مزایای دستگاه لیزر موهای زائد سایناشور الیت پلاس

لیزر سایناشور الیت پلاس - لیزر موهای زائد دست با دستگاه لیزر سایناشور

آنچه در ادامه می‌خوانید

دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس یکی از بهترین دستگاه های مدرنی به شمار می رود که در مدت زمان بسیار کوتاهی نسبت به بقیه دستگاه های لیزر موهای زائد را از بین می ببرد. به همین دلیل هم می توان با اطمینان گفت که مزایای دستگاه لیزر سایناشور نسبت به بقیه دستگاه های موجود، بسیار بیشتر است. اگر یک تکنسین متخصص از این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد شما استفاده کند، می توانید بعد از گذشت چند جلسه نتیجه فوق العاده آن را ببیند. استفاده از این دستگاه نسبت به روش های دیگر کمی طولانی تر است. با این حال، یکی از مزایای دستگاه لیزر سایناشور این است که بعد از گذشته دوره درمان، موها خیلی کمتر از قبل می شوند. به همین دلیل هم نباید از نظر هزینه نگران پرداخته هزینه های بیشتر نسبت به بقیه روش ها باشید. چرا که استفاده از دستگاه های لیزر به خصوص سایناشور، نتیجه طولانی مدت و دائمی را برای شما به ارمغان می آورد.

نحوه عملکرد دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس

قبل از اینکه مزایای دستگاه لیزر سایناشور را بدانید، بهتر است متوجه شوید که این دستگاه چگونه عمل می کند. دستگاه سایناشور الیت پلاس به گونه ای طراحی شده که از طول موج های متنوعی استفاده کند تا بتواند در مدت زمان بسیار کوتاه تری نسبت به بقیه دستگاه لیزر، موهای زائد شما را از بین ببرد. می توان گفت که لیزر موهای زائد با استفاده از دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس نسبت به بقیه دستگاه سریع تر و همچنین راحت تر است. شاید برای شما جالب باشد که بدانید این دستگاه علاوه بر از بین بردن موهای زائد، قابلیت های دیگری نیز دارد. برای مثال، اگر مشکلات پوستی دارید، می‌توانید از دستگاه لیزر سایناشور استفاده کنید تا چروک های موجود در پوست خود را تا حد زیادی کاهش دهید. این موضوع را نیز می‌توان یکی از مزایای دستگاه لیزر سایناشور به شمار آورد. وقتی که متخصصی از این دستگاه برای لیزر موهای زائد استفاده می کند، نور با سرعت خیلی زیادی از سطح پوست رد شده و به ریشه مو می رسد. بعد از این که ریشه هم توانست این پرتوی نور را جذب کند، به مرور زمان ضعیف تر می شود و بعد از اتمام مراحل درمان، بخش زیادی از آن از بین می روند.

مهم ترین مزایای دستگاه لیزر موهای زائد سایناشور الیت پلاس

اکنون وقت آن رسیده که به صورت اختصاصی مزایای دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس را برای شما توضیح دهیم. یکی از مهم ترین و بهترین مزایای این دستگاه، این است که می توانید از آن برای چندین بخش بدن خود استفاده کنید. همانطور که پیش از این نیز گفتیم، این دستگاه علاوه بر از بین بردن موهای زائد، تأثیر بسیار خوبی برای پوست و صورت شما نیز دارد. این دستگاه لیزر قابلیت رفع موهای زائد در تمام قسمت های بدن را دارد. یکی از مهم ترین دلایلی که خیلی از افراد از لیزر سایناشور الیت استفاده می‌کنند، این است که برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شوند. البته توجه داشته باشید که میزان تأثیر هر لیزر به بدن هر فرد بستگی دارد. دلیل کم شدن تعداد جلسات هم این است که این دستگاه نسبت به بقیه لیزرهای، اسپات های نسبتا بزرگتر ایجاد می کند. یکی از مهم ترین مزایای دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس این است که در کمترین زمان، می تواند تمام بدن شما را لیزر کند. برای مثال، هر جلسه لیزر برای رفع موهای زائد با استفاده از این دستگاه، تقریباً 30 دقیقه به طول می انجامد. از نظر امنیت هم می توانید کاملاً به لیزر سایناشور الیت پلاس اعتماد داشته باشید. اگر فرد متخصصی از این دستگاه استفاده کند، هیچ گونه ضرری برای بدن شما نخواهد داشت و حتی درد آن هم نسبت به بقیه لیزرها بسیار کمتر می شود.

از دیگر مزایای دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس این است که برای انواع پوست ها عملکرد بسیار خوبی دارد. برای همین هم اصلاً مهم نیست پوست شما تیره یا روشن است. این دستگاه عملکرد خیلی خوبی برای انواع پوست ها و رنگ ها دارد و می توانید مطمئن باشید که هیچ گونه خطری پوست شما را تهدید نخواهد کرد.

مزایای سیستم خنک کننده دستگاه لیزر سایناشور

خوشبختانه دستگاه لیزر سایناشور دارای نوعی سیستم خنک کننده است که باعث می شود پوست شما هیچ گونه گرمی و حرارتی احساس نکند. هنگامی که اشعه لیزر به سطح پوست بدن شما می خورد، هیچ گونه حرارتی احساس نمی کنید و این اشعه به صورت مستقیم به فولیکول‌های مو می رسد. یکی از مهم ترین دلایلی که نداشتن عوارض را به عنوان یکی از مزایای دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس در نظر گرفتیم هم همین موضوع بود. سیستم خنک کننده دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس که از شرکت آلمان تولید شده، نوعی جریان خنک کننده ایجاد می‌کند که منجر به کاهش سوختگی در محل لیزر می شود. نکته جالب توجه درباره این سیستم خنک کننده این است که موقع فعالیت، هیچ آسیبی به دستگاه وارد نمی کند.

به کمک دستگاه الیت پلاس  لیزر موهای زائد به حداقل می‌رسد

پیش از این نیز گفتیم که دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس دارای نوعی سیستم خنک کننده است که اشعه لیزر را مستقیماً به فولیکول مو می رساند. سپس باعث می شود که این اشعه هیچ برخوردی با سطح پوست شما نداشته باشد. این مسئله تأثیر بسیار زیادی در کاهش درد موقع لیزر دارد. به همین دلیل هم بعد از جلسات لیزر متوجه می شوید که پوست شما اصلاً ملتهب نخواهد شد. این موضوع را می‌توان یکی از مهم ترین مزایای دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس به شمار آورد که باعث می شود بعد از اتمام جلسات لیزر، پوستی لطیف و نرم داشته باشید. حتی اگر پوست شما حساسیت هم دارد، مطمئن باشید که با استفاده از این دستگاه هیچ گونه سوختگی یا قرمزی روی آن ایجاد نخواهد شد. اگر به دنبال این هستید که با استفاده از یک روش بدون درد از شر موهای زائد خلاص شوید، دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس بهترین گزینه است.

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد با دستگاه سایناشور

مزایای دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس این است که نسبت به بقیه لیزرها، باید تعداد جلسات کمتری مراجعه کنید. اما نمی توان به صورت دقیق گفت که برای از بین رفتن دائمی موهای زائد با استفاده از دستگاه سایناشور الیت پلاس باید چه تعداد جلسه مراجعه کنید. زیرا این موضوع بسته به بدن هر فرد با فرد دیگر متفاوت است. با این حال، تعداد این جلسات برای اغلب افراد 8 جلسه است که باید به صورت ماهیانه برای لیزر اقدام کنند.

آیا رفع موهای زائد با لیزر الیت پلاس عوارض دارد ؟

شاید خیلی از مردم فکر کنند که لیزر عوارض دارد و به همین دلیل هم از این روش برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده نکنند. این در حالی است که می توان با اطمینان گفت یکی از مهم ترین مزایای دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس این است که هیچ گونه عوارضی چه در کوتاه مدت و چه در بلندمدت ندارد. فقط شاید همان لحظه کمی بخشی از بدن شما کمی قرمز شود که این مسئله کاملاً طبیعی است و بعد از گذشت چند دقیقه به حالت عادی باز خواهد گشت.

سخن نهایی

دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس یکی از بهترین و مدرن ترین دستگاه هایی است که باعث می شود با استفاده از آن موهای زائد را برای همیشه از بین ببرید. به همین دلیل هم با استفاده از این دستگاه می توانید برای همیشه از موهای زائد خداحافظی کنید. مزایای دستگاه لیزر سایناشور الیت پلاس آنقدر زیاد است که اولین گزینه بین بقیه دستگاه ها باشد.

تا کنون 185 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

سوالات متداول

از بین تمام فصول، فصل زمستان بهترین زمان برای از بین بردن موهای زائد با استفاده از این لیزر است. در این زمان، شما می توانید جلسات را ادامه دهید و هیچکس متوجه این موضوع هم نباشد.

بسیاری از دستگاه های لیزر، برای افرادی که پوست تیره دارند اصلاً مناسب نیست و باعث ایجاد سوختگی بعد از جلسات لیزر می شود. این در حالی است که دستگاه سایناشور الیت پلاس برای افرادی که پوست تیره دارند هم کاملاً مناسب بوده و هیچ گونه عوارضی برای این افراد به همراه نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .