جراحی زیبایی دستگاه تناسلی آقایان

آنچه در ادامه می‌خوانید

یکی از عوامل مهمی که میزان اعتماد به نفس در مردان را بالا می برد، سلامت دستگاه تناسلی مردانه است. همانطور که می دانید وجود مشکلات مربوط به آلت همچون کوتاهی، کج بودن یا عدم نعوظ می تواند مشکلات زیادی را برای مرد و همسرش به وجود بیاورد.

به صورت کلی بروز ناتوانی های جنسی در مردان ضربه بزرگی به آن ها می زند به طوری که در بیشتر مواقع این آسیب ها قابل جبران نیستند. با توجه به حساسیت های مهمی که در این بخش وجود دارد، انواع عمل های جراحی زیبایی اندام تناسلی مردانه ابداع شده است که تا مردانی که این مشکل را دارند برای رفع آن از راه های مختلفی استفاده کنند.

جراحی افزایش طول اندام تناسلی مردانه

کوتاهی آلت یک مساله بزرگ در بین اکثر مردان است و بسیاری از مردان از وجود این مشکل رنج می برند. تحقیقات نشان داده است که این مشکل باعث از بین رفتن زندگی مشترک در زوجهای زیادی شده است. وجود این مشکل باعث ایجاد نارضایتی جنسی در شریک جنسی شما می شود و در نتیجه شرایط ادامه زندگی را برای شما سخت ترخواهد کرد.

برای اینکه بتوانید طول آلت مردانه را بیشتر کنید، استفاده از روش جراحی زیبایی توصیه می گردد. به صورت کلی آلت تناسلی به کمک یک رباط به استخوان لگن متصل می شود. در طول عمل افزایش طول، این رباط پاره می شود و در نتیج طول آلت تا حدود یک اینچ هم افزایش پیدا خواهد کرد. البته بعد از انجام این عمل، باید مراقبت های لازم را انجام دهید تا شرایط به وجود آمده دوباره از دست نرود.

برا انجا درست افزایش طول می توان از روش های مکمل درکنار عمل جراحی استفاده کرد تا این مساله به خوبی برطرف شود. به خاطر داشته شاید که اگر این مساله را درمان نکنید، مشکلات فراوانی در رابطه جنسی خواهید داشت پس برای آن اقدام لازم را برنامه ریزی نمایید. بعد از اینکه عمل جراحی افزایش طول انجام شد، باید به مدت شش ماه از دستگاه کششی استفاده کنید تا نتایج ایجاد شده به سرعت از بین نروند.

این دستگاه کششی معمولا توسط پزشک به شما معرفی می شود و نحوه استفاده از آن نیز به صورت کامل شرح داده خواهد شد. طول دوره استفاده از این دستگاه معمولا شش ماه است و بعد از گذشت این زمان، مساله کوتاهی آلت به خوبی برطرف می شود. اگر دوست دارید که مشکلات در این بخش به کمترین حد خود برسند، حتما از روش های درمان مناسب استفاده کنید و توصیه های پزشک معالج خود را جدی بگیرید.

عمل جراحی افزایش قطر آلت مردانه

یکی دیگر از عوامل تعیین کننده در سلامت جنسی، داشتن آلت تناسلی با قطر مناسب است که شخص باید آن را بررسی کند. به طور کلی هر چقدر که قطر آلت مردانه بیشتر باشد، رضایت بیشتری برای او و شریک جنسی به همراه خواهد داشت. تحقیقات نشان داده است که میزان تاثیر قطر آلت مردانه در لذت جنسی خانم ها بیشتر از طول آن است. همین موضوع سبب شده تا بسیاری از آقایان برای رفع مشکل قطر آلت اقدام کنند.

یکی از روش های عالی برای حل این مشکل، استفاده از روش عمل جراحی است. در طول این فرایند موادی همچون سیلیکون یا چربی به آلت تناسلی تزریق می شوند تا قطر آن را افزایش دهند. همچنین استفاده از روش کاشت گرافتی نیز در این مورد بسیار موثر است و احتمال ایجاد مشکلات مختلف را کاهش می دهد. با توجه به مسائل زیادی که قطر کم آلت تناسلی به بار می آورد، بهتر است که در اولین فرصت ممکن از راهکارهای ارائه شده نهایت استفاده ممکن را ببرید.

جراحی کجی آلت تناسلی مردانه

کج بودن آلت مردانه از جمله مسائل مهمی است که بعضی از مردان را درگیر کرده است. این مشکل می تواند به صورت مادرزادی به وجود آمده باشد و یا اینکه با گذر زمان و به دلیل اتفاقات مختلف بروز کند. به هر حال دلیل آن هر چه که باشد، باید برای درمان اقدامات مختلفی را به کار بست. جراحی کجی آلت مردانه به عنوان یک راهکار مطمئن برای حل این مشکل پیشنهاد شده است.

در طول فرایند این عمل جراحی، بخشی از بافت آلت برداشته می شود تا آن دوباره به حالت طبیعی خود نزدیک شود. در حال حاضر انجام انواع عمل های مربوط به آلت مردانه در داخل ایران رواج دارد و هر روزه بسیاری از مردان مسائل خود را با کمک این شیوه درمانی حل می کنند. چنانچه می خواهید شما هم از شر این شکل خلاص شوید، حتما از روش های درمانی توصیه شده نهایت استفاده ممکن را ببرید.

تا کنون 22 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .