لاغری با دستگاه موشن لب

ورزش سه بُعدی با موشن لب

در کلینیک ایرانیان

این دستـگاه تجربـه ای کاملا جدید از کمپـانی LPG که با تکنولوژی شبیه ساز ورزشی و تمرینات سه بعدی منحـصر بفـرد و لذت بخش در زمیـنه لاغـری و زیبــایی انــدام، سلامتـی و اصــلاح وضعیــت قامتی (قـوس کـمر، قـوز و انـحراف ستون فقرات) ارائه می گردد.

با ارزیابی تخصصی، برنامه ای متناسب با نیـازتان توسـط کارشناسان علوم ورزشی ارائه می گردد.

ویژگی ها:

  • تمرینات ۳ بعدی (شبیه ساز ورزشی)
  • کالری سوزی چهار برابر ورزش معمولی
  • حرکات اصلاحی ستون فقرات
  • چربی سوزی بسیار سریع
  • افزایش حجم عضل

تماس با کلینیک ایرانیان

_

برای مشاوره رایگان و ۲۴ ساعته با شماره ۰۲۱-۷۵۹۰۰ تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کلینیک ایرانیان، فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

افزونه "فرم تماس ۷" نصب یا فعال نشده است
_

سوالات متداول

_
نحوه عملکرد موشن‌لب به چه صورت می‌باشد؟

استفاده از این دستگاه باعث ترمیم عضلات بدن، کمر، بازوها و پاها می شود. در این روش کلیه عضلات بدن به صورت زنجیروار واکنش نشان داده، باعث تصحیح حرکات در کل عضلات بدن شده و طرز ایستادن را بهبود می‌بخشد. هماهنگی عصب و عضله از دیگر کارایی های این دستگاه می باشد.

تغییرات با دستگاه موشن‌لب چگونه اتفاق می‌افتد؟

با این دستگاه در ۲۴ جلسه نیم ساعته می توانید ۱۰% چربی های بدن خود را به ۲کیلو گرم عضله تبدیل کرده و ۳ سانتی متر از سایـز کــمر را کــاهش دهید. ۸ ساعت کار با دستگاه شبیه ساز ورزشی برابر با ۴ ماه ورزش روزانه است.

نحوه‌ی استفاده از دستگاه موشن‌لب به چه صورت است؟

این دستگاه بدن شمارا با بدنه متحرک و دستگیره های لرزاننده وادار به حرکت می کند. شما باید حالت مورد نظر را که در صفحه نمایش دیده می شود اجرا کنید. حرکات دستگاه مانند یک بازی از پیش طراحی شده است که عضلات شما را به حرکت در می‌آورد تا فرم دلخواه را به دست آورید.

دستگاه موشن لب چه کاربردهای دیگری برای سلامتی دارد؟

بیمارانی که دچار سائیدگی زانو هستند و باید عضلات کمر خود را  تقویت کنند، بیمارانی که فلج نخاعی دارند و قادر به ایستادن نیستند ولی باید ورزش کنند نیز می‌توانند از این دستگاه استفاده کنند.همچنین این دستگاه عضلات بین مهره ای وعضلات شانه ای را بدون فشار بر دیگرنواحی تقویت نماید . این روش ورزش ، انقلابی در بهبود ضایعات اسکلتی عضلانی ، ورزش در بارداری ، معلولیت های یک یا چند عضو، قطع نخاع و … می باشد.