صفحه اصلی > سوالات رایج و پاسخ ها > سوالات رایج درباره میکرودرم 


آیا میکرودرم خطرناک است؟

 

این عمل بر سطح پوست انجام می گیرد و یکی از امن ترین روش های زیبایی به شمار می رود که باید توسط متخصصان حرفه ای انجام می گیرد. اغلب افراد میکرودرم را به استفاده از لیزر یا داروهای شیمیایی ترجیح می دهند. این روش هم سالم تر و هم مرقوم به صرفه تر است.

آیا میکرودرم دردناک است؟

 

شاید حین انجام این عمل کمی احساس ناخوشایند داشته باشید اما در حقیقت این کار نباید هیچ دردی به همراه داشته باشد. هرچند پس از اتمام کار امکان دارد که پوست صورت کمی ملتهب و قرمز باشد که این مساله کاملا طبیعیست.

آیا میکرودرم برای زیبایی پوست موثر است؟

 

بستگی دارد که چند بار این عمل را انجام داده باشید. شاید با یکبار انجام دادن این کار به نتیجه دلخواه نرسید. پزشک متخصص زیبایی و پوست به شما خواهد گفت که به چند جلسه نیاز دارید. تعداد جلسات بستگی به پوست شما دارد. اکثر پزشکان یک دوره چهار هفته ای استراحت بین هر جلسه میکرودرم پیشنهاد می کنند. افرادی که بین سن ۳۵ تا ۵۰ سال هستند و در صورتشان آثاری از خطوط چروک و لکه وجود دارد نتیجه چشمگیر تری مشاهده خواهند کرد.

 موارد استفاده و فواید میکرودرم چیست؟

 

    از بین بردن لک های پیری

    از بین بردن و تمیز کردن جوشهای سر سیاه

    شادابی و جوانسازی پوست صورت

    ضخیم و سفت تر شدن پوست

    روشن تر شدن پوست

    این عمل موجب نفوذ عمیق تر وتاثیر بهتر داروها شده واثر داروها را تا ۱۰برابر افزایش میدهد.

    درمان چروک های ظریف پوستی و کمک به از بین بردن زخم های سطحی مثل آکنه

    افزایش تاثیر داروهای موضعی و کمک موثر در درمان لک های پوستی و تفاوت رنگ در سطح پوست مثل ویتیلیگو

فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه