دستگاه بادی اسکالپتور

لاغری بدون بازگشت با اسکالپشور

در کلینیک ایرانیان

اولین و تنها لیزر هایپرترمیک لاغری مجهز به چهار هنـدپیس مجـزا که در هـر یـک از لیزر دایـود استفاده می شود و از نظر چیدمان کاملا قابلیت تنظیم بر روی نواحی مختلف بدن را دارند.

چربـی های زیر پوستـی به مدت ۲۵ دقیـقه در دمای ۴۲ الی ۴۷ درجه سانتی گراد قرار گرفته، ذوب و به صورت کاملا طبـیعی از بدن دفـع می شونـد و نیازی به شیوه های تهاجمی جهت خارج کردن آنها نیست.

ویژگی ها:

  • دارای تاییدیه FDA آمریکا
  • لاغری بدون بازگشت لیپولیز
  • بدون جراحی
  • بدون دوره نقاهت
  • لاغری در ۲۵ دقیقه

تماس با کلینیک ایرانیان

_

برای مشاوره رایگان و ۲۴ ساعته با شماره ۰۲۱-۷۵۹۰۰ تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کلینیک ایرانیان، فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

افزونه "فرم تماس ۷" نصب یا فعال نشده است
_

سوالات متداول

_
۱ - اسکالپشور چیست؟

اسکالپشور یک دستگاه پیکرتراشی غیرتهاجمی برای کاهش چربی های مقاوم در نواحی مختلف مانند شکم، پهلوها، پشت، درون و بیرون رانها است. هر فرآیند ۲۵ دقیقه ای می تواند تا ۲۴% سلول های چربی تحت درمان را بدون جراحی از بین ببرد.

۳ - نتایج حاصل از این روش تا چه مدت ماندگاری دارند؟

سلول های چربی درمان شده به وسیله این روش، تخریب می شوند و امکان تولید مجدد آن ها وجود ندارد. اما در صورت عدم رعایت رژیم مناسب و فعالیت ورزشی، ممکن است چربی ها دوباره در قسمت های دیگر بدن تجمع یابند.

۲ - نتایج حاصل از اسکالپشور بعد از چه مدتی نمایان می شوند؟

پس از ۶ هفته و با دفع سلول های چربی از بین رفته توسط بدن، افراد می توانند نتایج درمان را مشاهد نمایند. برای مشاهده نتایج کامل این درمان زمانی در حدود ۱۲ هفته مورد نیاز می باشد.

۴ - فعالیت های روزانه را چه مدت پس از درمان می توان مجددا آغاز نمود؟

این روش به هیچ دوره نقاهتی نیاز ندارد و می توان پس از درمان مجددا به کار بازگشت.

۵ – هزینه استفاده از دستگاه اسکالپشور چقدر است؟

این لیزر از هزینه کمی در مقایسه با همه روش های موجود برای از بین بردن دائمی چربی های زیر جلدی برخوردار می باشد و به عواملی از قبیل تعداد قاب، وسعت و تعداد قسمت های تحت درمان بستگی دارد.

۶ - کاهش وزن چه تفاوتی با کاهش چربی دارد؟

در دوران بزرگسالی، تعداد سلول های چربی ذخیره شده ثابت خواهد ماند. در زمانی که وزن کاهش می یابد، سلول های چربی کوچکتر خواهند شد ولی از نظر تعداد کم نمی شوند. به وسیله درمان با اسکالپشور، به صورت دائمی از بین رفتن سلول های چربی انجام می شود و دیگر بازگشتی نخواهند داشت.

۷ - لاغری موضعی به کمک روش اسکالپشور با روش های دیگر پیکرتراشی چه تفاوتی دارد؟

امروزه شیوه های متعددی برای پیکرتراشی ایجاد شده است. در سالیان گذشته، تنها لیپوساکشن و در ادامه جراحی هایی جهت سفت نمودن پوست برای از بین بردن چربی های موضعی بوجود آمد. اما با این حال، با توجه به خطرات موجود در لیپوساکشن و لیفت، این روش ها انتخاب مناسبی نبودند. به کمک لیزر اسکالپشور، بدون هیچ گونه از کارافتادگی و نیاز به جراحی تهاجمی می توان چربی های موضعی را حذف نمود. در مقایسه بادیگر نتایج، اسکالپشور رضایتمندی بیشتری رابرای افراد ایجاد می کند.

۸ - اسکالپشور برای چه کسانی مناسب است؟

اسکالپشور برای افرادی با نواحی ناهماهنگ در بدنشان، به خصوص ایجاد لاغری در آن قسمتهایی که به نظر مقاوم به رژیم غذایی و ورزش هستند، ایده آل است

۹ - به چند جلسه درمان نیاز خواهیم داشت؟

بیماران با هم متفاوتند. کارشناسان، یک برنامه درمانی اختصاصی برای رسیدن به اهداف مطلوب شما طراحی خواهند کرد. بیشتر بیماران، بهترین نتیجه را زمانی مشاهده می کنند که نواحی متعددی را مورد درمان قرار می دهند.

۱۰ - در طی جلسه درمان خود منتظر چه باشم؟

بیشتر بیماران در طول درمان، یک گرمای عمیق و یا حس سوزش به طور دوره ای احساس می کنند که عموماً به خوبی قابل تحمل است

۱۱ - پس از چه مدت، نتایج استفاده از دستگاه اسکالپشور را خواهیم دید؟

بیماران می توانند نتایج را در مدت کوتاه ۶ هفته پس از درمان یعنی هنگامی که بدن شروع به تخلیه سلول های چربی تخریب شده می کند ببینند و نتایج بهینه معمولاً ۱۲ هفته پس از درمان اولیه دیده می شود

۱۲ – نتایج اسکالپشور تا چه مدتی باقی می ماند؟

سلول های چربی تحت درمان، در طول فرایند تخریب شده و دوباره تولید نخواهند شد.

۱۳ - چه مدت طول می کشد تا فرد بتواند فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرد؟

در اسکالپشور هیچ دوره نقاهتی وجود ندارد، بنابراین شما می توانید جلسه درمان را در زمان نهار خود داشته و به سرعت به کار بازگردید.

۱۵ - اسکالپشور برای چه کسانی با چه ویژگی‌هایی مناسب است؟

روش اسکالپشور برای چه افرادی مناسب می باشد؟
با توجه به منحصر به فرد بودن بدن هر شخص، مناسب ترین راه برای تشخیص موثر بودن یا نبودن این روش برای افراد، مشاوره با کارشناسان تغذیه می باشد. با این وجود افرادی که سبک زندگی سالمی دارند و با انجام فعالیت های ورزشی و رعایت رژیم غذایی، باز هم نمی توانند چربی های خود را از بین ببرند، برای انجام این روش بسیار مناسب می باشند.

به طور کلی در صورتی که دارای علائم زیر باشید، گزینه مناسبی برای از بین بردن دائمی چربی های موضعی با این روش می باشید:

* در دوره شیردهی و یا بارداری نباشید.
* شاخص توده بدنی (BMI) کمتر از ۳۱ داشته باشید.

۱۴ - تفاوت کاهش چربی و کاهش وزن چیست؟

تعداد سلول های چربی ذخیره شده در بدن ما در دوران بزرگسالی معمولاً ثابت می ماند. وقتی ما وزن از دست می دهیم، انداره سلول های چربی کوچکتر می شود، اما تعداد کاهش نمی یابد. حتی با ورزش و رژیم غذایی، افراد بسیاری برای کاهش وزن در نقاط دردسر سازشان دچار مشکلند. پس از درمان با اسکالپشور، سلول های چربی به طور دائمی از بین رفته و باز نخواهند گشت