جستجو
Close this search box.

مطالب مرتبط

مردی که در وسط سر خود دچار طاسی شده است
درمان ریزش مو هورمونی
عکس مردی که دچار آلوپسی است - درمان ریزش مو سکه ای
عکس یک مرد که ریزش مو شدید دارد و موهای خود را در دست گرفته است
عکس زنی که دچار ریزش مو شدید است - درمان ریزش مو زنان
لک صورت
درمان لک صورت

مشاوره رایگان و رزرو نوبت

راهکار رفع مشکل

هیچ موردی یافت نشد

رفع افتادگی و شل شدن بازو با جراحی

رفع افتادگی بازو - قبل و بعد جراحی زیبایی بازو

افتادگی و شل شدن بازو دلایل مختلفی دارد که احساس بدی در افراد به وجود می آورد. به ویژه اگر شما اهمیت زیادی به اندام خود می دهید، باید به این موضوع توجه داشته باشید. شما با استفاده از چندین روش می‌توانید به رفع افتادگی بازو کمک زیادی کنید. اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که با مشکل افتادگی پوست بازو دست و پنجه نرم می کنید و می خواهید اندامی متناسب و زیبا داشته باشید، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.
از مهمترین دلایلی که باعث افتادگی بازو در افراد می شود، می توان به مواردی مانند کاهش وزن شدید، افزایش سن و برخی بیماری ها اشاره کرد. در برخی از این موارد، شما می توانید با ورزش کردن تا حدی خاصیت ارتجاعی پوست خود را بازگردانید. این در حالی است که هنگامی که سن شما بالا می رود، خاصیت ارتجاعی پوست نیز از بین رفته و حتی ورزش کردن هم نمی‌تواند باعث رفع شل شدن بازو شود.

دلیل افتادگی و شل شدن بازو چیست؟

دلیل افتادگی و شل شدن بازو چیست؟اگر شما به صورت ناگهانی و تا حد بسیار زیادی وزن خود را از دست بدهید، بخش های مختلف بدن شما شل و حالت افتاده به خود می‌گیرند. علاوه بر این، ممکن است با افزایش سن هم بازوی شما شل شود. دلیل این موضوع هم این است که افزایش سن باعث از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست می شود. به همین دلیل هم روش هایی برای رفع افتادگی بازو به وجود آمدند که می‌توانند در این زمینه راه گشا باشد.

جراحی برای رفع شل شدن بازو

یکی از بهترین روش ها برای رفع شل شدن بازو این است که از طریق جراحی اقدام کنید. این روش که با نام براکیوپلاستی نیز شناخته می‌شود، باید توسط متخصص انجام شود تا بتواند نتیجه دلخواه داشته باشد. در این جراحی، چربی به همراه پوست اضافی را در ناحیه پایین بازو جدا می کنند. بعد هم پوست اضافی و کشیده شده را می برند و بعد از بخیه کردن، باید دوره نقاهت طی شود تا به نتیجه دلخواه برساند.
توجه داشته باشید که میزان کشیدن و بریدن پوست در این روش برای رفع افتادگی بازو به میزان افتادگی پوست بازوی فرد بستگی دارد. افرادی که افتادگی و شل شدن بازو در آنها بیش از حد است، جراحی آنها با دیگر افراد تفاوت دارد.
زیر را در این گونه افراد، میزان برش پوست افتاده در زیر بازو ممکن است از آرنج تا زیر بغل هم ادامه داشته باشد. قبل از اینکه عمل جراحی را شروع کنید و برای معاینه به پزشک مراجعه کنید، متخصص تمام این موارد را بررسی می‌کند تا بداند چه میزان پوست از بازوی شما باید جدا شود.

از بین بردن چربی اضافه در جراحی زیبایی بازو

از بین بردن چربی اضافه در جراحی زیبایی بازونه تنها افرادی که کاهش وزن زیاد دارند، بلکه ممکن است افرادی که بدن آنها چربی زیادی دارد هم دچار افتادگی بازو شوند. در این شرایط، هنگامی که پزشک متخصص برای رفع افتادگی بازو از جراحی براکیوپلاستی استفاده می کند، همزمان عمل لیپوساکشن را نیز انجام می دهد.
این عمل باعث می شود که چربی های اطراف بازو تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند و اثر جراحی برای رفع افتادگی بازو تا حد بسیار زیادی رضایت بخش تر باشد. فراموش نکنید که مراقبت های قبل و بعد از عمل در این نوع جراحی ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

نحوه عملکرد جراحی رفع افتادگی بازو

بعد از اینکه پزشک تصمیم گرفت چه میزان پوست از شما باید جدا شود تا رفع افتادگی بازو به درستی نتیجه بخش باشد، پوست های اضافی را کشیده و آنها را می برد. سپس در محل برش، به اندازه نیاز به بخیه می زند. در این روش احتمال خونریزی بسیار زیاد است و به همین دلیل هم پزشک برای بیرون آوردن خونابه ها، از لوله هایی استفاده می کند که بعد از اینکه دو روز از جراحی گذشت، آنها را خارج می کند.
البته توجه داشته باشید که برای جلوگیری از عفونت بعد از جراحی برای رفع افتادگی بازو باید حتماً این لوله ها را تمیز نگه دارید و به توصیه های پزشکی در این زمینه عمل کنید. میزان برش های ایجاد شده در بازوی افراد برای رفع افتادگی آن، بسته به میزان شل شدن پوست با دیگران متفاوت است.

مراقبت های قبل و بعد از جراحی رفع شل شدن بازو

پیش از این نیز گفتیم که برای اینکه به نتیجه دلخواه برسید و رفع افتادگی بازو برای شما رضایت بخش باشد، باید به توصیه های زیادی از پزشکی خود دقت داشته باشید. هنگامی که برای معاینه بعد نوبت دهی به پزشک مراجعه می کنید و توصیه های قبل از عمل جراحی را برای شما توضیح می دهد، توصیه های بعد از عمل را نیز به شما گوشزد می کند. از مهمترین توصیه هایی که باید قبل و بعد از عمل جراحی برای رفع شل شدن بازو توجه داشته باشید، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• درباره تمام وضعیت جسمی خود با پزشک در دوره مشاوره و معاینه صحبت کنید و هر سؤالی که درباره این موضوع دارید را بپرسید تا هیچ ابهامی برای شما به وجود نیاید.
• بهتر است مصرف سیگار و قلیان و الکل را از یک ماه قبل از عمل متوقف کنید.
• از مصرف مواد غذایی و داروهایی که به رقیق شدن خون کمک می کنند، از دو هفته قبل از عمل خودداری کنید. و تا دو هفته بعد از عمل هم از این داروها استفاده نکنید.
• فعالیت های سنگین ورزشی را تا حد امکان کاهش دهید و اجسام سنگین بلند نکنید.
• از کارهایی که باعث کشیده شدن بازو می‌شوند، جلوگیری کنید.
• اگر پزشک برای شما داروهایی تجویز کرده، حتماً سر وقت آنها را استفاده کنید.
• تا چند هفته بعد از عمل جراحی برای رفع شل شدن بازو نیز همچنان به پزشک مراجعه کنید تا معاینات بعد از عمل را در نظر بگیرد.
• سعی کنید تا یک هفته بعد از عمل، لباس های تنگ به خصوص در نواحی بازو نپوشید.
• اگر بعد از عمل هرگونه احساس درد داشتید، می توانید از مسکن استفاده کنید. البته این مسکن ها باید با تجویز پزشک و با دوز پایین باشند.
با ایرانیان کلینیک از بازو های افتاده خدحافظی کنید
رفع شل شدن بازو و تأثیر بسیار زیادی در فرم دهی و جوانسازی بازوهای شما دارد و اگر شما هم می خواهید یک بازوی خوش فرم و جذاب داشته باشید، استفاده از این روش می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. این روش می‌تواند به شما کمک کند که تمام بخش های اضافی و پوست های افتاده بازوی خود را به طور کامل از بین ببرید. ایرانیان کلینیک با بهترین کادر، بازوهای افتاده و شل شما را به بهترین شکل در می آورد.

سؤالات متداول درباره رفع افتادگی و شل شدن بازو 

مزایای رفع افتادگی بازو چیست؟
رفع افتادگی بازو کمک زیادی به افزایش فرم دهی بازوی شما می کند و می تواند در زیبا به نظر رسیدن اندام شما تأثیر زیادی داشته باشد. افرادی که به دلیل افزایش سن دارای بازوهای افتاده ای هستندف با استفاده از این روش می‌تواند آن را به حالت زیبایی بازگردانند.
جراحی برای رفع شل شدن بازو چه عوارضی دارد؟
در صورتی که این عمل جراحی را در کلینیک معتبر و تحت نظر پزشک متخصص انجام ندهید، می تواند عوارض بسیار شدید و طولانی مدت داشته باشد. این در حالی است که با انتخاب یک متخصص و کلینیک معتبر، عوارض جراحی برای رفع شل شدن بازو به چند روز به طول می‌انجامد که همین چند روز هم چندان شدید نیست. برای مثال، ممکن است در ناحیه تحت درمان کمی احساس درد جزئی کنید و یا احساس تهوع و سرگیجه و سردرد داشته باشید که کاملاً عادی است. ایرانیان کلینیک یکی از بهترین و معتبرترین مراکز برای این کار است.

تلفن تماس
021-75900

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها با ما در ارتباط باشید

پکیج ها و لیست قیمت

جهت مشاهده پکیج های کلینیک ایرانیان کلیک کنید

فرم مشاوره و رزرو

جهت تکمیل فرم درخواست رزرو و مشاوره کلیک کنید

اگر جواب سوال خود را پیدا نکردین با مشاوران کلینیک ایرانیان تماس بگیرید
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
تا پایان جشنواره

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .