سایزر

دستگاه سایزر

دستگاه سایزر از تکنولوژی هایفو برای هدف قرار دادن چربی های موضعی استفاده می کند.این دستگاه بدون خطر و غیر تهاجـمی است که می توانـد حداقـل 2.5 سانتی متر از چربی های موضعی در شکم، پهلو ها، و یا کناره های ران که رژیم غذایی و ورزش بر روی آن کارساز نیست، را حذف کند. این روش دارای رقابـت با لیپـوساکشن بـوده با ایـن تـفاوت که نیازی به جراحی و استراحت بعد از عمل نداشته و خطرات و عوارض جراحی را نیز به همراه ندارد.

عوارض
عوارض

کم

دوره نقاهت
دوره نقاهت

کوتاه

هزینه
هزینه

اقتصادی

ماندگاری
ماندگاری

موقت

پزشک معالج
پزشک معالج

خالی

نوع بی‌هوشی
نوع بی‌هوشی

ندارد

تلفن تماس
021-75900

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها با ما در ارتباط باشید

پکیج ها و لیست قیمت

جهت مشاهده پکیج های کلینیک ایرانیان کلیک کنید

فرم مشاوره و رزرو

جهت تکمیل فرم درخواست رزرو و مشاوره کلیک کنید

مزایا و معایب

مزایا دستگاه سایزر

معایب دستگاه سایزر

غیر تهاجمی

نتایج متغیر

درمان موضعی

جلسات متعدد مورد نیاز

حداقل زمان نقاهت

نتایج موقت

چرا دستگاه سایزر در کلینیک های ایرانیان؟

بدون جراحی و دوره نقاهت

نتایج سریع و ماندگار

جلسه درمان 20 دقیقه ای

قابل رقابت با لیپوساکشن

آنچه در این مطلب می خوانید

دستگاه لاغری سایزر چیست ؟

دستگاه لاغری شکم و پهلو سایزر از روش های کاهش وزن و از بین بردن چربی های موضعی است. این دستگاه لاغری استثنایی دارای دو هندپیس مجهز به اسکنر با دقت بالا و عملکرد بهینه می باشد. سایزر (SCIZER) یک دستگاه زیبایی پزشکی برای کاهش بافت چربی و لاغری است. در میان روش های مختلف لاغری با دستگاه، کاهش وزن با دستگاه لاغری  سایزر از سطح رضایتمندی و ایمنی بالایی برخوردار است.

تکنولوژی استفاده شده در این دستگاه تکنولوژی هایفو (HIFU) است. این تکنولوژی به این صورت است که امواج فراصوت یا التراسوند متمرکز را به عمق ۱۲ میلی متری بافت چربی منتقل می‌ کند. با این کار سلول های چربی را مورد هدف قرار می دهد و باعث کاهش چشم گیر سایز در نواحی اطراف کمر و پهلو می شود. این امواج همان امواج به کار رفته در سونوگرافی می باشد بنابراین عوارض جانبی کمتری برای بدن دارد. همچنین در این روش نیازی به ریکاوری بعد از عمل نیست.

آشنایی با دستگاه سایزر ، لاغری با کمک هایفوتراپی

دستگاه لاغری SCIZER نمونه ای از محصولاتی است که از فناوری HIFU (High-Intensity Focused Ultrasound) برای اهداف لاغری استفاده می کند. فناوری هایفو در کاربردهای مختلف زیبایی و پزشکی از جمله کانتورینگ بدن و کاهش چربی به کار گرفته شده است.

دستگاه SCIZER برای هدف قرار دادن و از بین بردن رسوبات چربی سرسخت در نواحی خاصی از بدن طراحی شده است. با انتشار امواج اولتراسوند متمرکز که از طریق لایه‌های پوست بدون آسیب رساندن به بافت‌های اطراف نفوذ می‌کند، کار می‌کند. این امواج به سمت لایه چربی زیر پوست هدایت می شوند و در آنجا گرما تولید می کنند. انرژی حرارتی سلول های چربی را مختل می کند و منجر به تخریب آنها می شود. پس از از بین رفتن سلول های چربی، فرآیندهای متابولیک طبیعی بدن به مرور زمان آنها را از بین می برد. هدف از درمان، کانتور کردن و باریک کردن ناحیه مورد نظر است.

نحوه عملکرد دستگاه لاغری سایزر

روش کار دستگاه لاغری شکم و پهلو سایزر به این صورت است که در ابتدا پزشک متخصص شاخص توده بدنی (BMI) شما را اندازه گیری می کند. سپس ناحیه ای که چربی های آن باید از بین برود را به صورت شبکه ای علامت گذاری می کند. بعد روی رابط کاربر گرافیکی پارامترها را تنظیم و مشخص می نماید.

سپس روی منطقه موردنظر آب می پاشد. در مرحله بعد سر دستگاه لاغری را روی سطح پوست شما قرار داده و کار با دستگاه را شروع می کند. در این مرحله با برخورد امواج فراصوت متمرکز به بافت چربی، سلول های چربی مورد اصابت این امواج قرار گرفته  دچار مرگ طبیعی می شوند. این سلول های مرده پس اتمام دوره درمان و به صورت تدریجی از طریق فرایندهای طبیعی متابولیک بدن دفع می شوند.

این دستگاه دارای دو هندپیس با قدرت بالا است. تاثیر مثبت این دستگاه به دلیل عمق فعالیت و سطح ضربه بالای آن همراه با خنک کننده است. در این روش بدون تجربه درد و احساس ناخوشایند  می توان به لاغری دست پیدا کرد.

کل مدت درمان ممکن است بین ۲۰ تا ۶۰ دقیقه طول بکشد. این مدت زمان بستگی دارد به مناطق تحت درمان و سطح قدرتی که بیمار با آن راحت است. بیشتر سلول های تخریب شده طی ۱۲ هفته دفع می شوند. ۱۸ هفته پس از درمان نیز ۹۵ درصد سلول های چربی از بدن خارج می شوند. تاثیر نهایی درمان به صورت تدریجی مشاهده می شود.

دستگاه لاغری سایزر چگونه عمل می کند ؟

کاربردهای دستگاه سایزر برای لاغری

همانطور که قبلا ذکر شد، دستگاه لاغری شکم و پهلو سایزر اساسا برای از بین بردن چربی های موضعی بدن به کار می رود. افرادی که از این دستگاه برای کاهش وزن استفاده می کنند به طور معمول هدفشان از بین بردن چربی انباشته شده در نواحی شکم، پهلو و ران است. ضخامت لایه بافت چربی موردنظر بهتر است حداقل به ۲. ۵ سانتی متر رسیده باشد. کاربردهای استفاده از دستگاه لاغری شکم و پهلو سایزر به عبارت زیر می باشد:

 • حذف چربی های موضعی و سرسخت
 • رفع افتادگی و شل شدگی پوست بر اثر کاهش وزن
 • درمان لیپو ادم
 • درمان سلولیت و رشد عضلات
 • جوانسازی پوست از طریق کاهش چین و چروک آن

استفاده از دستگاه لاغری شکم و پهلو سایزر ممکن است عوارض جانبی برای برخی افراد داشته باشد. این روش درمانی تایید شده و ایمن است. با این وجود آشنایی با این موارد برای مراقبت های پس از درمان لازم و ضروری می باشد.

عوارض استفاده از این دستگاه موقت است و به طور طبیعی در عرض یک تا دو هفته از بین می رود. قرمزی موقت، کبودی خفیف و تورم در ناحیه تحت درمان از جمله عوارض جانبی استفاده از این دستگاه لاغری می باشد. این عوارض بر اثر نفوذ امواج فراصوت متمرکز رخ می دهند. این علائم ممکن است از هر فرد به فرد دیگری متفاوت باشد. چون بدن هر شخص واکنش متفاوتی به محرک ها می دهد. با این حال بروز این علائم طبیعی است و جای نگرانی نیست.

دستگاه سایزر برای لاغری چه کاربردهایی دارد ؟

لاغری و پیکرتراشی بدون جراحی با سایزر

در اثر ورزش و رژیم می توان به کاهش وزن و لاغری رسید. با این وجود چربی های دور شکم و پهلو از سلول های سرسخت چربی تشکیل شده اند. بنابراین نمی توان به راحتی از شرشان خلاص شد.

دستگاه لاغری شکم و پهلو سایزر با استفاده از امواج فراصوت متمرکز، این لایه از بافت چربی را مورد هدف قرار می دهند. به همین ترتیب باعث لاغری چشمگیر فرد در این نواحی می شود. این دستگاه دارای دو هندپیس قدرتمند و همچنین سیستم خنک کننده هوشمند است. این ویژگی باعث می شود درمان بدون درد انجام شده و در مدت زمان بسیار کوتاه، تاثیری چشمگیر با ماندگاری طولانی مدت بگذارد. امواج فراصوت بر میزان تولید الیاف کلاژن نیز تاثیر مثبتی  می گذارند. به این ترتیب از کشش پوست بر اثر کاهش چربی جلوگیری می کند.

در این روش نیازی به بیهوشی نیست و درمان بدون نیاز به دوره نقاهت است. در صورت نیاز ممکن است پزشک متخصص برای بیمار رژیم غذایی پس از درمان در نظر گیرد. همچنین برای دفع هرچه سریعتر سموم، نوشیدن ۲ تا ۳ لیتر مایع روزانه توصیه می شود.

مزایای دستگاه سایزر برای لاغری

 • درمان با این روش غیر تهاجمی بوده و نیازی به بیهوشی یا دوران ریکاوری نیست.
 • طول مدت درمان کوتاه است و به دلیل استفاده از سیستم خنک کننده درد کمی دارد.
 • دارای اثر طولانی مدت و تضمینی است.
 • با حداقل عوارض جانبی انجام می گیرد.
 • روشی بدون نیاز به آسیب و برش و جراحی است.
 • نتیجه آن طبیعی است و به صورت تدریجی خود را نشان می دهد.
 • نیازی به آمادگی قبلی نیست.

دستگاه سایزر برای لاغری چه مزایایی دارد ؟

کاهش سایز با دستگاه لاغری شکم و پهلو سایزر برای افرادی ممکن است مناسب نباشد. این موارد عبارتند از:

 • افرادی که مبتلا به بیماری قلبی هستند.
 • افرادی که مبتلا به بیماری های پوستی هستند.
 • افرادی که در ناحیه درمان زخم یا اسکار دارند.
 • افرادی که مبتلا به بیماری HIV هستند.
 • بانوان باردار و مادران شیرده.
 • افرادی که در نواحی موردنظر دارای تتو یا خالکوبی هستند.
 • همچنین افرادی که شاخص توده بدنی بیش از ۳۰ دارند ممکن است برای استفاده از دستگاه لاغری شکم و پهلو سایزر کاندیدای مناسبی نباشند.

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان​

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

YYYY slash MM slash DD
این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
اگر جواب سوال خود را پیدا نکردین با مشاوران کلینیک ایرانیان تماس بگیرید

سایزر(SCIZER) دستگاهی برای کاهش سایز و شکل دهی متناسب بدن است که با بکارگیری تکنولوژی هایفو(HIFU) و منتقل کردن امواج اولتراسوند متمرکز با فرکانس ۲ مگاهرتز و عمق نفوذ ۹ یا ۱۳ میلی متر سلولهای بافت چربی زیر جلد را بطور موثر هدف قرار داده بطوریکه هیچ آسیب و انتشار حرارتی متوجه بافتهای اطراف نباشد.

سایزر امواج متمرکز اولتراسونیک را جهت تجزیه گزینشی یا لیپولیز سلول های چربی در نواحی خاصی به کار می برد و در عین حال از لایه های خارجی پوست، اعصاب و عروق خونی محافظت می کند. این روش به کاهش سایز و چربی ها موثر است. درمان عموما در اغلب افراد بدون درد توصیف شده است. مستقیما پس از درمان فرد قادر به انجام فعالیتهای عادی خود خواهد بود. نتایج این درمان به تدریج طی چند هفته نتایج مشاهده می شوند.

دوره نقاهت ندارد و مراجعین نتایج را ۲ الی ۳ ماه بعد از انجام مشاهده می کنند.

خیر.این دستگاه روی چربی زیرپوستی شما تاثیر دارد.

عوارض لاغری با هایفو، تا به امروز بسیارکم گزارش شده است، اگرچه کبودی به ندرت اتفاق می افتد، اما در صورتی وقوع، بسیار خفیف خواهد بود، مقداری قرمزی و ورم خفیف برای یک دوره کوتاه مدت پس از درمان ممکن است مشاهده شود. عوارض جانبی احتمالی دیگر که نادر است، ظاهر تاول مانند در ناحیه تحت درمان است، که باید طی ۱ تا ۲ روز التیام یابد. به طور کلی هایفو درمانی روشی بی خطر، موثر و غیرتهاجمی در نظر گرفته می شود.

مقدار کالری دریافتی را برای چهار روز پس از درمان منفی نگه دارید تا اطمینان یابید انرژی چربی رها شده به وسیله این درمان به طور صحیح توسط بدن مصرف و متابولیزه می گردد.

خیر، زنانی که باردارند یا در دوره شیردهی هستند، کاندیدای مناسبی برای این درمان نیستند. نواحی از بدن که دارای تتو یا خال های بزرگ است نیز نمی توانند تحت هایفو لاغری قرار گیرند.

این دستگاه با تکنولوژی هایفو یا امواج فراصوت متمرکز با شدت بالا بافت چربی را تخریب می کند.

بله، به علت استفاده از امواج هایفو، کلاژن سازی پوست تحریک شده و جوان سازی رخ می دهد.

رضایت مشتریان کلینیک ایرانیان

مطالب خواندنی درباره دستگاه سایزر

لاغری با غذاهای کربوهیدرات دار
iranianclinic
لاغری
طرز تهیه‌ی غذاهای بدون کربوهیدرات
منابع غذایی متنوع هستند و شامل دسته‌بندی‌های مختلفی می‌شوند. از آن‌جایی که رژیم غذایی مناسب یکی از اصول زندگی سالم است بسیاری افراد به آن توجه می‌کنند....
مواردی بر روی ژل تزریقی لب تاثیر می گذارند .
iranianclinic
تزریق
مواردی که دوام ژل لب را کاهش می دهد !
ژل تزریقی لب، یک روش شناخته شده برای افزایش حجم و شکل دهی به لبها است. اما برخی عوامل می توانند باعث کاهش دوام ژل تزریقی لب شوند. در زیر مواردی که ممکن...
عکس قبل و بعد عمل انحراف بینی
iranianclinic
جراحی
علائم انحراف بینی و راه های درمان آن
انحراف بینی یکی از مشکلات شایع در بین افراد است که ممکن است به صورت طبیعی از بدنیا بیاید یا در اثر تروما و ضربه های شدید به بینی ایجاد شود. این مشکل می‌تواند...
تصویر ورم بعد از کاشت مو
iranianclinic
کاشت
آیا ورم بعد از کاشت مو طبیعی است؟
کاشتن مو یکی از روش‌های محبوب و موثر برای بهبود ظاهر و غلظت موها است. با این حال، بعد از عمل کاشت برخی از افراد ممکن است با تورم در محل کاشت مو مواجه شوند....
می توانم روی تاتو های ابرو کاشت ابرو انجام بدم ؟
iranianclinic
کاشت
کاشت ابرو روی تتو ممکن است؟
آیا تا به حال به افرادی فکر کرده اید که ابروهایشان را بر روی تتو کاشته باشند؟ آیا این کار واقعاً ممکن است؟ در این مقاله، به بررسی این مسئله خواهیم پرداخت...
سوختن پوست با لیزر موهای زائد
iranianclinic
لیزر
سوختگی با لیزر موهای زائد
این روزها روش های زیادی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد که لیزر یکی از موثرترین آنهاست. این روش موثر می تواند شما را برای طولانی مدت از شر موهای...

تا کنون 167 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

نظرات کاربران

یک پاسخ

 1. یعنی با دستگاه سایزر هم بدن زاویه سازی میشه هم چربی ها از بین میرن ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .