پکیج عاشقی ایرانیان

یک انتخاب عاشقانه

در آستانه ۲۵ بهمن هستیم، روزی که در دنیا به اسم روز عشق شناخته می شود. در این روز هیچکس از عشقش غافل نمی شود، حالا مراسم این روز چه چیز هایی است، با ما همراه باشید.

هدیه ولنتاین با ایرانیان

از ۹ بهمن سال ۱۴۰۰ یک سری خدمات روزانه در پیج اینستاگرام ایرانیان معرفی می شوند که به ازای ثبت نام هر خدمت عین همون خدمت توسط ایرانیان به شما داده میشه تا برای روز ولنتاین به عشق خود هدیه دهید. این یک هدیه ارزشمند است، شما با این کار زیبایی و جوانی را به عشق خود هدیه می دهید. این پکیج ها را می توانید به هر کسی که عاشقش هستید بدهید، پدر، مادر، همسر، دوست یا هر کسی دیگری که دوستشان دارید.

از کجا باید اقدام کنم؟

برای هم اطلاع و مشاوره رایگان کافیست با شماره تلفن ۷۵۹۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید. کارشناسان ایرانیان ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. ایرانیان همیشه پاسخگو است.

۱- پکیج شامل همه میشه یا فقط متأهلین؟

این که تعریف شما از عشق چی هست برای ما ارزشمند هست. شاید شما بخواهید هدیه ای که ایران می ده رو به پارتنر زندگی تون مثل همسر یا دوست اجتماعی خودتون بدید، شاید بخواهید به مادر، خواهر، برادر یا پدر بدید، حتی شاید خودتون عشق خودتون باشید و بخواهید این هدیه رو خودتون استفاده کنید، پس تو همه موارد هدیه به شما تعلق داره و شما هستید که درباره ی اون تصمیم می گیرید.

۲- پکیج تا چه روزی اعتبار داره؟

وقتی ثبتنام میکنید خدمتی که برای خودتوم هست تاریخش مشخصه اما خدمتی که به عنوان هدیه دریافت می کنید تا پایان امسال فرصت ثبت و استفاده داره.

۳- جریان قرعه کشی ولنتاین چیست؟

دقیقاً از همون روز ۹ بهمن که جشنواره پکیج عاشقی شروع میشه هر شخص با ازای هر یک میلیون تومان واریزی که انجام یک شانس در قرعه کشی ایرانیان که در روز ۲۵ بهمن به مناسبت روز ولنتاین برگزار میشه شرکت داده میشه.

۴- جایزه قرعه کشی ولنتاین چیست؟

به مناسبت ۲۲ سالگی کلینیک ایرانیان ۲۲ عدد ژل درمال استایل قرعه کشی و به ۲۲ عزیز از مراجعینی که از ۹ الی ۲۵ بهمن در کلینیک های ایرانیان واریزی انجام دادند تقدیم خواهد شد.

۵- باز هم قرعه کشی دارید؟

جوایز ایرانیان تمومی نداره، اما…

اما اینکه قرعه کشی بعدی ایرانیان کی باشه و چه جوایزی در اون به مراجعین عزیزمون داده بشه سؤالیه که خودمون هم جوابش رو نمی دونیم، پس این فرصت قرعه کشی رو که مناسبت ۲۲ سالگی ایرانیان و ولنتاین هست از دست ندید و چشم از پیج ایرانیان بر ندارید تا از جوایز و تخفیفات بعدی ما مطلع بشید.

ژل NEAUVIA

فیلر اینتنس نیوویا بر اساس یک فناوری منحصر به فرد کراس لینکر هوشمند ساخته شده است. در طراحی و ساخت فیلر زاویه ساز صورت نیوویا ، فناوری نوآورانه و پیشرفته برای ترکیب دو پلیمر  HA (هیالورونیک) اسید و PEG (پلی اتیلن گلیکول) بکار گرفته شده است.

پس از تزریق ژل به لایه های مختلف پوست ، محلول به شکاف ها و فرورفتگی های پوستی رفته و در آنجا مستقر شده و با توجه به شدت غلظت بالای هیالورنیک اسید در این پرکننده ،می تواند به نواحی هدف ، شکل دهی دهد و باعث ترمیم آن نقاط گردد.

ژل نیوویا اینتنس ، حاوی بالاترین غلظت موجود هیالورونیک اسید می باشد که میزان آن ۲۸ میلی گرم در میلی لیتر است. مانند همه پرکننده های نیوویا، این ماده از خالص ترین منبع اسید هیالورونیک (باسیلوس سوبتیلیس) ساخته می شود که با هدف ایجاد یک ماتریس هیدروژل سه بعدی، با پلیمر PEG کراسلینک شده و پیوند می خورد.