مراقبت پوستی

۳/۵ - (۳ امتیاز)
پاکسازی پوست

انواع روش‌های مراقبت پوستی

در کلینیک ایرانیان

پاکسازی، هیدرودرمی، هیدرولـیفت، مـیکرودرم و جوانسازی و … شامل مراقبـت های پوستـی است. پاکسـازی باعث شـادابى پوست و رفـع آلودگى هاى سطحى و دانه هاى سر سیاه می گردد.

آبرسانی باعث افزایش رطوبت و مانع از چـروک زودرس می شود. ماسـاژ صورت باعث می‌شـود تا خون زیر پوست شما به حرکت درآمده، باعث آرامش شما گردیده و به جذب مواد اکسیژن ‌رسان کمک و باعث دفع مواد زائد می‌شود.

ویژگی ها:

 • پاکسازی، آبرسانی و حفظ رطوبت پوست
 • لایه برداری و رفع جوش های سرسیاه
 • تحریک کلاژن سازی
 • پیشگیری از چین و چروک
 • صورت کمک به بالانس چربی پوست

تماس با کلینیک ایرانیان

_

برای مشاوره رایگان و ۲۴ ساعته با شماره ۰۲۱-۷۵۹۰۰ تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کلینیک ایرانیان، فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

  _

  سوالات متداول

  _
  مراقبت‌های پوستی چه زمانی مورد نیاز است؟

  مشکلات پوستی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. قرار گرفتن در معرض تشعشعات خورشید، اختلالات هورمونی، استرس و فشارهای عصبی، تغذیه ی نامناسب و … هر یک می‌توانند سبب بروز بیماری های پوستی باشد. بررسی و ریشه یابی هر یک از مشکلات پوستی، چیزی‌است که نیاز به تخصص مناسب دارد.

  در اسکین‌کر چه خدماتی انجام می‌شود؟

   در این روش خدمات پاکسازی، آبرسانی و ماساژ انجام می‌شود:

  پاکسازی باعث زیبایی و شادابی پوست می‌شود، آلودگی‌های سطحی و دانه‌های سرسیاه را از سطح پوست برداشته و باعث انتقال مواد معدنی و اکسیژن‌ به سطح درمیست پوست می‌شود.لازم به ذکر است در لایه درمیست کلاژن وجود دارد و با پاکسازی پوست جوانسازی اتفاق می‌افتد.

  آبرسانی باعث افزایش رطوبت پوست می‌شود که برای رطوبت رساندن به لایه بیرونی بسیار مفید است. آبرسانی برای پوست‌های خشک نیز بسیار مفید است و مانع از چروک زودرس می‌شود.

  همچنین ماساژ صورت باعث می‌شود تا خون زیر پوست شما به حرکت درآید، باعث ریلکسی و آرامش پوست شده و به جذب مواد اکسیژن‌رسان و دفع مواد زائد کمک می‌کند.

  اسکین‌کر چه زمانی به مراجعه‌کننده پیشنهاد می‌شود؟

  زمانی که پوست کدر و دهیدراته شده باشد و طراوت اولیه را نداشته باشد می‌توان از اسکین‌کر استفاده کرد. با انجام این کار شادابی و طراوت اولیه به پوست بازمی‌گردد و پوست آبرسانی می‌شود.

  خانهدرباره ماجوانسازیتماس فوری