دستگاه سایزر

از تکنولوژی هایفو برای هدف قرار دادن چربی های موضعی استفاده می کند.این دستگاه بدون خطر و غیر تهاجـمی است که می توانـد حداقـل 2.5 سانتی متر از چربی های موضعی در شکم، پهلو ها، و یا کناره های ران که رژیم غذایی و ورزش بر روی آن کارساز نیست، را حذف کند.

این روش دارای رقابـت با لیپـوساکشن بـوده با ایـن تـفاوت که نیازی به جراحی و استراحت بعد از عمل نداشته و خطرات و عوارض جراحی را نیز به همراه ندارد.

مشاوره رایگان ۲۴ ساعته
۷۵۹۰۰ – ۰۲۱

مزایای دستگاه سایزر

بدون جراحی و دوره نقاهت
نتایج سریع و ماندگار
جلسه درمان 20 دقیقه ای
قابل رقابت با لیپوساکشن
بستن محتوا بیشتر بخوانید

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

رزرو آنلاین نوبت

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.
سایزر(SCIZER) دستگاهی برای کاهش سایز و شکل دهی متناسب بدن است که با بکارگیری تکنولوژی هایفو(HIFU) و منتقل کردن امواج اولتراسوند متمرکز با فرکانس ۲ مگاهرتز و عمق نفوذ ۹ یا ۱۳ میلی متر سلولهای بافت چربی زیر جلد را بطور موثر هدف قرار داده بطوریکه هیچ آسیب و انتشار حرارتی متوجه بافتهای اطراف نباشد.
سایزر امواج متمرکز اولتراسونیک را جهت تجزیه گزینشی یا لیپولیز سلول های چربی در نواحی خاصی به کار می برد و در عین حال از لایه های خارجی پوست، اعصاب و عروق خونی محافظت می کند. این روش به کاهش سایز و چربی ها موثر است. درمان عموما در اغلب افراد بدون درد توصیف شده است. مستقیما پس از درمان فرد قادر به انجام فعالیتهای عادی خود خواهد بود. نتایج این درمان به تدریج طی چند هفته نتایج مشاهده می شوند.
دوره نقاهت ندارد و مراجعین نتایج را ۲ الی ۳ ماه بعد از انجام مشاهده می کنند.
خیر.این دستگاه روی چربی زیرپوستی شما تاثیر دارد.
عوارض لاغری با هایفو، تا به امروز بسیارکم گزارش شده است، اگرچه کبودی به ندرت اتفاق می افتد، اما در صورتی وقوع، بسیار خفیف خواهد بود، مقداری قرمزی و ورم خفیف برای یک دوره کوتاه مدت پس از درمان ممکن است مشاهده شود. عوارض جانبی احتمالی دیگر که نادر است، ظاهر تاول مانند در ناحیه تحت درمان است، که باید طی ۱ تا ۲ روز التیام یابد. به طور کلی هایفو درمانی روشی بی خطر، موثر و غیرتهاجمی در نظر گرفته می شود.
مقدار کالری دریافتی را برای چهار روز پس از درمان منفی نگه دارید تا اطمینان یابید انرژی چربی رها شده به وسیله این درمان به طور صحیح توسط بدن مصرف و متابولیزه می گردد.
خیر، زنانی که باردارند یا در دوره شیردهی هستند، کاندیدای مناسبی برای این درمان نیستند. نواحی از بدن که دارای تتو یا خال های بزرگ است نیز نمی توانند تحت هایفو لاغری قرار گیرند.
تکنسین در حال لیزر زیربغل زن جوان
لیزر موهای زائد یک روش زیبایی محبوب است که از پرتو...
آشنایی با مزایای مزوتراپی مو
مو بخش مهمی از ظاهر یک فرد است و بسیاری از افراد در...
خصوصیات تزریق ژل پروفایلو
یک درمان مراقبت از پوست را تصور کنید که بدون نیاز به...
اندازه گیری دور کمر - لاغری شکم و پهلو
لاغری شکم و پهلو یک چالش بسیار بزرگ است. هنگام چاق...
چند نکته قبل از انجام لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد یک روش محبوب و موثر برای از بین بردن...

نظر مشتریان کلینیک ایرانیان

سوال یا نظرات را با ما در میان بزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدرباره ماجوانسازیتماس فوری