دستگاه لاغری بادی اسکالپشور | لاغری بدون نیاز به جراحی

چاقی یکی از مهم ترین و آزاردهنده ترین معضلاتی است که بسیاری از مردم جهان با آن درگیر هستند. از بین روش‌های مختلفی که برای برطرف کردن چاقی وجود دارند، دستگاه اسکالپشور یکی از بهترین روش‌ها شناخته می‌شود که عملکرد خیلی خوبی برای از بین بردن چربی در بخش‌های مختلف بدن دارد. مهم ترین دلیل محبوبیت استفاده از این روش، کم تهاجمی بودن آن است و هنگام استفاده از این عمل، هیچ احساس دردی نخواهید داشت.

مشاوره رایگان ۲۴ ساعته
۷۵۹۰۰ – ۰۲۱

مزایای لاغری با دستگاه اسکالپشور

روش غیر تهاجمی و بدون درد
حداقل عوارض جانبی
بدون نیاز به دوره نقاهت و استراحت
سفت شدن پوست
از بین بردن ناهمواری های پوست
عدم بازگشت چربی های زیر پوست

دستگاه لاغری اسکالپشور چیست؟

دستگاه اسکالپشور که یکی از جدیدترین دستگاه‌ها برای پیکر تراشی شناخته می‌شود، انرژی را با نوعی فشار جزئی یکی می‌کند که باعث از بین رفتن چربی‌های موضعی بدن می‌شود. این فناوری بدون دخالت دست، به لاغر شدن شما کمک زیادی می‌کند. برای از بین بردن چربی زیر پوست با دستگاه اسکالپشور، از نیروی متمرکز لیزر استفاده می‌شود و با گرم کردن سلول‌های چربی، به از بین رفتن آن‌ها کمک می‌کند.

 

دستگاه بادی اسکالپشور چگونه کار می‌کند؟

نحوه عملکرد این دستگاه به این صورت است که در ابتدای کار، کمربندی اطراف ناحیه موردنظر می‌بندند و سپس لیزری با طول موج انتخاب شده توسط پزشک اعمال می‌شود. لیزر حرارت قابل توجهی به سلول‌های چربی زیر پوست وارد می‌کند و باعث از بین رفتن آن‌ها خواهد شد.
در حالی که دستگاه اسکالپشور با حرارت و لیزر چربی‌ها را از بین می‌برد، افراد به هیچ عنوان احساس گرما نمی‌کنند. مهم ترین دلیل این موضوع وجود سیستم خنک کننده در این دستگاه است. در طول درمان، فرد متقاضی کمی‌احساس خنکی دارد و ممکن است بعد از جدا کردن دستگاه، کمی‌داغی آن را احساس کند.

 

کاندید مناسب برای لاغری با بادی اسکالپشور

به طور کلی، می‌توان گفت که هر کسی در بخش‌های مختلف بدن خود چربی دارد و هنگامی که این چربی در زیر پوست جمع شده اند، کاندید مناسبی برای استفاده از دستگاه اسکالپشور در نظر گرفته می‌شوند. در اینجا برخی از مهم ترین ویژگی‌های کاندیدای مناسب استفاده از این روش را فهرست کرده ایم.

  • افرادی که از نظر جسمانی کاملاً سالم هستند و فعالیت بدنی خوبی دارند.
  • افرادی که به دلایل مختلف مانند ژنتیک، افزایش سن و تغییرات هورمونی دچار چاقی شده اند.
  • اشخاصی که در بخش‌های مختلف بدن آن‌ها، چربی تجمع یافته و با رژیم غذایی و یا ورزش هم از بین نمی‌رود.
  • افرادی که پوست آن‌ها کیفیت خوبی دارد (داشتن پوست ضخیم، جوان و سر گزینه مثبتی برای دستگاه اسکالپشور در نظر گرفته می‌شوند و نتیجه بهتری دارند).

 

وزن مجاز برای لاغری با دستگاه اسکالپشور

شاید برای شما جالب باشد که بدانید همه افراد با هر وزنی نمی‌تواند از دستگاه اسکالپشور برای کاهش وزن و لاغری استفاده کنند. افرادی که شاخص توده بدنی آن‌ها تا 30 است، کاندید مناسبی برای استفاده از این روش برای از بین بردن چربی هستند. این در حالی است که افرادی که شاخص توده بدنی آن‌ها بیشتر از 30 باشد، اضافه وزن بیش از اندازه ای دارند و با استفاده از این روش، دستگاه اسکالپشور نمی‌تواند چربی‌های خود را به خوبی از بین ببرند.

 

نواحی مناسب برای لاغری با دستگاه بادی اسکالپشور

خوشبختانه شما می‌توانید از دستگاه اسکالپشور برای بخش‌های مختلف بدن استفاده کنید. در صورتی که چربی موضعی در هر یک از بخش‌های بدن شما وجود دارد، استفاده از این دستگاه می‌تواند گزینه مناسبی برای از بین بردن آن‌ها باشد. برخی از مهم ترین و رایج ترین نواحی برای استفاده از دستگاه اسکالپشور شامل موارد زیر می‌شوند:

نواحی مناسب برای لاغری با دستگاه بادی اسکالپشور

  • شکم
  • پهلو
  • ران
  • کمر
  • بازو
  • غبغب

 

اسکالپشور غبغب

به تجمع چربی در نواحی گردن و زیر چانه، غبغب گفته می‌شود که ظاهر خیلی بدی به چهره انسان می‌دهد. با استفاده از دستگاه اسکالپشور می‌توانید غبغب خود را در کمترین زمان ممکن از بین ببرید. افرادی که می‌خواهند از این دستگاه برای از بین بردن غبغب خود استفاده کنند، باید شاخص توده بدنی بالای 43 داشته باشند.

 

اسکالپشور شکم

اغلب کسانی که به دنبال روشی برای لاغری هستند، چربی زیادی در نواحی شکم و پهلوی خود دارند. دستگاه اسکالپشور به شما کمک می‌کند که چربی نواحی شکم خود را از بین ببرید. مهم ترین دلیل محبوبیت این روش برای از بین بردن چربی‌های شکم هم همین است که در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به دوره، آن را انجام ندادم هنوز.

 

ماندگاری نتایج لاغری با دستگاه بادی اسکالپشور

از آنجا که بعد از استفاده از دستگاه اسکالپشور تمام چربی‌های زیر پوست از بین می‌روند، احتمال بازگرداندن آنها تقریباً صفر است. به همین دلیل هم می‌توان گفت که استفاده از این روش نتیجه تقریباً دائمی دارد. البته توجه داشته باشید که این موضوع تا زمانی صادق است که رژیم غذایی و فعالیت ورزشی مناسبی داشته باشید تا چربی‌ها در بخش‌های دیگر بدن تجمع نیابند.

 

لاغری با دستگاه اگزیمیا بهتر است یا اسکالپشور؟

هر یک از این روش‌ها، مزایای مربوط به خود را دارند و برای استفاده از آن‌ها، باید در ابتدا اولویت‌های خود را در نظر گرفته و سپس با پزشک مشورت کنید. یکی از مهم ترین تفاوت‌های این دو روش این است که برای گرفتن نتیجه قابل قبول از دستگاه اگزیمیا، باید تقریباً 7 جلسه پیاپی مراجعه کنید.
این در حالی است که دستگاه اسکالپشور بهترین نتیجه را در دو تا سه جلسه عرضه می‌کند. به همین دلیل هم اگر به دنبال روش‌های سریع تری هست که به لاغری و تناسب اندام دست پیدا کنید، اسکالپشور می‌تواند گزینه ای مناسب تر باشد.

 

مزایای لاغری با دستگاه اسکالپشور

استفاده از دستگاه اسکالپشور برای لاغری مزایای فوق العاده زیادی دارد و به همین دلیل هم افراد سراسر جهان، تمایل دارند از این روش برای رسیدن به تناسب اندام استفاده کنند. برخی از مهم ترین مزایای این دستگاه شامل موارد زیر می‌شوند:
• روش غیر تهاجمی و بدون درد
• حداقل عوارض جانبی
• بدون نیاز به دوره نقاهت و استراحت
• سفت شدن پوست
• از بین بردن ناهمواری‌های پوست
• عدم بازگشت چربی‌های زیر پوست

 

عوارض دستگاه اسکالپشور چیست؟

با وجود مزایای فوق العاده ای که دارد، ممکن است معایب بسیار کمی نیز داشته باشد که البته این موضوع تا حد زیادی بگیریم و پزشکی انتخابی شما بستگی دارد. با این حال، اگر کلینیک لاغری معتبری برای انجام این عمل انتخاب نکنید، ممکن است عوارضی روبه‌رو شوید.
• احساس سفتی و درد پوست
• احتمال بروز کبودی و تورم
• احتمال ایجاد برآمدگی یا توده در موضع درمان
• قابل مشاهده نبودن نتایج درمان در همان لحظه
• رسیدن به نتیجه مناسبتر دو یا چندین جلسه

 

آیا لاغری با دستگاه اسکالپشور درد دارد؟

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، هنگام استفاده از دستگاه اسکالپشور هیچ گونه احساس دردی نخواهید داشت و کاملاً احساس خنکی دارید. این در حالی است که بعد از گذشت این عمل، ممکن است کمی احساس گرما یا سوزش داشته باشید که کاملاً طبیعی و قابل تحمل است. در شرایط کلی، دستگاه اسکالپشور هیچ گونه درد جدی ندارد.

آیا لاغری با دستگاه اسکالپشور درد دارد؟

 

بهترین مرکز لاغری با اسکالپشور در تهران

دستگاه اسکالپشور یکی از بهترین روش‌ها برای لاغری و از بین بردن چربی‌های بدن با استفاده از لیزر است که عملکرد فوق العاده خوبی در این زمینه دارد. با این حال، باید حتماً کلینیک و پزشک معتبری برای انجام این کار انتخاب کنید تا از بروز مشکلات احتمالی پیشگیری نمایید. کلینیک زیبایی ایرانیان یکی از معتبرترین مراکز برای انجام این کار است که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و پزشکان متخصص و باتجربه، خیال شما را از همه جهت برای داشتن اندامی زیبا راحت می‌کند.

بستن محتوا بیشتر بخوانید

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

رزرو آنلاین نوبت

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.

سؤالات متداول درباره دستگاه اسکالپشور

به محض تمام شدن عمل اسکالپتور، می توانید نتایج آن را مشاهده کنید. ین نتایج این عمل، تقریباً ۶ هفته بعد از آن نمایان می شوند و نتیجه کلی اسکالپشور تقریباً ۱۲ هفته بعد از عمل به وجود می آید.
مدت زمان برای استفاده از دستگاه اسکالپشور، به محدوده تحت درمان بستگی دارد. در شرایط معمولی و محدوده متوسط، هر جلسه اسکالپشور تقریباً 25 دقیقه به طول می انجامد.

مطالب خواندنی درباره لاغری به تناسب اندام

چه نوشیدنی هایی به لاغری در ماه رمضان کمک خواهد کرد؟
ماه رمضان زمان تأمل معنوی و خودسازی است. همچنین زمانی...
علاوه بر ورزش و رژیم چه راه هایی برای لاغری وجود دارد - کاهش وزن با مایعات
آیا به دنبال راهی آسان و موثر برای از بین بردن وزن...
چرا باید لاغر کنیم
ورزش‌های معمولی وجود دارد که نوید نتایج سریع را می‌دهند،...
لاغری برای سلامتی و زیبایی
در جامعه امروزی مفهوم زیبایی مترادف با لاغری شده است....
لاغری شکم
خوردن یک رژیم غذایی متعادل که سرشار از غذاهای کامل...

نظر مشتریان کلینیک ایرانیان

سوال یا نظرات را با ما در میان بزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدرباره ماجوانسازیتماس فوری