لاغری با دستگاه ای پی جی

پیکرتراشی غیرجراحی با ال‌ پی چی

در کلینیک ایرانیان

با تکنیـک انـدرمولوژی بـرای درمان سلولیـت و کاهش سایز کاربرد دارد. این سیستـم از طریـق تکنیـک ماساژ و مکـش با افزایش جریان خون زیرپوستی، افزایش تخلیه لنـفاوی و حرکت دادن چـربی زیر پوست باعث سیال شـدن چربـی‌هـا شده و سوخت و ساز را در موضع افزایش می‌دهد.

این دستگاه علاوه بر لاغری و فرم دهی بـدن، در جوانسازی صورت نیز کاربرد دارد.

ویژگی ها:

  • پیکرتراشی غیرجراحی
  • کاهش سایز
  • افزایش خونرسانی
  • افزایش متابولیسم چربی
  • فرم دهی بدن
  • تحریک کلاژن سازی و جوانسازی صورت

تماس با کلینیک ایرانیان

_

برای مشاوره رایگان و ۲۴ ساعته با شماره ۰۲۱-۷۵۹۰۰ تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان کلینیک ایرانیان، فرم زیر را تکمیل کنید، تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

افزونه "فرم تماس ۷" نصب یا فعال نشده است
_

سوالات متداول

_
آیا ال پی جی درد دارد؟

ال پی جی برای لاغری یک درمان غیرتهاجمی و بدون درد است. حس بیمار در زمان انجام این درمان شبیه به حس ماساژ عمیق است و اغلب افرادی که از این روش استفاده کرده‌اند، تجربه آرام و خوشایندی داشته‌اند. قدرت دستگاه ال پی جی متناسب با سطح راحتی و تحمل شما تنظیم می‌شود. بیمار معمولاً برای راحتی و آسایش بیشتر در هنگام اجرای این روش، یک لباس مخصوص می‌پوشد که شبیه به جوراب بلندی است که تمام بدن را می‌پوشاند.

چه زمانی می‌توان انتظار داشت که نتایج ال پی جی دیده شود؟

مشاهده نتایج ال پی جی معمولاً بعد از ۸ تا ۱۲ جلسه امکانپذیر خواهد بود. ما به مراجعین خود دو تا سه جلسه ال پی جی در هفته با فاصله حداقل یک روز برای استراحت در بین جلسات را توصیه می‌کنیم. همچنین برای دستیابی به سریع‌ترین نتایج ممکن، توصیه می‌کنیم که استفاده از ال پی جی با رژیم غذایی مناسب و ورزش منظم همراه باشد

ال پی جی چه تفاوتی با لیپوساکشن دارد؟

ال پی جی یک فرایند غیرجراحی و غیرتهاجمی است که نیازی به استفاده از داروی بیهوشی یا بی‌حسی و بریدن سطح پوست ندارد. همچنین در این روش هیچگونه درد و دوره استراحت بعد از درمان وجود نخواهد داشت. در واقع جراحان، ال پی جی را به عنوان بخشی از درمان بوسیله عمل لیپوساکشن به بیماران خود توصیه می‌کنند. گذراندن چند جلسه ال پی جی قبل از شروع عمل لیپوساکشن باعث می‌شود که چربی‌های زائد نرم‌تر شده و حذف آنها برای جراح راحت‌تر باشد. استفاده از ال پی جی بعد از درمان لیپوساکشن نیز باعث صاف و هموار شدن پوست و رفع برآمدگی‌ها و فرورفتگی‌های ایجاد شده در موضع محل عمل لیپوساکشن می‌شود.

عوارض جانبی دستگاه لاغری ال پی جی چیست؟

درمان با دستگاه لاغری موضعی LPG، ممکن است باعث ایجاد سرگیجه، سردرد یا حالت تهوع در افرادی که دچار کم‌آبی یا فشارخون پایین هستند، شود. به یاد داشته باشید که هنگام استفاده از این روش درمانی، هرروز ۲ تا ۴ لیتر آب بنوشید.

آیا دستگاه ال پی جی باعث کاهش وزن می‌شود؟

دستگاه لاغری موضعی LPG، درمان مستقیم کاهش وزن محسوب نمی‌شود. این روش با بهبود عملکرده سیستم‌های مختلف بدن فرد، باعث بهبود شکل بدن او می‌شود اما تغییر چندانی را در وزن او ایجاد نخواهد کرد.

آیا نتایج دستگاه لاغری LPG، دائمی هستند؟

اثرات دستگاه لاغری LPG، به مدت ۱۸ ماه باقی خواهند ماند. پس ‌از آن درصورتی‌که عامل اولیه ایجادکننده چاقی در جای خود باقی مانده باشد، بافت به حالت قبل خود بازمی‌گردد؛ بنابراین می‌بایست علاوه بر پیروی از رژیم غذایی متعادل و ورزش، ماهی یک یا دوباره از دستگاه لاغری LPG، به‌عنوان درمان نگه‌دارنده استفاده کنید.