همه چیز درباره پروفایلو/ روشی مدرن در جوان‌سازی پوست

تزریق پروفایلو

به این مقاله امتیاز دهید

راهنمای مطالعه

همه چیز درباره پروفایلو/ روشی مدرن در جوان‌سازی پوست

ژل پروفایلو (Profhilo) یک درمان اختصاصی برای بازسازی پوست و جوانسازی می‌ باشد. پروفایلو با تحریک تولید کلاژن و الاستین از طریق آزادسازی آهسته هیالورونیک اسید به طور چشم گیری ظاهر خطوط ریز و چروک را بهبود بخشیده و به افزایش آب رسانی و قوام پوست صورت کمک می‌کند .
تزریق ژل پروفایلو به صورت تخصصی در کلینیک زیبایی ایرانیان انجام می‌شود. در ادامه توضیحاتی درباره پروفایلو می‌خوانید.

پروفایلو

پروفایلو چیست؟

ژل پروفایلو با ترکیب خاص خود، به گونه ای موثر، قادر خواهد بود تا با بازسازی کلاژن و الاستین، منجر به بهبود قوام پوست، رفع شلی، جوانسازی و افزایش کیفیت پوست گردد. متخصصان پوست این درمان مدرن را به افرادی که در معرض پیری پوست قرار گرفته‌اند و با کاهش حجم پوست مواجه شده اند پیشنهاد می دهند .
Profhilo روشی مدرن در لیفت بدون جراحی است که از سال ۲۰۱۵ ابداع شده است و رفع چین و چروک ها و شلی پوست و جوانسازی را با ژل پروفایلو می توان به خوبی تجربه کرد. افرادی که به دنبال راهکاری برای بازگرداندن جوانسازی به صورت خود و همچنین برجسته سازی برخی نواحی صورت می باشند، معمولا تمایل دارند نتایج تزریق در عین این که خواسته آنان را محقق می‌کند، حالتی مصنوعی و غیرطبیعی نیز نداشته باشد .
بدین منظور پروفایلو، نوعی ژل هیالورونیک اسید می باشد که به این خواسته جامه عمل پوشانده و به طبیعی ترین نحو ممکن منجر به فرم دهی و حجم دهی به بخش های مختلف صورت می شود .
پروفایلو به عنوان یک نگهدارنده ی آب عمل می کند نه یک فیلر و پرکننده. بنابراین برای افرادی با پوست پیر، خسته و بدون آب بسیار خارق العاده عمل می کند و درخشندگی و صافی پوست را به ارمغان می آورد .

 

پروفایلو به چه صورت تزریق میشود؟

در پنج ناحیه صورت نظیر برآمدگی گونه، نقطه پایه بینی، تراگوس، چانه و زاویه ماندیبولار در هر دو سمت صورت تزریق می گردد. این نواحی که به نواحی زیبایی زیستی یا BAP شهرت دارند از اعصاب و رگ های اصلی صورت به دور می باشند و از حداکثر قابلیت مقدار توزیع هیالورونیک اسید در این نقاط برخوردارند .
همچنین به دلیل تجمع چربی در این نواحی، پس از تزریق پروفایلو پوست به بازسازی و ترمیم بافت های چربی و سلول های خود خواهد پرداخت. در هر کدام از نواحی موردنظر دو دهم سی سی از ژل پروفایلو با سر سرنگ ۲۹ گیج برای کاهش احساس درد به
درون لایه های عمقی پوست (لایه درم) تزریق خواهد شد. در صورت شدت آثار چین و چروک و پیری احتیاج به دوز تزریقی بیشتری خواهد بود .
به همین دلیل برای انجام این کار باید به پزشک متخصص مراجعه کنید. شما میتوایند با مراجعه به کلینیک زیبایی ایرانیان، اینکار را به صورت تخصصی زیر نظر پزشک متخصص انجام دهید.
مزایای تزریق پروفایلو:
•لیفت پوست
•بازدهی عالی
•شفافیت پوست
•بهبود قوام پوست
•کاهش نقاط تزریق
•هیدراته شدن پوست
•کم بودن جلساتی درمانی
•افزایش سفتی و الاستیسیته پوست
•احساس درد ناچیز و بسیار خفیف در حین تزریق

تاثیر تزریق پروفایلو           تزریق پروفایلو

چه افرادی میتوانند تزریق پروفایلو انجام دهند؟

مناسبترین سن برای تزریق پروفایلو سنین ۳۰ تا ۴۵ سال است. همچنین تا سن ۶۵ سالگی می توان این تزریق را انجام داد. این روش، روشی مناسب برای رفع چین و چروک و جوانسازی است و سبب لیفت می شود .
افراد داری سن بالاتر از ۳۰ سال که درجاتی از خشکی پوست، چروکهای ظریف پوستی دارند و متقاضی جوا‌سازی به روش طبیعی هستند کاندید مناسبی برای این درمان میباشند .
لازم به ذکر است این ژل علاوه بر نقش درمانی به بهترین شکل از پیری زودرس پوست پیشگیری می‌نماید .

 

تزریق پروفایلو چه عوارضی دارد؟

اسید هیالورونیک به خوبی توسط پوست تحمل می شود. تنها عوارضی که به شکل جانبی گزارش شده است کبودی و تورم کم در محل تزریق است که معمولاً در مدت زمان کوتاهی از بین می روند؛ این عوارض با عملکرد سوزن در ارتباط هستند نه محصول .
پروفایلو در فوریه سال ۲۰۱۵ در ایتالیا تولید شد. از آن زمان تاکنون ژل پروفایلو در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است. تاکنون بیش از ۱۵۰۰۰۰ بیمار تحت درمان با پروفایلو قرار گرفته اند و هیچ عارضه جانبی قابل توجهی گزارش نشده است.
پروفایلو بسیار سازگار با سیستم ایمنی است؛ زیرا از اسید هیالورونیکی که بسیار خالص و طبیعی است ساخته شده است؛ همچنین پروفایلو بدون استفاده از مواد اتصال دهنده شیمیایی پایدار شده است . این امر باعث کاهش خطر بروز عوارض جانبی می شود. در صورت وقوع هرگونه عارضه ای که روی ظاهر شما اثر می گذارد ، مانند کبودی خفیف .
درمان با ژل پروفایلو را با فاصله زمانی از رویداد های اجتماعی برنامه ریزی کنید. در صورت نیاز به هرگونه مشاوره فوری، متخصصین کلینیک زیبایی ایرانیان در دسترس هستند تا پاسخگوی سوالات شما باشند.

 

چگونه پروفایلو ترکیب پایداری به وجود آورده است؟

پروفایلو با استفاده از یک فناوری ثبت شده انحصاری، بین دو مولکول اسید هیالورونیک با وزن مولکولی زیاد و اسید هیالورونیک با وزن مولکول کم بدون استفاده از اتصال دهنده های شیمیایی ترکیب به وجود آورده و کمپلکس تعاونی ترکیبی را تشکیل داده است
که باعث افزایش پایداری اسید هیالورونیک نسبت به تخریب آنزیمی و مکانیکی می شوند .

اثر تزریق پروفایلو

فناوری NAHYCO مورد استفاده در پروفایلو

پروفایلو یک فیلر پوست یا جوانکننده بیولوژیک نیست. پروفایلو یک طبقه جدید محصولات تزریقی که سبب بازسازی پوست می‌گردد را ایجاد کرده است .
اتصال متقابل حرارتی باعث تغییر در هویت و رفتار اسید هیالورونیک گشته و در نتیجه هیبرید های ترکیبی تشکیل می شود که بافت را بازسازی می کنند .
این موضوع رفتار بیولوژیکی متفاوت پروفایلو در برابر اسید هیالورونیک با وزن مولکولی زیاد و اسید هیالورونیک با وزن مولکول کم در زمانی که پیوندی میان آنها برقرار نیست را توجیه می کند .

 

توصیه‌های بعد از تزریق پروفایلو چیست؟

شما می توانید همزمان با درمان پروفایلو فعالیت های روزانه خود را ادامه دهید. با این حال، توصیه می کنیم از آرایش یا لمس صورت خود بعد از درمان خودداری کنید. این به کاهش خطر هرگونه عفونت احتمالی کمک می‌کند . پس از درمان، توصیه می شود که به مدت ۲۴ ساعت از فعالیت بدنی و ورزش خودداری کنید. تا ۴۸ ساعت از آرایش کردن خودداری کنید . همچنین در چند روز اول استفاده از سونا یا حمام بخار توصیه نمی شود. در صورت بروز کبودی یا تورم طولانی مدت بهتر است از قرار گرفتن مقابل آفتاب خودداری کنید.
یکی از مهمترین مزایای پروفایلو طول عمر آن است. هیبرید های ترکیبی در مقابل آنزیم تجزیه کننده طبیعی اسید هیالورونیک (BTH) ، در مقایسه با اسید هیالورونیک با وزن مولکولی بالا (که به طور گسترده در محصولات جوانکننده استفاده می شود) بسیار
پایدار هستند .
همچنین پروفایلو در مقایسه با اسید هیالورونیک با وزن مولکول کم منجر به آزاد سازی طولانی مدت اسید هیالورونیک می گردد و عملکرد هر دو محصول پیشین را به شکل توام دارد. این عملکرد دوگانه برای بازسازی پوست ایده آل است .

روند تزریق پروفایلو

تکنیک BAP (نقاط مرتبط با زیبایی) در تزریق ژل پروفایلو

•برای به حداکثر رساندن انتشار ژل در منطقه استخوان گونه و زیرگونه :
•نقاط مرتبط با زیبایی (BAP) بطور خاص در مناطق آناتومیک مرتب، انتخاب شدند .
•اثر رقیق شدن محصول به خودی خود
•۵عدد تزریق در هر طرف
•کاهش درد
•احتمال کم ایجاد کبودی یا هماتوم
•کاهش تعداد جلسات درمانی
•رضایت بیشتر بیمار

تکنیک تزریق پروفایلو

هزینه درمان با ژل پروفایلو

هزینه های درمان بر اساس شرایط بیمار و مقدار لازم برای تزریق متفاوت است .
برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با متخصصان کلینیک زیبایی ایرانیان در ارتباط باشید.

 

سوالات متداول

۱- آیا باید انتظار ایجاد برآمدگی در محل تزریق پروفایلو را داشت؟ این برآمدگی‌ها تا چه مدت باقی می‌مانند؟

پس از انجام درمان پروفایلو برای جوانسازی پوست این امکان وجود دارد که برآمدگی‌های موضعی در محل تزریق به وجود آیند ولی همه افراد به این تورم‌ها دچار نمی‌شوند. این برآمدگی‌ها معمول ۴ تا ۶ ساعت پس از تزریق فروکش می‌کنند، اما می‌توانند تا ۲۴ ساعت نیز دوام داشته باشند.

۲- آیا پس از انجام درمان به استراحت نیاز خواهم داشت؟

مدت استراحت پس از تزریق ژل پروفایلو، کمترین مقدار است. هنگامی که از تکنیک ۵ نقطه در هر طرف صورت برای تزریق استفاده می‌شود، هر نقطه بلافاصله قابل دیدن است. با این حال نقاط به سرعت شروع به فروکش کردن می‌کنند و تا روز بعد به طور کامل از بین می‌روند.
پس از این درمان، توصیه می‌شود تا از انجام ورزش و فعالیت‌های فیزیکی به مدت ۲۴ ساعت اجتناب شود. لطفا علاوه بر آن، به مدت ۴۸ ساعت از انجام فرایندهای زیبایی خودداری نمائید.
همچنین، رفتن به سونا یا حمام بخار در چند روز اول پس از درمان توصیه نمی‌گردد. در صورت بروز هرگونه کبودی یا تورم مداوم بهترین کار اجتناب از قرارگیری در معرض نور خورشید است.

۳- چه زمانی نتایج را احساس خواهم کرد؟

فرد می‌تواند افزایش قوام، انعطاف پذیری و بهبود کلی در کیفیت پوست خود را تا حداکثر ۶ماه احساس کند.

۴- آیا دیگران متوجه خواهند شد این درمان را انجام داده‌ام؟

معمولا، افراد قادر نیستند انجام این درمان را تشخیص دهند. اما این موضوع به مشکل پوستی درمان شده، همچنین نتایج دلخواه شما بستگی دارد.
پروفایلو می‌تواند با افزایش تراکم بافتی، افتادگی پوست را به طرز قابل توجهی بهبود بخشد. برخی بیماران مقداری پوست خود را لیفت می‌کنند که این مورد می‌تواند جلب توجه کند.
اغلب بیماران بیان می‌کنند که دیگران از تازگی ظاهر آن‌ها تعریف کرده اما به ندرت درباره انجام هرگونه درمان از آن‌ها سوال پرسیده‌اند.

۵- آیا عوارض جانبی نیز وجود دارد؟

هیالورونیک اسید به خوبی توسط پوست تحمل می‌شود. تنها عوارض جانبی گزارش شده، کبودی و تورم خفیف در محل تزریق بوده است. این موارد نیز معمولا در بازه زمانی کوتاهی از بین رفته و ناشی از سوزن هستند، نه ژل پروفایلو!

۶- آیا تزریق ژل پروفایلو ایمن است؟

پروفایلو در فوریه سال ۲۰۱۵ در ایتالیا بهره‌‎برداری شد. از آن زمان به بعد در سر تا سر دنیا استفاده می‌شود. بیش از ۱۵۰ هزار نفر توسط این ماده درمان شده‌ و هیچ واکنش نامطلوبی از آن گزارش نشده است.
پروفایلو از نظر ایمنی، سازگاری بالایی دارد زیرا از هیالورونیک است طبیعی و بسیار خالص تهیه شده و بدون اضافه ک ردن هرگونه ماده شیمیایی اتصال دهنده پایدار شده است. این مورد خطر بروز واکنش‌های نامطلوب را کاهش می‌دهد.

۷- چگونه می‌توانم بدانم که عوارض جانبی عادی بوده و یا موردی جدی رخ داده است؟

عوارض جانبی رایج پس از درمان قرمزی خفیف، تورم خفیف، کبودی احتمالی می‌باشد. امکان دارد ناحیه درمان، حساسیت به لمس داشته باشد اما تمامی این عوارض جانبی عادی بوده و پس از چند روز فروکش می‌کنند. با این حال احتمال دارد تا یک هفته نیز به طول انجامد.
ابتلا به عوارض جانبی جدی بسیار غیر رایج است، با این در صورت تجربه هرکدام از موارد زیر، فورا با کلینیک زیبایی ایرانیان تماس گرفته و در صورتی که پس از چند ساعت بهبودی حاصل نشد، به پزشک مراجعه کنید.
•تورمی که با گذشت زمان بدتر می‌شود.
•افزایش درد و شدیدتر شدن آن با گذشت زمان
•احساس گرما در پوست، افزایش قرمزی و بدتر شدن آن با گذشت زمان.
•افزایش درد در این ناحیه، رنگ پریدگی یا سفید و خاکستری شدن پوست نزدیک به ناحیه درمان یا در امتداد طرفین بینی در روز انجام درمان و روز بعد از آن
•احساس ناخوشی عمومی در روزهای پس از درمان

۸- در صورتی که از نتایج راضی نبوده و یا بسیار غیرطیعی به نظر برسم، چه کاری باید انجام دهم؟

درمان‌‌های فیلر پوستی برای همه یکسان نبوده . پزشک معالج، بهترین نتیجه از تزریق به فرد را در مشاوره‌ای دقیق با او در میان می‌گذارد. فیلرهای پوستی درمان‌های محبوبی برای جوانسازی هستند زیرا اغلب از نتایج آن کاملا راضی‌اند. پزشکی که تزریق را انجام می‌دهد، تلاش خواهد کرد تا انتظارات شما را به طور کامل درک کند.

۹- آیا تزریق ژل پروفایلو در دوران بارداری یا شیردهی ایمن است؟

در صورت بارداری یا مشکوک بودن به آن، ما انجام هیچ گونه درمان تزریقی را توصیه نمی‌کنیم. علاوه بر آن، توصیه می‌کنیم قبل از بازگشت به انجام درمان‌های زیبایی، دوره شیردهی را به پایان برسانید. زیرا یک قانون ثابت داریم که انجام هرگونه عمل غیرضروری در دوران شیردهی ممنوع است وگرنه هیچ تداخلی باهم ندارند.

۱۰- چه کای می‌توانم انجام دهم تا از بدست آوردن بهترین نتایج درمان‌های تزریقی خود مطمئن شوم؟

در اینجا چند نکته جهت ارتقاء نتایج روش‌های درمانی آورده شده است:
•روز قبل از درمان خود از مصرف هرگونه الکل خودداری کنید. این کار برای به حداقل رساندن احتمال کبودی مفید است.
•یک هفته قبل از درمان، از مصرف آسپیرین، ایبوپروفن یا هرگونه داروی ضدالتهابی دیگر خودداری کنید زیرا این داروها خطر بروز کبودی را افزایش می‌دهند.
الطفا تا یک هفته پس از انجام درمان خود، هیچ گونه درمان مرتبط با صورت را برنامه ریزی نکنید. از جمله این درمان‌ها می‌توان به لایه‌برداری، موم، لیفت نخ، آرایش نیمه دائم و… اشاره کرد. انجام هر کدام از این درمان‌ها در هر زمانی قبل از انجام پروفایلو مشکلی ندارد.
•لطفا از یک هفته قبل تا دو هفته پس از انجام درمان فیلر پوستی، انجام هیچ گونه درمان مرتبط با صورت را برنامه‌ریزی نکنید. از جمله این درمان‌ها می‌توان به لایه برداری، میکرودرم ابریژن و میکرونیدلینگ اشاره کرد.
•در صورت ابتلا به ویروس سرماخوردگی، تبخال (هرپس) یا دیگر بیماری‌ها و راش‌های پوستی با کلینیک زیبایی ایرانیان تماس بگیرید تا در مورد جلسه درمانی بعدی شما تصمیم‌گیری شود. سلامت عمومی شما مهم است و ما خوشحال خواهیم شد تا در صورت نیاز به درمان، زیبایی شما را به تاریخ دیگری موکول کنیم.
پس از انجام درمان، از توصیه‌های پس از درمانی که به شما داده می‌شود، با دقت پیروی کنید. لطفا به جز مواردی که از قبل با پزشک مطرح کرده‌اید، از اعمال هرگونه محصولات دیگر به پوست خود خودداری کنید.

 

سوالات اولیه برای بهبود روند و ریتم مشاوره و پاسخ دهی به مراجعه کنند یا تماس گیرنده

۱- پرسیدن سن
۲- برای چه منظور تمایل به انجام پروفایلو دارید؟
۳- مشکل و یا بیماری خاص (کم کاری یا پرکاری تیروئید) ندارید؟
۴- قبلا از چه خدمات زیبایی استفاده کرده‌اید؟
۵- مصرف داروی خاص، ویتامین E، آسپرین و یا جنسینگ ندارید؟
۶- در موضع مورد نظر برای انجام پروفایلو زخم یا عفونت فعال ندارید؟

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره دقیق‌تر پوستی با کارشناسان کلینیک ایرانیان با شماره تماس ۰۲۱.۷۵۹۰۰ تماس حاصل فرمایید.

سوال یا نظرات را با ما در میان بزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + دوازده =

Call Now Button