دستگاه لاغری کول تک چیست؟

بسیاری از مردم متوجه می شوند که علیرغم یک سبک زندگی سالم، برای خلاص شدن از شر چربی در نواحی خاصی از بدن مشکل دارند. این می تواند برای فرد بسیار خسته کننده باشد و منجر به عدم احساس راحتی در بدن او شود. دستگاه لاغری کول تک که به عنوان انجماد چربی شناخته می شود، یک درمان محبوب و غیر جراحی است که کاهش رسوب چربی را تا ۲۵٪ ممکن می کند.

از جمله مزایای سیستم خنک کننده دستگاه لاغری کول تک این است که درمان بسیار مؤثر، تقریباً بدون درد و بسیار ملایم‌تر از جراحی است. به طور کل راه های زیادی برای لاغری وجود دارد که این روش، یکی از سریع ترین روش هاست.

دستگاه لاغری کول تک چیست؟

سیستم خنک کننده دستگاه لاغری کول تک با انواع قطعات دستی (HP) برای درمان هدفمند نواحی مختلف بدن و مقادیر مختلف بافت چربی از جمله: برای چین های چربی ۳۵ میلی متری در شکم، داخل زانوها، کناره های بدن، برای درمان چین‌های چربی در نواحی منحنی بدن، مانند پشت ، کمر و باسن استفاده می شود.

دستگاه لاغری کول تک چه مزایایی دارد؟دستگاه لاغری کول تک چه مزایایی دارد؟

تا زمانی که به طور کلی سالم هستید و هیچ گونه بیماری یا عفونت پوستی در ناحیه تحت درمان ندارید، دلایل پزشکی کمی وجود دارد که چرا نباید این درمان را انجام دهید. توجه داشته باشید زنان باردار و شیرده نمی‌توانند این درمان را انجام دهند.

زمان صرف شده برای یک جلسه درمانی به اندازه ناحیه مورد درمان بستگی دارد که بر تعداد جلسات مورد نیاز نیز تأثیر می گذارد. این می تواند بین ۱ تا ۳ جلسه در همان ناحیه با فاصله ۶ تا ۸ هفته باشد. یک جلسه درمان به طور متوسط حدود ۷۰ دقیقه طول می کشد، از جمله سرد کردن کنترل شده اولیه و گرم شدن کنترل شده نهایی در پایان، دما باید به -۸ درجه سانتیگراد به مدت ۶۰ دقیقه در طول جلسه درمان کاهش یابد.

هزینه درمان بستگی به ناحیه (های) تحت درمان و نشانه دارد. مناطق کوچکتر ممکن است هزینه کمتری داشته باشند. نتیجه پس از استفاده از سیستم خنک کننده دستگاه لاغری کول تک دائمی خواهد بود. اکثر بیماران به کاهش ۲۰ تا ۲۵ درصدی سلول های چربی در ناحیه تحت درمان دست می یابند و حتی به میزان ۴۵ درصد می رسند.

برای هر فرد متفاوت است که برای رسیدن به نتیجه دلخواه به چند درمان نیاز است. در بسیاری از موارد تنها یک درمان کافی خواهد بود، اما گاهی اوقات ۲-۳ درمان مورد نیاز است. توزیع سلول های چربی از فردی به فرد دیگر متفاوت است و بنابراین تأثیر آن متفاوت خواهد بود.

با این حال، از نظر بالینی ثابت شده است که کمتر از ۱۰٪ وجود دارد که درمان به سادگی روی آنها تأثیری ندارد. سیستم خنک کننده دستگاه لاغری کول تک از نظر بالینی بر اساس بیش از ۱,۰۰۰,۰۰۰ درمان با رضایت مشتری بیش از ۹۰% آزمایش شده است.

فناوری های به کار رفته در دستگاه لاغری کول تک

این دستگاه اگر برای درمان کرایولیپولیز به بازار عرضه شود، کرایولیپو یا انجماد چربی نیز نامیده می شود. سیستم خنک کننده دستگاه لاغری کول تک، خنک کننده کنترل شده را برای درمان رسوبات چربی موضعی ارائه می دهد.

بسته به ناحیه تحت درمان و ضخامت چربی در آن ناحیه، بافت را با استفاده از دمایی که از ۳ درجه سانتیگراد تا -۸ درجه سانتیگراد نوسان می کند، خنک می کند. دما نیز در شروع درمان به آرامی کاهش می یابد و در پایان درمان دوباره به آرامی افزایش می یابد.

فناوری های به کار رفته در دستگاه لاغری کول تکسیستم خنک کننده دستگاه لاغری کول تک چیست؟

درمان با ساکشن بافت چربی با فشار خلاء با اپلیکاتور مخصوص کول تک انجام می شود. به این ترتیب یک خنک کننده کنترل شده تا حداکثر منفی ۸ درجه از ناحیه مورد نظر ایجاد می شود. درمان با سیستم خنک کننده دستگاه لاغری کول تک ۷۰ دقیقه طول می کشد و می تواند با ناراحتی جزئی همراه باشد، به خصوص در دقایق اول درمان، پس از آن درمان برای اکثریت قریب به اتفاق بدون درد است.

خنک شدن باعث از بین رفتن سلول های چربی می شود. متعاقباً، آنها به روشی کاملاً طبیعی و با استفاده از مکانیسم‌های خود بدن که از دفع سلول‌های چربی اطمینان می‌دهند، دور می‌شوند.

پس از حدود ۴ هفته شما شروع به دیدن نتیجه خواهید کرد و بعد از ۱۲ هفته می توانید نتیجه نهایی را مشاهده کنید. بعد از ۱۲ هفته در صورت تمایل می توان درمان را در همان ناحیه تکرار کرد.

بسیاری از مراجعان ترجیح می دهند در طول درمان استراحت کنند، کتاب بخوانند یا کار کنند. به بیماران توصیه می شود بعد از درمان از لباس های گشاد استفاده کنند، زیرا ممکن است ناحیه کمی حساس شود.

پس از درمان، می توانید بدون توجه خاص روز خود را بدون تغییر ادامه دهید و سپس فقط منتظر بمانید تا نتایج خوب را ببینید.

سیستم خنک کننده دستگاه لاغری کول تک چگونه کار می کند؟

درمان کول تک برای  طراحی مجدد کل اندام ارائه شده است. برای دستیابی به این هدف، کول تک دارای اپلیکاتورهای مختلفی است که برای تمام نواحی بدن سازگار است. همه لوازم جانبی در دمای -۸ درجه سانتیگراد کار می کنند.

روش سیستم خنک کننده دستگاه لاغری کول تک با مکانیسم عمل بر اساس اصل آسیب پذیری سلول های چربی (آدیپوسیت ها) در برابر تغییرات دما عمل می کند که در آن بافت چربی انجماد باعث مرگ سلولی کنترل شده (آپوپتوز سلول های چربی) می شود.

دستگاه کول تک توسط شرکت اسپانیایی Cocoon Medical ساخته شده است. این برای درمان و حذف نواحی کوچک چربی موضعی در نواحی مختلف بدن با استفاده از دمای بسیار سرد برای از بین بردن سلول های چربی به روشی غیرتهاجمی طراحی شده است.  به گفته سازنده، بیش از ۱ میلیون بیمار در ۴۰ کشور در حال حاضر درمان های کول تک را با میزان رضایت کلی بیماران ۹۵٪ دریافت کرده اند.

به این مقاله امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

سوال یا نظرات را با ما در میان بزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *