کویتیشن

کاهش سایز سریع با کویتیشن

در کلینیک ایرانیان

روشـی نویـن و جایگزینـی بـرای لیپوسـاکشن (بدون جراحی) است که از امواج اولتـراسونیـک بـرای چــربی ســوزی موضـعی استفاده می کند.

در ایـن روش سلول‌های چربـی به مایع تبـدیل شـده و سپس این چربـی‌ها توسط فرآینـد‌های طبیعی بدن جـذب و سپـس دفع می ‌شوند.

ویژگی ها:

  • دارای تاییدیه FDA آمریکا
  • بدون نیاز به جراحی
  • حذف چربی های موضعی
  • کاهش سایز سریع
  • استفاده در نواحی مختلف بدن
  • بدون دوران نقاهت

تماس با کلینیک ایرانیان

_

برای مشاوره رایگان و ۲۴ ساعته با شماره ۰۲۱-۷۵۹۰۰ تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کلینیک ایرانیان، فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

افزونه "فرم تماس ۷" نصب یا فعال نشده است
_

سوالات متداول

_
چگونه استفاده از کویتیشن به فرم دادن صورت کمک می کند؟

ازاین روش در فرم دادن صورت نیز استفاده می شود، به این دلیل که کویتیشن نه تنها چربی ها را از بین می برد، بلکه می تواند به چربی ها فرم دلخواهی نیز بدهد.
دستگاه های کوچکتری از کویتیشن وجود دارند که می توان به وسیله ی آنها پف زیر چشم، گودی چشم، بالا بردن گونه ها و حتی در کم کردن چروک های صورت نیز استفاده کرد.

چه مواقعی استفاده از روش کویتیشن مناسب نیست؟

در دوران بارداری وشیردهی و بیماران قلبی و عروقی این روش توصیه نمی شود،  زیرا به دلیل ورود امواج الکترونیکی به بدن این افراد وعوارض ناشی ازآن این روش مناسب نیست.

نحوه ی کار و درمان کویتیشن چگونه است؟

در روش درمان با کویتیشن یک وسیله ای دستی که باعث انتقال انرژی فراصوت با پالس های ملایم می شود، به آرامی در ناحیه مورد نظر قرارمی گیرد و به مدت سی دقیقه تا یک ساعت در هرجلسه با فرستادن امواج ضعیف باعث از بین رفتن چربی ها می شود.

آیا برداشتن چربی به روش کویتیشن عوارض دارد؟

روش کوتیشین نباید در نزدیکی گوش، پشت و بخصوص بر روی قفسه سینه و سر انجام بگیرد.

در هنگام کار با روش کویتیشن باید تمام وسایل فلزی را به دور از خود نگه داشت، زیرا گرمای تولید شده احتمال آسیب به بیمار و یا دستگاه الکترونیکی را بالا خواهد برد.

تعداد جلسات کویتیشن چگونه مشخص می شود؟

تعداد این جلسات با توجه به ضخامت چربی ها که ممکن است تا چند سانتی متر نیز ضخامت داشته باشند مشخص می شود، که حداقل بین شش تا دوازده جلسه به طول می انجامد و فاصله ی جلسات بین هفت تا ده روز متغیر خواهد بود، که به وسیله کارشناسان لاغری و با دادن رژیم غذایی مناسب تعیین می گردد.

چگونه نتیجه گیری بهتر از کویتشین داشته باشیم؟

برای نتیجه گیری بهتر از روش کویتشین می توان با داشتن یک رژیم کم کالری که بدون چربی بوده همراه با نوشیدن آب فراوان قبل از کویتیشن و بعد از آن بتوان به آثار مطلوب تری رسید.

نوشیدن آب کافی در این روش به دفع چربی های  از بدن بسیار لازم و ضروری بوده.

آیا لاغری با کویتیشن امکان پذیر است؟

در روش Cavitation که بر پایه اصول فیزیکی بوده، با به حرکت درآوردن حباب های پر انرژی درون مایعات باعث ورود به سلول و تخریب سلول در اثر ارتعاشات می شود.
در بدن نزدیک ترین بافت به مایع چربی ها هستند، که با این روش می توان چربی ها را تخریب و آنها را دفع نمود. بنابراین روش کویتیشن در لاغری می تواند بسیار مؤثر واقع شود.

روش کویتیشن دارای چه فوایدی است؟

بهبودی و نتایج روش کویتیشن را می توان چند هفته بعد از انجام به خوبی مشاهده کرد.
از فواید این روش در چربی سوزی می توان به بدون درد بودن و راحتی این روش در مقایسه با سایر روش های موجود در طول درمان بود.
از دیگر فواید این روش می توان به متابولیزه کردن بدن تا بعد از دوازده هفته اشاره کرد و همچنین پایداری این روش در بسیاری از افراد قابل مشاهده خواهد بود.
کاهش وزن مناسب در این روش و زیبا سازی و نرم تر شدن پوست از دیگر فواید این روش به شمار می رود.

مناسب ترین نقاط بدن درچربی سوزی به روش کویتیشن چیست؟

یکی از نقاط مناسب برای برداشتن چربی یا به اصطلاح چربی سوزی اطراف شکم و پهلو ها بوده، به طوری که می توان در طی یک جلسه مقدار قابل توجهی از ناحیه مذکور را برداشت، (به طور تقریبی ۲۵درصد از چربی های اطراف شکم)

عوارض جانبی در این روش کدامند؟

این روش به طور معمول عوارضی ایجاد نمی کند، زیرا امواجی که ساطع می شود به بافت های سالم آسیبی وارد نخواهد کرد به دلیل اینکه درچربی سوزی به روش کویتیشن، فقط سلول های چربی و بافت های مربوط به آن مورد تهاجم قرار می گیرد.

از عوارض موقتی این روش می توان به قرمزی پوست، تشنگی زیاد و حالت تهوع اشاره کرد که به سرعت از بین خواهند رفت.
درد زانو وسر درد نیز از عوارض دیگر این روش هستند که در صورت به وجود آمدن سریع تر باید با پزشک معالج مطرح گردد.