پزشکی که زیر چشم زن را اندولیفت می کند - لیزر اندولیفت برای جای جوش

لیزر اندولیفت برای جای جوش

در آینه به صورت خود نگاهی بیندازید، آیا جای جوش دارید؟ افرادی که در صورت خود جای جوش دارند، دچار کمبود اعتماد به نفس می شوند و از جامعه دوری می کنند. در نتیجه برای از بین بردن این مشکل خود همیشه به دنبال راهی می گردند. در حال حاضر، لیزر اندولیفت برای جای جوش یکی از موثرترین روش های زیبایی به منظور از بین بردن اسکار است. در این روش، از میکرو فیبر های نوری استفاده می شود که می تواند کلاژن سازی پوست را تا حد زیادی تحریک کند. این روش درمانی، عوارض خاصی ندارد و بیمار ممکن است کمی کبودی و تورم خفیف مشاهده کند. برای جلوگیری از بروز این عوارض، حتما مراقبت های بعد از لیزر اندولیفت برای جای جوش را به طور کامل و دقیق انجام دهید. ما در این مقاله سعی داریم به بررسی این روش درمانی بپردازیم تا بتوانید با دید بازتری آن را انجام دهید.

هزینه
هدف

نسبتا بالا

پزشک معالج
تعداد جلسات

خالی

ماندگاری
ماندگاری

طولانی

نوع بی‌هوشی
زمان نتیجه گیری

ندارد

دوره نقاهت
دوره نقاهت

کوتاه

عوارض
عوارض

کم

تلفن تماس
مشاوره آنلاین

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها با ما در ارتباط باشید

پکیج ها و لیست قیمت

جهت مشاهده پکیج های کلینیک ایرانیان کلیک کنید

فرم مشاوره و رزرو

جهت تکمیل فرم درخواست رزرو و مشاوره کلیک کنید

مزایا و معایب

مزایای لیزر اندولیفت برای جای جوش

معایب لیزر اندولیفت برای جای جوش

افزایش تولید کلاژن

نیاز به جلسات متعدد

کاهش احتمال تغییر رنگ پوست

برای همه انواع پوست مناسب نیست

نتایج تدریجی و طولانی مدت

چرا لیزر اندولیفت برای جای جوش در کلینیک های ایرانیان؟

ارائه مشاوره اختصاصی پیش از جلسات اندولیفت جای جوش

فرآیند قیمت گذاری شفاف

ارائه مراقبت های بعد از جلسات اندولیفت جای جوش

آنچه در این مطلب می خوانید

روش اندولیفت جای جوش چیست؟

لیزر اندولیفت برای جای جوش به چه روشی گفته می شود؟ آیا راجع به این روش چیزهایی شنیده اید اما نمی دانید که اندولیفت جای جوش چیست؟ باید به شما بگوییم جوش، وقتی ایجاد می گردد که در منافذ پوست شما، سلول‌ های مرده و چربی به همراه یک دیگر، انباشته ‌شوند. گاهی جوش‌ ها در صورت و بدن اثراتی از خودشان بر جای می گذارند که بعد از مدت‌ ها هم بدن توانایی درمان کردن آن ها را ندارند. در این جور مواقع، لازم است از راه های مناسبی همچون اندولیفت برای درمان جای جوش استفاده کرد. لیزر اندولیفت برای جای جوش، یک روش نوین برای تحریک کردن بافت‌ و اندام های عمق پوست به منظور ساخت کلاژن‌ جدید و در ادامه از بین بردن جای جوش است. در لیزر اندولیفت برای جای جوش از میکرو فیبر های نوری لیزری استفاده می شود. این میکرو فیبر های نوری یک بار مصرف و 200 الی 300 میکرونی هستند. از طرفی این میکرو فیبر ها به زیر هیپودرم سطح وارد خواهند شد و هیچ احتیاجی به برش یا ایجاد کردن زخم ندارند. در مرحله بعد، با لیزر اندولیفت برای جای جوش می توان رشته هایی از کلاژنی که فیبروتیک شده اند را با حرارت برش داد و از یک دیگر جدا کرد. سپس بافت همبند پوست را القا کرده، درم را بازسازی می کند و همچنین تولید کلاژن را افزایش خواهد داد.

عکس قبل و بعد اندولیفت جای جوش

نحوه انجام اندولیفت جای جوش

در ابتدا برای انجام اندولیفت جای جوش بعد از مشاوره با متخصص پوست و مد و دریافت تمامی توصیه های مرتبط با اندولیفت، به بیمار یک بی حسی زده می شود. بی حسی موضعی باعث کمتر شدن درد شما می شود. سوزنی بسیار ظریف (مشابه با سوزن هایی که در سایر روش های درمان تزریقی استفاده می شوند) نواحی برش را پیش از قرار گرفتن فیبر انعطاف پذیر زیر پوست ایجاد خواهد کرد. پزشک فیبر لیزری را به اطراف پوست حرکت می دهد و کل ناحیه را کاملا درمان می کند. این روش درمانی درمان حدودا یک ساعت به طول می انجامد. طول موج مورد استفاده در این فرآیند به طور ویژه ای طراحی شده است؛ به گونه ای که فقط آب و سلول های چربی را گرم می کند، بدون آن که به بافت های سالم اطراف آن ها آسیب برساند.

این درمان یک راه حل مطمئن و موثر برای از بین بردن جای جوش است. البته به خاطر اشعه هایی که این دستگاه دارد، پیش از درمان، محافظ چشم لیزر بر روی پلک های بیمار قرار می گیرد. در طول درمان، انرژی لیزر اندولیفت بافتی که جای جوش دارد را برای تولید کلاژن جدید تشویق می کند و به بهبود عملکرد های متابولیکی ماتریکس خارج سلولی کمک خواهد کرد. این ماتریکس، پشتیبانی فیزیکی و بیوشیمیایی را برای سلول‌ های اطراف ناحیه تحت درمان فراهم می‌کند. این بدان معنا است که نتایج طولانی مدت هستند و نواحی آسیب دیده با گذشت زمان بهبود می یابند. توجه داشته باشید که این دستگاه هم می تواند چربی ها را از بین ببرد و هم پوست را سفت کند. این روش هیچ نوع دردی ندارد و همان طور که گفتی هیچگونه برش و بخیه ایجاد نمی کند. زمان ریکاوری برای درمان با این روش لازم نیست و بیماران می توانند در عرض چند ساعت به کار و فعالیت های عادی خود بازگردند.

عکس زن جوانی که پزشک روی صورت او اندولیفت انجام می دهد

مراقبت های بعد از اندولیفت جای جوش

به منظور آن که بتوانید به نتایج خوبی از لیزر اندولیفت برای جای جوش خود برسید، حتما باید مراقبت های بعد از اندولیفت جای جوش را با دقت انجام بدهید. مراقبت های بعد از اندولیفت جای جوش به شرح زیر می باشند.

  • از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و تابش مستقیم آن دو روز بعد از لیزر اندولیفت برای جای جوش، بپرهیزید.
  • از لایه بردار ها یا مواد شوینده بسیار قوی برای صورت خود استفاده نکنید.
  • از شامپو های بسیار ملایم برای شستن صورت خود استفاده کنید.
  • حتما از کرم های آبرسان و مرطوب کننده پوست استفاده نمایید.
  • به هیچ عنوان تا چند روز بعد از لیزر اندولیفت برای جای جوش، پوست خود را ماساژ ندهید.
  • از روش هایی از قبیل وکس یا اپیلاسیون روی پوست خود استفاده نکنید.
  • تا ۲۴ ساعت بعد از انجام دادن اندولیفت نباید از لوازم آرایشی روی پوستتان استفاده نمایید.
  • عدم استعمال سیگار برای چند روز بعد از اندولیفت، یکی دیگر از مراقبت های بعد از انجام این روش است.
  • از مصرف دارو رقیق کننده خون همانند آسپرین و وارفارین بپرهیزید.
  • بعد از اندولیفت برای جای جوش بر روی صورت خود، به صورت ضربه ای، کمپرس آب یخ بگذارید.

نکات و مراقبت های قبل از اندولیفت جای جوش

برای آن که از مزایای روش لیزر اندولیفت برای جای جوش به صورت کامل بهره بشوید بهتر است که مراقبت های قبل از اندولیفت جای جوش را با دقت بالا انجام دهید. پیش از انجام دادن اندولیفت، صورت خودتان را تمیز با آب یا صابون و حتی ژل بشویید تا مواد آرایشی روی پوستتان باقی نماند. تمیز بودن صورت، شرط اصلی برای اندولیفت است؛ چون که از بروز حساسیت یا عفونت در زمان کار جلوگیری می کند. از طرفی، پیش از انجام دادن لیزر اندولیفت برای جای جوش، متخصص پوست و مو حتما تاریخچه پزشکی‌تان را بررسی می کند و ممکن است از شما بخواهد که یک سری آزمایشات خاصی را انجام بدهید. در صورتی که تاریخچه پزشکی و آزمایشاتتان خوب و مورد قبول باشد، پزشک تشخیص می دهد که کاندیدای مناسبی برای انجام لیزر اندولیفت جای جوش هستید.

عکس زن جوان در حال شستشوی صورت خود - اندولیفت برای جای جوش

پزشک پیش از انجام اندولیفت جای جوش، درمان های قبلی را که بر روی پوست خود انجام داده اید را بررسی می کند و در صورت صلاحدید، به انجام این روش می پردازد. نکات مهمی در مورد لیزر اندولیفت برای جای جوش وجود دارد که باید حتما پیش از انجام دادن این روش، به آن توجه داشته باشید. حتما دقت داشته باشید که مدت زمان بهبودی شما و رؤیت نتیجه، در بیمار مختلف، کاملا متفاوت است. همچنین قبل از انجام این روش باید بدانید که تورم، التهاب و کبودی احتمالی در صورت و ورود میکرو فیبر های نوری به بدن طی یک هفته رفع می شوند. بعضی از بیماران قرمزی کمی را روی پوستشان مشاهده می کنند؛ اگر می خواهید از بروز این عارضه جلوگیری کنید، به هیچ عنوان پیش از عمل از دارو های رقیق کننده خون استفاده نکنید. 

هزینه رفع جای جوش با اندولیفت

به طور کلی، عوامل متفاوتی بر روی هزینه رفع جای جوش با اندولیفت اثر می گذارد.  توجه داشته باشید که هر چقدر شدت عارضه بیشتر باشد، شما باید هزینه بیشتری را برای لیزر اندولیفت بپردازید. علاوه بر این، تجربه متخصص پوست و مو و سطح مهارت وی، محل درمان و همچنین مواد مصرفی برای اندولیفت، بر روی هزینه رفع جای جوش با این روش اثر می گذارد. یکی دیگر از مهم ترین عواملی که باعث متفاوت بودن قیمت و هزینه لیزر اندولیفت برای جای جوش می شود، دستگاهی که در این پروسه مورد استفاده قرار می گیرد.

عوارض اندولیفت جای جوش

به طور کلی، عوارض کمی در مورد جای جوش گزارش شده است که بیشتر آن ها شامل خطراتی همچون اریتم خفیف و گذرا، ادم، اکیموز و فلج عصبی هستند. اما با این حال، در برخی از بیماران، عوارض اندولیفت جای جوش به صورت جدی تری بروز می کند. پس از انجام مطالعات بسیار زیاد بر روی این روش و تحت نظر گرفتن بیمارانی که برای از بین بردن جای جوش و اسکار های خود از اندولیفت استفاده کردند، مشخص شد که انجام این راه درمانی بدون در  نظر گرفتن معیار های مناسب برای آنتی‌سپیس، دزیمتری و کنترل دمای پوست، پتانسیل ایجاد آسیب‌ های شدیدی را در حین و پس از استفاده دارد. شایع ترین عوارض توصیف شده در این روش، نوروپاتی محیطی، سوختگی، عفونت موضعی و استئاتونکروز می باشد.

با این حال، عوارض عمومی مربوط به لیزر اندولیفت برای جای جوش هماتوم، ادم، هیپرکرومی و شکستگی فیبر بینایی بیان شده است. پس نتیجه‌ می گیریم که با وجود گزارش‌ های اندک، عوارض ثانویه جدی استفاده از لیزر زیر پوستی با استفاده از فیبر نوری کاملاً امکان‌ پذیر است؛ به همین دلیل باید به تکنیک انجام این روش و مراقبت های قبل و بعد گفته شده از سمت پزشک به خوبی توجه کرد. توجه کامل به اتخاذ تکنیک های کاربردی مناسب می تواند عوارض این روش را کاهش بدهد. به عنوان مثال پزشک باید کنترل دزیمتری بیشتری داشته باشد، ابزار های مناسب را برای کنترل بهتر دمای پوست به کار ببرد و همچنین دقت بیشتر در مورد اقدامات ایمنی زیستی (عمدتاً استفاده از ضد عفونی کننده) در هنگام دست زدن به ابزار و تجهیزات داشته باشد.

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان​

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
اگر جواب سوال خود را پیدا نکردین با مشاوران کلینیک ایرانیان تماس بگیرید

رضایت مشتریان کلینیک ایرانیان

یک لیوان کافه لاته با آرت روی قهوه به شکل قلب - قهوه برای لاغری
iranianclinic
لاغری
مصرف قهوه برای لاغری و فواید شگفت انگیز آن
در دنیای پرشتاب امروزی، بسیاری از ما به دنبال راه‌ های ساده و مؤثر برای کاهش وزن و حفظ تناسب اندام هستیم. تصور کنید روزتان را با یک فنجان قهوه تلخ و گرم...
چند نفر خانم و آقا که لباس ورزشی پوشیده اند و در سالن ورزشی در حال ورزش هستند-ایروبیک برای لاغری
iranianclinic
لاغری
انواع ورزش ایروبیک برای لاغری شکم و پهلو
ورزش ایروبیک برای لاغری شکم و پهلو بسیار مفید است چون این ورزش دارای ریتم و تکرار است و باعث افزایش ضربان قلب و میزان مصرف اکسیژن بدن می ‌شود و به سوزاندن...
جعبه پروفایلو که روی میز قرار دارد
iranianclinic
تزریق
آیا پروفایلو می‌تواند جایگزین فیلر باشد؟
شاید برای شما این سؤال پیش آمده باشد که آیا پروفایلو می تواند جایگزین فیلر باشد. در پاسخ باید بگوییم که نه؛ زیرا هر کدام از این روشها تفاوت هایی را با...
پزشکی که به صورت دختر جوان پروفایلو تزریق می کند و سرنگ را کنار گونه دختر نگه داشته است - ماندگاری ژل پروفایلو
iranianclinic
تزریق
مدت ماندگاری ژل پروفایلو تا چند وقت است؟
ماندگاری ژل پروفایلو به عوامل بسیاری بستگی دارد و به همین دلیل ممکن است در افراد مختلف مدت زمان ماندگاری متفاوت باشد. نکته مهم این است که نتایج تزریق پروفایلو...
دستگاه کول تک لاغری
iranianclinic
لاغری
جدیدترین دستگاه لاغری چیست؟
در دنیای امروزه، جستجو برای یافتن جدیدترین دستگاه لاغری که به شما کمک کنند تا وزن بیشتری را از بدن خود کم کنید و اندامی فیت و سالم داشته باشید، همیشه یک...
یک سبد حصیری پر از گیلاس و یک لیوان شربت گیلاس خوشمزه که چند تا عدد گیلاس در آن ریخته شده است- گیلاس برای لاغری
iranianclinic
لاغری
مزایای بیشمار گیلاس برای لاغری
به دنبال راهی طبیعی و لذیذ برای لاغری هستید؟ به دنیای شگفت ‌انگیز گیلاس خوش آمدید! این میوه‌ی تابستانی نه تنها طعمی بی‌ نظیر دارد، بلکه مملو از خواصی است...

تا کنون 185 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .