آراف اسکارلت

جوانسازی صورت با RF اسکارلت

در کلینیک ایرانیان

اسـکارلت یک تکنــولوژی رادیــو فرکوئنــسی فرکشنـال بـرای رفـع چیـن و چـروک و سـفت شدن پوست صورت است. اسکارلت سوزن هایی از جنس طلا دارد که که به دلیـل رسانایی بالا و نفـوذ به لایـــه های عمقــی پـوست رونـــد درمـان را تسریـع و تاثیـر بیشتری می گـذارد.

این دستگاه دارای تاییدیه ثبـت اختراع جهانی بوده و به واسطه تکنولوژی خاص خود یک متد غیر تهاجمی، بدون درد و عارضه می باشد.

ویژگی ها:

  • دارای تاییدیه FDA آمریکا
  • جوانسازی صورت و کاهش چین و چروک
  • سفتی و کاهش افتادگی پوست
  • کاهش عمق منافذ پوست
  • درمان اسکار آکنه
  • تاثیر سریع و آنی

تماس با کلینیک ایرانیان

_

برای مشاوره رایگان و ۲۴ ساعته با شماره ۷۵۹۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کلینیک ایرانیان، فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

افزونه "فرم تماس ۷" نصب یا فعال نشده است
_

سوالات متداول

_
بیشترین تاثیر RF فرکشنال بر پوست چیست؟

آر اف فرکشنال به سبب تحریک کلاژن سازی در لایه میانی پوست بیشترین تاثیر را در رفع افتادگی و چین و چروک های ریز پوست دارد در عین حال برطرف کردن ترک های پوستی، اسکارهای آکنه و جوش، درمان منافذ باز پوست، درمان ترشح بیش از حد چربی پوست، سفت کردن پوست، درمان تعریق بیش از حد پوست نیز از مزایای درمانی RF فرکشنال می باشد.

تعداد جلسات درمانی و فواصل بین درمان چگونه است؟

تعداد جلسات RF بستگی به هدف درمان، نوع و شدت مشکل پوستی دارد و با صلاحدید پزشک ۳ تا ۴ جلسه درمان با فواصل یک ماه لازم است.

با توجه به اینکه نمی توان از روند پیری جلوگیری نمود بنابراین نباید انتظار داشته باشیم که تا آخر عمر به درمان مجدد احتیاج نباشد از این رو پیشنهاد می شود هر ۶ ماه تا یکسال یک بار بیمار جهت درمان نگهدارنده به پزشک مراجعه نماید.

آیا این روش درمانی احتیاج به مکمل های دیگر دارد؟

معمولا RF درمان کامل و جامعی را ارائه می دهد ولی در بعضی مواقع درمان ترکیبی با روش‌های دیگر اثرات مورد نظر را دو برابر می کند. مثلا در مورد افتادگی شدید پوست در خانم های مسن ترکیب آن با هایفوتراپی نتایج عالی به همراه دارد.

آیا در مناطقی که ژل یا بوتاکس تزریق شده، می توان اسکارلت انجام داد؟

انجام اسکارلت در این نواحی ممنوعیتی ندارد اما هرگونه درمان حرارتی، از عمر ژل و بوتاکس می کاهد و احتمال نیاز به ترمیم ژل و بوتاکس تزریق شده را در پی خواهد داشت. انجام اسکارلت باید حداقل یک ماه پس از تزریق بوتاکس و دو ماه پس از تزریق ژل انجام شود.

RF برای چه پوستی مناسب است؟

RF فرکشنال اسکارلت برای کسانی که چین و چروک و خطوط زیادی بر روی پوست خود دارند و می خواهند پوست جوان و شاداب قبلی خود را به دست آورند گزینه مناسبی است. این روش درمانی بر روی بیماران بالای ۱۸ سال انجام می شود و برای افرادی با پوست های مختلف مناسب است.

این روش درمانی برای حل مشکلاتی از قبیل کاهش عمق خطوط خنده، چین و چروک های پوست و خطوط بین ابروها کاربرد دارد. با داشتن انتظارات معقولانه، اکثر بیماران معمولا نتایجی مناسب و راضی کننده را مشاهده می کنند. این روش درمانی معمولا به کسانی پیشنهاد می شود که علاقه ای به انجام عمل جراحی بر روی صورت خود نشان نمی دهند و زمان کافی برای استراحت و در خانه ماندن جهت بهبود را در اختیار ندارند.

پزشک شما به خوبی می تواند تشخیص دهد که آیا گزینه مناسبی برای این روش درمانی هستید یا خیر. تصمیم گیری وی پس از جلسه مشاوره و بررسی اهداف شما انجام می شود.

در جلسه درمانی با اسکارلت چه می گذرد؟

قبل از شروع درمان با RF یک ژل بر روی پوست مالیده می شود تا از آن محافظت کند و امواج رادیویی را به شکل موثر به پوست منتقل کنند.

این انرژی حرارتی وارد لایه های عمیق پوست بیمار شده و وضعیت پوست وی را بهبود خواهد بخشید.

در این پروسه درمانی نیازی به بی هوشی بودن افراد نیست و حتی گاهی اوقات از مواد بی حسی موضعی استفاده نمی شود. بیماران معمولا یک حس سوزش ضعیف و عمیق را در پوست خود احساس می کنند.

این جلسه درمانی بین ده الی ۶۰ دقیقه زمان نیاز دارد و این میزان به ناحیه مورد نظر بستگی دارد. بیماران می توانند بلافاصله پس از اتمام کار به خانه رفته و فعالیت های عادی خود را شروع کنند. برخی از افراد با مشکل ورم و قرمزی ۱ تا ۳ روز پس از جلسه درمانی خود مواجه می شوند.