تزریق مزوژل

۳/۵ - (۲ امتیاز)
تزریق مزوژل

بازگشت جوانی و شادابی با تزریق مزوژل

در کلینیک ایرانیان

مزوژل یک نوع مزوتراپی است که برای جوانسازی کاربــرد دارد و منـجر به کلاژن سـازی می گـردد.

تفـاوت این دو وجـود هیالورونیـک اسید ۴۸ تا ۹۰ درصد در ترکیبات مزوژل می باشد که خاصیت آبرسانی فوق العاده ای دارد و در نتیجه جوابدهی ایـن روش چنـدین برابـر مزوتـراپی بوده و بـراى پیشگیرى از پیـرى پوست بسیار موثر است.

ویژگی ها:

 • تزریق پروتئین کلاژن تا ۹۰ درصد
 • جوانسازی صورت و رفع چین و چروک
 • کاهش تیرگی زیر چشم شادابی و درخشنده کردن پوست
 • تاثیر فوری
 • کاهش ترک های پوستی

تماس با کلینیک ایرانیان

_

برای مشاوره رایگان و ۲۴ ساعته با شماره ۰۲۱-۷۵۹۰۰ تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کلینیک ایرانیان، فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

  _

  سوالات متداول

  _
  نتیجه‌ی تزریق مزوژل چه زمانی قابل مشاهده است؟

  نتیجه‌ی حاصل از تزریق مزوژل معمولا فوراً دیده می‌شود، ولی نتیجه‌ی کامل پس از ۴۸ ساعت دیده خواهد شد.

  نتیجه‌ی تزریق مزوژل عموماً بین ۶ تا ۹ ماه باقی می‌ماند و سپس تدریجاً از بین می‌رود. برای اینکه این نتایج مزوژل برای مدت زمان طولانی‌تری باقی بمانند و پوست جوان‌تر و شاداب‌تر به نظر برسد، درمان با مزوژل باید تکرار شود. یک برنامه‌ی درمان با مزوژل شامل سه جلسه با فواصل ۲ تا ۴ هفته می‌شود.

  آیا مزوژل عوارض جانبی هم دارد؟

  مزوژل یک شیوه‌ی قابل تحمل برای بیمار است و سوزن‌هایی که در مزوژل به کار میروند قُطر بسیار کمی دارند و خیلی در پوست فرو نمی‌روند. ضمناً نسبت به تزریق‌های دیگر درد کمتری دارند. گاهی از بی‌حس کننده‌های موضعی نیز برای کاهش درد استفاده می‌شود.

  به طور کلی مزوژل، درمانی کم ریسک است و غیر از تورم و کبودی و قرمزی اولیه بعد از تزریق، به ندرت ممکن است عارضه‌ی دیگری رخ بدهد. برخی از عوارض جانبی نادر تزریق مزوژل شامل عفونت، نکروز بافت و به جا ماندن اسکار روی پوست می‌شود.

  تفاوت مزوژل با مزوتراپی چیست؟

  تفاوت مزوژل با مزوتراپی به غلظت بالای هیالورونیک اسید مربوط می‌شود که در مزوژل، ۱۵ درصد است. غلظت هیالورونیک اسید در مزوتراپی، ۱ تا ۳ درصد است. غلظت بالای هیالورونیک اسید در مزوژل باعث ماندگاری بیشتر آب در فضای میان بافتی سلول‌ها شده و پوست پس از تزریق مزوژل، شفاف و جوان‌تر خواهد شد.

  اکثر پزشکان عقیده دارند مزوژل نوعی مزوتراپی است که باعث کلاژن سازی در پوست می‌شود. با این تفاوت که مزوژل خاصیت پرکنندگی فوق العاده‌ای دارد.

  آیا در زمان بارداری یا شیردهی می‌توان مزوژل انجام داد؟

  از آنجا که در این مورد تا کنون به اندازه کافی تحقیق و مطالعه نشده است، بهتر است جانب احتیاط را نگه داشته و از انجام مزوژل درمانی در دوران بارداری خودداری کرد.

  برای دوران شیردهی نیز به طور مشابه باید از انجام این فرآیند اجتناب شود زیرا این که مواد مورد استفاده در مزوژل وارد شیر می‌شوند یا نه هنوز مشخص نیست.

  آیا هیدراسیون پوست به روش مزوژل آسیب‌زا است؟

  مزوژل درمانی یک فرآیند قابل تحمل برای بیمار است. سوزن‌های مورد استفاده برای تزریق‌های زیبایی قطر بسیار کمی دارند بنابراین خیلی فرورونده نیستند و نسبت به تزریق‌های دیگر نیز درد کمتری دارند.

  بسته‌های یخ کوچک که غالباً پس از درمان مورد استفاده قرار می‌گیرند، درد را کاهش می‌دهند، گاهی اوقات نیز از بی حس کننده‌های موضعی استفاده می‌شود. برخی ژل‌های پرکننده، حاوی بیحس کننده‌های موضعی هم هستند.

  چه کسانی نباید از مزوژل استفاده کنند؟

  مزوژل درمانی برای زنان باردار و زنانی که در دوران شیردهی هستند و همچنین افرادی که در ۳ ماهه گذشته برای معالجه آکنه و جوش تحت درمان بوده‌اند یا سابقه بیماری‌های خود ایمنی یا آلرژی‌های چندگانه دارند انجام نمی‌شود.

  پزشکان قبل از انجام این فرآیند در مورد خطرات احتمالی و موانع انجام آن با شما صحبت خواهند کرد.

  تفاوت مزوژل درمانی با تزریق ژل چیست؟

  ژل‌های تزریقی سنتی به منظور افزایش حجم و بهبود ظاهر در زیر پوست تزریق می‌شوند. مزوژل زیبایی به منظور هیدراته کردن و بهبود کیفیت پوست در زیر پوست تزریق می‌شود و کمتر اثر لیفت و برجسته‌سازی دارد.

  خانهدرباره ماجوانسازیتماس فوری