لاغری سریع و بدون جراحی با دستگاه اوندا شاهکار 2021

دستکاه اُندا

آنچه در ادامه می‌خوانید

دستگاه اُندا 2021 شرکت دکا (Onda Deka 2021)

دستگاه اوندا یک دستگاه لاغری سریع بدون جراحی است که از فرایند کاملاً غیر تهاجمی چربی های زائد را رفع و همزمان با آن خاصیت کلاژن سازی نیز دارد. این ویژگی دستگاه اُندا را تبدیل شاهکار لاغری 2021 می کند، این محصوب شرکت دکا مهمترین دغدغه کسانی را که نگرانی افتادگی پوست بعد لاغری را دارند برطرف می کند. اوندا همزمان بل لاغری و تحریک کلاژن سازی باعث محکم تر شدن پوست و قوام آن می شود.

دستگاه لاغری اُندا 2021
محصول شرکت دکا از دستگاه های لاغری موجود در کلینیک ایرانیان

اُندا در ایرانیان

اُندا نیز همانند دستگاه کول تک با خنک کردن و سیستم کولینگ باعث حذف چربی ها می گردد. از این رو فرد در هنگام کار با این دستگاه احساس امنیت و آرامشی کسب می کند. تنوع دستگاه های لاغری در دنیا سردرگمی افراد را برای انتخاب روش و دستگاه مناسب برای تناسب اندام و حتی زیبایی زیاد می کند، اما کلینیک ایرانیان به عنوان مجهز ترین کلینیک زیبایی خاورمیانه با داشتن جدید ترین و کامل ترین دستگاه های لاغری، پزشکان متخصص و کادری مجرب آماده ارائه مشاوره رایگان بصورت 24 ساعته به شما عزیزان است، ایرانیان با 4 شعبه در تهران که هر شعبه مستقلا مجهز به دستگاه های مختلف لاغری بصورت کامل است بهترین خدمات در زمینه لاغری و زیبایی را ارائه می دهد.

قبل و بعد از استفاده از دستگاه اُندا
محصول شرکت دکا از دستگاه های لاغری موجود در کلینیک ایرانیان

اُندا چیست

اُندا (onda) جدید ترین دستگاه لاغری محصول 2021 شرکت ایتالیایی دکا (DEKA) است، شرکتی که در زمینه ساخت تجهیزات پزشکی و پیراپزشکی فعالیت دارد و با تولید دستگاه لیزر اُندا دست به خلق شاهکار لاغری با امواج سرد زد. حس متفاوتی از لاغری که کمتر به ذهن خطور می کند.

  • دستگاه اُندا با فن آوری Coolwaves یا امواج خنک فرایند چربی زدایی را انجام می دهد که تجربیه ای متفاوت و همراه با آرامش و حس امنیت در آن نهفته است.
  • لیفت همزمان با لاغری از دیگر ویژگی های اُندا است.
  • لاغری موضعی هم تخصص این محصول شرکت دکا است.
  • دستگاه لاغری اُندا ی دکا با لیزر های ویژه و روند غیر تهاجمی دوره نقاهت فرد را به پایین ترین سطح رسانده.
  • از دیگر ویژگی های اوندا نتیجه گیری سریع است که تنها با یک جلسه استفاده از اُندا می توان اثر دهی آن را مشاهده کرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه های لاغری کلینیک ایرانیان علی الخصوص اُندا دکا می توانید با شماره 75900-021 بطور 24 ساعته تماس حاصل نمایید تا رایگان مشاوره بگیرید.

کلینیک ایرانیان، صفر تا صد لاغری، صفر تا صد زیبایی

تا کنون نفر این مطلب را پسندیده‌اند

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .