صفحه اصلی > تناسب اندام > مولتی پاور Multipower 


مولتی پاور Multipower

فرم دهی و تایتنینگ بدن

مولتی پاور جدیدترین مدل دستگاه کویتیشن شرکت GP ایتالیاست که به تازگی وارد ایران شده. این مدل جدید MC1 نام دارد که مجهز به هندپیس Body Shape & Tight  است که ابزاری کارآمد جهت فرم دهی و تایتنینگ پوست می باشد. هندپیس این دستگاه از یک دیسک ساخته شده که بر روی آن سه مبدل اولتراسوند دایره ای شکل قرار دارد. این سه مبدل به ترتیب فعال می شوند و هر کدام به عنوان یک منبع اولتراسوند جداگانه عمل می کنند. فعال شدن متوالی مبدل ها، امکان بهره برداری از حداکثر قدرت امواج اولتراسوند و انتشار آن را فراهم نموده که باعث ایجاد اثر ماساژ ضربه ای بر روی ناحیه ی تحت درمان می گردد.

تولید همزمان امواج رادیوفرکانسی و اولتراسوند توسط هندپیس Body Shape & Tight  باعث افزایش کارایی اولتراسوند و بهبود اثر درمانی می کردد. در واقع صفحه الکترومغناطیسی سه قطبی به کار گرفته شده در این هندپیس باعث تولید حرارت در موضع تحت درمان با استفاده از افزایش گرمای داخلی می گردد. این مساله باعث تغییر طبیعی فیبرهای کلاژن و متعاقباً ساختار آنها شده و نتیجتاً باعث افزایش ضخامت و کاهش طول آنها بر اثر عملکرد قابل توجه تایتنینگ می گردد. همچنین امواج رادیو فرکانسی بر افزایش کیفیت پوست، بهبود الاستیسیته، صافی پوست، درمان سلولیت و سستی پوست تاثیر می گذارد.

مولتی پاور با بهره گیری از تکنولوژی های US و RF ، درمانی غیرتهاجمی را برای صورت و بدن انجام داد ه وبر روی موارد زیر متمرکز می شود:

فرم دهی، تایتنینگ، و لیفتینگ صورت و بدن

درمان چاقی و سلولیت موضعی

کاهش سایز

افزایش جریان خون مویرگی در زیر پوست

درمان چین و چروک

بهبود شلی پوست صورت و گردن

درناژ لنفاوی

 

مطالعات ویژه انجام شده بر روی دستگاه مولتی پاور MC1 نشان می دهد نحوه انتشار امواج US (اولتراسوند) توسط این دستگاه علاوه بر فعال سازی فرآیندهای متابولیکی که موجب حذف طبیعی چربی ها ویا کوک شدن سلول های چربی زیر پوستی می شود با هدف قرار دادن چربی های موضعی و سلولیت ها باعث فرم دهی مجدد بدن می گردد.

 

4 هندپیس مختلف برای فرم دهی، تایتنینگ و لیفت پوست صورت و بدن

 

1-      فرم دهی و تایتنینگ بدن:


این هندپیس با ترکیب همزمان امواج US و امواج RF عمل نموده و مجهز به سه مبدل اولتراسوند با فرکانس پایین می باشد از ویژگی های منحصر به فرد این هندپیس، چیدمان دایره ای و شعاعی 3 مبدل اولتراسوند و فعال شدن متوالی آنهاست که به این هندپیس اجازه می دهد تا با تمرکز بر روی یک منطقه خاص از بدن اثر تایتنینگ را ایجاد نماید.

 

2-      فرم دهی بدن:


با عملکرد همزمان 2 مبدل اولتراسوند با فرکانس پایین و شکل زاویه دار و منحصر به فرد آن ها نسبت به هم ، این هندپیس با متمرکز نمودن امواج بر روی منطقه درمان ، بیشترین اثر را روی کاهش چربی های موضعی می گذارد.

 

3-      لیفت پوست صورت:


بهره گیری از عملکرد همزمان امواج US و امواج RF کمک ویژه ای به درمان های عمیق تر می نماید که به طور قابل توجهی موجب کاهش چین و چروک های ظریف، جوانسازی و لیفت پوست صورت و گردن می گردد.

 

4-      درناژ لنفاوی:


این هندپیس با یک غشای ویژه سازگار با محیط زیست، ماساژ درناژی را بر روی صورت و بدن انجام داده و باعث باز شدن غدد لنفاوی می شود. در نتیجه امکان دفع چربی های نابود شده را پس از درمان با امواج اولتراسوند فراهم می آورد.

 

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه