مزوبوتاکس

مزوتـوکس یا مزوبوتـاکس، ترکیـب مزوتـراپی و بوتـاکس می باشـد. که منجـر به کاهـش چیـن و چروک گردیـده و کـلاژن سـازی را در پـوست فعـال می کند.

این متـد 3 تا 5 جلسه می بایـد انجام شـود . و مهـم تر از همـه ایـن که بـعد از انجـام کار به راحتـی می توانیـد عضلات صورت خود را حرکت دهید.

مشاوره رایگان ۲۴ ساعته
۷۵۹۰۰ – ۰۲۱

مزایا مزوبوتاکس

امکان تـزریق در تمام نواحی صـورت
مناسب افرادی که حساسیت به بوتاکس دارند
عدم ایجاد حالت ماسکه در صـورت
رفع چین و چروک و تحریک کلاژن سازی
مانـدگاری طولانی
بستن محتوا بیشتر بخوانید

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

رزرو آنلاین نوبت

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.
مزوبوتاکس یک روش درمانی زیبایی است که خطوط ریز و چین و چروک را کاهش می‌دهد و در نتیجه پوستی صاف و جوان‌تر به وجود می‌آید. مزوبوتاکس از نظر تزریق سم بوتولینوم در پوست مشابه بوتاکس است. اما در مزوبوتاکس از میکرونیدل و مقدار کمی بوتاکس رقیق‌شده استفاده می شود.
اگرقبلا تزریق بوتاکس منظم و بدون عارضه داشته اید ، احتمالاً مشکلی در مزوبوتاکس نخواهید داشت. اما افرادی که با تزریق بوتاکس واکنش آلرژیک داشته باشند ممکن است واکنش مشابهی با مزوبوتاکس داشته باشند.خوب است که بدانید در جوانسازی با مزوتوکس برخلاف بوتاکس عضلات صورت فلج نمی‌شود.
• بیماران مبتلا به ضعف عضلانی گراویس • افرادی که در دوران شیردهی هستند • زنان باردار • افرادی که قبلا نسبت به بوتاکس واکنش آلرژیک و حساسیت نشان داده اند • افرادی که به بیماری های تنفسی دچار هستند.
یکی از مزایای مزوبوتاکس این است که هیچ زمان ریکاوری نیاز ندارد. پس از انجام این کار شخص میتواند به فعالیت‌های روزانه‌ی خود بپردازد.
پس از تزریق بوتاکس ممکن است حالت غیر طبیعی و ماسکه در صورت ایجاد شود که در این‌صورت فرد قادر به حرکت دادن برخی عضلات صورت خودنخواهد بود در صورتی که پس از تزریق مزوبوتاکس این حالت‌ها مشاهده نخواهد شد. همین عامل سبب شده است مزوبوتاکس طرفداران زیادی داشته باشد.
عوارض خاصی برای مزوبوتاکس گزارش نشده است. تنها پس از تزریق ممکن است تورم و قرمزی مختصری ایجاد شود که طبیعی است و پس از چند ساعت برطرف می‌شود.
تکنسین در حال لیزر زیربغل زن جوان
لیزر موهای زائد یک روش زیبایی محبوب است که از پرتو...
آشنایی با مزایای مزوتراپی مو
مو بخش مهمی از ظاهر یک فرد است و بسیاری از افراد در...
خصوصیات تزریق ژل پروفایلو
یک درمان مراقبت از پوست را تصور کنید که بدون نیاز به...
اندازه گیری دور کمر - لاغری شکم و پهلو
لاغری شکم و پهلو یک چالش بسیار بزرگ است. هنگام چاق...
چند نکته قبل از انجام لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد یک روش محبوب و موثر برای از بین بردن...

نظر مشتریان کلینیک ایرانیان

سوال یا نظرات را با ما در میان بزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدرباره ماجوانسازیتماس فوری