مولتی پاور

دستگاه لاغری مولتی پاور راهی برای پاسخگویی به تمامی نیازها است

دستگاه لاغری مولتی پاور روشی کارآمد، ایمن و با استفاده آسان و غیر تهاجمی برای فرم دهی بدن است که با استفاده از دو تکنولوژی همزمان امواج فراصوت و RF و بدون جراحی باعث رفع چربی‌های انباشته شده، لیفتینگ  و جوان­سازی می­‌گردد.

در ادامه مطالبی را متخصصین کلینیک زیبایی ایرانیان ارائه می‌دهیم.

دستگاه لاغری مولتی پاور چیست؟

دستگاه لاغری مولتی پاور دارای ۴ دستگیره مختلف است که برای نواحی مختلف بدن ایجاد شده‌اند. از ویژگی‌های مهم دستگاه‌های لاغری موضعی که از تکنولوژی‌های وکیوم، رادیوفرکوانسی و لیزر کم توان به صورت هم زمان استفاده می‌کنند، امکان لاغری در قسمت‌های دلخواه، ایجاد تناسب اندام و کاهش سایز متناسب با نیاز هر فرد می‌باشد.

این دستگاه لاغری از سه فناوری به صورت هم زمان بهره می‌برد. لازم است بدانید که کاهش وزن برای هر فرد در استفاده از این دستگاه متفاوت است.

نتایج مناسب که برای طولانی مدت ثابت بمانند در عرض ۵ تا ۶ جلسه به دست می‌آیند. نتایج بسیار خوب و دراز مدت خواهند بود. دستگاه مولتی پاور یک دستگاه مستقل است که البته می تواند به طرز شگفت انگیزی در ترکیب با سایر تکنیک های حذف چربی مانند لیپولیز، فراصوت و غیره نیز عمل کند.

جهت دسترسی به تناسب اندام، راه و روش های گوناگونی وجود دارد. که هریک از روش ها متناسب با شرایط جسمی شما استفاده می‌شود. این دستگاه لاغری به عنوان یکی از دستگاه‌های پیشرفته به جهت لاغری و کانتورینگ بدن طرفداران بسیاری دارد.

مولتی پاور

نحوه عملکرد دستگاه لاغری مولتی پاور چگونه است؟

دستگاه لاغری مولتی پاور دارای پرتوهای بسیار قدرتمند به صورت دو قطبی است که با استفاده از لیپولیز و یک فشار خلا برای از بین چربی ها استفاده می‌شود، علاوه بر از بین بردن چربی‌ها به استحکام بافت بدن نیز کمک خواهد کرد.

دستگاه لاغری مولتی پاور یک سیستم قدرتمند و نوآورانه سه در یک است که با استفاده از ترکیب آر اف دوقطبی، لیزر کم توان و غلتک وکیوم، پیکرسازی بدن، کاهش چربی و سلولیت و حتی کاهش درد جزئی عضلانی را به ارمغان می‌آورد. دستگاه لاغری مولتی پاور غیر تهاجمی است و برای لاغری بدن طراحی شده است. دستگاه لاغری مولتی پاور می تواند در مناطق مختلف بدن از جمله صورت با سَری جدید آر آف حرارتی استفاده شود.

 

عملکرد فرکانس رادیویی در دستگاه لاغری مولتی پاور چگونه است؟

فرکانس‌های رادیویی به گونه‌ای هستند که امواج الکترومغناطیسی را با حرارت به لایه‌های عمیق پوست وارد می‌کنند. دستگاه لاغری مولتی پاور برای رساندن انرژی حرارتی به طور عمیق به لایه‌های درونی پوست و ارسال امواج الکترومغناطیسی طراحی شده است. انرژی گرمایی تولید شده، سلول های چربی را کاهش می‌دهد و به بدن کمک می‌کند که لاغر و خوش فرم شده و سلول‌های چربی را دفع کند.

در واقع انرژی وارد شده بر لایه‌های پوست سبب می شود که چربی‌های آن قسمت مورد نظر کاهش یابد یا به طور کلی از بین رود. شما با استفاده از دستگاه RF می‌توانید به نواحی مختلف بدن خود شکل دهید.

علاوه بر امواجی که برای شما به طور کامل توضیح دادیم، از ابزاری که به صورت غلطک است و هنگام قرارگیری بر بدن خلایی را ایجاد می‌کنند، استفاده می‌شود. هنگامی که این ابزار بر بدن شما قرار می‌گیرد، با کشش پوست گردش خون در آن ناحیه به خوبی افزایش می‌یابد.

این امر موجب می‌شود که بدن شما به شکلی صاف و متناسب تغییر یابد. همچنین سلولیت‌هایی که در بدن وجود دارد نیز برطرف خواهد شد. این ابزار به گونه ای بر بدن شما قرار می‌گیرد که هیچ عمل تهاجمی در سطح بدن شما انجام نمی‌شود.

مولتی پاور

عملکرد وکیوم در دستگاه لاغری مولتی پاور چگونه است؟

عملکرد وکیوم قدرتمند در این دستگاه باعث افزایش گردش خون توسط مکش در نواحی مورد نظر می‌شود و پوست را برای بهینه رسیدن نیروی آر اف هموار و هم سطح می‌کند. وکیوم موجب تخلیه لنفاوی، صاف نمودن پوست و کاهش سلولیت می‌شود.

نحوه عملکرد لیزر در دستگاه لاغری مولتی پاور چگونه است؟

نور لیزری که در دستگاه لاغری مولتی پاور قرار گرفته است منجر به از بین بردن چربی‌ها در قسمت های مورد نظر شما می‌شود. در واقع این نور لیزر بر سطح چربی‌ها وارد شده و منجر به کاهش میزان چربی در آن قسمت بدن شما خواهد شد.

این امر سبب می‌شود که شما به راحتی بتوانید اندام خود را متناسب کنید و چربی‌های موجود در بدن خود را تا حد امکان کاهش دهید. وجود این نوع فناوری‌ها در دستگاه منجر شده که شما راه ساده ای برای تناسب اندام خود داشته باشید.

دستگاه لاغری مولتی پاور با ایجاد طول موج های خاصی از نور لیزر، اندازه سلول های چربی را کاهش داده و چربی را بی‌ثبات می‌کند. سپس چربی از طریق فرایند طبیعی بدن تجزیه شده و از بدن به صورت تعرق و ادرار دفع می‌شود. بخشی از این چربی هم در سوخت و ساز سلولی بدن قرار گرفته و مورد مصرف بدن قرار می‌گیرد.  لیزر کم توان باعث ایجاد تاثیر حداکثری برای لاغری بدن شده و اثرات تشدید می‌کند.

تعداد جلسات لازم برای تناسب اندام با دستگاه لاغری مولتی پاور چقدر است؟

تناسب اندام با استفاده از این دستگاه لاغری به طور دقیق تعیین نمی‌شود زیرا مدت زمان لازم برای لاغری با این دستگاه با توجه به ناحیه مورد نظر و میزان چربی انباشته شده تعیین می‌شود. به طور مثال اگر شما بخواهید از این نوع روش درمان برای از بین چربی های شکم خود استفاده کنید به مدت زمانی حدود ۲۰ دقیقه نیاز خواهید داشت.

در قسمت بازوها و پاهای خود به مدت زمانی ۱۰ الی ۱۵ دقیقه زمان نیاز خواهد بود. همچنین در نواحی صورت در مدت زمان ۱۰ دقیقه این فرایند را انجام می‌دهند. شما باید در این خصوص به نکته ای توجه کنید، با انجام یک یا دو جلسه نمی توانید به نتیجه دلخواه خود دست یابید.

تعداد جلساتی بین ۵ تا ۶ جلسه برای درمان لاغری را با استفاده از این دستگاه لاغری باید انجام دهید. فاصله جلسه‌هایی که برای انجام این درمان در نظر گرفته‌اند، ۳ هفته است. در صورت طی کردن این تعداد جلسات به نتیجه عالی دست پیدا خواهید کرد. در نتیجه بهتر است طول درمان خود را کامل کنید.

مولتی پاور

آیا استفاده از دستگاه لاغری مولتی پاور عوارضی دارد؟

همانطور که گفته شد استفاده از دستگاه مولتی پاور یک روش غیر تهاجمی است به همین جهت عارضه های آن نسبت به سایر روش‌های دیگر بسیار کمتر است. به دلیل امواج‌هایی که در آن وجود دارد، شما در طول درمان احساس گرما خواهید داشت که این موضوع برای سست کردن بافت‌های چربی است.

شاید برخی بر این تصور باشند هنگامی که ابزار به صورت غلطک در بدن قرار می گیرد به دلیل مکش در بدن دردهای غیر قابل تحملی را باید متحمل شوند. اما اینگونه نیست این دستگاه به صورت ماساژ بر بدن شما استفاده می‌شود.

در واقع به طور کلی می توان این‌طور برداشت کرد که این دستگاه دردی ندارد و شما احساس بدی در طی درمان نخواهید داشت. اما به طور کلی بسته به تحمل درد در هر فرد ممکن است متفاوت باشد.

 

دوره ریکاوری پس از درمان با دستگاه لاغری چقدر طول می‌کشد؟

ممکن است قرمزی موقت در ناحیه تحت درمان ایجاد شود اما در عرض ۲ تا ۳ روز از بین می‌رود. مراجعه کنندگان می‌توانند بدون گذراندن دوره استراحت به فعالیت‌های روزانه خود بازگردند.

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره دقیق‌تر پوستی با کارشناسان کلینیک ایرانیان با شماره تماس ۰۲۱.۷۵۹۰۰ تماس حاصل فرمایید.

به این مقاله امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

سوال یا نظرات را با ما در میان بزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *