جستجو
Close this search box.
عکس فرآیند انجام لیزر اندولیفت روی صورت زن توسط پزشک - اندولیفت برای جای جوش

لیزر اندولیفت برای جای جوش

در آینه به صورت خود نگاهی بیندازید، آیا جای جوش دارید؟ افرادی که در صورت خود جای جوش دارند، دچار کمبود اعتماد به نفس می شوند و از جامعه دوری می کنند. در نتیجه برای از بین بردن این مشکل خود همیشه به دنبال راهی می گردند. در حال حاضر، لیزر اندولیفت برای جای جوش یکی از موثرترین روش های زیبایی به منظور از بین بردن اسکار است. در این روش، از میکرو فیبر های نوری استفاده می شود که می تواند کلاژن سازی پوست را تا حد زیادی تحریک کند. این روش درمانی، عوارض خاصی ندارد و بیمار ممکن است کمی کبودی و تورم خفیف مشاهده کند. برای جلوگیری از بروز این عوارض، حتما مراقبت های بعد از لیزر اندولیفت برای جای جوش را به طور کامل و دقیق انجام دهید. ما در این مقاله سعی داریم به بررسی این روش درمانی بپردازیم تا بتوانید با دید بازتری آن را انجام دهید.

مشاوره توسط پزشک به صورت رایگان

هزینه
هدف

نسبتا بالا

پزشک معالج
تعداد جلسات

خالی

ماندگاری
ماندگاری

طولانی

نوع بی‌هوشی
زمان نتیجه گیری

ندارد

دوره نقاهت
دوره نقاهت

کوتاه

عوارض
عوارض

کم

تلفن تماس
021-75900

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ها با ما در ارتباط باشید

پکیج ها و لیست قیمت

جهت مشاهده پکیج های کلینیک ایرانیان کلیک کنید

فرم مشاوره و رزرو

جهت تکمیل فرم درخواست رزرو و مشاوره کلیک کنید

مزایا و معایب

مزایای لیزر اندولیفت برای جای جوش

معایب لیزر اندولیفت برای جای جوش

افزایش تولید کلاژن

نیاز به جلسات متعدد

کاهش احتمال تغییر رنگ پوست

برای همه انواع پوست مناسب نیست

نتایج تدریجی و طولانی مدت

چرا لیزر اندولیفت برای جای جوش در کلینیک های ایرانیان؟

ارائه مشاوره اختصاصی پیش از جلسات اندولیفت جای جوش

فرآیند قیمت گذاری شفاف

ارائه مراقبت های بعد از جلسات اندولیفت جای جوش

آنچه در این مطلب می خوانید

روش اندولیفت جای جوش چیست؟

لیزر اندولیفت برای جای جوش به چه روشی گفته می شود؟ آیا راجع به این روش چیزهایی شنیده اید اما نمی دانید که اندولیفت جای جوش چیست؟ باید به شما بگوییم جوش، وقتی ایجاد می گردد که در منافذ پوست شما، سلول‌ های مرده و چربی به همراه یک دیگر، انباشته ‌شوند. گاهی جوش‌ ها در صورت و بدن اثراتی از خودشان بر جای می گذارند که بعد از مدت‌ ها هم بدن توانایی درمان کردن آن ها را ندارند. در این جور مواقع، لازم است از راه های مناسبی همچون اندولیفت برای درمان جای جوش استفاده کرد. لیزر اندولیفت برای جای جوش، یک روش نوین برای تحریک کردن بافت‌ و اندام های عمق پوست به منظور ساخت کلاژن‌ جدید و در ادامه از بین بردن جای جوش است. در لیزر اندولیفت برای جای جوش از میکرو فیبر های نوری لیزری استفاده می شود. این میکرو فیبر های نوری یک بار مصرف و 200 الی 300 میکرونی هستند. از طرفی این میکرو فیبر ها به زیر هیپودرم سطح وارد خواهند شد و هیچ احتیاجی به برش یا ایجاد کردن زخم ندارند. در مرحله بعد، با لیزر اندولیفت برای جای جوش می توان رشته هایی از کلاژنی که فیبروتیک شده اند را با حرارت برش داد و از یک دیگر جدا کرد. سپس بافت همبند پوست را القا کرده، درم را بازسازی می کند و همچنین تولید کلاژن را افزایش خواهد داد.

عکس قبل و بعد اندولیفت جای جوش

نحوه انجام اندولیفت جای جوش

در ابتدا برای انجام اندولیفت جای جوش بعد از مشاوره با متخصص پوست و مد و دریافت تمامی توصیه های مرتبط با اندولیفت، به بیمار یک بی حسی زده می شود. بی حسی موضعی باعث کمتر شدن درد شما می شود. سوزنی بسیار ظریف (مشابه با سوزن هایی که در سایر روش های درمان تزریقی استفاده می شوند) نواحی برش را پیش از قرار گرفتن فیبر انعطاف پذیر زیر پوست ایجاد خواهد کرد. پزشک فیبر لیزری را به اطراف پوست حرکت می دهد و کل ناحیه را کاملا درمان می کند. این روش درمانی درمان حدودا یک ساعت به طول می انجامد. طول موج مورد استفاده در این فرآیند به طور ویژه ای طراحی شده است؛ به گونه ای که فقط آب و سلول های چربی را گرم می کند، بدون آن که به بافت های سالم اطراف آن ها آسیب برساند.

این درمان یک راه حل مطمئن و موثر برای از بین بردن جای جوش است. البته به خاطر اشعه هایی که این دستگاه دارد، پیش از درمان، محافظ چشم لیزر بر روی پلک های بیمار قرار می گیرد. در طول درمان، انرژی لیزر اندولیفت بافتی که جای جوش دارد را برای تولید کلاژن جدید تشویق می کند و به بهبود عملکرد های متابولیکی ماتریکس خارج سلولی کمک خواهد کرد. این ماتریکس، پشتیبانی فیزیکی و بیوشیمیایی را برای سلول‌ های اطراف ناحیه تحت درمان فراهم می‌کند. این بدان معنا است که نتایج طولانی مدت هستند و نواحی آسیب دیده با گذشت زمان بهبود می یابند. توجه داشته باشید که این دستگاه هم می تواند چربی ها را از بین ببرد و هم پوست را سفت کند. این روش هیچ نوع دردی ندارد و همان طور که گفتی هیچگونه برش و بخیه ایجاد نمی کند. زمان ریکاوری برای درمان با این روش لازم نیست و بیماران می توانند در عرض چند ساعت به کار و فعالیت های عادی خود بازگردند.

عکس زن جوانی که پزشک روی صورت او اندولیفت انجام می دهد

مراقبت های بعد از اندولیفت جای جوش

به منظور آن که بتوانید به نتایج خوبی از لیزر اندولیفت برای جای جوش خود برسید، حتما باید مراقبت های بعد از اندولیفت جای جوش را با دقت انجام بدهید. مراقبت های بعد از اندولیفت جای جوش به شرح زیر می باشند.

  • از قرار گرفتن در معرض نور خورشید و تابش مستقیم آن دو روز بعد از لیزر اندولیفت برای جای جوش، بپرهیزید.
  • از لایه بردار ها یا مواد شوینده بسیار قوی برای صورت خود استفاده نکنید.
  • از شامپو های بسیار ملایم برای شستن صورت خود استفاده کنید.
  • حتما از کرم های آبرسان و مرطوب کننده پوست استفاده نمایید.
  • به هیچ عنوان تا چند روز بعد از لیزر اندولیفت برای جای جوش، پوست خود را ماساژ ندهید.
  • از روش هایی از قبیل وکس یا اپیلاسیون روی پوست خود استفاده نکنید.
  • تا ۲۴ ساعت بعد از انجام دادن اندولیفت نباید از لوازم آرایشی روی پوستتان استفاده نمایید.
  • عدم استعمال سیگار برای چند روز بعد از اندولیفت، یکی دیگر از مراقبت های بعد از انجام این روش است.
  • از مصرف دارو رقیق کننده خون همانند آسپرین و وارفارین بپرهیزید.
  • بعد از اندولیفت برای جای جوش بر روی صورت خود، به صورت ضربه ای، کمپرس آب یخ بگذارید.

نکات و مراقبت های قبل از اندولیفت جای جوش

برای آن که از مزایای روش لیزر اندولیفت برای جای جوش به صورت کامل بهره بشوید بهتر است که مراقبت های قبل از اندولیفت جای جوش را با دقت بالا انجام دهید. پیش از انجام دادن اندولیفت، صورت خودتان را تمیز با آب یا صابون و حتی ژل بشویید تا مواد آرایشی روی پوستتان باقی نماند. تمیز بودن صورت، شرط اصلی برای اندولیفت است؛ چون که از بروز حساسیت یا عفونت در زمان کار جلوگیری می کند. از طرفی، پیش از انجام دادن لیزر اندولیفت برای جای جوش، متخصص پوست و مو حتما تاریخچه پزشکی‌تان را بررسی می کند و ممکن است از شما بخواهد که یک سری آزمایشات خاصی را انجام بدهید. در صورتی که تاریخچه پزشکی و آزمایشاتتان خوب و مورد قبول باشد، پزشک تشخیص می دهد که کاندیدای مناسبی برای انجام لیزر اندولیفت جای جوش هستید.

عکس زن جوان در حال شستشوی صورت خود - اندولیفت برای جای جوش

پزشک پیش از انجام اندولیفت جای جوش، درمان های قبلی را که بر روی پوست خود انجام داده اید را بررسی می کند و در صورت صلاحدید، به انجام این روش می پردازد. نکات مهمی در مورد لیزر اندولیفت برای جای جوش وجود دارد که باید حتما پیش از انجام دادن این روش، به آن توجه داشته باشید. حتما دقت داشته باشید که مدت زمان بهبودی شما و رؤیت نتیجه، در بیمار مختلف، کاملا متفاوت است. همچنین قبل از انجام این روش باید بدانید که تورم، التهاب و کبودی احتمالی در صورت و ورود میکرو فیبر های نوری به بدن طی یک هفته رفع می شوند. بعضی از بیماران قرمزی کمی را روی پوستشان مشاهده می کنند؛ اگر می خواهید از بروز این عارضه جلوگیری کنید، به هیچ عنوان پیش از عمل از دارو های رقیق کننده خون استفاده نکنید. 

هزینه رفع جای جوش با اندولیفت

به طور کلی، عوامل متفاوتی بر روی هزینه رفع جای جوش با اندولیفت اثر می گذارد.  توجه داشته باشید که هر چقدر شدت عارضه بیشتر باشد، شما باید هزینه بیشتری را برای لیزر اندولیفت بپردازید. علاوه بر این، تجربه متخصص پوست و مو و سطح مهارت وی، محل درمان و همچنین مواد مصرفی برای اندولیفت، بر روی هزینه رفع جای جوش با این روش اثر می گذارد. یکی دیگر از مهم ترین عواملی که باعث متفاوت بودن قیمت و هزینه لیزر اندولیفت برای جای جوش می شود، دستگاهی که در این پروسه مورد استفاده قرار می گیرد.

عوارض اندولیفت جای جوش

به طور کلی، عوارض کمی در مورد جای جوش گزارش شده است که بیشتر آن ها شامل خطراتی همچون اریتم خفیف و گذرا، ادم، اکیموز و فلج عصبی هستند. اما با این حال، در برخی از بیماران، عوارض اندولیفت جای جوش به صورت جدی تری بروز می کند. پس از انجام مطالعات بسیار زیاد بر روی این روش و تحت نظر گرفتن بیمارانی که برای از بین بردن جای جوش و اسکار های خود از اندولیفت استفاده کردند، مشخص شد که انجام این راه درمانی بدون در  نظر گرفتن معیار های مناسب برای آنتی‌سپیس، دزیمتری و کنترل دمای پوست، پتانسیل ایجاد آسیب‌ های شدیدی را در حین و پس از استفاده دارد. شایع ترین عوارض توصیف شده در این روش، نوروپاتی محیطی، سوختگی، عفونت موضعی و استئاتونکروز می باشد.

با این حال، عوارض عمومی مربوط به لیزر اندولیفت برای جای جوش هماتوم، ادم، هیپرکرومی و شکستگی فیبر بینایی بیان شده است. پس نتیجه‌ می گیریم که با وجود گزارش‌ های اندک، عوارض ثانویه جدی استفاده از لیزر زیر پوستی با استفاده از فیبر نوری کاملاً امکان‌ پذیر است؛ به همین دلیل باید به تکنیک انجام این روش و مراقبت های قبل و بعد گفته شده از سمت پزشک به خوبی توجه کرد. توجه کامل به اتخاذ تکنیک های کاربردی مناسب می تواند عوارض این روش را کاهش بدهد. به عنوان مثال پزشک باید کنترل دزیمتری بیشتری داشته باشد، ابزار های مناسب را برای کنترل بهتر دمای پوست به کار ببرد و همچنین دقت بیشتر در مورد اقدامات ایمنی زیستی (عمدتاً استفاده از ضد عفونی کننده) در هنگام دست زدن به ابزار و تجهیزات داشته باشد.

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان​

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
اگر جواب سوال خود را پیدا نکردین با مشاوران کلینیک ایرانیان تماس بگیرید

رضایت مشتریان کلینیک ایرانیان

عکس چشم درشت و کشیده زن جوان - تزریق بوتاکس چشم گربه ای
iranianclinic
تزریق
تزریق بوتاکس چشم گربه ای
تزریق بوتاکس چشم گربه ‌ای یک فرآیند زیبایی است که با استفاده از تزریق بوتاکس به نقاط خاصی از ماهیچه ‌های اطراف چشم انجام می ‌شود. این فرآیند به منظور کشیدن...
مرد جوان با موهای پرپشت که انگشتان خود را لای موهای خود برده است
iranianclinic
کاشت
مراقبت های بعد از کاشت مو
با کاشت مو، شما می ‌توانید به زیبایی و جذابیت خود جلوه‌ای تازه ببخشید. اما اگر فکر می ‌کنید که پس از عمل جراحی، کار تمام شده است، اشتباه می ‌کنید! مراقبت...
شیشه های تست خون دریافتی از افراد
iranianclinic
کاشت
معرفی آزمایشات لازم قبل از کاشت مو
موفقیت عمل کاشت مو به شدت به آمادگی قبلی و بررسی دقیق وضعیت فیزیکی و سلامتی فرد بستگی دارد. برای اطمینان از اینکه بدن شما آماده این روند پیچیده و جذاب...
عکس پزشک که با مداد روی پیشانی مرد طاس می کشد
iranianclinic
کاشت
جدیدترین روش کاشت مو 2024
در دنیای امروز، زیبایی و جذابیت به یکی از موارد حائز اهمیت بیشتری تبدیل شده است و یکی از عوامل مهم در این زمینه، موهای سر ما می‌ باشد اما برای بسیاری از...
عکس کاشت موی مرد جوان از زوایای مختلف - عوارض کاشت مو
iranianclinic
کاشت
عوارض کاشت مو
کاشت مو یکی از روش‌های پرکاربرد در جراحی زیبایی است که برای حل مشکلات ریزش مو و کاهش تعداد موهای سر استفاده می‌شود. اما همانطور که در هر جراحی دیگری، کاشت...
دکتر زیبایی در حال بررسی خط رویش سر مرد جوان
iranianclinic
کاشت
بهترین کلینیک کاشت مو در تهران
کاشت مو در ایران این روز ها به یکی از محبوب ‌ترین پروسه ‌های زیبایی تبدیل شده و تهران به عنوان پایتخت و یکی از پر جمعیت‌ ترین شهر های کشور، یکی از مراکز...

خدمات مرتبط

عکس یه نمونه دستگاه کیوسوئیچ هست- لیزر کیوسوئیچ هلیوس
دستگاه لیزر کیوسویچ مدلایت
لیزر جوانسازی آیکون
co2 فرکشنال
یولیزر
فوتونا
پلاسمای سرد
پلاسماجت
عکس دستگاه اندولیفت روی چانه فرد - اندولیفت غبغب
کسی که شکم چاق دارد و با دو دست شکم خود را نگه داشته است - اندولیفت شکم
عکس صورت زن جوان که در زیر چشم او یک دایره آبی رسم شده است - اندولیفت زیر چشم
عکس چروک های پیشانی زن جوان
عکس بینی خوش فرم و زیبا - اندولیفت بینی
عکس بازویی که پوست افتاده و شل دارد - اندولیفت بازو
پزشک در حال اندولیفت صورت زن جوان

تا کنون 167 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
تا پایان جشنواره

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .