن است تجمع آن به صورت موضعی در بدن نمایان شود. نمود این چربی در ران ها باسن و شکم بیشتر است.

 

چربی های احشایی (شکمی): این نوع چربی در میان تنه و اطراف ارگان های اصلی بدن نظیر کبد، کلیه، روده، قلب و غیره، در عمق بدن ذخیره می شوند. به صورت نرمال چربی احشایی در بدن همه افراد وجود دارد اما تجمع بیش از حد آن می تواند مشکلات بزرگی برای سلامت شخص ایجاد نماید.

 

خطرات ناشی از تجمع بیش از حد چربی های احشایی

 

بسیاری از افراد متوجه تجمع چربی های موضعی می شوند ولی چربی های نهفته و پنهان احشایی را نادیده می گیرند در حالی که تجمع بیش از حد این نوع چربی در ناحیه شکم ممکن است به خطرات جدی زیر برای سلامتی شود.

افزایش فشارخون

سکته مغزی

بیماری های قلبی-عروقی

دیابت نوع دو

ناباروری

 

بنابراین توجه داشته باشید کاهش حجم چربی های احشایی تجمع یافته امری ضروری برای حفظ سلامتی همه به ویژه افراد چاق و دارای اضافه وزن است. تا به حال کاهش این نوع چربی تنها با ورزش های سنگین ، رژیم های غذایی طاقت فرسا و یا روش های تهاجمی جراحی مانند بای پس معده امکان پذیر بوده است. اما امروزه کمپانی کازموست برای اولین بار توانسته است با معرفی تکنولوژی خاص خود بدون نیاز به هرگونه جراحی و رژیم های طاقت فرسا چربی های احشایی را از بین برده و علاوه بر حفظ سلامت، اندامی ایده آل را برای شخص به ارمغان آورد.

 

دستگاه آر اس (redustim) به عنوان جدیدترین نسل از دستگاههای لاغری دنیا به شمار می رود. آر – اس جدیدترین و تنها روش لاغری در دنیاست که با استفاده از دو تکنولوژی منحصر به فرد می تواند علاوه بر کاهش همزمان چربی های احشایی و موضعی در رفع سلولیت ، اختلالات عروقی و درمان ناباروری موثر واقع شود.

لاغری با آر اس کاملا غیرتهاجمی بوده و هیچ گونه نیازی به بیهوشی ، بی حسی و ایجاد جراحت بر روی بدن وجود ندارد.

با استفاده از دو تکنولوژی  منحصر به فرد در این دستگاه به راحتی و بدون هیچگونه عوارض جانبی میت وان به لاغری پایدار دست یافت.

این دستگاه شامل یک تن پوش توربو و دو بازوبند است که علاوه بر هر دو بازو از ناحیه زیر سینه تا انگشتان پا را پوشش می دهد.

پروتکل استفاده از این دستگاه به صورت ساکن و خوابیده است به همین دلیل انتخابی ایده آل برای افرادی است که توانایی کافی یا میلی به انجام فعالیت فیزیکی و ورزشی در حین درمان و استفاده از دستگاه ندارند(مانند افاد بسیار چاق).

 

نحوه عملکرد دستگاه آر اس:

 

تکنولوژی بیواستیمولوژی:

هدف لاغری ماندگار با کاهش چربی های احشایی و موضعی

 

در بدن انسان ماهیچه های ارادی و غیر ارادی به صورت مداوم دچار انقباض می شوند و با مصرف انرژی منجر به سوخت و ساز طبیعی بدن می گردند. هنگامی که میزان تجمع چربی های احشایی بیش از حد نرمال باشد انقباضات ماهیچه ای مختل می شود و متابولیسم طبیعی بدن دچار اشکال می شود(به ویژه در افراد چاق).

با استفاده از تن پوش دستگاه آر اس یک میدان مغناطیسی کاملاً ایمن به بدن اعمال می شود. این میدان مغناطیسی با فعالسازی کانال های کلسیمی باعث تحریک نامحسوس این انقباضات تداوم این انقباضات نیازمند انرژی است که در حین فرایند درمان با تجزیه چربی های ذخیره شده تامین می گردد. به عبارت دیگر این مکانیزم مانند سوخت و ساز طبیعی بدن در حین یک فعالیت فیزیکی یا ورزشی است که باعث کاهش حجم چربی می شود.

 

تکنولوژی درناژ:

 

هدف: رفع سلولیت ، عارضه پوست پرتقالی، اختلالات عروقی و دفع سموم بدن

در این تکنولوژی با اعمال یک سیستم ریزفشار (درناژ) توسط تن پوش دستگاه در نواحی شکم و پاها ، بهینه سازی گردش خون و عملکرد سیستم لنفاوی صورت می گیرد.

 

آر اس اسپورت redustim SP


پروتکل متحرک:

در این روش شخص لازم است همزمان با اعمال میدان مغناطیس توسط دستگاه، یک فعالیت فیزیکی و ورزشی مکمل را در طول درمان انجام دهد. این پروتکل برای افرادی توصیه می شود که از لحاظ فیزیکی توانایی کافی برای انجام فعالیت ورزشی را داشته باشند. استفاده از تردمیل ، دوچرخه و الپتیکال در حین این روش توصیه می شود.

 

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه