یک خبر فوق العاده
برای همه ایرانیان

مادرانه ایرانیان:

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لاغری ایرانیان به پاس زحمات مادران و همه بانوان ایران زمین جشنواره مادرانه خود را از امروز تا تاریخ سوم بهمن ماه سال ۱۴۰۰ مصادف با روز مادر برگزار می کند.

فقط کافیست برای اطلاع از تخفیفات وارد صفحه اینستاگرام ما شده یا با شماره تلفن ۷۵۹۰۰-۰۲۱ تماس حال فرمایید. کارشناسان ما ۲۴ ساعته شبانه روز در هفت روز هفته آماده پاسخگویی به شما هستند.

ایرانیان و سالها همراهی:

کلینیک تخصصی پوست، مو، لیزر و لاغری ایرانیان در ابتدای دیماه سال ۱۳۷۸ مصادف با آغاز قرن جدید میلادی یعنی شروع سال ۲۰۰۰ آغاز به کار کرد، از این رو هر ساله شب یلدا تا آغاز سال نو میلادی را به عنوار سالگرد تأسیس خود جشن گرفته و به پاس همراهی مشتریان خود هدایا و تخفیفات ویژه ای را در نظر می گیرد. در سال جاری ایرانیان ۲۲ سالگی خود را جشن گرفت و به همین مناسبت یک تلفن همراه آیفون ۱۳ و ۲۲ ژل درمال استایل را به مراجعینی که از شب یلدا تا آغاز سال نو میلادی یعنی اول ژانویه از خدمات کلینیک استفاده کردند قرعه کشی و اهدا کرد.

گرامی داشت روز مادر در ۲۲ سالگی:

کلینیک ایرانیان به واسطه ی احترامی که به مقام زن و جایگاه رفیع مادر می نهد تصمیم گرفت از امروز تا روز مادر علاوه بر تخفیفات شگفت انگیز و بی سابقه تمام کسانی که تا روز سوم بهمن از خدمات ایرانیان بهرمند می شوند را در قرعه کشی ۲۲ ژل آلیاکسین شرکت دهد تا قدران اعتمادی باشد که مراجعین محترم به ایرانیان دارند.
ایرانیان به عنوان مجهز ترین کلینیک زیبایی و لاغری در خاورمیانه افتخار این را دارد تا در ۴ شعبه در تهران بتواند بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

سؤالات متداول

*  تخفیف ها تا چه زمانی است؟

تخفیف ها تا سوم بهمن مصادف با روز ولادت حضرت زهرا و روز مادر است.

*  ژل آلیاکسین چیست؟

درمان عیوب صورت و شکل دهی مجدد و افزایش حجم صورت، چانه، گونه، اصلاح چین و چروک و خطوط صورت اطراف چشم.
این فیلر محصول کشور سوئیس است که با مجوز رسمی وزارت بهداشت در کلینیک های ایرانیان توسط پزشکان مجموعه تزریق و استفاده می گردد.

بعد
قبل