نکات مهم برای غلبه بر خجالت از لیزر بیکینی

دوتا طرح در کنار هم.که مربوط میشه اندام تناسلی خانم ها که یکی کل بیکینی رو نشون میده و یکی اطراف بیکینی رو نشون میده - نکات مهم برای غلبه بر خجالت از لیزر بیکینی

آنچه در ادامه می‌خوانید

شاید برای شماهم مهم باشد که نکات مهم برای غلبه بر خجالت از لیزر بیکینی چیست؟ از روشهای مختلفی برای حذف موهای زائد از بدن وجود دارد که لیزر یکی از آن‌ها است. با انجام لیزر شما پوستی تمیز و بی‌ مو و بسیار نرم و لطیف خواهید داشت. از لیزر می‌توان برای تمامی بدن استفاده کرد و یکی از آن نواحی لیزر بیکینی است. لیزر ناحیه بیکینی این فرصت را برای شما به وجود می‌آورد که بدون درد و ناراحتی و مشکلاتی مانند اپیلاسیون و شمع از شر موهای زائد در این ناحیه از بدن راحت شوید. لیزر دارای نتایجی دائمی است و شما در کمترین زمان به نتیجه دلخواه می ‌رسید. لیزر موهای زائد برای قسمت‌ های مختلف بدن انجام می‌شود. اما نکته مهمی که در این روش وجود دارد احساس شرم و خجالت از لیزر بیکینی و ناحیه شرمگاهی است.

اگر در جلسات اول احساس شرم و خجالت از لیزر بیکینی را دارید و حتی از تصور آن نیز احساس خوبی در شما ایجاد نمی‌ شود، باید بگوییم که شما تنها نیستید و این کاملاً طبیعی است. حتی دیده‌ شده است که بسیاری از افراد هستند برای قرار نگرفتن در این موقعیت از شیوه‌ های دیگری مانند وکس، اپیلاسیون برای حذف موهای زائد استفاده می‌کنند. شما در لیزر بیکینی خصوصی ‌ترین بخش بدن تان را در معرض دید قرار می ‌دهید و خجالت از لیزر بیکینی طبیعی است. بسیاری از افراد هستند که از دیده شدن و لمس این قسمت از بدن دچار خجالت می‌ شوند. البته چون این فعالیت در یک محیط بالینی انجام می ‌شود در افزایش احساس خجالت از لیزر بیکینی تاثیر گذار باشد. ولی اگر آن را با زمان هایی که به پزشک متخصص زنان مراجعه می ‌کنید، مقایسه کرده باشید، احساس راحتی بهتری پیدا خواهید کرد.

اگر مزایایی که این روش دارد را در نظر بگیرید، قطعاً ارزش آن را دارد که سعی کنید بر احساس خجالت از لیزر بیکینی غلبه کنید. برای اینکه در جلسات لیزر راحت‌تر باشید، بهتر است که از مرکز و کلینیکی که برای لیزر مراجعه کرده‌ اید، درخواست کنید که در هر جلسه توسط فرد یکسانی مورد لیزر قرار بگیرید، این موضوع فضا را برای احساس آرامش بیشتر شما فراهم می ‌کند.

عکس یه خانم هست که خوابیده و دستهای اپراتور که در حال لیزر کردن اطراف بیکنیش است.

چگونه برای لیزر بیکینی آماده شویم؟

یکی از نکات مهم در روز لیزر غلبه بر احساس خجالت از لیزر بیکینی است. برای اینکه بر احساس خجالت از لیزر ناحیه بیکینی غلبه کنید و تا حدی با آن کنار بیایید بهتر است که از کلینیک بخواهید از یک تکنسین برای لیزر شما استفاده کند. قبل از انجام لیزر حتماً با متخصص پوست و زیبایی مشورت کنید و نوع پوست و موهای خود را بشناسید. این موضوع به موفقیت در لیزر کمک می ‌کند. موهای ضخیم و نازک واکنش‌های مختلفی را به لیزر می ‌دهند و آگهی از این موضوع می ‌تواند به کسب نتایج بهتر کمک کند. در لیزر بیکینی رعایت نظافت بدن بسیار مهم و ضروری است. حتماً قبل از جلسه لیزر دوش کوتاهی گرفته و ناحیه بیکینی را با ژیلت شیو نمایید. به هیچ ‌عنوان در روزهای پایانی منتهی به جلسات لیزر از اپیلاسیون استفاده نکنید؛ زیرا ریشه موها باید دست‌ نخورده باقی بماند و این کیفیت کار را بالاتر می ‌برد. اگر آستانه تحمل درد در شما پایین است می ‌توانید از یک قرص مسکن نیز نیم ساعت قبل از جلسه لیزر استفاده کنید.

آیا مقعد هم مورد لیزر قرار می ‌گیرد؟

علاوه بر احساس خجالت از لیزر بیکینی، انجام لیزر در ناحیه مقعد نیز بسیار سؤال‌ برانگیز است. در حالت کلی دو نوع لیزر برای ناحیه تناسلی وجود دارد که هرکدام تفاوت ‌هایی را باهم دارند. آنچه با عنوان لیزر بیکینی شناخته می ‌شود در واقع ناحیه اطراف اندام تناسلی است، در واقع سه سانت خارج از ناحیه تناسلی به‌ عنوان خط بیکینی یا همان خط مایو در نظر گرفته می‌ شود. این لیزر شامل مقعد نمی ‌شود. ولی نوع دیگری از لیزر با نام لیزر برزیلی وجود دارد که در آن تمامی قسمت ‌های باسن، خط باسن، لبه‌ های بیرونی و داخلی و نواحی اطراف مقعد نیز لیزر می ‌شود.

عکس سیاه و سفید از باسن یک خانم است که ناحیه لیزر مقعد رو با رنگ نشون داده شده.

 

آیا در طول انجام لیزر باید از کمر به پایین برهنه باشم؟

با توجه به اینکه احساس خجالت از لیزر بیکینی در جلسات همراه فرد است، ممکن است این سؤال پیش بیایید که آیا در طول لیزر باید از کمر به پایین برهنه باشیم یا نه؟ در پاسخ باید بگوییم بله برای اینکه فردی که کار لیزر را برای شما انجام می‌ دهد در حین کار راحت‌تر باشد، باید قسمت کمر به پایین کاملاً برهنه باشد و شما باید بر خجالت از لیزر بیکینی غلبه کنید. علاوه بر این با توجه به این‌که از اشعه لیزر برای رفع موهای ناحیه بیکینی استفاده می‌ شود، نباید مانعی در بدن فرد وجود داشته باشد که از تابش مستقیم آن جلوگیری کند. البته تکنسین می ‌تواند به شما پارچه یا حوله‌ ای بدهد که با آن قسمتی از بدن خود را بپوشانید.

تا کنون 185 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

سوالات متداول

با توجه به اینکه استفاده از برخی وسایل در شیو مانند ژیلت باعث تیرگی پوست می ‌شوند، با لیزر می ‌توانید از شر این روش‌ها راحت شوید و یکی از عوامل تیرگی پوست در ابن ناحیه را از بین ببرید. علاوه بر این لیزر با تحریک کلاژن پوست می ‌تواند باعث نرمی و لطافت و روشن ‌تر شدن پوست در این ناحیه شود.

معمولاً قیمت ثابت و مشخصی برای جلسات لیزر بیکینی وجود ندارد و این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد. نواحی که لیزر می‌ شوند در ناحیه شرمگاهی و اطراف آن در تعیین قیمت تأثیر مهمی دارند و همچنین هزینه استفاده از هر دستگاه با دیگری دارای تفاوت‌ هایی است.

تعداد جلسات در هر فردی می‌ تواند متفاوت باشد؛ زیرا به نوع پوست ناحیه بیکینی و رنگ و ضخامت آن بستگی دارد و در افرادی که دارای موهای ضخیم ‌تری هستند نیاز به جلسات بیشتری است. در حالت کلی 6 تا 8 جلسه برای لیزر ناحیه بیکینی مورد نیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .