کانتورینگ یا مادلینگ صورت شامل انواع روش های جوانسازی است

کانتورینگ صورت / زاویه سازی / مادلینگ صورت

کانتورینگ صورت صورت یک عمل زیبایی است که کانتور مورد نظر را در نواحی مختلف صورت ایجاد می کند. این یک درمان محبوب است که می تواند به شما کمک کند ظاهری جوان تر و مشخص تر داشته باشید. این روش شامل استفاده از پرکننده ها یا ایمپلنت ها برای تقویت فرم صورت و ایجاد ظاهری متعادل تر است.

هزینه
هدف

رفع نواقص صورت و زاویه سازی و فرم دهی

پزشک معالج
تعداد جلسات

1 جلسه + ترمیم در صورت نیاز

ماندگاری
ماندگاری

9 ماه تا 1 سال

نوع بی‌هوشی
زمان نتیجه گیری

بلافاصله

دوره نقاهت
دوره نقاهت

ندارد

عوارض
عوارض

ندارد

تلفن تماس
مشاوره آنلاین

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها با ما در ارتباط باشید

پکیج ها و لیست قیمت

جهت مشاهده پکیج های کلینیک ایرانیان کلیک کنید

فرم مشاوره و رزرو

جهت تکمیل فرم درخواست رزرو و مشاوره کلیک کنید

مزایا و معایب

مزایا زاویه سازی

معایب زاویه سازی

غیر تهاجمی

زیبا سازی بر اساس فرم صورت هر شخص

حجم دهی و فرم دهی کل صورت

بدون جراحی و بیهوشی

چرا کانتورینگ صورت / زاویه سازی / مادلینگ صورت در کلینیک های ایرانیان؟

بهبود تقارن صورت

سفت شدن و صاف شدن پوست

افزایش یا کاهش حجم اجزای صورت

آنچه در این مطلب می خوانید

زاویه سازی صورت چیست ؟

این سوال مطرح میشود زاویه سازی صورت چیست؟ یا مادلینگ چهره، یک روش زیبایی‌شناسی است که با استفاده از تکنیک‌های جراحی و غیرجراحی بهبود ظاهر چهره و اصلاح نواحی مختلف آن که برای ایجاد تناسب و هماهنگی بین اجزای چهره نیاز دارند، انجام می‌شود. زاویه سازی صورت باعث زیبایی، جوانسازی پوست، اصلاح زاویه بینی، رفع غبغب و حالت دادن به چانه می شود. در عمل زاویه سازی صورت ، حالت صورت پس از عمل به شکل V می شود ، زیرا این حالت صورت در سراسر دنیا بسیار پرطرفدار است . این روش شامل تغییر نواحی مختلف چهره از جمله زاویه بینی، چانه، گونه، فک است. زاویه سازی صورت با کوچک کردن فک، لاغر نمودن صورت و برجسته سازی گونه و چانه انجام می شود. این عمل علاوه بر جنبه زیبایی، جنبه درمانی نیز دارد و می تواند برای درمان افرادی که در طی یک حادثه یا به صورت مادرزادی دچار مشکل در ناحیه فک هستند، بکار گرفته شود.

عکس یک خانم زیباست که با دستاش بالا پایین صورتش رو گرفته- کانتور صورت

نحوه زاویه سازی صورت

اما نکته مهمی که باید به آن توجه داشت نحوه زاویه سازی صورت است. روش‌های زاویه سازی صورت به طور عمده شامل دو دسته عمل جراحی و عمل غیر جراحی هستند که به ترتیب می‌توانند به شکل دائمی و موقت به ویژگی‌های صورت شما تغییر دهند.

 1. عمل جراحی تغییر شکل فک و جمجمه: در این روش، پس از برش در قسمت داخلی دهان، با انتقال و تغییر مکان بخش‌هایی از فک و جمجمه، شکل صورت را تغییر می‌دهند. این روش معمولاً برای تغییر شکل فک برای پروفایل V شکل صورت استفاده می‌شود.
 2. تزریق بوتاکس به نقاط مختلف صورت: بوتاکس معمولا برای تخفیف عضلات قوی و تنگی فک استفاده می‌شود.
 3. تزریق فیلر به نقاط مختلف صورت: فیلرها برای برجسته‌سازی گونه‌ها، چانه و دهان استفاده می‌شوند.
 4. الکترولیفتینگ: این روش غیرجراحی با استفاده از دستگاه‌های خاص، با ایجاد جریان الکتریکی در پوست، قادر به لیفتینگ و برجسته‌سازی ویژگی‌های صورت می‌شود.
 5. عمل غیر جراحی با استفاده از اسکلت سفت کننده: در این روش، با استفاده از دستگاه‌های خاص و تزریق موادی مانند پلی لاکتیک اسید، می‌توان ویژگی‌های صورت را تغییر داد.
 6. روش های ریزدانه مثل پلاتلت ریچ پلاسما و زیرکوتیس: در این روش‌ها، از مواد خاصی مانند پلاسمای خود بدن یا زیرکوتیس استفاده می‌شود که به طور موثری می‌تواند به لیفتینگ و جوانسازی پوست ویژگی‌های صورت کمک کند.

نحوه زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه است؟

یکی از دغدغه افراد چاق این است که نحوه زاویه سازی صورت گرد و چاق چگونه است؟ اکثر افراد و زیباجویان، به دنبال روشی برای افزایش زیبایی چهره خود هستند؛ به همین دلیل هم از روش  های متعددی استفاده می کنند. به عنوان مثال بعضی از افراد دوست دارند صورت هایشان زاویه دار و با تقارن ایده آل باشد. در چهره این افراد، برجسته تر بودن گونه ها و از طرفی تیز بودن خط فک صورت، موجب خواهد شد تا ظاهر آن ها بسیار جذاب تر دیده شود. به طور کلی به تکنیک ها و روش هایی که موجب می شوند فرم صورت یا حالت آن تغییر کرده و در گونه و فک زاویه ایجاد بشود، زاویه سازی صورت می گویند. متناسب با فرم صورت، حالت طبیعی آن و همچنین شرایط جسمی بیمار می توان از روش های متنوعی برای رسیدن به این هدف استفاده کرد که هر کدام از آنها مزایا و معایب خود را دارند. از روش های موجود برای زاویه سازی صورت می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

 ۱• زاویه سازی صورت های گرد با استفاده از فیلر چانه
پر طرفدار ترین و بهترین روش برای زاویه سازی صورت گرد و چاق تزریق فیلر می باشد. در صورتی که بخشی از صورت تحلیل رفته باشد، می توان به آن بخش، فیلر های پوستی تزریق کرد. به طور کلی با استفاده از فلیپ میتوان چانه را از شکل عمودی اولیه، کوتاه تر کرد تا صورت از شکل گرد خود خارج گردد.

 ۲• زاویه سازی صورت توسط تزریق ژل
یکی از پر بازده ترین و همچنین مشهورترین روش در بین مراجعه کنندگان به کلینیک های زیبایی، استفاده از تزریق ژل خواهد بود. برای استفاده از این روش اغلب از ژل هیالورونیک اسید یا کلسیم به منظور زاویه دار کردن صورت بهره می گیرند. با این روش، صورت به خودش حالت v می گیرد.

۳• استفاده از ژل های تزریقی
به طور کلی امروزه از ژل های مختلف و با برند های گوناگون برای زاویه سازی صورت استفاده می شود؛ به همین دلیل باید پیش از هر کاری با این ژل ها آشنا شوید. ژل های تزریقی به منظور زاویه سازی صورت شامل موارد زیر هستند.

 ▪︎ پلی ال لاکتیک اسید
▪︎ ژل هیالورونیک اسید
▪︎ کلسیم
▪︎ ژل کلسیم هیدروکسی آپاتیت
▪︎ ژل پلی متیل متا کربلات 

متناسب با انتخاب بیمار و صلاحدید پزشک، بهترین مدل برای تزریق به فرد در نظر گرفته می شود.

۴• زاویه سازی صورت با تزریق چربی
در این روش برای زاویه سازی کردن صورت از چربی ناحیه شکم یا ران خود بیمار برداشت می شود و به بخش های مد نظر تزریق خواهد شد. البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که این روش موجب کاهش و افزایش وزن فرد نمی شود.

۵• زاویه سازی صورت با تزریق کردن ژل و بوتاکس
روش دیگر برای زاویه سازی صورت های گرد، تزریق کردن همزمان ژل و botox است. تزریق کردن این دو ماده به صورت همزمان، موجب می شود تا پوست بیمار جوان تر گردد. استفاده از این روش باعث رفع افتادگی قسمت های مختلف صورت همچون گونه می شود. این مدل جدیدا مورد استقبال بعضی از متقاضیان زیبایی قرار گرفته است.

جراحی زاویه سازی صورت

جراحی زاویه سازی صورت یکی از روش‌هایی است که برای تغییر شکل صورت به کار می‌رود. در این روش، با جابجایی و تغییر مکان بخش‌هایی از فک و جمجمه، شکل صورت تغییر می‌کند و زاویه‌های مشخص‌تری بین فک و گوش ایجاد می‌شود. جراحی زاویه سازی صورت معمولاً برای تغییر شکل فک برای پروفایل V شکل صورت استفاده می‌شود.

برای انجام جراحی زاویه سازی صورت، ابتدا برش کوچکی در قسمت داخلی دهان انجام می‌شود تا بتوان به بخش‌های داخلی فک و جمجمه دسترسی پیدا کرد. سپس با جابجایی و تغییر مکان بخش‌هایی از فک و جمجمه، شکل صورت تغییر می‌کند و زاویه‌های مشخص‌تری بین فک و گوش ایجاد می‌شود. برای ایجاد جنبش و حرکت در محل جابجایی، عموماً پیچ و خم‌هایی در محل برش ایجاد می‌شود که با گذر زمان به طور کامل بهبود می‌یابد.

بهترین روش برای زاویه سازی صورت

بهترین روش برای زاویه سازی صورت بستگی به نیاز هر فرد دارد. برخی از افراد ممکن است به دنبال روش‌های غیرجراحی برای بهبود شکل صورت باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است به دنبال روش‌های جراحی برای بهبود شکل صورت باشند. هر یک از روش‌های زاویه سازی صورت، مزایا و معایب خود را دارند. روش‌های غیرجراحی مانند نخ‌کشی صورت یا تزریق ژل هیالورونیک غیردائمی هستند و نیاز به تجدید می‌کنند. در عوض، روش‌های جراحی مانند جراحی اسلحه یا برش جراحی دائمی هستند و نیاز به بازسازی بعدی ندارند، اما همچنین با خطرهای بیشتری همراه هستند. تمرینات صورت، ژل و بوتاکس می‌توانند به بهبود شکل صورت کمک کنند. با انجام تمرینات صورت، می‌توانید عضلات نواحی مختلف چهره را تقویت کرده و به شکل صورت کمک کنید. ژل و بوتاکس نیز می‌توانند بهبود شکل صورت را دوام‌دارتر کنند و به افزایش حجم نواحی مختلف چهره کمک کنند. در زیر به چند روش زاویه سازی صورت اشاره می کنیم:

زاویه سازی صورت با تزریق چربی

زاویه سازی صورت با تزریق چربی یا فتوفیلینگ یک روش غیر جراحی است که برای تغییر شکل صورت به کار می‌رود. در این روش، چربی از بخش‌های دیگر بدن شما گرفته شده و به نقاط مختلف صورت تزریق می‌شود تا بهبود دهنده شکل و زاویه‌های مشخص‌تری بین فک و گوش ایجاد شود. برای انجام این روش، ابتدا چربی از بخش‌های دیگر بدن شما با استفاده از روش لیپوساکشن گرفته می‌شود. سپس با استفاده از سوزن‌های ریز، چربی به نقاط مختلف صورت تزریق می‌شود. تزریق چربی به نقاط مختلف صورت می‌تواند برای برجسته‌سازی گونه‌ها، چانه و دهان و حتی برای تغییر شکل فک و جمجمه به کار برده شود.

از مزایای تزریق چربی به نقاط مختلف صورت این است که این روش غیرجراحی است و نیازی به برش یا بخش‌بندی نیست. همچنین، چربی تزریق شده از بدن شما گرفته شده و به راحتی قابل جذب توسط بدن است، بنابراین ریسک عفونت و عوارض دیگر کاهش می‌یابد. با این حال، باید به یاد داشته باشید که این روش یک روش غیر دائمی است و نیاز به تزریق مجدد چربی به نقاط مختلف صورت دارد تا شکل و زاویه‌های مشخص‌تری بین فک و گوش برقرار شود.

زاویه سازی صورت با نخ

زاویه سازی صورت با نخ یا نخ‌کشی صورت یک روش غیر جراحی است که برای تغییر شکل صورت به کار می‌رود. در این روش، با قرار دادن نخ‌هایی در قسمت‌های مختلف صورت، کشیدن و جمع کردن پوست صورت انجام می‌شود و زاویه‌های مشخص‌تری بین فک و گوش ایجاد می‌شود. برای انجام این روش، ابتدا نخ‌هایی ایجاد می‌شود و سپس با استفاده از سوزن‌های ریز، نخ‌ها در قسمت‌های مختلف پوست صورت قرار داده می‌شوند. سپس با کشیدن و جمع کردن نخ‌ها، پوست صورت به شکلی جدید و با زاویه‌های مشخص‌تری بین فک و گوش در می‌آید.

از مزایای زاویه سازی صورت با نخ این است که این روش غیرجراحی است و نیازی به برش یا بخش‌بندی نیست. همچنین، با این روش می‌توان شکل صورت را به طور دقیق تر کنترل کرد و زاویه‌های دلخواهی را برای فک و گوش ایجاد کرد. با این حال، باید به یاد داشته باشید که این روش یک روش غیر دائمی است و نیاز به بازسازی نخ‌ها دارد تا شکل و زاویه‌های مشخص‌تری بین فک و گوش برقرار شود.

زاویه سازی صورت با ورزش

زاویه سازی صورت با ورزش یکی از روش هایی است که برای بهبود ظاهر چهره و افزایش تناسب و هماهنگی بین اجزای آن به کار می‌رود. با انجام تمرینات خاصی، می‌توان شکل صورت را بهبود بخشید و به نتیجه‌ای مطلوب دست یافت. یکی از تمریناتی که برای زاویه سازی صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد، تمرین چهره‌گردانی است. با انجام این تمرین، شکل صورت بهبود پیدا می‌کند و عضلات نواحی مختلف چهره تقویت می‌شود. برای انجام این تمرین، شما باید صورت خود را به سمت راست و چپ چرخانده و عضلات نواحی گونه و گردن را تقویت کنید. همچنین، تمریناتی مانند بلند کردن و کنار گردن، باز کردن و بستن دهان و یا با کف دست زدن به نواحی مختلف چهره کمک می‌کنند.

همچنین، ورزش‌هایی مانند یوگا و پیلاتس نیز می‌توانند به بهبود ظاهر چهره کمک کنند. با انجام این ورزش‌ها، عضلات نواحی مختلف چهره تقویت می‌شوند و شکل صورت بهبود پیدا می‌کند.
با این حال، برای بهبود چهره به ورزش بسنده نکنید و به مراجعه به یک پزشک تخصصی پلاستیک پوستی اقدام کنید. این پزشک می‌تواند بر روی نواحی مختلف چهره شما تمرکز کند و روش‌های جدید و موثری را به شما پیشنهاد دهد که بهبود ظاهر چهره شما را تضمین کنند.

زاویه سازی صورت با ژل

زاویه سازی صورت با ژل هیالورونیک یک روش غیر جراحی است که برای تغییر شکل و زاویه صورت به کار می‌رود. در این روش ژل هیدروکسی آپاتیت که از موادی مانند کلسیم هیدروکسی آپاتیت تشکیل شده است، به نقاط مختلف صورت تزریق می‌شود تا بهبود دهنده شکل و زاویه‌های مشخص‌تری بین فک و گوش ایجاد شود.

ژل هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در بدن وجود دارد و به طور معمول در روش‌های زیبایی پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش، پزشک تزریق کننده با استفاده از سوزن، ژل را در نواحی مختلف چهره تزریق می‌کند. این ژل به طور موقت به نواحی مختلف چهره حجم می‌دهد و به شکل صورت کمک می‌کند. با تزریق ژل هیالورونیک در نقاط مختلف صورت، می‌توان به شکل دهی فک و گوش، جمجمه و دهان کمک کرد و زاویه‌های مشخص‌تری بین فک و گوش ایجاد کرد.

از مزایای زاویه سازی صورت با ژل هیالورونیک این است که این روش غیرجراحی است و نیازی به برش یا بخش‌بندی نیست. همچنین، ژل هیالورونیک به راحتی قابل جذب توسط بدن است و نیاز به بازسازی دارد تا شکل و زاویه‌های مشخص‌تری بین فک و گوش برقرار شود. با این حال، باید به یاد داشته باشید که این روش یک روش غیر دائمی است و نیاز به تزریق مجدد ژل هیالورونیک به نقاط مختلف صورت دارد تا شکل و زاویه‌های مشخص‌تری بین فک و گوش برقرار شود.

 

انواع مدل زاویه سازی صورت

انواع مدل زاویه سازی صورت متنوع هستند و بستگی به نیاز و سلیقه هر فرد دارد. در ادامه به برخی از انواع مدل زاویه سازی صورت می‌پردازیم:

 • زاویه سازی گونه: در این مدل، چهره با تزریق ژل یا بوتاکس در نواحی گونه و نزدیکی چانه، به شکلی تغییر می‌کند که باعث افزایش زاویه جوانی چهره می‌شود.
 • زاویه سازی دهان: در این مدل، با تزریق ژل یا بوتاکس در نواحی دهان، شکل لب‌ها و دهان به شکلی تغییر می‌کند که باعث افزایش زاویه جوانی چهره می‌شود.
 • زاویه سازی چشم: در این مدل، با تزریق ژل یا بوتاکس در نواحی پلک و چشم، شکل چشم‌ها و پلک‌ها به شکلی تغییر می‌کند که باعث افزایش زاویه جوانی چهره می‌شود.
 • زاویه سازی پیشانی: در این مدل، با تزریق ژل یا بوتاکس در نواحی پیشانی، شکل پیشانی به شکلی تغییر می‌کند که باعث افزایش زاویه جوانی چهره می‌شود.
 • زاویه سازی گردن: در این مدل، با انجام جراحی گردن، شکل گردن به شکلی تغییر می‌کند که باعث افزایش زاویه جوانی چهره می‌شود.
 • زاویه سازی فک : در این مدل، با انجام جراحی در نواحی فک، شکل فک به شکلی تغییر می‌کند که باعث افزایش زاویه جوانی چهره می‌شود. این مدل برای افرادی که فک‌هایشان کوچک و شکل چهره‌شان مثلثی است، مناسب است و باعث بهبود شکل فک و کشش در نواحی بالای چهره می‌شود.

زاویه سازی صورت مردان

زاویه سازی صورت مردان یک روش جراحی زیبایی است که به طور گسترده‌ای در بین مردان و زنان مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به اینکه زاویه سازی صورت به منظور بهبود شکل چهره و تغییر اندازه و شکل برخی قسمت‌های صورت صورت می‌گیرد، می‌تواند برای مردانی که می‌خواهند شکل چهره‌شان را بهبود بخشند، مناسب باشد.

در زاویه سازی صورت مردان، معمولاً برای بهبود شکل چانه، پیشانی و گونه‌ها، از تزریق ژل هیالورونیک و بوتاکس استفاده می‌شود. در این روش، با تزریق ژل در نواحی مختلف چهره، شکل صورت و زاویه جوانی چهره بهبود می‌یابد.
همچنین، برای زاویه سازی صورت مردان معمولاً از جراحی پیشانی، چانه و فک نیز استفاده می‌شود. در این روش‌ها، با انجام جراحی در نواحی مختلف چهره، شکل و اندازه برخی قسمت‌های صورت به شکلی تغییر می‌کند که باعث بهبود شکل چهره و افزایش زاویه جوانی چهره می‌شود.

زاویه سازی صورت گرد

زاویه سازی صورت‌های گرد، طول و عرض صورت معمولا برابر است. این افراد صورت گوشتی دارند و معمولا استخوان‌های چهره‌شان دیده نمی‌شود. گونه‌ها و چانه‌های این افراد نیز توپر و بزرگ است. درصد بسیاری از افرادی که صورت گرد دارند، دارای غبغب نیز هستند. این موضوع ممکن است باعث شود افراد چاق به نظر برسند. به همین دلیل صاحبان صورت‌های گرد به زاویه سازی صورت توجه ویژه‌ای نشان می‌دهند.

برای زاویه سازی صورت گرد، معمولاً از جراحی در نواحی چانه و فک استفاده می‌شود. با انجام جراحی در نواحی چانه و فک، شکل فک به شکلی تغییر می‌کند که باعث افزایش زاویه جوانی چهره می‌شود. این روش می‌تواند به چهره شما شکلی واضح‌تر و تعریف شده‌تر بدهد و برخی افراد راضی به افزایش زاویه چانه خود هستند. در زاویه سازی صورت گرد، همچنین می‌توان از روش‌های غیرجراحی مانند تزریق ژل هیالورونیک استفاده کرد. با تزریق ژل در نواحی مختلف چهره، می‌توان شکل و زاویه جوانی چهره را بهبود بخشید. این روش غیرجراحی است و معمولاً نیاز به زمان بازیابی کمتری دارد.

کانتور صورت گرد با دستگاه به روش  های مختلفی انجام می  شود. یکی از روش  های رایج، استفاده از دستگاه  های هایفو است. هایفو یک روش غیر تهاجمی برای لیفت پوست است که با استفاده از امواج اولتراسوند صورت می  گیرد. این امواج به لایه  های عمیق پوست نفوذ می  کنند و باعث تحریک کلاژن  سازی می  شوند. کلاژن یک پروتئین است که به تقویت و افزایش انعطاف پوست کمک می کند. با افزایش کلاژن  سازی، پوست سفت  تر و کشیده  تر می  شود.

برای کانتور صورت گرد با دستگاه هایفو، پزشک ناحیه  هایی از صورت را که نیاز به کانتور دارند، با دستگاه هایفو هدف قرار می  دهد. این ناحیه  ها معمولاً شامل پیشانی، گونه  ها، فک و چانه هستند. درمان هایفو معمولاً حدود یک ساعت طول می  کشد.

روش دیگر کانتور کردن صورت گرد با دستگاه، استفاده از دستگاه  های میکرودرم ابریژن است. میکرودرم ابریژن یک روش غیرتهاجمی برای لایه  برداری پوست است که با استفاده از کریستال  های ریز انجام می  شود. این کریستال  ها به لایه  های بالایی پوست ساییده شده و باعث برداشتن سلول  های مرده و آسیب  دیده پوست می  شوند.

برای کانتور کردن صورت گرد با دستگاه میکرودرم ابریژن، پزشک ناحیه  هایی از صورت را که نیاز به کانتور دارند، با دستگاه میکرودرم ابریژن ماساژ می  دهد.  نتایج کانتور صورت گرد با دستگاه معمولاً پس از چند هفته قابل مشاهده است. این نتایج می  توانند تا چند سال ماندگار باشند.

زاویه سازی صورت لاغر

زاویه سازی صورت لاغر یک روش جراحی زیبایی است که هدف اصلی آن ایجاد تعریف و زاویه جوانی در چهره است. این روش برای افرادی که صورتی بدون تعریف و زاویه واضح دارند و می‌خواهند به چهره خود شکلی تعریف شده‌تر بدهند، مناسب است. برای زاویه سازی صورت لاغر، معمولاً از جراحی در نواحی چانه و گونه‌ها استفاده می‌شود. با انجام جراحی در این نواحی، میزان چربی زیر پوست افزایش می‌یابد و بافت‌های چانه و گونه تعریف شده و زاویه جوانی چهره افزایش می‌یابد. این روش شامل جابجایی بافت چانه و گونه یا کاشت ایمپلنت چانه می‌شود. این جراحی‌ها معمولاً زیر نظر یک پزشک جراح پلاستیک متخصص انجام می‌شود و نیاز به زمان بازیابی و مراقبت بعد از عمل دارد.

همچنین، روش‌های غیرجراحی مانند تزریق ژل هیالورونیک نیز برای زاویه سازی صورت لاغر قابل استفاده هستند. با تزریق ژل هیالورونیک در نواحی مورد نیاز، می‌توان حجم و تعریف در چهره ایجاد کرد و زاویه جوانی را بهبود بخشید. این روش غیرجراحی است و مزیت‌هایی مانند زمان بازیابی کوتاه‌تر و عدم نیاز به بیهوشی عمومی دارد.

زاویه سازی صورت چاق

زاویه سازی صورت چاق یک روش جراحی زیبایی است که به منظور کاهش حجم و زاویه چهره در افرادی با صورت چاق و بدون تعریف واضح در نواحی گونه‌ها و چانه استفاده می‌شود. هدف اصلی این روش، تعریف و زاویه جوانی چهره را بهبود بخشیده و تعادل و هماهنگی بین اجزای صورت را ایجاد کند.
برای زاویه سازی صورت چاق، معمولاً از جراحی لیپوساکشن (جذب چربی) در نواحی گونه‌ها و چانه استفاده می‌شود. با انجام جراحی لیپوساکشن، چربی زیر پوست در این نواحی کاهش می‌یابد و باعث تعریف و زاویه جوانی چهره می‌شود. این روش ممکن است به همراه جابجایی بافت چانه و گونه یا کاشت ایمپلنت چانه نیز انجام شود. اما هر روش بسته به نیازها و تمایلات شما مورد انتخاب قرار می‌گیرد.

تزریق ژل هیالورونیک نیز می‌تواند برای زاویه سازی صورت چاق استفاده شود. با تزریق ژل هیالورونیک در نواحی مورد نیاز، می‌توان حجم و تعریف در چهره خلق کرد و زاویه جوانی را بهبود بخشید. این روش غیرجراحی است و معمولاً نیاز به زمان بازیابی کمتری دارد.

نحوه صحیح کانتور صورت

نحوه صحیح کانتور صورت موضوعی است که ما در اینجا به آن میپردازیم. به گفته بسیاری از هنرمندان آرایش یا متخصصان آرایشی، روش صحیح کانتورینگ این است که ابتدا بخش هایی از چهره که می خواهید برجسته شوند را با رنگ تیره تر کنید و سپس نقاط مقابل آنها را با رنگ روشن تر هایلایت کنید. توصیه می شود که ابتدا فرآیند کانتورینگ روی صورت انجام شود. چراکه برای بهترین نتیجه، مهم است که محصولات کانتورینگ به خوبی با هم ترکیب شده و حالت طبیعی به چهره بدهند. بنابراین، ابتدا از کرم پودر استفاده کرده، سپس کانتور را اعمال و به ترتیب رژگونه و هایلایتر را روی چهره خود بزنید. تازه آموختن نکات و ترفندهای انجام این کار به شما کمک می کند تا بدون ایجاد حالت غیرطبیعی، به بهترین شکل ممکن چهره خود را کانتور کنید.

کانتور گونه ها

کانتور گونه ها یکی از روش های کانتور صورت است. زمانی که قصد دارید به گونه های خود شکل دهید، باید قسمت گود گونه ها را کانتور کنید. به این معناست که با برس از ناحیه میانی گوش به سمت گوشه دهان حرکت دهید.

کانتور صورت با ژل

برای انجام کانتور صورت با تزریق ژل، در ابتدا حتماً با یک پزشک متخصص پوست مشورت کنید. در جلسه مشاوره، پزشک اهداف شما از تزریق فیلر را بررسی و برنامه ریزی برای تزریق در نواحی مختلف صورت انجام می دهد. بهتر است در این جلسه انتظارات خود را با صداقت بیان کنید و در صورت نیاز از پزشک بخواهید نمونه های عکس از مشتریان سابق او را برای شما نشان دهد. برخی آزمایش ها و تحقیقات بر روی سلامتی جسمانی و تغییرات در مصرف داروها نیز ممکن است با دستور پزشک انجام شود.
در روز عمل، پزشک ابتدا قسمت های مورد نظر را روی صورت علامت گذاری می کند. سپس با استفاده از داروهای بی حسی، نواحی مورد تزریق را بی حس می کند تا درد تزریق به حداقل برسد. در انتها، پزشک با استفاده از سرنگ های نازک و خاص، مقدار معینی از فیلر را در نقاط مختلف صورت تزریق می کند.

چگونه صورت کشیده را با کانتور گرد کنیم

این که چگونه صورت کشیده را با کانتور گرد کنیم یکی از سوالاتی است که برای خیلی از افراد پیش می آید. برای کانتور گرد کردن یک صورت کشیده، می توانید از روش های زیر استفاده کنید:
با استفاده از کانتور تیره تر، خطی را از زیر چانه به سمت گوش کشیده و با روشن ترین رنگ نیز خطی را از گوش به سمت زیر چانه بکشید. این کار باعث می شود چانه به نظر گردتر و کمتر کشیده بیاید.
با کانتور تیره، خطی را از نقطه ی شروع استخوان ابرو تا نقطه ی پایان آن بکشید. سپس با کانتور روشن، خطی مشابه را در زیر استخوان ابرو بکشید. این کار به چشمان شما شکل دهید و صورت را به نظر گردتر بیاورد.
خطوط کانتور تیره را از نقطه ای که از طرف چانه شروع می شود، به سمت گوش کشیده و با کانتور روشن خطوطی را از گوش به سمت طرف مقابل بکشید. این کار باعث می شود زاویه های فک به نظر گردتر و جذاب تر بیاید.
با استفاده از کانتور تیره، خطی را از نقطه پایان چانه به سمت زیر گونه کشیده و با کانتور روشن، خطی مشابه را از گونه به سمت زیر چانه بکشید. این کار به گونه ها شکل دهید و صورت را گرد کنید.
ترکیب این تکنیک ها به شما کمک می کند تا صورتتان به نظر گردتر و مناسب تر بیاید.

نحوه کانتور زدن با استفاده از سایه

یکی از روش های کانتور صورت، نحوه کانتور زدن با استفاده از سایه است. که این روش برای تعیین ناحیه ای که باید با کانتور مدل شود انجام می شود. به این شکل که گونه را به داخل دهان بکشید. سپس با خطوط ملایم و تیره، زیر ناحیه ی برجسته گونه سایه بندازید. حتماً به یاد داشته باشید که به همراه خط رویش مو و ناحیه ی بالای گوشه خارجی استخوان ابرو نیز باید کانتور بزنید. هنگامی که قصد دارید لوازم کانتور بخرید، بهتر است به جای اینکه به دنبال رنگ های تیره با جلوه های براق بگردید، به رنگ های برنزه و مات متمایل شوید. همچنین بهتر است از رنگ های خاکستری تیره به جای رنگ های نارنجی گرم استفاده کنید.
کانتور لب
مقداری از هایلایتر خود یا کانسیلری با دو یا سه سطح تیره تر از رنگ پوستتان را روی قسمت میانی لب بالا و همچنین در مرکز چانه خود بزنید. سپس با استفاده از برس، به خوبی آن را ترکیب و مداوم کنید.

کانتور برای صورت کشیده

کانتور برای صورت کشیده به معنای ایجاد سایه های روشن و تیره روی صورت برای تغییر شکل و فرم آن است. با این تکنیک می توان عیوب صورت را تا حد زیادی کاهش داد و آن را زیباتر و جذاب تر کرد.
صورت کشیده و بیضی شکل، صورتی است که طول آن از عرض آن بیشتر است. این فرم صورت معمولاً دارای پیشانی بلند، گونه های برجسته و چانه ای کشیده است.
مراحل کانتور صورت کشیده و بیضی
برای کانتور صورت کشیده و بیضی، باید از یک کرم پودر کانتور و یک کرم هایلایت با دو درجه تیره تر و روشن تر از رنگ پوست خود استفاده کنید.

گام اول؛ زیرسازی

اما گام اول که همان زیرسازی است که قبل از شروع کانتور، پوست خود را با یک کرم مرطوب کننده و یک پرایمر آماده کنید. پرایمر موجب ماندگاری آرایش صورت شما می شود.

گام دوم؛ کانتور پیشانی

گام دوم کانتور پیشانی است که برای کوچک تر نشان دادن پیشانی، از کرم پودر کانتور تیره تر استفاده کنید و دو خط موازی از وسط پیشانی به سمت گوشه های بیرونی ابرو بکشید. سپس، با استفاده از یک براش آرایشی، خطوط را به سمت بالا و بیرون محو کنید.

گام سوم؛ هایلایت پیشانی

گام سوم هایلات پیشانی است که برای برجسته کردن مرکز پیشانی، از کرم هایلایت روشن تر استفاده کنید و یک خط از وسط پیشانی به سمت بالا بکشید. سپس، خطوط را به سمت بالا و بیرون محو کنید.

گام چهارم؛ کانتور گونه ها

گام چهارم کانتور گونه است که برای برجسته کردن گونه ها، از کرم پودر کانتور تیره تر استفاده کنید و دو خط مورب از کنار گوش به سمت گوشه های بیرونی لب ها بکشید. سپس، با استفاده از یک براش آرایشی، خطوط را به سمت بالا و بیرون محو کنید.

گام پنجم؛ کانتور فک

گام پنجم کانتور فک است که برای ایجاد زاویه در فک، از کرم پودر کانتور تیره تر استفاده کنید و دو خط از کنار گوش به سمت پایین فک بکشید. سپس، با استفاده از یک براش آرایشی، خطوط را به سمت پایین و بیرون محو کنید.

گام ششم؛ هایلایت زیر چشم ها

گام ششم هایلات زیر چشم ها است که برای روشن کردن زیر چشم ها و ایجاد حالت برجسته، از کرم هایلایت روشن تر استفاده کنید و یک خط زیر چشم ها بکشید. سپس، خطوط را به سمت بالا و بیرون محو کنید.

گام هفتم؛ هایلایت بینی

گام هفتم هایلات بینی است که برای برجسته کردن بینی، از کرم هایلایت روشن تر استفاده کنید و یک خط از وسط بینی به سمت بالا بکشید. سپس، خطوط را به سمت بالا و بیرون محو کنید.

گام هشتم؛ تثبیت کانتور

گام هشتم تثبیت کانتور است که در نهایت، می توانید از یک پنکیک یا کرم پودر به رنگ پوست خود استفاده کنید و تمام صورت را به صورت یکنواخت پوشش دهید. این کار به تثبیت کانتور صورت کمک می کند.

کانتور صورت دائمی چیست؟ 

آیا تا به حال در مورد کانتور صورت دائمی، چیزی شنیده اید؟ برای کانتورینگ دائمی صورت از روشی همچون جراحی استفاده می شود. روش جراحی به منظور کانتور صورت در بعضی از کشورها جدید و نو ظهور می باشد اما به طور کلی اهداف آن بهبود یافتن نسبت اجزای صورت با تمام خصوصیات های صورت است. کانتورینگ دائمی می تواند خصوصیات چهره فرد را متعادل کند و طرح کلی چهره فرد را بهبود ببخشد. کاندیدای مناسب برای کانتورینگ دائمی صورت به شرح زیر هستند. 

▪︎ بیمارانی با عقب نشینی چانه
▪︎ بیمارانی با چانه بیرون زده
▪︎ بیمارانی با فک مربعی
▪︎ بیمارانی با فک یا دهن بیرون زده
▪︎ بیمارانی با گونه بیش از حد بیرون زده
▪︎ نامتقارن بودن صورت

چند نکته مهم در مورد کانتور صورت دائمی صورت که باید به آن توجه کنید:

متناسب با این که رفع و برطرف کردن نواقصی صورت بیمار به چه صورت است، چقدر جراحی احتیاج دارد و به چه اقداماتی نیاز می باشد، عمل ممکن است بین 2.5 الی 5 ساعت طول خواهد کشید. بستری شدن بعد از عمل هم ممکن است یک تا حدودا چند روز طول بکشد. این کار برای نظارت وضعیت بیمار در روزهای اولیه بعد از کانتورینگ دائمی لازم است. اگر برای کانتور صورت از بخیه غیر قابل جذب استفاده شود، بیمار باید پس از دو هفته به منظور برداشتن آن ها از پزشک کمک گرفت. اکثر متقاضیان طی 3 ماه کاملا بهبود می یابند و تورم ناشی از عمل جراحی، بعد از یک ماه از بین خواهد رفت اما 12 ماه طول خواهد کشید تا اثر کامل جراحی مشاهده شود و بیمار نتیجه عمل خودش را به دست آورد. با توجه به این موضوع اگر قصد دارید که از کانتورینگ دائمی استفاده کنید، حتما با یک پزشک متخصص صحبت نمایید تا بتواند برای تحقق این هدف به شما کمک کند و عوارض جانبی بعد از عمل را به حداقل برساند. از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، از شما متشکریم. 

صورتتان را با هایلایتر به زیبایی درخشان کنید

در این مرحله با استفاده از هایلایتر، نقاطی از صورت خود را که به نور بخشش داده می شوند، برجسته کنید. بر روی بینی، استخوان ابروها و گونه ها نقاطی از هایلایتر بزنید. همچنین، می توانید بین ابروها نیز کمی از هایلایتر استفاده کنید.

رنگ کانتور صورت را به خوبی ترکیب کنید

برای حذف هر گونه خطوط ظاهری مشخص، ترکیب و محو کردن رنگ ها بسیار حیاتی است. این کار را از وسط صورت آغاز کرده و به سمت حاشیه خارجی حرکت کنید. برای کنترل بهتر در ترکیب رنگ ها، از یک ابزار نرم و ملایم مانند اسفنج یا برس بهره ببرید.

نکات مهم در کانتور صورت کشیده و بیضی

برای کانتور صورت کشیده و بیضی، باید از خطوط ملایم و طبیعی استفاده کنید.
برای برجسته کردن گونه ها، باید خطوط مورب را به سمت بالا و بیرون بکشید.
برای ایجاد زاویه در فک، باید خطوط را به سمت پایین و بیرون بکشید.
برای روشن کردن زیر چشم ها، باید خطوط را به سمت بالا و بیرون بکشید.
برای برجسته کردن بینی، باید خطوط را به سمت بالا و بیرون بکشید.
با انجام مراحل ذکر شده، می توانید صورت کشیده و بیضی خود را به شکلی زیباتر و جذاب تر درآورید.

کانتور صورت استخوانی

کانتور صورت استخوانی به معنای ایجاد سایه های روشن و تیره روی صورت برای تغییر شکل و فرم آن است. با این تکنیک می توان عیوب صورت را تا حد زیادی کاهش داد و آن را زیباتر و جذاب تر کرد.
صورت استخوانی، صورتی است که پیشانی و گونه های آن برجسته و چانه آن کشیده است. این فرم صورت معمولاً دارای استخوان های گونه ای و فکی برجسته است.
صورت کشیده، فرمی شبیه به صورت بیضی دارد، اما کمی لاغرتر، بلندتر و باریکتر است. این نوع صورت، هیچ زاویه تیزی ندارد و برای همین، کانتورینگ آن کمی متفاوت تر از سایر فرم های صورت است.
هدف از کانتور صورت کشیده، این است که فرم چهره را کوتاه تر و پهن تر نشان دهیم. برای این کار، باید از رنگ های تیره و روشن در نقاط خاصی از صورت استفاده کنیم.

هزینه زاویه سازی صورت

هزینه زاویه سازی صورت بستگی به نوع روش انتخاب شده و همچنین منطقه جغرافیایی و تخصص پزشک دارد، بنابراین هزینه‌های زاویه سازی صورت ممکن است بین فرد و فرد متفاوت باشد. برای مثال، هزینه تزریق چربی در صورت در ایالات متحده 2000 تا 10،000 دلار است، در حالی که هزینه تزریق ژل هیالورونیک در صورت کمتر است و معمولاً بین 500 تا 2000 دلار است. هزینه جراحی زاویه سازی صورت نیز معمولاً بین 3000 تا 10،000 دلار است. در ایران با توجه به نوع مواد مصرفی متفاوت است و حدودا از قیمت 1.500.000 میلیون تا 5.000.000 میلیون تومان برای قیمت هر سی سی ژل زاویه سازی صورت است و قیمت زاویه سازی با چربی از 10 الی 10.000.000 میلیون تومان می باشد.

هزینه کانتور صورت چقدر است؟

هزینه کانتور صورت چقدر است؟ سوالی است که این روزها برای خیلی ها مطرح می شود. به طور کلی، هزینه کانتور صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل هم روش به کار رفته برای کانتور صورت می باشد. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه کانتورینگ، ناحیه تحت درمان می باشد. به طور کلی ناحیه تحت درمان در اشخاص مختلف، فرق دارد. یعنی این که از بخش های صورت نیازمند تزریق دوز بیشتری از ماده مورد نظر هستند؛ به همین دلیل هم نمی  توانیم قیمت همه بخش ها را یکسان بدانیم. علاوه بر این مهارت و همچنین تخصص پزشک پوست و مو بر روی هزینه این روش اثر زیادی دارد. بدون شک متخصصانی که در زمینه زاویه سازی صورت و کانتورینگ تخصص دارند، دستمزد بالاتری را برای انجام این روش دریافت می کنند. در آخر موقعیت مکانی کلینیک و مرکزی که به منظور کانتور صورت خود انتخاب می  کنید، بر روی هزینه نهایی این روش تاثیر دارد. به عنوان مثال کلینیک  های زیبایی در تهران معمولا قیمت بالاتری برای ارائه خدمات خود دریافت می کنند.

عوامل موثر بر قیمت زاویه سازی صورت

اما عوامل موثر بر قیمت زاویه سازی صورت ممکن است تحت تأثیر عوامل مختلف قرار گیرد. در ادامه، به برخی از عوامل موثر بر قیمت زاویه سازی صورت اشاره خواهیم کرد:

 • تجربه و تخصص پزشک: تجربه و تخصص پزشک متخصص در زمینه جراحی زیبایی می‌تواند تاثیر زیادی بر قیمت داشته باشد. پزشکان با تجربه بالا و شهرت برتر معمولاً هزینه‌های بیشتری دارند.
 • محل و مرکز جراحی: هزینه زاویه سازی صورت ممکن است بسته به محل و مرکز جراحی متفاوت باشد. در مناطق با هزینه‌های عمرانی بالا، قیمت‌ها معمولاً بیشتر هستند.
 • نوع روش: نوع روش زاویه سازی صورت، می‌تواند بر قیمت تاثیر داشته باشد. برخی از روش‌های زاویه سازی صورت مانند تزریق چربی، ژل هیالورونیک و بوتاکس کمترین هزینه را دارند، در حالی که روش‌های جراحی زاویه سازی صورت مانند لیپوساکشن و برش جراحی، هزینه بیشتری دارند.
 • هزینه تجهیزات و مواد: استفاده از تجهیزات پیشرفته و مواد با کیفیت بالا ممکن است هزینه را افزایش دهد. این تجهیزات و مواد ممکن است در تعیین قیمت زاویه سازی صورت نقش داشته باشند.
 • هزینه‌های پیش و پس از جراحی: هزینه‌های مربوط به معاونت‌های قبل و بعد از جراحی نیز باید در نظر گرفته شوند. این شامل مشاوره قبل از جراحی، آزمون‌های قبل از جراحی، بستری در بیمارستان، داروها و مراقبت‌های پس از جراحی است.
 • مدت زمان: هزینه زاویه سازی صورت، بسته به مدت زمان لازم برای انجام روش، متفاوت است. برخی از روش‌های زاویه سازی صورت، نیاز به چند جلسه دارند و هزینه بیشتری دارند.

نام بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران

یکی از موضوعات مهم که در مورد آن باید اطلاعات داشته باشیم نام بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران است. در تهران، بسیاری از پزشکان متخصص در زمینه زاویه سازی صورت فعالیت می کنند. اما بهترین دکتر زاویه سازی صورت بستگی به تجربه، تخصص و نتایج قابل قبول پزشک مورد نظر شما دارد. انتخاب بهترین دکتر برای زاویه سازی صورت شما با توجه به نیازها، تمایلات و اطلاعات پزشکی شماست.
برای انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی صورت در تهران، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

 1. مشاهده نظرات و تجربه‌های بیماران قبلی: می‌توانید نظرات و تجربیات بیمارانی که پیش از شما به دکتر مراجعه کرده‌اند را مطالعه کنید. بررسی نظرات بیماران قبلی ممکن است به شما کمک کند تا به دکتری با تجربه و مهارت بالا دسترسی پیدا کنید.
 2. مشاهده نتایج قبل و بعد از عمل: می‌توانید نتایج کارهای قبل و بعد از عمل دکتر را مشاهده کنید و بر اساس نتایج آنها به دکتری با تجربه و مهارت بالا دسترسی پیدا کنید.
 3. مشاوره با پزشکان مختلف: می‌توانید با چندین پزشک مشورت کنید و بر اساس توصیه‌هایشان به دکتری با تجربه و مهارت مناسب دسترسی پیدا کنید.
 4. بررسی سوابق تحصیلی و تخصصی دکتر: می‌توانید سوابق تحصیلی و تخصصی دکتر را بررسی کنید و بر اساس آن به دکتری با تجربه و مهارت بالا دسترسی پیدا کنید.
 5. مشاوره با دوستان و آشنایان: در صورتی که آشنایی‌ای با دکتران زاویه سازی صورت در تهران دارید، می‌توانید با آنها مشورت کنید و بر اساس توصیه‌هایشان به دکتر مناسب دسترسی پیدا کنید.

مادلینگ صورت یکی از جدیدترین خدمات زیبایی است که بسیار رایج شده است. روش های متفاوتی برای مادلینگ و زاویه سازی صورت وجود دارد که بستگی زیادی به تمایل فرد مراجعه کننده و میزان هزینه اختصاص یافته به این کار دارد. این روش‌ها شامل دو نوع کلی می‌باشند:

1-روش تزریقی:

روشی که در آن با استفاده از ژل‌ها با برند‌های معتبر، روی قسمت‌های مختلف صورت کار مادلینگ و زاویه‌سازی انجام می‌گردد.

روش تزریقی روشی است که در آن مواد مخصوصی که به ژل معروف هستند وارد سطح اپیدرم پوست می‌شود و حالت پر کنندگی به آن می‌دهد.

در روش تزریق فیلر یک سری فاکتور‌هایی توسط پزشک باید بررسی شوند:

ارزیابی نوع صورت از بسیاری جهات برای برنامه ریزی و پیش آگهی درمان زیبایی بسیار مهم است.

برای ارزیابی مدل‌های مختلف صورت، توجه به این موارد مهم است:

عرض استخوان گونه؛ خط فک و طول صورت.

مدل‌های مختلف صورت که معمولا شامل:

بیضی، گرد، مستطیل، مربع، مثلث، ذوزنقه ای، هستند.

حتما باید توسط پزشک بررسی شوند و طبق فرم صورت مادلینگ انجام شود.

بیضی:به دلیل تعادل و تقارن کلی آن حالت ایده آل در نظر گرفته می‌شود. مشخصه آن یک صورت پهن است که کمی به سمت چانه باریک می‌شود.

گرد: صورت  دارای خطوط صاف، بدون زاویه، پهن و کوتاه است.

این صورت در ناحیه استخوان گونه پهن تر است از نظر بصری، چشم ها، دهان و بینی بسیار به هم نزدیک هستند.

مربع: این صورت پهن با خط فک زاویه دار و پیشانی مربع شکل است. خطوط این صورت مستقیم و زاویه دار است.

مثلث: صورتی است که در سطح شقیقه ها و پیشانی باریک می شود.

مستطیل: این شکل صورت دارای خطوط مستقیم با یک فک زاویه ای، شبیه به صورت مربع، اما این صورت بلندتر است.

همه چیز درباره مادلینگ و زاویه‌سازی صورت

پس از بررسی فرم صورت، پزشک با توجه به ناحیه ای که خود فرد تقاضا دارد، تزریق آغاز می‌شود.

حال سوالاتی که پیش می‌آید این است:

میزان ماندگاری فیلر چقدر است؟

فیلر‌ها متناسب به نوع فرد و برند تزریق شده و مقدار تزریق آن، بین 6 تا 24 ماه دوام می‌آورند.

زمان ترمیم ژل بعد از تزریق چه مدت است؟

بعد از حدودا 2 هفته میتوان برای رفع اصلاحات ناحیه تزریق شده، ژل را ترمیم کرد.

تزریق چند سی سی فیلر برای مادلینگ صورت کافیست؟

این سوال خیلی کلی است و بستگی به ناحیه موردنظر هر شخص و میزان عیوب صورت دارد.

مادلینگ صورت

2-روش دستگاهی:

در این روش از دستگاه ‌های جوانسازی و دستگاه‌های لاغری با هندپیس‌های مخصوص صورت استفاده می‌شود.

دستگاه‌هایی که معمولا در برای این روش استفاده می‌شوند چیست؟

ونوس ویوا حرارتی

ال‌پی‌جی صورت

1-ونوس ویوا:

.‌دستگاه ونوس ویوا حرارتی، دستگاهی با تکنولوژی نانو از خانواده آر اف فرکشنال است که دارای هندپیس مخصوص صورت بوده و به مادلینگ صورت کمک می‌کند

با حرارتی که روی پوست صورت ایجاد می‌کند، می‌تواند روی پوست صورت تاثیر گذاشته و با اثری که بر روی سلول‌های چربی می‌گذارد، باعث شکستن این سلول‌ها می‌شود.

زیرا سلول‌های چربی بسیار به گرمای زیاد حساس هستند و توسط این روش از بین می‌روند.

همه چیز درباره مادلینگ و زاویه‌سازی صورت

سوالاتی که ممکن است پیش بیاید:

آیا انجام کار با ونوس ویوا دردناک است؟

خیر، اما اگر پوست حساسی دارید می‌توانید قبل از آن از بی‌حسی استفاده کنید.

تعداد جلسات استفاده از ونوس ویوا چقدر است؟

معمولا 4 جلسه به فاصله ماهی یکبار اما باز هم با تشخیص پزشک می‌توان انجام کار داد.

آیا میتوان بعد از این روش به فعالیت‌های روزمره پرداخت؟

بله، اما باید 48 ساعت بعد از درمان از ورزش و دوش آب گرم خودداری کرد. فعالیت های روزمره معمولاً بعد از درمان تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند.

2-ال‌پی‌جی:

ال‌پی‌جی از دستگاه‌های لاغری است که تاثیر به سزایی در فرم‌دهی و لاغری بدن دارد اما هندپیسی که برای صورت دارد، می‌تواند برای فرم دهی و زاویه سازی صورت استفاده شود.

این دستگاه از طریق تکنیک ماساژ و مکش و با افزایش جریان خون زیرپوستی، افزایش تخلیه لنفاوی و حرکت دادن چربی زیر پوست باعث سیال شدن چربی‌ها شده و سوخت و ساز را در موضع افزایش می‌دهد.

3-نانوفت:

تزریق نانوفت باعث ضخیم شدن درم و ایجاد لایه محافظی بین پوست نازک اطراف صورت و مویرگهای زیر پوست می‌شود.

این روش می‌تواند کمک به سزایی به حالت دادن و فرم‌دهی صورت و مادلینگ قسمت‌‌های مختلف بکند.

سوالاتی که در این خصوص پیش می‌آید:

دوره نقاهت بعد از نانوفت چقدر است؟

زمان بهبودی انتقال چربی از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است، اما اکثر افراد باید حتما آماده باشند که حداقل 10-7 روز از کار و سایر فعالیت های اجتماعی مرخصی بگیرند. بهبودی اولیه چند هفته طول می‌کشد ، پس از آن قبل از اینکه نتایج نهایی مشخص شود، تورم به تدریج فروکش می‌کند.

آیا نانوفت دردناک است؟

تزریق چربی معمولاً با استفاده از سوزن های کانولای کوچک انجام می‌شود و این روش معمولاً دردناک نیست. با این حال، درد بسته به بخشی از بدن که تزریق می‌شود و فرد موردنظر متفاوت است.

همه چیز درباره مادلینگ و زاویه‌سازی صورت

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره دقیق‌تر با کارشناسان کلینیک ایرانیان با شماره تماس ۰۲۱.۷۵۹۰۰ تماس حاصل فرمایید.

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان​

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

قبل

بعد

اگر جواب سوال خود را پیدا نکردین با مشاوران کلینیک ایرانیان تماس بگیرید

سوالات متداول درباره زاویه سازی

زاویه‌سازی را می‌توان از طریق درمان‌های زیبایی مختلف، مانند پرکننده‌های پوست، بوتاکس، لیفت با نخ، یا روش‌های جراحی مانند کاشت چانه یا کانتور کردن خط فک به دست آورد. این تکنیک ها به ایجاد زوایای واضح تر و مشخص تر روی صورت کمک می کند.

افرادی با زوایای نرم یا نامشخص که خواهان ظاهری تراشیده تر هستند، اغلب کاندیدای مناسبی برای زاویه دار شدن هستند. مشاوره با یک متخصص واجد شرایط برای تعیین نامزدی و مناسب ترین رویکرد ضروری است.

زاویه سازی می تواند صورت را بهبود بخشد تقارن ایجاد می کند، ظاهری جوان تر ایجاد می کند و برای مناطقی که برجسته نیستند، تعریف ارائه می کند. می تواند به یک ظاهر متعادل و زیبایی شناختی کلی کمک کند.

ماندگاری نتایج به درمان خاص مورد استفاده بستگی دارد. پرکننده های پوستی و بوتاکس موقتی هستند و نیاز به درمان های نگهدارنده دارند. روش های جراحی مانند ایمپلنت ممکن است نتایج طولانی تری را ارائه دهند.

میزان درد بسته به روش انتخابی متفاوت است. درمان‌های غیرجراحی اغلب با حداقل ناراحتی همراه هستند، در حالی که روش‌های جراحی ممکن است سطح معینی از ناراحتی بعد از عمل را شامل شود.

کانتور را در لبه های صورت بزنید، بالای قسمتی که استخوان فک به شکل مناسب انحنا پیدا می کند. سپس یک خط نازک از هایلایتر را از چانه به سمت لبه گوش ببرید. حواستان باشد که خط کانتور به درستی زیر خط هایلایتر قرار گیرد. سپس با استفاده از یک اسفنج مرطوب، رنگ ها را به خوبی ترکیب و محو کنید.

برای اینکه چشمانتان بزرگ تر و جلوه ای پر انرژی تر داشته باشند، به جای آنکه کانتور را روی چین پلک بزنید، آن را کمی بالاتر و روی استخوان ابرو قرار دهید تا چشمانتان بازتر و پرنورتر به نظر برسند.

رضایت مشتریان کلینیک ایرانیان

مطالب خواندنی درباره زاویه سازی

یک لیوان کافه لاته با آرت روی قهوه به شکل قلب - قهوه برای لاغری
iranianclinic
لاغری
مصرف قهوه برای لاغری و فواید شگفت انگیز آن
در دنیای پرشتاب امروزی، بسیاری از ما به دنبال راه‌ های ساده و مؤثر برای کاهش وزن و حفظ تناسب اندام هستیم. تصور کنید روزتان را با یک فنجان قهوه تلخ و گرم...
چند نفر خانم و آقا که لباس ورزشی پوشیده اند و در سالن ورزشی در حال ورزش هستند-ایروبیک برای لاغری
iranianclinic
لاغری
انواع ورزش ایروبیک برای لاغری شکم و پهلو
ورزش ایروبیک برای لاغری شکم و پهلو بسیار مفید است چون این ورزش دارای ریتم و تکرار است و باعث افزایش ضربان قلب و میزان مصرف اکسیژن بدن می ‌شود و به سوزاندن...
جعبه پروفایلو که روی میز قرار دارد
iranianclinic
تزریق
آیا پروفایلو می‌تواند جایگزین فیلر باشد؟
شاید برای شما این سؤال پیش آمده باشد که آیا پروفایلو می تواند جایگزین فیلر باشد. در پاسخ باید بگوییم که نه؛ زیرا هر کدام از این روشها تفاوت هایی را با...
پزشکی که به صورت دختر جوان پروفایلو تزریق می کند و سرنگ را کنار گونه دختر نگه داشته است - ماندگاری ژل پروفایلو
iranianclinic
تزریق
مدت ماندگاری ژل پروفایلو تا چند وقت است؟
ماندگاری ژل پروفایلو به عوامل بسیاری بستگی دارد و به همین دلیل ممکن است در افراد مختلف مدت زمان ماندگاری متفاوت باشد. نکته مهم این است که نتایج تزریق پروفایلو...
دستگاه کول تک لاغری
iranianclinic
لاغری
جدیدترین دستگاه لاغری چیست؟
در دنیای امروزه، جستجو برای یافتن جدیدترین دستگاه لاغری که به شما کمک کنند تا وزن بیشتری را از بدن خود کم کنید و اندامی فیت و سالم داشته باشید، همیشه یک...
یک سبد حصیری پر از گیلاس و یک لیوان شربت گیلاس خوشمزه که چند تا عدد گیلاس در آن ریخته شده است- گیلاس برای لاغری
iranianclinic
لاغری
مزایای بیشمار گیلاس برای لاغری
به دنبال راهی طبیعی و لذیذ برای لاغری هستید؟ به دنیای شگفت ‌انگیز گیلاس خوش آمدید! این میوه‌ی تابستانی نه تنها طعمی بی‌ نظیر دارد، بلکه مملو از خواصی است...

تا کنون 185 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .