دستگاه لاغری اسکالپتور / روشی تضمینی در کاهش سایز

دستگاه لاغری بادی اسکالپتور

آنچه در ادامه می‌خوانید

دستگاه لاغری اسکالپتور / روشی تضمینی در کاهش سایز

در دنیای امروزی که اکثر مردم شغل‌های پشت میزی دارند، اضافه وزن یک معضل همه گیر است. اکثر مردم به دلیل مشغله کاری زمان مناسبی برای رفتن به باشگاه‌های ورزشی را ندارند و یا اگر به ورزش بپردازند، همیشه از وجود برخی چربی‌های انباشته شده در برخی نقاط بدن خود گلایه می‌کنند. خوشبختانه با استفاده از تکنولوژی جدبد دستگاهی به نام بادی اسکالپتور اختراع شده است که با دفع چربی‌های احشایی بدن منجر به لاغری موضعی می‌شود.

در ادامه نکات تخصصی درباره این دستگاه را از پزشکان حاذق کلینیک زیبایی ایرانیان می‌خوانیم.

دستگاه لاغری بادی اسکالپتور چیست؟

دستگاه بادی اسکالپتور ساخت شرکت کازموسافت (cosmosoft) فرانسه و دارای تاییدیه CE اروپا است. این دستگاه به روش غیر تهاجمی و بدون نیاز به بی حسی، و یا استفاده از امواج الکترومغناطیس نسبت به تحریک سلولیت‌های بدن و دفع چربی‌های انباشه شده بدن اقدام می‌کند.

در ادامه قصد داریم به مطالبی از جمله تکنولوژی، نحوه عملکرد، عوارض و نواحی مورد درمان توسط دستگاه بادی اسکالپتور بپردازیم.

دستگاه لاغری بادی اسکالپتور از چه تکنولوژی‌ای بهره می‌برد؟

 • BioStimology : این تکنولوژی با ایجاد میدان مغناطیسی ضعیف در بدن و فعال سازی کانال های کلسیمی، انقباضات ماهیچه ای را تحریک می کند. در این حالت برای تکرار انقباضات، بدن نیازمند تامین انرژی است و این انرژی را از چربی های انباشته شده گرفته و به صورت کاملا طبیعی عمل لیپولیز سلول های چربی انجام می گردد. سلول های چربی تجزیه شده در نهایت به آب و دی اکسید کربن تبدیل شده و به صورت طبیعی از بدن دفع می شوند.
 • ریز فشارها: این دستگاه همزمان از تکنولوژی ریزفشار و درناژ استفاده کرده و با بهبود چرخه خون رسانی، در دفع چربی های تجزیه شده و همچنین کاهش سلولیت موثر است.

از دستگاه لاغری بادی اسکالپتور در کدام نواحی می‌توان استفاده کرد؟

 • ران و اگن
 • پهلوها
 • شکم
 • پوست شل و افتاده پس از رژیم غذایی و کاهش وزن شدید

دستگاه لاغری بادی اسکالپتور

نحوه عملکرد دستگاه لاغری بادی اسکالپتور به چه صورت است؟

مکانیسم این دستگاه به این­گونه است که با ایجاد میدان مغناطیسی ضعیف در اطراف بافت­های داخلی بدن، باعث فعال­سازی کانال­های کلسیمی شده و انقباضات ماهیچه ­ای (دُرناژ) را به همراه دارد. دستگاه همزمان از دو تکنولوژی ریزفشار و درناژ استفاده می کند، یعنی با ایجاد انقباضات و ریزفشارهای سراسری در اندام شخص و بهبود همزمان چرخه­  خون­رسانی باعث تجزیه، سوختن و دفع چربی ­ها درنهایت کاهش سلولیت می­ گردد.

چربی­ های سوخته شده که به آب و دی ­اکسیدکربن تبدیل شده ­اند به­ صورت طبیعی از بدن دفع می­ شوند. این روش نه تنها بسیار بی­ خطر و موثر است بلکه احساسی آرامش­ بخش را در طول جلسات درمانی به شخص منتقل می­ کند و فرم اندام­ها را تغییر داده و تراش می­ دهد که به همین دلیل تراشنده  بدن نام­گذاری شده است.

بادی اسکالپتور علاوه ­بر این­که به تنهایی قادر به ازبین ­بردن چربی­ هاست، مکمل بسیار خوبی در کنار ورزش برای ورزشکاران با هدف چربی­ سوزی موضعی در تمامی نواحی بدن می ­باشد. به عنوان مثال در پایان دوره یک­ ماهه­  تضمینی با حذف چربی­ های احشایی، دور کمر کاهش حداقل 7 تا 8 سانتی­متر خواهد داشت.

تعداد جلسات لازم برای لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور به چه صورت است؟

به طور کلی دوره‌های لاغری با دستگاه بادی اسکالپتور به صورت ماهانه و شامل 12 جلسه 30 دقیقه‌ای است. لازم به ذکر است که شما در زمان مراجعه به متخصصین کلینیک زیبایی ایرانیان، پزشک متخصص اطلاعات کاملی از شرایط فیزیکی و سوابق درمانی شما دریافت می‌کند و متناسب با آن تعداد جلسات دقیق شما را تعیین می‌کند.

شما هم‌چنین می‌توانید با مشورت پزشک خود در کلینیک زیبایی ایرانیان، نسبت به بیشتر شدن تعداد جلساتتان در جهت کاهش سایز بیشتر اقدام کنید.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای استفاده از دستگاه لاغری بادی اسکالپتور هستند؟

 • افرادی که به تازگی رژیم غذایی را شروع کرده‌اند و برای نتیجه‌گیری سریع‌تر میاز به یک شروع جهشی دارند. هم‌چنین ورزشکاران حرفه‌ای نیز بهتر است با مشورت پزشک متخصص کلینیک زیبایی ایرانیان چند جلسه شرکت کنند.
 • بادی اسکالپتور برای از بین بردن چربی‌های احشایی ساخته شده است که در برخی نقاط بدن انباشته و سفت شده‌اند. تشخیص چربی‌های سفت شده برای برخحی افراد امکان پذیر نیست. دستگاه لاغری بادی اسکالپتور به راحتی این چربی‌ها را از بین می‌برد.
 • همه افرادی که رژیم غذایی سنگین را پشت سر گذاشته‌اند و می‌خواهند نسبت به از بین بردن برخی چربی‌های باقی مانده و یا مسبت به سفت کردن نقاط شل شده بدنشان اقدام کنند، می‌توانند از دستگاه لاغری بادی اسکالپتور استفاده کنند.

مزایای استفاده از دستگاه بادی اسکالپتور چیست؟

 1. درمان چربی ­های احشایی در ناحیه شکم و لگن
 2. درمان چربی­ های زیرپوستی در نواحی شکم و لگن، بازوها، چانه و ساق پا
 3. درمان سلولیت در ناحیه لگن و ران­ها
 4. مقابله با پیری و تغییرات شکل پوست ( افتادگی پوست پس از بارداری و دوران یائسگی)
 5. بهبود قوام پوست و درمانی برای پوست­ های پرتقالی

عوارض استفاده از دستگاه لاغری بادی اسکالپتور چیست؟

به طور کلی عوارضی برای استفاده از این دستگاه گزارش نشده است، اما امکان دارد در برخی نقاط سوزش و خارش بسیار کم احساس کنید که موردی زودگذر است  نیاز به مراقبت خاصی ندارد.

دستگاه لاغری بادی اسکالپتور یک روش غیرتهاجمی و بدون نیاز به هیچ گونه بی حسی است. لازم به ذکر است که چربی‌های آب شده از طریق ادرار دفع می‌شود، پس ضروری است که روزانه 2 الی 4 لیتر آب مصرف کنید.

چه افرادی نمی‌توانند از این دستگاه استفاده کنند؟

 • خانم‌های باردار
 • خانم‌هایی که کمتر از 6ماه از زایمان آن‌ها گذشته
 • افرادی که از ضربان ساز قلبی استفاده می‌کنند.
 • افراد مبتلا به آسیب‌های پوستی
 • افرادی که تومورهای عمیق عروقی دارند.
 • بیمارهای هموفیلی
 • بیمارهای قلبی
 • کسانی که ورم‌های شدید موضعی دارند.

هزینه استفاده از دستگاه لاغری بادی اسکالپتور چقدر است؟

هزینه دوره درمانی شما متناسب با تعداد جلسات مورد نیاز و میزان تغییر سایز شما است.

برای اطلاعات دقیق‌تر و دریافت مشاوره با متخصصین کلینیک زیبایی ایرانیان مشورت کنید.

سوالات اولیه برای بهبود روند و ریتم مشاوره و پاسخ دهی به مراجعه کننده یا تماس گیرنده

 1. قد؟
 2. وزن؟
 3. محاسبه اضافه وزن؟
 4. بیشتر در کدام نواحی چربی انباشته شده دارد؟
 5. بیماری خاص یا مصرف داروی خاص دارید؟

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره دقیق‌تر پوستی با کارشناسان کلینیک ایرانیان با شماره تماس ۰۲۱.۷۵۹۰۰ تماس حاصل فرمایید.

تا کنون نفر این مطلب را پسندیده‌اند

سوالات متداول

بادی اسکالپتور علاوه بر رفع چربی‌های احشایی، چاقی موضوعی، چربی‌های زیرپوستی و لولیت، فواید دیگری از جمله قوام پوست، مقابله با پیری و افتادگی پوست و درمان پوست‌های پرتقالی دارد.

این روش نه تنها هیچ گونه عوارضی برای بدن  نداشته بلکه با بهبود جریان خون رسانی، شبیه سازی ورزشی و انقباضات سراسری ماهیچه‌ای فواید بسیاری برای پوست و بدن دارد. همچنین در کاهش افسردگی و ایجاد حس آرامش در افراد نیز نقش دارد.

اگر اضافه وزن دارید و برای شروع فرایند لاغری نیاز به یک شروع جهشی دارید حتما دستگاه لاغری بادی اسکالپتور را امتحان کنید. بادی اسکالپتور در مدت کوتاهی روی چربی‌های خطرناک شما اثر گذاشته و آن‌ها را از بین می‌برد. کاری که مدت طولانی و تلاشی ساخت لازم دارد را با بادی اسکالپتور ساده و کوتاهتر کنید.

شاید شما تصور کنید بافت‌های سفت‌تر و منسجم بدنتان همه ماهیچه هستند و فرم پیکر شما همین چیزی است که به طور ژنتیکی منتقل شده. در صورتی که بافت چربی‌های احشایی مانند ماهیچه سفت هستند و تشخیص اینکه چقدر ماهیچه یا چربی در بدن شما توزیع شده ساده نیست. دستگاه لاغری بادی اسکالپتور برای شکستن این نوع چربی‌های خطرناک ساخته شده است.

همه افراد حتی کسانی که به ظاهر اضافه وزن ندارند هم می‌توانند از بادی اسکالپتور برای حذف چربی‌های احشایی‌شان استفاده کنند.

بیشترین اثر بادی اسکالپتور روی چربی‌های احشایی می‌باشد که مدت‌ها در اثر رژم غذایی نامناسب و سبک زیست بد بوجود آمده‌اند. لذا بوجود آمدن دوباره این چر‌بی‌ها زمان می‌برد. معمولا با کنترل رژیم غذایی تا 6ماه اثرات دستگاه ماندگار است.

این دستگاه با بوجود آمدن میدان بایومغناطیسی در اطراف بافت‌های داخلی، انقباضات ماهیچه‌ای را همانند ورزش شبیه سازی می‌کند و باعث شکستن چربی‌های احشایی و نهایتا دفع آن‌ها می‌گردد.

 • بادی اسکالپتور روش غیرتهاجمی و کاملا بدون عوارض است.
 • شبیه ساز ورزشی است و برای سلامت بدن و پوست مفید می‌باشد.
 • بادی اسکالپتور تنها روشی است که برای حذف چربی‌های احشایی به کار می‌رود.

این دستگاه به طور معمول در پایان دوره 7 الی 8 سانتی‌متر از دور کمر فرد کم می‌کند. بسته به میزان اضافه وزن و نوع بافت‌های چربی که در بدن افراد مختلف وجود دارد تعداد دوره‌ها می‌تواند تمدید شود.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .