دستگاه بادی اسکالپتور

درمان چربی احشایی با بادی اسکالپتر

در کلینیک ایرانیان

وسیـله ای مکمل بـرای از بین بردن چربـی های بـدن با درمانی آسان و ماندگاری طولانی است. این تکنولوژی چربی های احشایی دور کمر را به طـور محسـوس کاهش داده و از طریق مصـرف اسیدهای چرب و همچنین انقباض نامحسوس عضـلات تحت تاثیر میـدان مغنـاطیسی انـجام می پذیرد.

اثرات این دستگاه در نواحی شکم، پهلو، بازوها، رانها و ساق پا و غبغب مشاهده می گردد.

ویژگی ها:

  • استفاده از امواج بیومغناطیس
  • کاهش چربی احشایی
  • کاهش سایز شکم
  • درمان کبد چرب
  • انقباض عضلات
  • درمان ناباروری

تماس با کلینیک ایرانیان

_

برای مشاوره رایگان و ۲۴ ساعته با شماره ۰۲۱-۷۵۹۰۰ تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کلینیک ایرانیان، فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

افزونه "فرم تماس ۷" نصب یا فعال نشده است
_

سوالات متداول

_
فواید بادی اسکالپتر چیست؟

بادی اسکالپتر علاوه بر رفع چربی های احشایی، چاقی موضعی، چربی های زیرپوستی و سلولیت، فواید دیگری از جمله قوام پوست، مقابله با پیری و افتادگی پوست و درمان پوست¬های پرتقالی دارد.

عوارض و مضرات این روش چیست؟

این روش نه تنها هیچ گونه عوارضی برای بدن نداشته بلکه با بهبود جریان خون‌رسانی، شبیه سازی ورزشی و انقباضات سراسری ماهیچه ای فواید بسیاری برای پوست و بدن دارد.

همچنین در کاهش افسردگی و ایجاد حس آرامش در افراد نیز نقش دارد.

بهترین کاندید برای این روش چه کسانی هستند؟

اگر اضافه وزن دارید و برای شروع فرایند لاغری (گرفتن رژیم یا شروع ورزش) نیاز به یک استارت جهشی دارید حتماً بادی اسکالپتور را امتحان کنید.

بادی اسکالپتور در مدت کوتاهی روی چربی های خطرناک (بیماری زا) و سمج شما اثر گذاشته و آن ها را از بین می برد. کاری که مدت طولانی و تلاشی سخت لازم دارد را با بادی اسکالپتور ساده و کوتاهتر می کنید.

شاید شما تصور کنید بافت های سفت تر و منسجم بدنتان همه ماهیچه هستند و فرم پیکر شما همین چیزی است که به طور ژنتیکی منتقل شده. درصورتی که بافت چربی های احشایی مانند ماهیچه ها سفت هستند و تشخیص اینکه چقدر ماهیچه یا چربی در بدن شما توزیع شده ساده نیست. بادی اسکالپتور برای شکستن این نوع چربی ¬های خطرناک ساخته شده است.

همه افراد حتی کسانی که به ظاهر اضافه وزن ندارند هم می توانند از بادی اسکالپتور برای حذف چربی های احشایی شان استفاده کنند.

ولی بهترین گزینه ها برای این روش آقایان و خانم هایی هستند که دارای چربی احشایی بیشتری در نواحی شکم، باسن، ران پا، بازو و … می باشند.

اثرات دستگاه بادی اسکالپتر چه مدت ماندگار است؟

بیشترین اثر بادی اسکالپتر روی چربی های احشایی می باشد که مدت ها در اثر رژیم غذایی نامناسب و سبک زیست بد به وجود آمده اند. لذا بوجود آمدن دوباره این چربی ها زمان می برد. معمولا با کنترل رژیم غذایی تا ۶ ماه اثرات دستگاه ماندگار هستند.

روش حذف چربی ها با دستگاه بادی اسکالپتر چیست؟

این دستگاه با به جود آوردن میدان بایومغناطیسی در اطراف بافت های داخلی انقباضات ماهیچه ایی را همانند ورزش شبیه سازی می کند و باعث شکستن چربی های احشایی و نهایتا دفع آن می گردد.

مزایای بادی اسکالپتر نسبت به روش های دیگر چیست؟
  • شبیه ساز ورزشی است و برای سلامتی بدن و پوست مفید می باشد.
  • بادی اسکالپتور تنها روشی است که برای حذف چربی های احشایی به کار می رود.
  • بادی اسکالپتر روش غیرتهاجمی وکاملا بدون عوارض است.
افرادی که اضافه وزن زیادی دارند چند دوره باید از این دستگاه استفاده کنند؟

این دستگاه به طور معمول درپایان دوره ۷ الی ۸ سانتی متر از دور کمر فرد کم می کند. بسته به میزان اضافه وزن و نوع بافت های چربی که در بدن افراد مختلف وجود دارد تعداد دوره ها می تواند تمدید شود.