تصویر مربوط به چهره ی یک مرد است که چشم های رنگی دارد و زاویه سازی روی صورتش انجام داده است- زاویه سازی صورت مردان

زاویه سازی صورت مردان

زاویه سازی صورت مردان یکی از مهم ترین راه  ها برای بهبود جذابیت و زیبایی ظاهر است که با ایجاد تعادل مناسب بین ویژگی  های صورت، به نتایج چشمگیری منجر خواهد شد. تغییرات ظاهری به طور قابل توجهی اعتماد به نفس را افزایش می دهند و رضایت افراد را ارتقا می  بخشند. یکی از جنبه  های حیاتی در زمینه زیبایی مردانه، شکل و زاویه فک است. این فرآیند نه تنها به به دست آوردن چهره  ای جذاب و مردانه کمک می  کند، بلکه ویژگی های مختلف صورت را نیز بهبود می  بخشد. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر با این روش آشنا شوید.

هزینه
هدف

خالی

پزشک معالج
تعداد جلسات

خالی

ماندگاری
ماندگاری

خالی

نوع بی‌هوشی
زمان نتیجه گیری

خالی

دوره نقاهت
دوره نقاهت

خالی

عوارض
عوارض

خالی

تلفن تماس
مشاوره آنلاین

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها با ما در ارتباط باشید

پکیج ها و لیست قیمت

جهت مشاهده پکیج های کلینیک ایرانیان کلیک کنید

فرم مشاوره و رزرو

جهت تکمیل فرم درخواست رزرو و مشاوره کلیک کنید

مزایا و معایب

مزایای زاویه سازی صورت مردان

معایب زاویه سازی صورت مردان

جوانسازی صورت

ورم موقتی

اصلاح فرم

بدون عوارض

چرا زاویه سازی صورت مردان در کلینیک های ایرانیان؟

تیم مجرب زاویه سازی

استفاده از برترین برندهای محصولات

ارائه مشاوره

آنچه در این مطلب می خوانید

زاویه سازی صورت مردان یکی از مهم  ترین راه  ها برای بهبود جذابیت و زیبایی ظاهر است که با ایجاد تعادل مناسب بین ویژگی  های صورت، به نتایج چشمگیری منجر خواهد شد. تغییرات ظاهری به طور قابل توجهی اعتماد به نفس را افزایش می  دهند و رضایت افراد را ارتقا می  بخشند. یکی از جنبه  های حیاتی در زمینه زیبایی مردانه، شکل و زاویه فک است. این فرآیند نه تنها به به دست آوردن چهره  ای جذاب و مردانه کمک می  کند، بلکه ویژگی  های مختلف صورت را نیز بهبود می  بخشد. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر با این روش آشنا شوید.

تصویر مربوط به یک آقا است که ریش دارد و قبل ابعد از تزریق زاویه فک را نشان میدهد.

زاویه سازی صورت مردان چیست؟

آیا شما هم به دنبال پاسخ سوال زاویه سازی صورت مردان چیست و چگونه انجام می شود، می گردید؟ به عنوان پاسخ باید بگوییم زاویه  سازی صورت مردان به فرآیندی اشاره دارد که هدف آن ایجاد یک زاویه مناسب و جذاب در قسمت فک پایین (mandible) است. این زاویه به واسطه تعادل در بین فک بالا (maxilla) و فک پایین شکل می  گیرد. با تنظیم و بهینه  سازی این زاویه، ظاهر کلی صورت بهبود می  یابد و ویژگی  های مردانه و جذابیت بیشتری به آن افزوده می  شود. این فرآیند به طور معمول برای تصحیح انحرافات زاویه فک مورد استفاده قرار می  گیرد، به  طوری  که با اصلاح زاویه فک، تعادل مناسبی در نمای خارجی صورت ایجاد کرده و تأثیر زیادی بر زیبایی و جذابیت ظاهری فرد دارد.

روش های زاویه دار کردن صورت مردان

روش های زاویه دار کردن صورت مردان بسیار متنوع بوده و می تواند با استفاده از چندین روش و تکنیک انجام شود. در ادامه به برخی از روش های معمول برای زاویه دادن به صورت مردانه اشاره می  کنیم:

زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل

زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل، یکی از روش  های متداول در زیبایی  شناسی و جوانسازی صورت است که به منظور تغییر شکل و افزایش جذابیت اجزای صورت انجام می شود. این روش، برای مردان و زنان به صورت متفاوتی استفاده می  شود که نیازمند فهم دقیق مفاهیم و اصول کانتورینگ است. فرم صورت هر فرد به عنوان یک ساختمان چهار چوبی، شامل شش ستون در مناطق مختلف از جمله پیشانی، گونه  ها، زاویه  های فک و چانه، شناخته می شود. با تکیه بر این ستون  ها و بافت نرم چربی، عضلات و پوست، فرم نهایی صورت شکل می  گیرد. برای کانتورینگ نیاز است که اصول زیبایی شناسی شکل صورت را درک کرده، انواع فرم های صورت را شناسایی، تفاوت  های صورت افراد را فهمیده و سپس به اعمال روش  های برجسته سازی و مدلینگ صورت پرداخته شود.

زاویه سازی صورت مردان با تزریق چربی

زاویه سازی صورت مردان با تزریق چربی یک تکنیک کانتورینگ است که با استفاده از چربی از بدن فرد، بهبود شکل و زاویه فک را ممکن می  سازد. این روش به طور خاص برای اصلاح زاویه صورت و برجسته  سازی خط فک استفاده می  شود که با حذف غبغب در ناحیه چانه، جلو ی جوانی و تعادل بین اجزای صورت را افزایش می  دهد. ماندگاری این تکنیک نسبت به سایر روش های تزریقی نسبتاً بیشتر است و به عنوان یک روش ایمن و کم خطر در نظر گرفته می شود.

زاویه دار کردن صورت مردان با پروتز

زاویه دار کردن صورت مردان با پروتز یک روش است که برای شکل دهی به ویژگی  های صورت مورد استفاده قرار می  گیرد. این پروتزها شامل مواردی مانند پروتز چانه که به شکل چانه  پوش زیر پوست قرار می  گیرد و به تعدیل و تغییر شکل چانه کمک می  کند. همچنین، پروتز بینی نیز می  تواند به تغییرات زاویه دهی صورت کمک کند، زیرا با تغییر شکل بینی می  توان ظاهر کلی صورت را تغییر داد. افزایش حجم و شکل دهی به لب  ها نیز از دیگر روش هایی است که می تواند به تغییرات در زاویه دهی صورت کمک کند. انجام این اقدامات بهتر است تحت نظر یک پزشک متخصص صورت پلاستیک و با توجه به نیازهای فرد انجام شود تا نتایج طبیعی و هماهنگ با ظاهر کلی شخص به دست آید.

زاویه سازی صورت مردانه برای چه کسانی مناسب است؟

بعد از پرداختن به موضوع زاویه سازی صورت مردان نوبت این است که به پاسخ “سوال زاویه سازی صورت مردانه برای چه کسانی مناسب است؟” بپردازیم. زاویه دار کردن صورت مردان می  تواند برای گروه  های مختلفی از افراد مفید باشد، از جمله:

 • برای مردانی که دارای فک پهن و عرض هستند
 • برای آقایانی که چانه گرد و کوتاه دارند
 • افرادی که خط فک مشخص و واضحی در چهره ندارند
 • برای مردانی که صورت گرد دارند
 • افرادی که با گونه لاغر و صاف 
 • افرادی که حجم صورت خود را از دست داده اند

توجه ویژه به نیازهای فرد و انجام این مراحل تحت نظر پزشک متخصص صورت پلاستیک توصیه می شود تا نتایج طبیعی و هماهنگ با ظاهر کلی شخص به دست آید.

قیمت عمل زاویه فک مردان

قیمت عمل زاویه فک مردان با استفاده از مواد مصرفی مختلف متفاوت بوده است. برای زاویه  سازی با استفاده از ژل، قیمت تقریبی برای هر سی سی ژل در حدود ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تا ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان بوده است. این قیمت به ویژگی  های خاص ژل، مانند تولید کننده، نوع و کیفیت آن بستگی دارد. همچنین، برای زاویه سازی با استفاده از چربی، هزینه تخمینی بین ۱۰ میلیون تا ۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون تومان متغیر است. این هزینه نهایی بستگی به میزان چربی مورد نیاز برای انجام زاویه  سازی، مهارت پزشک انجام دهنده و شرایط خاص هر فرد دارد.

تصویر قبل و بعد تزریق زاویه عکس یک آقا است.

تفاوت زاویه سازی صورت مردان و زنان

تفاوت زاویه سازی صورت مردان و زنان در تکنیک  ها و اهداف زیبایی  شناختی آن  ها نهفته است، به طوری که در مردان به ایجاد خطوط قوی  تر و در زنان به افزایش ظرافت چهره تمرکز دارد. در واقع زاویه سازی صورت مردان و زنان معمولاً با توجه به اهداف ظاهری متفاوتی انجام می  شود. به طور کلی، مردان اغلب به دنبال داشتن یک خط فک مشخص و زاویه دار هستند که ویژگی  های مردانه  را به آنها ببخشد. این شامل افزایش عرض و شکل مشخص تر خط فک و ایجاد زوایای بیشتر در صورت می  شود. روش  های زاویه سازی برای مردان ممکن است شامل پروتز فک، تراشیدن استخوان یا پیوند چربی باشد که هدف آن  ها ایجاد یک خط فک مربعی یا زاویه دار است. 

از سوی دیگر، زنان ممکن است به دنبال خط فک ظریف و زنانه  تر باشند. روش های زاویه سازی برای زنان می  تواند شامل کاهش برجستگی زاویه فک یا اصلاح خط فک باشد تا به آن ها ظاهری زیباتر بدهد. این روش ها با هدف تغییر شکل خط فک به نحوی که ظریف تر بنظر بیاید، انجام می  شوند. هر یک از این روش ها نیازمند مشاوره با یک پزشک متخصص است که بر اساس نیازها و اهداف شما، بهترین روش زاویه سازی فک را مشخص کند تا نتایج طبیعی و هماهنگ با ظاهر کلی شما را به دست آورید.

عوارض زاویه سازی صورت آقایان

از آنجایی فرایند زاویه سازی یک روند پیچیده است، ممکن است عوارض زاویه سازی صورت آقایان کمی بیش از حد تصور باشد. در ادامه به برخی از شایع ترین عوارض پس از زاویه سازی صورت مردان اشاره می  شود:

 • تورم و درد: پس از جراحی، ممکن است در ناحیه مورد نظر تورم و درد ایجاد شود که اغلب با مصرف داروهای تجویز شده توسط پزشک و استفاده از یخ بر روی منطقه تحت جراحی کاهش می  یابد. در صورتی که تورم و درد به مدت طولانی ادامه یابد یا فرایند بهبود حاصل نشود، حتماً باید با پزشک خود در میان بگذارید.
 • مشکلات گفتاری: برخی افراد ممکن است پس از جراحی با مشکلاتی در گفتار خود رو به رو شوند، مانند لیسپ یا سختی در تلفظ برخی صداها. تمرینات توانبخشی و مشاوره گفتاری می  تواند بهبود این مشکلات را تسریع دهد.
 • عدم تطابق دندان ها: زاویه سازی صورت یا فک ممکن است منجر به تغییر موقعیت دندان  ها شود که عدم تطابق در اطراف دندان  ها دیده می  شود. برای بهبود تطابق دندان  ها، ممکن است نیاز به درمان  های ارتودنسی مانند براکت  ها باشد. پیروی دقیق از راهنمایی های پزشک ارتودنتیست در این زمینه حائز اهمیت است.
 • عوارض جراحی: همانند هر روش دیگری، زاویه سازی صورت مردان نیز ممکن است به عوارض جراحی مانند عفونت، خونریزی، تشکیل خون خفیف، تخلیه مایع از جراحی و یا تحریک عصبی منجر شود. در صورت تجربه هر یک از این عوارض، باید سریعاً به پزشک خود اطلاع دهید تا بتواند بهترین راه حل برای مدیریت آن ها را برای شما پیشنهاد دهد.

مراقبت های بعد از زاویه سازی صورت

مراقبت های بعد از زاویه سازی صورت مردان از آن دسته مواردی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. تا بهبودی بهتر و سریع  تری رخ دهد. برخی از مراقبت  های پس از جراحی زاویه سازی صورت عبارتند از:

 • استفاده از یخ: برای کاهش درد و تورم، می  توانید بسته های یخ را روی منطقه جراحی قرار داده و این کار را چندین بار در روز تکرار کنید.
 • استفاده از داروهای تجویز شده: پزشک ممکن است داروهای مختلفی را برای کنترل درد و پیشگیری از عفونت بعد از جراحی شما تجویز کند. از این رو، باید دقیقاً طبق دستورات پزشک عمل کرده و داروها را مطابق توصیه مصرف کنید.
 • تغییر در الگوی خوراکی: پس از جراحی، ممکن است نتوانید به طور معمول غذا بخورید. برای بهبودی بهتر، الگوی خوراکی خود را تغییر دهید و غذاهای نرم و مایع را در رژیم غذایی خود بگنجانید.
 • پایین بودن سر: پس از جراحی، باید سر خود را در پایین ترین حد ممکن نگه دارید تا کمترین تنش روی منطقه مورد نظر وجود داشته باشد.
 • مراقبت از دهان: در روزهای اول پس از درمان، نباید دهان خود را بیش از حد باز کنید. همچنین، برای پیشگیری از عفونت، باید به دقت مراحل شستشوی دهان و استفاده از محلول  های ضدعفونی را کننده دنبال کنید.
 • حفظ بهداشت: باید به بهداشت کل بدن خود توجه کنید، به ویژه در ناحیه تحت درمان. همچنین، برای پیشگیری از عفونت، باید تعویض دستمال و تمیز کردن منطقه جراحی را در اولویت قرار دهید.

این مراقبت ها به شما کمک می کنند تا مشکلات و عوارض کمتر و کوتاه تری را بعد از انجام زاویه سازی تجربه کنید. 

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان​

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
اگر جواب سوال خود را پیدا نکردین با مشاوران کلینیک ایرانیان تماس بگیرید

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که می خواهند بدانند آیا زاویه سازی صورت مردان درد دارد؟ باید بگوییم زاویه سازی صورت مردان یک روش زیبایی است که با هدف تغییر شکل و ابعاد قسمت پایینی صورت انجام می شود. این جراحی ممکن است شامل کاهش اندازه استخوان فک یا برداشتن چربی اضافی در منطقه فک باشد که به طور کلی بهبود زاویه و شکل فک را ایجاد می کند. عمل زاویه سازی معمولاً تحت بیهوشی عمومی انجام می شود که به شما این امکان را می دهد در طول جراحی هیچ گونه دردی احساس نکنید. با این حال، پس از جراحی، ممکن است عوارضی نظیر درد، تورم، کبودی، خونریزی و در نادرترین موارد عفونت را تجربه کنید. این عوارض معمولاً پس از چند روز رفع خواهند شد. برای مدیریت درد پس از جراحی و پیشگیری از عوارض، ممکن است پزشک شما به شما داروهای مسکن، ضد التهابی و آنتی بیوتیک تجویز کند. همچنین، پس از جراحی، پیروی از راهنمایی های پزشک و مراقبت دقیق از منطقه جراحی می تواند به شما کمک کند تا بهبودی سریع تر و موثرتری را تجربه کنید.

رضایت مشتریان کلینیک ایرانیان

یک لیوان کافه لاته با آرت روی قهوه به شکل قلب - قهوه برای لاغری
iranianclinic
لاغری
مصرف قهوه برای لاغری و فواید شگفت انگیز آن
در دنیای پرشتاب امروزی، بسیاری از ما به دنبال راه‌ های ساده و مؤثر برای کاهش وزن و حفظ تناسب اندام هستیم. تصور کنید روزتان را با یک فنجان قهوه تلخ و گرم...
چند نفر خانم و آقا که لباس ورزشی پوشیده اند و در سالن ورزشی در حال ورزش هستند-ایروبیک برای لاغری
iranianclinic
لاغری
انواع ورزش ایروبیک برای لاغری شکم و پهلو
ورزش ایروبیک برای لاغری شکم و پهلو بسیار مفید است چون این ورزش دارای ریتم و تکرار است و باعث افزایش ضربان قلب و میزان مصرف اکسیژن بدن می ‌شود و به سوزاندن...
جعبه پروفایلو که روی میز قرار دارد
iranianclinic
تزریق
آیا پروفایلو می‌تواند جایگزین فیلر باشد؟
شاید برای شما این سؤال پیش آمده باشد که آیا پروفایلو می تواند جایگزین فیلر باشد. در پاسخ باید بگوییم که نه؛ زیرا هر کدام از این روشها تفاوت هایی را با...
پزشکی که به صورت دختر جوان پروفایلو تزریق می کند و سرنگ را کنار گونه دختر نگه داشته است - ماندگاری ژل پروفایلو
iranianclinic
تزریق
مدت ماندگاری ژل پروفایلو تا چند وقت است؟
ماندگاری ژل پروفایلو به عوامل بسیاری بستگی دارد و به همین دلیل ممکن است در افراد مختلف مدت زمان ماندگاری متفاوت باشد. نکته مهم این است که نتایج تزریق پروفایلو...
دستگاه کول تک لاغری
iranianclinic
لاغری
جدیدترین دستگاه لاغری چیست؟
در دنیای امروزه، جستجو برای یافتن جدیدترین دستگاه لاغری که به شما کمک کنند تا وزن بیشتری را از بدن خود کم کنید و اندامی فیت و سالم داشته باشید، همیشه یک...
یک سبد حصیری پر از گیلاس و یک لیوان شربت گیلاس خوشمزه که چند تا عدد گیلاس در آن ریخته شده است- گیلاس برای لاغری
iranianclinic
لاغری
مزایای بیشمار گیلاس برای لاغری
به دنبال راهی طبیعی و لذیذ برای لاغری هستید؟ به دنیای شگفت ‌انگیز گیلاس خوش آمدید! این میوه‌ی تابستانی نه تنها طعمی بی‌ نظیر دارد، بلکه مملو از خواصی است...

تا کنون 56 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .