پروفایلو

بازگشت جوانی با پروفایلو

در کلینیک ایرانیان

جوان شدن دیگر برای ما آرزو نیست.

یک درمان اختصاصی برای بازسازی پوست بوده و به گونه ای خاص طراحی شده تا میزان منحصر به فـردی از هیـالورونیـک اسید را داشتـه باشد.

پروفایلو به طـور چشم گیری ظاهر خطوط ریـز و چروک را بهبود بخشیده و به افزایـش آبرسانی و قوام پوست صورت کمک می کند.

کلینیک ایرانیان با انجام تزریق پروفایلو توسط پزشکان طراز اول جوانی را به شما هدیه می دهد.

پروفایلو در ۲۷ نوامبر سال ۲۰۲۰ به تأیید FDA امریکا رسیده

پروفایلو نقش یک آبـرسان را ایـفا می کند و به دلیل افزایـش کلاژن سـازی و درخشــدگی برای پـوست های پیر، تیـره و چروک گزینه ای فوق العاده است.

ویژگی ها:

  • افزایش سفتی و الاستیسیته پوست
  • شفافیت پوست
  • بهبود قوام پوست
  • مرطوب شدن پوست
  • مناسب برای همه سنین

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه های لاغری کلینیک ایرانیان علی الخصوص اُندا دکا می توانید با شماره ۷۵۹۰۰-۰۲۱ بطور ۲۴ ساعته تماس حاصل نمایید تا رایگان مشاوره بگیرید.

کلینیک ایرانیان، صفر تا صد زیبایی، صفر تا صد لاغری

پروفایلو به گونه ای خاص طراحی شده تا میزان منحصر به فردی از هیالورونیک اسید را داشته باشد.

هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که در بدن یافت شده و مسئول حفظ رطوبت پوست می باشد.

وجود این ماده در پروفایلو به تحریک تولید کلاژن و الاستین در پوست کمک می کند. پروفایلو به دلیل شیوه ساخته شدن خود بیش از اینکه به عنوان یک فیلر عمل کند، نقش یک آبرسان را ایفا می کند. به همین ترتیب، به دلیل افزایش حجم و درخشندگی پوست برای پوست های پیر، تیره و چروک گزینه ای فوق العاده است.

این ماده در ۳ جلسه و ظرف مدت یک دوره ۴ هفته ای به زیر سطح پوست تزریق می شود. ژل پروفایلو به سرعت در زیر پوست توزیع می شود تا آب رسانی را افزایش داده و به دنبال آن، چروک و خطوط ریز صاف شوند.

چنین عملکردی در نهایت به بهبود بافت پوست منجر می شود.

نمونه تزریق پروفایلو
_

سوالات متداول

_
آیا باید انتظار ایجاد برآمدگی در محل تزریق پروفایلو را داشت؟ این برآمدگی ها تا چه مدت باقی می مانند؟

پس از انجام درمان پروفایلو این امکان وجود دارد که برآمدگی های موضعی در محل تزریق به وجود آیند ولی همه افراد به این تورم ها دچار نمی شوند. این برآمدگی ها معمولا ۴ تا ۶ ساعت پس از تزریق فروکش می کنند، اما می توانند تا ۲۴ ساعت نیز دوام داشته باشند.

آیا پس از انجام درمان، به استراحت نیاز خواهم داشت؟

مدت استراحت پس از این تزریق ژل پروفایلو، کمترین مقدار است. هنگامی که از تکنیک ۵ نقطه در هر طرف صورت برای تزریق استفاده می شود، هر نقطه بلافاصله قابل دیدن است. با این حال، این نقاط به سرعت شروع به فروکش کردن کرده و تا روز بعد به طور کامل از بین می روند.

پس از این درمان، توصیه می شود تا از انجام ورزش و فعالیت های فیزیکی به مدت ۲۴ ساعت اجتناب شود. لطفا علاوه بر آن، به مدت ۴۸ ساعت، از انجام فرآیندهای زیبایی خودداری نمائید.

همچنین، رفتن به سونا یا حمام بخار در چند روز اول پس از درمان توصیه نمی گردد. در صورت بروز هر گونه کبودی یا تورم مداوم بهترین کار اجتناب از قرار گیری در معرض نور خورشید است.

چه زمانی نتایج را احساس خواهم کرد؟

فرد می تواند افزایش قوام، انعطاف پذیری و یک بهبود کلی در کیفیت پوست خود را تا حداکثر ۶ ماه احساس کند.

آیا دیگران متوجه خواهند شد که این درمان را انجام داده ام؟

پروفایلو می تواند با افزایش تراکم بافتی، افتادگی پوست را به طرز قابل توجهی بهبود بخشد. برخی بیماران مقداری پوست خود را لیفت می کنند که این مورد می تواند جلب توجه کند.
اغلب بیماران بیان می کنند که دیگران از تازگی ظاهر آن ها تعریف کرده اما به ندرت درباره انجام هر گونه درمان از آن ها سوال پرسیده اند.

آیا عوارض جانبی نیز وجود دارد؟

هیالورونیک اسید به خوبی توسط پوست تحمل می شود. تنها عوارض جانبی گزارش شده، کبودی و تورم خفیف در محل تزریق بوده است. این موارد نیز معمولا در بازه زمانی کوتاهی از بین رفته و ناشی از سوزن هستند، نه ژل پروفایلو !

آیا تزریق ژل پروفایلو ایمن است؟

پروفایلو در فوریه ۲۰۱۵ در ایتالیا بهره برداری شد. از آن زمان به بعد در سرتاسر دنیا استفاده می شود. بیش از ۱۵۰ هزار نفر توسط این ماده درمان شده و هیچ واکنش نامطلوبی از آن گزارش نشده است.

پروفایلو از نظر ایمنی، سازگاری زیستی بالایی دارد؛ زیرا از هیالورونیک اسید طبیعی و بسیار خالص تهیه شده و بدون اضافه کردن هر گونه ماده شیمیایی اتصال دهنده پایدار شده است. این مورد خطر بروز واکنش های نامطلوب را کاهش می دهد.

چگونه می توانم بدانم که عوارض جانبی عادی بوده و یا موردی جدی رخ داده است؟

عوارض جانبی رایج پس از درمان، قرمزی خفیف، تورم خفیف و کبودی احتمالی می باشد. امکان دارد ناحیه درمان، حساسیت به لمس داشته باشد؛ اما تمامی این عوارض جانبی عادی بوده و پس از چند روز فروکش می کنند. با این حال احتمال دارد تا یک هفته نیز به طول انجامد.

ابتلا به عوارض جانبی جدی بسیار غیر رایج است؛ با این حال در صورت تجربه هر کدام از موارد زیر، فوراً با کلینیک تماس گرفته و در صورتی که پس از چند ساعت بهبودی حاصل نشد، به پزشک مراجعه کنید.

* تورمی که با گذشت زمان بدتر می شود.
* افزایش درد و شدید تر شدن آن با گذشت زمان
* احساس گرما در پوست، افزایش قرمزی و بدتر شدن آن با گذشت زمان
* افزایش درد در این ناحیه، رنگ پریدگی یا سفید و خاکستری شدن پوست نزدیک به ناحیه درمان یا در امتداد طرفین بینی در روز انجام درمان و روز بعد از آن
* احساس ناخوشی عمومی در روز های پس از درمان

در صورتی که از نتایج راضی نبوده و یا بسیار غیر طبیعی به نظر برسم، چه کاری باید انجام دهم؟

درمان های فیلر پوستی برای همه یکسان نبوده و پزشک معالج، بهترین نتیجه حاصل از تزریق به فرد را در مشاوره ای دقیق با او در میان می گذرد.

فیلر های پوستی درمان هایی محبوب هستند؛ زیرا اغلب افراد از نتایج آن کاملا راضی اند. پزشکی که تزریق را انجام می دهد، تلاش خواهد کرد تا انتظارات شما را به طور کامل درک کند.

آیا تزریق ژل پروفایلو در دوران بارداری یا شیر دهی ایمن است؟

در صورت بارداری یا مشکوک بودن به آن، ما انجام هیچ گونه درمان تزریقی را توصیه نمی کنیم. علاوه بر آن، توصیه می کنیم قبل از بازگشت به انجام درمان های زیبایی، دوره شیر دهی خود را به پایان برسانید.زیرا یک قانون ثابت داریم که انجام هرگونه عمل غیرضروری در دوران بارداری و شیردهی ممنوع است وگرنه هیچ تداخلی باهم ندارند.

چه کاری می توانم انجام دهم تا از بدست آوردن بهترین نتایج درمان های تزریقی خود مطمئن شوم؟

در اینجا چند نکته جهت ارتقا نتایج روش های درمانی آورده شده است:
* روز قبل از درمان خود از مصرف هر گونه الکل خودداری کنید. این کار برای به حداقل رساندن احتمال کبودی، مفید است.
* یک هفته قبل از درمان، از مصرف آسپرین، ایبوپروفن یا هر گونه داروی ضد التهابی دیگر خودداری کنید؛ زیرا این داروها خطر بروز کبودی را افزایش می دهند.
* لطفا تا یک هفته پس از انجام درمان خود، هیچ گونه درمان مرتبط با صورت را برنامه ریزی نکنید. از جمله این درمان ها می توان به لایه برداری، موم، لیفت نخ، آرایش نیمه دائم و… اشاره کرد. انجام هر کدام از این درمان ها در هر زمانی قبل از انجام پروفایلو مشکلی ندارد.
* لطفا از یک هفته قبل تا دو هفته پس از انجام درمان فیلر پوستی، انجام هیچ گونه درمان مرتبط با صورت را برنامه ریزی نکنید. از جمله این درمان ها می توان به لایه برداری، میکرودرم ابریژن و میکرو نیدلینگ اشاره کرد.
* در صورت ابتلا به ویروس سرما خوردگی، تبخال (هرپس) یا دیگر بیماری ها و راش های پوستی با کلینیک تماس بگیرید تا در مورد جلسه درمانی بعدی شما تصمیم گیری شود. سلامت عمومی شما مهم است و ما خوشحال خواهیم شد تا در صورت نیاز درمان زیبایی شما را به تاریخی دیگر موکول کنیم.
پس از انجام درمان، از توصیه های پس از درمانی که به شما داده می شود، با دقت پیروی کنید. لطفا بجز مواردی که از قبل با پزشک مطرح کرده اید، از اعمال هر گونه محصولات دیگر به پوست خود خودداری کنید.