دستگاه لاغری اوندا چیست؟

دستگاه اوندا با دارا بودن آخرین فناوری مایکروویو فوق جدید کول ویو سلول های چربی موضعی را کاهش می دهد و در عین حال پوست را سفت و بازسازی می کند. بافت بدن با استفاده از انرژی غیر تهاجمی کول ویو با نتایج طولانی مدت سفت می شود.

دستگاه لاغری اوندا چیست؟

کول ویو فرکانس انتخابی خاص مایکروویو است. آنها بالاترین لایه های بافت پوست را دور می زنند و به رساندن انرژی بیشتر به طور مستقیم به سلول های چربی زیر پوست کمک می کنند و توانایی رسیدن به مرگ سلول های چربی را افزایش می دهند. کول ویو به طور موثر بافت همبند را هدف قرار می دهد تا به طور چشمگیری سلولیت سرسخت را کاهش دهد.

دستگاه اوندا برای لاغری چگونه کار می کند؟این به کاهش چشمگیر گرم شدن بافت سطحی کمک می کند و در نتیجه درمان غیرتهاجمی ایمن تر و موثرتر کانتورینگ بدن و حذف چربی با عوارض و مواد مصرفی کمتر در مقایسه با فرکانس رادیویی و کرایولیپولیز جایگزین می شود.

فناوری کول ویو در دستگاه لاغری اوندا بر روی چربی سرسخت در اطراف بدن، به ویژه شکم و ران ها بسیار موثر است. این فناوری در دستگاه لاغری اوندا هوشمندانه سلول های چربی را هدف قرار می دهد، در حالی که بافت اطراف را دست نخورده باقی می گذارد.

همچنین فرآیندهای متابولیک سلولی و تولید کلاژن را تحریک می کند و برای پیکرتراشی بدن و تغییر شکل ظاهر بسیار توصیه می شود.

اثرات و کاربردهای فناوری کول ویو در دستگاه لاغری اوندا عبارتند از:

 حذف چربی: به عمق لایه چربی نفوذ می کند، غشای سلولی سلول های چربی زیر جلدی را از بین می برد و رسوبات چربی موضعی را به طور فعال حل می کند. سپس چربی توسط متابولیسم سلولی طبیعی (لیپولیز) از بین می رود.

کاهش سلولیت: بافت‌های همبند اطراف لوبول‌های چربی سلولیت را تحریک می‌کند و اثر سلولیت پوستی را کاهش می‌دهد.

سفت کردن پوست: باعث انقباض فیبرهای کلاژن می شود و تولید کلاژن جدید را تحریک می کند که به نوبه خود باعث سفت شدن و تقویت بدن می شود. این درمان پیکرتراشی بدن یک درمان کاهش وزن نیست، اما برای بزرگسالانی با چربی های اضافی سرسخت، پوست شل یا سلولیت مقاوم طراحی شده است.

مکانیسم اثر فناوری کول ویو در دستگاه لاغری اوندا عمیق و هدفمند است و به پوست یا بافت های اطراف آسیب نمی رساند. امواج مایکروویو را دقیقاً با فرکانس ۲.۴۵ گیگاهرتز ساطع می کند، سطحی که تنها توسط سلول های چربی جذب می شود.

در عین حال، درمان امواج فرکانس رادیویی را منتشر می کند تا انرژی را در سطح پوستی و اپیدرمی پخش کند.  درمان بسیار موثر و راحت است زیرا تنها ۲۰ درصد انرژی از بین می رود (گرمای تولید شده توسط یک سیستم خنک کننده متعادل می شود). ۸۰٪ باقی مانده به چربی نفوذ می کند.

متأسفانه افرادی که شرایط زیر را دارند برای این درمان مناسب نیستند:

 •      بارداری
 •      نارسایی قلبی
 •      ایمپلنت های فلزی
 •      اختلالات انعقادی شدید
 •      سرطان
 •      بیماری عروقی شدید
 •      بیماری پوستی در ناحیه درمان
 •      دیابت کنترل نشده
 •      کمتر از ۱۸ سال

فناوری کول ویو در دستگاه لاغری اوندا روی بدن، به ویژه ناحیه تروکانتر، شکم و ساق پا موثر است، در حالی که سلول های چربی را از بین می برد، همچنین فرآیندهای متابولیک سلولی و تولید کلاژن را تحریک می کند و شکل ظاهری را تغییر می دهد.

به عمق نفوذ می کند و غشای سلولی سلول های چربی زیر پوست را از بین می برد تا رسوبات چربی موضعی را حل کند. لیزات توسط متابولیسم سلولی طبیعی (لیپولیز) از بین می رود. همچنین، این روش یکی از بهترین روش های لاغری است.

فناوری های بکار رفته در دستگاه اوندافناوری های بکار رفته در دستگاه اوندا

اوندا اولین و تنها دستگاه جهان است که از فناوری جدید انقلابی برای کانتور کردن بدن، کاهش چربی و درمان سلولیت بدون جراحی استفاده می کند: با استفاده از فناوری کول ویو در دستگاه لاغری اوندا منحصر به فرد، می توانید با یک درمان ایمن و راحت برای خود، بدون هیچ وقفه ای، به نتایج شگفت انگیزی برسید.

این دستگاه کانتورینگ بدن غیر تهاجمی با هدف قرار دادن سلولیت، چربی موضعی و شلی پوست به روشی ایمن و موثر، بدن را بازسازی می کند. ثابت شده است که فناوری کول ویو در دستگاه لاغری اوندا باعث مرگ سلول های چربی می شود و به عنوان بخشی از یک فرآیند طبیعی اجازه حذف کامل سلول را می دهد.

فناوری کول ویو در دستگاه لاغری اوندا چیست؟

فناوری کول ویو در دستگاه لاغری اوندا هوشمندانه همراه با یک سیستم خنک کننده پوست است که در تماس با پوست ما فعال می شود. با خنک کردن پوست در طول درمان، تعادلی در برابر گرمای ساطع شده از امواج مایکروویو در سطوح عمیق تر ایجاد می کند. از این رو پوست محافظت و حفظ می شود و راحتی شما را تضمین می کند و عوارض جانبی احتمالی مانند سوختگی یا التهاب را کاهش می دهد.

دلایلی که باعث می شود فناوری کول ویو در دستگاه لاغری اوندا را امتحان کنید:

 •      موثر و غیر تهاجمی
 •      حداکثر راحتی برای مشتریان
 •      خنک کننده تماس ایمن
 •      پیکرتراشی مناسب

فناوری کول ویو در دستگاه لاغری اوندا چه مزایایی دارد؟

تعداد جلسات توصیه شده برای مشاهده نتایج طولانی مدت، ۴ جلسه است، البته در صورت نیاز امکان انجام بیشتر از این نیز وجود دارد. فناوری کول ویو در دستگاه لاغری اوندا یک سیستم پیکرتراشی بدن است که برای نواحی موضعی چربی و سلولیت در افرادی که BMI کمتر از ۳۰ دارند طراحی شده است.

متأسفانه، این روش درمانی برای کاهش وزن نیست. با این حال، می توان آن را همراه با رژیم غذایی سالم و برنامه ورزشی برای بهینه سازی نتایج استفاده کرد. برای برخی از بیماران، نتایج از اولین جلسه قابل مشاهده است. با این حال، مشاهده نتایج بعد از جلسه دوم یا سوم رایج تر است.

به این مقاله امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲ رای

سوال یا نظرات را با ما در میان بزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *