کاشت ابروی طبیعی

داشتن ابروهای زیبا و جذاب برای همه ی خانم ها اهمیت زیادی دارد و برای زیباسازی آن از روش های مختلفی استفاده می کنند. معمولا با گذر زمان مشکلاتی مانند ریزش ابرو برای افراد اتفاق می افتد و زیبایی اولیه ابروها از بین می رود.

در چنین شرایطی بعضی از خانم ها به سراغ هاشور و تتو ابرو می روند. استفاه از این روش ها عوارض متعددی به دنبال دارد و به صورت دائمی توصیه نمی شود. در صورتی که از روش تتو ابرو استفاده کنید، ریشه موهای ابرو دچار آسیب می شود و به مرور زمان ابروهای شما حالت کم پشت پیدا می کند. با توجه به عوارض خطرناک گفته شده برای تتو و هاشور، بهترین راه استفاده از کاشت ابرو به صورت حرفه ای است.

در طول کاشت ابرو، موهای مناسب از کنار گوش برداشته می شوند و در قسمت ابرو کاشته خواهند شد. از آنجایی که موهای کنار گوش شما حالت نرم و لطیفی دارند، بهترین گزینه برای کاشت ابرو به شمار می آیند. در حال حاضر کاشت ابرو با متدهای مختلفی در کلینیک ایرانیان صورت می گیرد که هر یک از آن ها در شرایط خاص خود به کار می روند.

قبلا تاتوی ابرو زده بودم اما توکلینیک ایرانیان هم تاتو رو برام پاک کردن و هم کاشت ابرو کردن. خیلی خوب الان از خودم راضی شدم.
لاله محمدی
می خواستم بدونم کاشت مو هم انجام میدید یا فقط کاشت ابرو دارید؟
محمد زمانی
برای کاشت ابرو زنگ زدم، خیلی دیر وقت مشاوره گذاشتین. مگه چقدر میتونه سرتون شلوغ باشه؟
عاطفه حیدری
سلام

من برای کاشت ابرو اومده بودم پیشتون شعبه تهرانپارس کارتون خیلی عالی بود واقعاً راضی بودم

فرناز

جلسه مشاوره قبل از عمل کاشت ابرو

چند روز قبل از اینکه عمل کاشت ابرو برای شما انجام شود، شما باید یک جلسه مشاوره را به همراه پزشک خود بگذرانید. در طول این جلسه سوالات متعددی از شما پرسیده می شود که باید با دقت به آن ها پاسخ دهید. اگر شما مدل خاصی از ابرو را مدنظر دارید حتما آن را با پزشک خود در میان بگذارید. همچنین اگر در زمینه کاشت ابروی خود سوالی دارید،‌ حتما آنرا بپرسید تا پزشک راهنمایی های لازم را به شما انجام دهد. به غیر از موارد گفته شده، در طول جلسه قبل از عمل شرایط کلی بدن شما بررسی می شود تا علائم مربوط به سلامتی شما به طور کامل چک شود.

در صورتی که نیاز به مصرف دارو باشد، پزشک آن را برای شما تجویز می کند پس حتما آن را در زمان مشخص شده میل کنید. خوشبختانه تمامی خدمات مربوط به ابرو و زیبایی در کلینیک ایرانیان انجام می شود و شما می توانید از خدمات ویژه این مرکز نهایت استفاده ممکن را ببرید.

[contact-form-7 id=”1225″]