دستگاه شاک ویوی استورز

اصلاح پوست پرتقالی با شاک ویو اشتورز

در کلینیک ایرانیان

یکی از بهترین درمان‌های بدون جراحی سلولیت بوده که توسط عبـور امـواج صوتی از پوسـت و ورود به سلول های چربـی موجب بهبود ظاهـر پوست و متعاقب آن کاهش سایز خواهـد شد.

این دستگاه ۲ پروب شعاعی D Actor و مسطح C Actor داشته و برای درمان سلولیت در درجات مختلف موثر است.

ویژگی ها:

  • دارای تاییدیه FDA آمریکا
  • کاهش سایز و لاغری موضعی
  • اصلاح پوست پرتقالی
  • درمان سلولیت در ران، شکم و باسن
  • افزایش درناژ لنفاوی
  • افزایش قوام پوست

تماس با کلینیک ایرانیان

_

برای مشاوره رایگان و ۲۴ ساعته با شماره ۰۲۱-۷۵۹۰۰ تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کلینیک ایرانیان، فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

افزونه "فرم تماس ۷" نصب یا فعال نشده است
_

سوالات متداول

_
چرا شاک ویو به درمان سلولیت کمک می‌کند؟

سلولیت ممکن است یک اثر عمیق زیبایی و روان‌شناختی داشته باشد که کاملاً مستقل از مراحل ایجاد آن است. بسیاری از زنانی که دچار سلولیت هستند از ظاهر پوست پاهای خود ناراضی هستند و به همین دلیل کیفیت زندگی آنها کاهش یافته است. سلولیت با کاهش ظرفیت انتقال عروق لنفاوی ارتباط دارد. شاک ویو تراپی جریان لنفاوی را شتاب می‌دهد و فعالیت‌های متابولیکی را افزایش داده و تجزیه و شکست چربی‌ها را تحریک می‌کند.

نقش دستگاه شاک ویو در درمان سلولیت چیست؟

یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های موثر بر سلولیت شاک ویو است که در حال حاضر بهترین شاک ویو مربوط به شرکت اشتورز سوئیس است که دارای تمام استانداردهای روز اروپا و امریکاست.

سلولیت چیست؟

سلولیت اختلال متابولیک موضعی بافت چربی زیر پوست است که باعث تغییر شکل ظاهری بدن می شود . این اختلال بیشتر در ناحیه باسن ، ران ها و شکم مشاهده می شود و نمای پوست پرتقالی را ایجاد می کند. سلولیت در اکثر نقاط دنیا به علت صفات ثانویه جنسی در ۸۵ تا ۹۸ درصد زنان بروز می کند.

روش انجـام درمـان به چه صورتی است؟

قبل از شروع درمان جهت جلوگیری از اتلاف انرژی از ژل اولتراسوند استفاده می شود. معمولا منطقه درمان بصورت افقی و عمودی درمان شده و بطور متوسط ۳۲۰۰ تا ۴۰۰۰ پالس در هر جلسه استفاده می شود.

بلافاصله پس از اولین جلسه درمانی ۷۵ درصد افزایش در الاستیسیته پوست گزارش شده که این میزان پس از سه ماه به ۹۵ درصد و پس از شش ماه به ۱۰۰ درصد می رسد . معمولا درمان بصورت دو بار در هفته به مدت ۳ تا ۶ هفته بسته به وضعیت بیمار انجام می شود.

پس از اتمام دوره درمان، درمان نگهدارنده هر ۶ تا ۸ ماه یکبار توصیه می شود. ممکن است ۲۰ درصد بیماران به جلسات بیشتر نیاز داشته باشند. طول درمان در هر جلسه ۳۰ تا ۴۵ دقیقه است.

چه مدت بعد می توان نتیجه درمان را دید؟

بهترین نتیجه حداقل سه ماه پس از اولین جلسه درمان مشاهده می شود. با اینکه نتیجه کامل درمانی پس از سه ماه حاصل می شود اما روند بهبود پس از پایان جلسه اول به طور قابل ملاحظه ای مشهود است و پس از درمان بهبودی قابل ملاحظه ای در ساختار بافت پوست مشخص می شود. در این سیستم اپلیکاتور دستگاه طوری طراحی شده که امواج را در سطح بدن منتشر می کند. درنتیجه هیچ گونه آسیب بافتی وجود نخواهد داشت.

طول مدت درمان چقدر است؟

معمولا درمان به صورت دو بار در هفته به مدت ۳ تا ۶ هفته بسته به وضعیت بیمار انجام می شود. پس از اتمام دوره درمان، درمان نگهدارنده هر ۶ تا ۸ ماه یک بار توصیه می شود.

ممکن است ۲۰ درصد بیماران به جلسات بیشتر نیاز داشته باشند. طول درمان در هر جلسه ۱۵ تا ۳۰ دقیقه است.

عـوامـل مـوثـر بـر مـانـدگـاری درمـان چیست؟

وزن بـدن
وضعیـت گـردش خـون
میـزان فعـالیـت روزانـه

با این حال بدون توجه به عوامل فوق، اثرات درمانی ۶ تا ۱۲ ماه باقی می مانند . اما معمولا یک تا دو جلسه نگهدارنده ۶ تا ۸ ماه پس از اتمام درمان جهت ماندگاری درمان انجام می شود.