سایزر

نتایج سریع و ماندگار لاغری با سایزر

در کلینیک ایرانیان

از تکنولوژی هایفو برای هدف قرار دادن چربی های موضعی استفاده می کند.این دستگاه بدون خطر و غیر تهاجـمی است که می توانـد حداقـل ۲.۵ سانتی متر از چربی های موضعی در شکم، پهلو ها، و یا کناره های ران که رژیم غذایی و ورزش بر روی آن کارساز نیست، را حذف کند.

این روش دارای رقابـت با لیپـوساکشن بـوده با ایـن تـفاوت که نیازی به جراحی و استراحت بعد از عمل نداشته و خطرات و عوارض جراحی را نیز به همراه ندارد.

ویژگی ها:

  • بدون جراحی و دوره نقاهت
  • نتایج سریع و ماندگار
  • جلسه درمان ۲۰ دقیقه ای
  • قابل رقابت با لیپوساکشن

تماس با کلینیک ایرانیان

_

برای مشاوره رایگان و ۲۴ ساعته با شماره ۰۲۱-۷۵۹۰۰ تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کلینیک ایرانیان، فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

افزونه "فرم تماس ۷" نصب یا فعال نشده است
_

سوالات متداول

_
سایزر چیست؟

سایزر(SCIZER) دستگاهی برای کاهش سایز و شکل دهی متناسب بدن است که با بکارگیری تکنولوژی هایفو(HIFU) و منتقل کردن امواج اولتراسوند متمرکز با فرکانس ۲ مگاهرتز و عمق نفوذ ۹ یا ۱۳ میلی متر سلولهای بافت چربی زیر جلد را بطور موثر هدف قرار داده بطوریکه هیچ آسیب و انتشار حرارتی متوجه بافتهای اطراف نباشد.

مکانیزم دستگاه به چه شکل است؟

سایزر امواج متمرکز اولتراسونیک را جهت تجزیه گزینشی یا لیپولیز سلول های چربی در نواحی خاصی به کار می برد و در عین حال از لایه های خارجی پوست، اعصاب و عروق خونی محافظت می کند. این روش به کاهش سایز و چربی ها موثر است. درمان عموما در اغلب افراد بدون درد توصیف شده است. مستقیما پس از درمان فرد قادر به انجام فعالیتهای عادی خود خواهد بود. نتایج این درمان به تدریج طی چند هفته نتایج مشاهده می شوند

دوره نقاهت لاغری سایزر چقدر است؟

دوره نقاهت ندارد و مراجعین نتایج را ۲ الی ۳ ماه بعد از انجام مشاهده می کنند.

آیا با لاغری سایزر می توان وزن کم کرد؟

خیر.این دستگاه روی چربی زیرپوستی شما تاثیر دارد.

عوارض لاغری با سایزر چیست؟

عوارض لاغری با هایفو، تا به امروز بسیارکم گزارش شده است، اگرچه کبودی به ندرت اتفاق می افتد، اما در صورتی وقوع،  بسیار خفیف خواهد بود، مقداری قرمزی و ورم خفیف برای یک دوره کوتاه مدت پس از درمان ممکن است مشاهده شود.

عوارض جانبی احتمالی دیگر که نادر است، ظاهر تاول مانند در ناحیه تحت درمان است، که باید طی ۱ تا ۲ روز التیام یابد. به طور کلی هایفو درمانی روشی بی خطر، موثر و غیرتهاجمی در نظر گرفته می شود.

مراقبت های بعد از سایزر چیست؟

مقدار کالری دریافتی را برای چهار روز پس از درمان منفی نگه دارید تا اطمینان یابید انرژی چربی رها شده به وسیله این درمان به طور صحیح توسط بدن مصرف و متابولیزه می گردد.

مراقبت های بعد از سایزر چیست؟
  • مقدار کالری دریافتی را برای چهار روز پس از درمان منفی نگه دارید تا اطمینان یابید انرژی چربی رها شده به وسیله این درمان به طور صحیح توسط بدن مصرف و متابولیزه می گردد.
  • غذاهای دارای کالری منفی غذاهایی هستند که خودشان مقدار کمی کالری دارند، اما بدن برای هضم آنها به مصرف مقدار کالری بسیار بیشتری نیاز دارد. برای مثال کرفس، کلم، خیار، گوجه فرنگی، ریواس، توت ها و غیره…
  • نگهداری رژیم کم چربی و کم کربوهیدرات برای دو هفته پس از درمان
  • از تمرین شدید برای دو هفته پس از درمان اجتناب نمایید.
آیا لاغری سایزر برای همه مناسب است؟

خیر، زنانی که باردارند یا در دوره شیردهی هستند، کاندیدای مناسبی برای این درمان نیستند.
نواحی از بدن که دارای تتو یا خال های بزرگ است نیز نمی توانند تحت هایفو لاغری قرار گیرند.