دستگاه لاغری ال پی جی

دستگاه لاغری ال پی جی

پیکرتراشی غیرجراحی با دستگاه لاغری ال پی جی

دستگاه لاغری ال پی جی با تکنیک اندرمولوژی برای درمان سلولیت و کاهش ساز کاربرد دارد. این سیستم از طریق تکنیک ماساژ و مکش با افزایش جریان خون زیرپوستی، افزایش تخلیه لنفاوی و حرکت دادن چربی زیر پوست، باعث سیال شدن چربی ها شده و سوخت و ساز را در موضع افزایش می دهد. 

مشاوره رایگان ۲۴ ساعته
۷۵۹۰۰ – ۰۲۱

ویژگی های دستگاه لاغری ال پی جی

پیکرتراشی غیرجراحی
کاهش سایز
افزایش خونرسانی
افزایش متابولیسم چربی
فرم دهی بدن
تحریک کلاژن سازی و جوانسازی صورت

پیکرتراشی غیرجراحی با دستگاه لاغری ال پی جی

چاقی یکی از مهم ترین معضلاتی است که خیلی از افراد در ایران با آن درگیر هستند. با این حال، شاید برای شما جالب باشد که بدانید با استفاده از یک روش جدید می توانید بخش های مختلف بدن خود را لاغر کنید. استفاده از دستگاه لاغری ال پی جی یکی از بهترین روش ها برای لاغری موضعی بدن شناخته می شود که تاکنون امتحان خود را پس داده است. خیلی از افراد نمی توانند با رژیم های غذایی یا ورزش کردن لاغر شوند. همچنین روش های دیگری مانند لیپوساکشن نیز به شما کمک می کنند که چربی های بدن خود را از بین ببرید. با این حال، توجه داشته باشید که این روش ها عوارض بسیار زیادی دارند و اصلاً نمی توانید سلامتی خود را در گرو این گونه مسائل بگذارید. دستگاه لاغری ال پی جی به شما این امکان را می دهد که بدون این که مجبور شوید رژیم های سخت غذایی و ورزش های طاقت فرسا را انجام دهید، به لاغری دست پیدا کنید.

دستگاه لاغری ال پی جی

دستگاه لاغری ال پی جی چیست؟

دستگاه لاغری ال پی جی یکی از بهترین روش ها برای لاغری موضعی بدن است که هیچ گونه دردی ندارد. این روش کاملاً ایمن، به شما این امکان را می دهد که به سایز دلخواه خود برسید. در این روش کم هزینه، شما می توانید چربی های بخش های مختلف بدن خود را از بین ببرید و به وزن ایده آل خود دست پیدا کنید.

ساخت کشور  فرانسه 
نوع غیرتهاجمی
نحوه عملکرد موضعی بدون بیهوشی
موثر برای صورت و بدن 

دستگاه ال پی جی نوعی کلاژن ساز بوده و می تواند الاستین موجود در بدن را تحریک کرده و در نتیجه، به سفت و کشیده شدن پوست کمک زیادی کند. علاوه بر این، این روش به شما کمک می کند که سلولیت های بدن را از بین ببرید و در نتیجه، پوست شما در اثر لاغری اصلاً افتاده نخواهد شد. در این روش، از بین بردن چربی به بهترین شکل انجام می شود و مطمئناً از نتیجه آن راضی خواهید بود.

لاغری با دستگاه ال پی جی

اگر شما هم مشکل اضافه وزن دارید و روش های مختلف برای لاغری مانند تغذیه و ورزش را امتحان کرده و ناکام مانده اید، استفاده از دستگاه لاغری ال پی جی می تواند گزینه بسیار مناسب و ایمنی باشد. نسبت به بقیه روش های پرخطر و تهاجمی، این روش هیچ عوارضی ندارد و از این نظر کاملاً مطمئن است. پس اگر شما هم به دنبال روشی هستید که بتوانید در کمترین زمان ممکن به لاغری دست پیدا کنید، دستگاه ال پی جی می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد که به بهترین شکل ممکن، چربی های انباشته شده در بدن شما را از بین می برد.

دستگاه ال پی جی چگونه کار می کند؟

این دستگاه که برای بخش های مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرد، کاملا غیر تهاجمی بوده و حتی به بی هوشی هم نیازی ندارد. یک موتور مخصوص در این دستگاه تعبیه شده است که به کمک یک مکش، به لاغری و کشیده شدن پوست کمک می کند. فرد متخصص با تجربه و دانش خود، فرکانس و شدت این دستگاه مکش را تنظیم می کند.

هنگامی که این دستگاه به بخش های مختلف بدن فشار وارد می کند، بر لایه های زیرین پوست اثر گذاشته و در نتیجه، باعث از بین بردن سلولیت و چربی های زیرین می شود. علاوه بر سلولیت و چربی ها، دستگاه ال پی جی بر استخوان ها و عضلات نیز اثر می گذارد و هیچ گونه تأثیر منفی ندارد.

نحوه کار دستگاه ال پی جی

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، دستگاه ال پی جی برای بخش های مختلف بدن مناسب است و شما می توانید چاقی موضعی خود را به راحتی و بدون هیچ گونه دردی از بین ببرید. در اینجا برخی از رایج ترین نواحی مناسب برای استفاده از این دستگاه را فهرست کرده ایم.

 • سلولیت پهلو
 • باسن
 • ران
 • لگن
 • پوست افتاده و شل
 • چاقی موضعی در بخش های مختلف بدن

ال پی جی صورت چیست؟

علاوه بر بخش های مختلف بدن، دستگاه ال پی جی برای چاقی صورت نیز تأثیر گذار است. به کمک این دستگاه، شما می توانید استحکام و بازسازی پوست صورت خود را تضمین کنید و به بهترین شکل، چین و چروک های موجود در آن را از بین ببرید.

دستگاه ال پی جی برای صورت

در صورتی که از فرم صورت خود راضی نیستید و یا غبغب دارید، با استفاده از دستگاه ال پی جی می توانید به بهترین شکل آن را درمان کنید. برخی از مهم ترین مزایای این دستگاه برای صورت، شامل مواردی مانند از بین بردن غبغب، از بین بردن منافذ باز پوست و جوانسازی می شوند. اگر به پوست خود اهمیت زیادی می دهید و می خواهید فرایند پیری آن را به تأخیر بیندازید، دستگاه لاغری ال پی جی می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد که البته باید حتماً توسط پزشک متخصص انجام شود.

دستگاه ال پی جی برای شکم

یکی از رایج ترین نواحی که برای از بین بردن چربی آن از دستگاه ال پی چی استفاده می کنند، نواحی شکم و چربی های اطراف آن است. چربی های موجود در شکم و پهلو بیشتر از سایر بخش های بدن به چشم می آیند و همچنین آزار دهنده تر هستند. به همین دلیل هم به کمک این روش، شما می توانید بدون نیاز به ورزش های سنگین و سخت، با چربی های شکم خود خداحافظی کنید.

کاربردهای دستگاه لاغری ال پی جی

دستگاه لاغری ال پی جی کاربرد های فوق العاده زیادی دارد که باعث افزایش محبوبیت آن در سراسر جهان شده است. با استفاده از این روش، نه تنها می توانید چربی بخش های مختلف بدن را از بین ببرید، بلکه این امکان را دارید که چهره ای جذاب داشته باشید. پس می توان گفت که این دستگاه به از بین بردن چربی در بخش های مختلف بدن و حتی صورت کمک زیادی می کند.

ال پی جی بعد از لیپوماتیک

یکی از روش های رایجی که خیلی از افراد برای پیکرتراشی از آن استفاده می کنند، عمل لیپوماتیک است که اندامی بدون چربی به شما ارائه می کند. با این حال، برای این که بعد از این عمل افتادگی پوست نداشته باشید، از دستگاه ال پی جی استفاده می شود و تأثیر زیادی در میزان موفقیت آن دارد.

ال پی جی برای رفع سلولیت

به تجمع چربی و مواد زائد در بخش های مختلف بدن و زیر پوست، سلولیت گفته می شود که غالباً به شکل چربی ظاهر می شوند. اغلب مواقع، سلولیت ها باعث می شوند که سطح پوست حالت پرتقالی به خود بگیرند. برای از بین بردن این گونه چربی های آزاردهنده، دستگاه ال پی جی می تواند گزینه بسیار مؤثری باشد.

مراحل لاغری با دستگاه ال پی جی

همان طور که گفتیم، دستگاه ال پی جی کمک زیادی به کشیده شدن پوست می کند. این دستگاه ضربات کوچکی در سطح پوست به وجود می آورد که باعث تحریک سیستم ظریف سازی پوست می شود. بر اساس قدرت مکش و میزان فرکانس دستگاه که توسط پزشک متخصص انتخاب می شود، این تحریکات به از بین بردن چربی و زیباسازی پوست کمک زیادی می کنند.

تأثیر ال پی جی بر لاغری

می توان با اطمینان گفت که دستگاه ال پی جی یکی از بهترین روش ها برای لاغری بخش های مختلف بدن است. با این که این روش تأثیر مستقیمی بر کاهش وزن ندارد، اما به کاهش سایز کمک زیادی می کند. پس اگر شما هم از چاقی بیش از حد خسته شده اید و می خواهید اندام زیبایی داشته باشید، استفاده از این روش می تواند گزینه مناسبی باشد.

فواید دستگاه ال پی جی

فواید دستگاه ال پی جی

به طور کلی، استفاده از دستگاه ال پی جی برای لاغری فواید بسیار زیادی دارد که برخی از مهم ترین آن ها، شامل موارد زیر می شوند.

 • غیر تهاجمی و بدون درد
 • ارزان
 • افزایش جریان خون در بخش های مختلف بدن
 • بالا بردن جریان لنف به بخش هایی که چربی دارند
 • بهبود شفافیت و ظاهر پوست
 • از بین بردن سلولیت
 • افزایش صافی و کشش پوست
 • درمان رد جای زخم و جراحی

مضرات لاغری با دستگاه ال پی جی

در صورتی که یک کلینیک لاغری معتبر برای انجام این کار انتخاب کنید، استفاده از دستگاه ال پی جی برای لاغری هیچ عوارض و خطر خاصی ندارد. با این حال، احتمال دارد کمی بعد از استفاده از این روش، در بخش های مختلف بدن شما فقط کمی کبود شوند که چند ساعت بعد، کاملاً از بین خواهد رفت. احساس درد عضلانی هم کاملاً طبیعی بوده که بعد از گذشت چند ساعت ناپدید خواهند شد. با این حال، افرادی که دچار فشار خون پایین یا کم آبی بدن هستند، ممکن است بعد از استفاده از این روش دچار سرگیجه و حالت تهوع شوند. به همین دلیل هم بهتر است قبل از استفاده از دستگاه ال پی جی حتماً بین ۲ تا ۴ لیتر آب بنوشید.

آیا لاغری با دستگاه ال پی جی درد دارد؟

دستگاه ال پی جی یکی از روش های کم تهاجمی و بدون درد است که نسبت به بقیه روش های لاغری مانند لیپوساکشن، هیچ دردی ندارد. حتی اگر شما از بقیه افرادی که از این روش استفاده کردند هم بپرسید، متوجه می شوید که هیچ احساس دردی بعد از انجام این عمل احساس نکرده اند. شما می توانید در کمال آرامش، از این روش برای لاغری بخش های مختلف بدن خود استفاده کنید.

تفاوت ال پی جی با سایر دستگاه های لاغری

یکی از مهم ترین تفاوت های دستگاه ال پی جی برای لاغری با سایر دستگاه ها، این است که این روش هیچ گونه درد و یا عوارض جدی ندارد. هنگام استفاده از این روش، شما بیهوش نیستید و همه چیز را مشاهده می کنید. علاوه بر این، در این روش نسبت به بقیه دستگاه های لاغری، نیاز به گذراندن دوران نقاهت طولانی نیست و می توانید در کمترین زمان ممکن، به لاغری دست پیدا کنید. همچنین در این روش به دلیل بافت پیوندی و پوست کاملاً سالم تر و زیباتر به نظر می رسند.

ال پی جی لاغری در تهران

اگر شما هم به دنبال استفاده از دستگاه ال پی جی برای لاغری هستید، بهتر است حتماً به یک کلینیک معتبر برای انجام این روش مراجعه کنید. اگرچه این روش عوارض جدی ندارد، اما این موضوع تا زمانی درست است که فرد متخصصی آن را برای شما انجام دهد. ایرانیان کلینیک یکی از معتبرترین مراکز برای استفاده از روش ال پی جی برای لاغری به شمار می رود و شما می توانید با پرداخت هزینه ای منطقی، برای همیشه از شر چربی های اطراف شکم یا بخش های مختلف بدن خود خلاص شوید.

در صورتی که بعد از استفاده از این روش رژیم غذایی و ورزش خود را طبق برنامه انجام دهید و همچنین درمان های هر سه یا چهار هفته یک بار خود را ادامه دهید، می توانید مطمئن باشید که به لاغری دائمی دست پیدا خواهید کرد.

 

سؤالات متداول درباره دستگاه لاغری ال پی جی

در این بخش به پرتکرارترین سوالات شما می‌پردازیم:

چه کسانی نباید از ال پی جی استفاده کنند؟

این روش برای بانوان باردار مناسب نیست و همچنین افرادی که داروهای رقیق کننده خون مصرف می‌کنند هم نباید از ال پی جی استفاده کنند. پزشکان این روش را به افرادی که به سرطان، ایدز، ناراحتی‌های گردش خون یا عروقی و بیماری‌های عفونی دیگر مبتلا هستند هم توصیه نمی‌کنند.

آیا نتایج روش ال پی جی برای لاغری دائمی است؟

در صورتی که بعد از استفاده از این روش رژیم غذایی و ورزش خود را طبق برنامه انجام دهید و همچنین درمان‌های هر سه یا چهار هفته یک بار خود را ادامه دهید، می‌توانید مطمئن باشید که به لاغری دائمی دست پیدا خواهید کرد.

بستن محتوا بیشتر بخوانید

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

رزرو آنلاین نوبت

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.
دستگاه لاغری ال پی جی
پخش ویدیو

فیلم لاغری با دستگاه ال پی جی

دستگاه لاغری ال پی جی یکی از روش های محبوب و پر تقاضا در کلینیک ایرانیان برای لاغری موضعی موثر و بدون درد است. این روش، ضمن موثر بودن، کاملا ایمن و مطمئن می باشد و می تواند فرم بدنی دلخواه شما را فراهم کند. با استفاده از این دستگاه چربی های موضعی بدن در نواحی دلخواه از بین رفته و شکل بدنی ایده آل شما بدست می آید. دستگاه لاغری ال پی جی به شما کمک می کند سلولیت های بدن خود را از بین ببرید که نتیجه آن شادابی و عدم افتادگی پوست بعد از استفاده از این روش است. اگر شما هم قصد دارید از معجزه این روش بهره مند شوید، برای دریافت مشاوره و هماهنگی جلسات با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

سوالات متداول درباره دستگاه لاغری ال پی جی

ال پی جی برای لاغری یک درمان غیرتهاجمی و بدون درد است. حس بیمار در زمان انجام این درمان شبیه به حس ماساژ عمیق است و اغلب افرادی که از این روش استفاده کرده‌اند، تجربه آرام و خوشایندی داشته‌اند. قدرت دستگاه ال پی جی متناسب با سطح راحتی و تحمل شما تنظیم می‌شود. بیمار معمولاً برای راحتی و آسایش بیشتر در هنگام اجرای این روش، یک لباس مخصوص می‌پوشد که شبیه به جوراب بلندی است که تمام بدن را می‌پوشاند.
ال پی جی یک فرایند غیرجراحی و غیرتهاجمی است که نیازی به استفاده از داروی بیهوشی یا بی‌حسی و بریدن سطح پوست ندارد. همچنین در این روش هیچگونه درد و دوره استراحت بعد از درمان وجود نخواهد داشت. در واقع جراحان، ال پی جی را به عنوان بخشی از درمان بوسیله عمل لیپوساکشن به بیماران خود توصیه می‌کنند. گذراندن چند جلسه ال پی جی قبل از شروع عمل لیپوساکشن باعث می‌شود که چربی‌های زائد نرم‌تر شده و حذف آنها برای جراح راحت‌تر باشد. استفاده از ال پی جی بعد از درمان لیپوساکشن نیز باعث صاف و هموار شدن پوست و رفع برآمدگی‌ها و فرورفتگی‌های ایجاد شده در موضع محل عمل لیپوساکشن می‌شود.
درمان با دستگاه لاغری موضعی LPG، ممکن است باعث ایجاد سرگیجه، سردرد یا حالت تهوع در افرادی که دچار کم‌آبی یا فشارخون پایین هستند، شود. به یاد داشته باشید که هنگام استفاده از این روش درمانی، هرروز ۲ تا ۴ لیتر آب بنوشید.
دستگاه لاغری موضعی LPG، درمان مستقیم کاهش وزن محسوب نمی‌شود. این روش با بهبود عملکرده سیستم‌های مختلف بدن فرد، باعث بهبود شکل بدن او می‌شود اما تغییر چندانی را در وزن او ایجاد نخواهد کرد.
اثرات دستگاه لاغری LPG، به مدت ۱۸ ماه باقی خواهند ماند. پس ‌از آن درصورتی‌که عامل اولیه ایجادکننده چاقی در جای خود باقی مانده باشد، بافت به حالت قبل خود بازمی‌گردد؛ بنابراین می‌بایست علاوه بر پیروی از رژیم غذایی متعادل و ورزش، ماهی یک یا دوباره از دستگاه لاغری LPG، به‌عنوان درمان نگه‌دارنده استفاده کنید.
این روش برای بانوان باردار مناسب نیست و همچنین افرادی که داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنند هم نباید از ال پی جی استفاده کنند. پزشکان این روش را به افرادی که به سرطان، ایدز، ناراحتی های گردش خون یا عروقی و بیماری های عفونی دیگر مبتلا هستند هم توصیه نمی کنند.

مطالب خواندنی درباره لاغری به تناسب اندام

علاوه بر ورزش و رژیم چه راه هایی برای لاغری وجود دارد - کاهش وزن با مایعات
آیا به دنبال راهی آسان و موثر برای از بین بردن وزن...
چرا باید لاغر کنیم
ورزش‌های معمولی وجود دارد که نوید نتایج سریع را می‌دهند،...
لاغری برای سلامتی و زیبایی
در جامعه امروزی مفهوم زیبایی مترادف با لاغری شده است....
لاغری شکم
خوردن یک رژیم غذایی متعادل که سرشار از غذاهای کامل...
لاغری و خوش اندامی
لاغری و خوش اندامی به داشتن بدنی با مقدار کمی چربی...

نظر مشتریان کلینیک ایرانیان

۲ دیدگاه

 • ببخشید میخواستم ببینم برای استفاده از این روش چند جلسه لازمه؟ و اینکه تایم رو می تونم خودم هماهنگ کنم؟

  • زمان جلسات رو به دلخواه شما انتخاب می کنیم. برای تعداد جلسات باید اول دکتر شما رو ببینه و با توجه به فرم بدنی و نوع و بافت چربی بدن، تعداد جلسات رو تعیین کنه. برای مشاوره و هماهنگی بیشتر با کارشناسان ما با شماره پشتیبانی ۲۴ ساعته ما (۰۲۱۷۵۹۰۰) تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدرباره ماجوانسازیتماس فوری