کربوکسی تراپی

در این روش گاز CO2 زیر پوست تزریق می شود. بـدن این مورد را به عنوان کمبود اکسیژن تلقی کرده و جریان خون در این منطقه افزایش می یابد و سبب رسیـدن مواد مغذی و در نتیجه ترمیـم سلولـی می شـود.

از ایـن تکنیـک به منــظور جوانسازی، ترمیـم سیـاهی زیر چشـم کاستن از چـروک ها و ترک های پوستی و درمان سلولیـت و لاغری استفاده می شود.

مشاوره رایگان ۲۴ ساعته
۷۵۹۰۰ – ۰۲۱

مزایا کربوکسی تراپی

رفع سیاهی زیر چشم
افزایش کلاژن سازی
رفع سیاهی آرنج و زانو
کاهش ترک های پوستی
کاهش سلولیت
بستن محتوا بیشتر بخوانید

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

رزرو آنلاین نوبت

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.
در این روش درمانی بیمار درد زیادی احساس نمی کند اما با این وجود پزشک برای راحتی بیمار از بی حس کننده های موضعی استفاده می کند.
معمولاً مدت ماندگاری اثر کربوکسی تراپی ۸ الی ۱۲ ماه می باشد که با تکرار این روش در فواصل زمانی معین طولانی تر می شود.
در جواب این سوال باید گفت: خیر، چرا که گاز CO2 یک گاز غیر سمی است و روزانه توسط بدن انسان به طور طبیعی تولید شده و وارد خون می گردد و از طریق ریه دفع می گردد.
تعداد جلسات با نوع درمان متفاوت است. به طور معمول ۶ تا ۱۰ جلسه با فاصله هر یک یا دو هفته نیاز است. در بعضی درمانها به منظور تثبیت نتایج درمانی، سالی یک نوبت درمان برای چند سال تکرار می شود.
کربوکسی تراپی می‌تواند تمام انواع پوست را بدون درد و عارضه‌ قابل توجهی درمان نماید. کربوکسی تراپی پوست فرد را جوان می کند و یکی از موثرترین شیوه‌های جوانسازی و زیبایی پوست است که با تحریک کلاژن سازی در عرض ۲ تا ۶ ماه، بهبود‌ قابل توجهی را ایجاد می کند. انجام مشاوره پزشکی پیش از کربوکسی تراپی ضروریست.
اجتناب از استحمام، شنا، سونا و جکوزی به مدت ۲۴ ساعت بعد از درمان توصیه می شود.
خیر. تقریبا تمام موارد بدون مشکل از کلینیک خارج شده و بلافاصله به زندگی عادی برمیگردند. همانطور که گفته شد ،برجسته شدن محل تزریق برای ۲ تا ۵ دقیقه واز بین رفتن آن بسته به محل ، بین ۱۰ تا ۳۰ دقیقه خواهد بود. باید توجه کرد که کبودی درهرنقطه ای امکان ایجاد داشته وبخصوص زیرچشم ها بارزتر می باشد وبرای از بین رفتن به ۴ تا ۱۰ روز زمان نیاز دارد. تمام این مشکلات درسایر روشهای زیبایی به مراتب شدیدتر وطولانی تر هستند.
البته نمی شود احتمال عفونت را صفر فرض کرد ولی ریسک عفونت با روش مزوتراپی برابر بوده و بنابه تجارب سالهای پیش بسیار نادر و غیرعادیست. تمام مراحل کار با ابزار یک بار مصرف، ضدعفونی کامل محل تزریق قبل و پس از درمان بوده و گاز تزریقی از ۲ فیلتر مخصوص ضد میکروب عبور کرده وکاملا بدون آلودگی به بدن وارد می شود. این در مورد تمام آلودگی ها از جمله ایدز و هپاتیت یکسان می باشد.
به هیچ وجه !! این گاز در بدن حاصل سوخت و سازطبیعی بوده و توسط تنفس دفع می شود. پس جای نگرانی ندارد. در مورد عوارض به غیراز موارد گفته شده قبلی مثل: تورم، کبودی،…. به طورموقت وطی چند ساعت روی زیبایی ظاهری تاثیرگذار بوده و به سرعت طبیعی خواهد شد.
تکنسین در حال لیزر زیربغل زن جوان
لیزر موهای زائد یک روش زیبایی محبوب است که از پرتو...
آشنایی با مزایای مزوتراپی مو
مو بخش مهمی از ظاهر یک فرد است و بسیاری از افراد در...
خصوصیات تزریق ژل پروفایلو
یک درمان مراقبت از پوست را تصور کنید که بدون نیاز به...
اندازه گیری دور کمر - لاغری شکم و پهلو
لاغری شکم و پهلو یک چالش بسیار بزرگ است. هنگام چاق...
چند نکته قبل از انجام لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد یک روش محبوب و موثر برای از بین بردن...

نظر مشتریان کلینیک ایرانیان

سوال یا نظرات را با ما در میان بزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدرباره ماجوانسازیتماس فوری