جستجو
Close this search box.

هزینه کاشت ابرو چقدر است؟

عکس زن قبل از کاشت ابرو

آنچه در ادامه می‌خوانید

هزینه کاشت ابرو به عوامل متعددی بستگی دارد، شاید در وهله اول هزینه آن برای برخی افراد بالا باشد ولی در صورت دریافت نتیجه مطلوب روش کاشت ابرو و مقایسه ماندگاری آن نسبت به روش‌هایی چون تاتو و میکروبلیدینگ مشاهده خواهید کرد که واقعا ارزش هزینه کردن دارد.

هزینه کاشت ابرو تحت تاثیر چه عوامل و معیارهایی است؟

از جمله عوامل موثر در تعیین هزینه کاشت ابرو می‌توان موارد زیر را نام برد: 

پزشک متخصص انتخابی شما

قطعاً هر چه پزشک متبحر و شناخته‌شده‌تر باشد در کار خود متخصص بوده و قطعا نتیجه مطلوبی نیز حاصل خواهد شد. 

محل کلینیک و مجهزتر بودن آن

انتخاب کلینیک نیز در کاشت ابرو بسیار حائز اهمیت است، چون فناوری کاشت مو  به طور مداوم در حال پیشرفت است، هر چه کلینیکی به دستگاه‌های به روز یا تکنسین‌های ماهر مجهز باشد نتیجه کار بهتر بوده بنابراین در قیمت کاشت ابرو موثر خواهد بود.

عکس قبل و بعد از پیوند ابرو - هزینه کاشت ابرو

روش کاشت ابرو

بسته به اینکه شما کدام روش کاشت ابرو را انتخاب کنید قیمت کار فرق خواهد کرد. گاها در برخی روش‌ها پزشک متخصص بایستی از یک وسیله خاص تنها برای کاشت ابروی شما استفاده کرده و آن را دور بیندازد، گاها از دستگاه‌های پیشرفته بدون دخالت دست اقدام به برداشت گرافت‌ها می‌کنند که خود در هزینه کاشت ابرو موثر است. 

تراکم مورد نیاز برای کاشت

اگر ابروان شما کم پشت بوده و نیاز به برداشت و کاشت موی زیادی باشد، مسلما هزینه نیز افزایش خواهد یافت، چون هم کاشت ابروی شما مدت زمان زیادی طول خواهد کشید و هم نیروی کار زیادی لازم خواهد بود. 

مدل ابروی انتخابی شما و تعداد گرافت های مورد نیاز

بعضی اوقات تنها چند عدد گرافت برای پر کردن جاهای خالی ابرو کافیست، ولی گاها تعدا زیادی از گرافت‌ها مورد نیاز می‌باشد، هزینه کاشت موی ابرو تا حد زیادی به تعداد پیوندهای موجود در هر ابرو بستگی دارد که ممکن است از 50 عدد تا 400 عدد متغیر باشد. 

عوامل دیگر چون هزینه آزمایشات و داروهای مورد نیاز برای مراقبت‌های قبل و  بعد از کاشت ابرو نیز در قیمت نهایی کاشت ابرو بی‌تاثیر نخواهد بود، در حالت کلی سیاست‌های قیمت گذاری هر پزشکی متفاوت است، پس شما زیبا جوی محترم برای کسب اطلاع از قیمت دقیق کاشت ابرو در کلینیک کاشت مو و ابروی مدنظرتان، بهتر است با مشاوران آن در کلینیک در رابطه با هزینه کاشت مشورت داشته باشید.

در کل هزینه کاشت ابرو تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد که شامل تعداد گرافت‌های مورد نیاز برای کاشت، میزان طاسی ابرو، مکان قرارگیری کلینیک یا مطب، استفاده از تجهیزات پیشرفته و شهرت پزشک می‌باشد. این عوامل می‌توانند بر هزینه کاشت ابرو تأثیرگذار است. به عنوان مثال، یک پزشک معروف با تجربه بالا ممکن است هزینه بیشتری بگیرد نسبت به یک پزشک کمتر شناخته شده. همچنین، مکان قرارگیری کلینیک و میزان طاسی ابرو نیز می‌تواند به تفاوت در هزینه‌ها منجر شود. از این رو، انتخاب یک پزشک با تجربه، استفاده از تجهیزات پیشرفته و انجام تحقیقات لازم در انتخاب مکان مناسب می‌تواند کمک کننده در کاهش هزینه‌های کاشت ابرو باشد.

به صورت کلی شاهد این هستیم که عوامل مختلفی بر روی هزینه‌ی کاشت ابرو تأثیر دارند و لذا شما برای تعیین این مورد قبل از انجام عمل دو راه پیش روی خود دارید.

اولین راه مراجعه به متخصص است که با معاینه و بررسی شرایط شما به راحتی می‌تواند قیمت تخمینی را به شما ارائه دهد. بعضاً ممکن است که مراجعه به متخصص برای شما سخت باشد و نیازمند دریافت مشاوره جزئی در رابطه با قیمت کاشت ابرو هستید. در بخش زیر با ما همراه باشید تا به تعدادی از معیار‌های موثر در تعیین هزینه‌ی کاشت ابرو بپردازیم تا شما بتوانید در این باره اطلاعاتی کسب کنید.

  • دانش متخصص: اولین موردی که تأثیر بسیار زیادی بر روی هزینه‌های کاشت ابرو دارد دانش متخصص می‌باشد، اینکه دارای چه سطحی از تجربیات و تخصص می‌باشد و مدرک او چیست. این مورد علاوه بر اینکه بر روی هزینه‌ی کاشت ابرو اثرگذار است، در روند عمل نیز بسیار حائز اهمیت است و می‌تواند نتیجه‌‌ی یک روش درمانی را تغییر دهد.
  • کلینیک درمانی: مورد دوم نیز از اهمیت زیادی برخوردار است که نوع کلینیک درمانی شما می‌باشد. یک کلینیک دارای متخصص، امکانات و موارد مختلفی است که هر کدام تأثیر بسیار زیادی بر روی هزینه‌ی تمام شده‌ی ساخت و توسعه‌ی این کلینیک داشته است. برای مثال بعضی از کلینیک‌ها با داشتن تنها یک الی دو بخش درمانی نیاز چندانی به هزینه‌های گذاف ندارند و لذا بهتر است برای درمان به آن‌ها مراجعه کنید چرا که شاهد کاهش هزینه خواهید بود.
  • تعداد گرافت: دیگر مورد موثر در قیمت‌ها تعداد گرافت‌های انجام شده بر روی ابروی شما می‌باشد که به علت هزینه‌ی متریال و زمان عمل که بر این اساس متغیر خواهد بود، بر روی قیمت تأثیر زیادی دارد.
  • نوع تجهیزات: آخرین موردی که از اهمیت زیادی برخوردار است نوع تجهیزات می‌باشد که در هر کلینیک درمانی متفاوت است و به نسبت پیشرفته بودن دستگاه‌های مورد استفاده، قیمت نیز متفاوت خواهد بود.

هزینه کاشت ابرو در تهران

هزینه کاشت ابرو در تهران حدودا بین 6 الی 10 میلیون تومان است؛ اما این مقدار ممکن است با توجه به عوامل مختلفی که در تعیین آن تأثیر دارند، متغیر باشد. در واقع، قیمت نهایی کاشت ابرو تا زمانی که روش کاشت مشخص نشود، قطعی نخواهد بود. عواملی مانند تعداد گرافت‌های مورد نیاز، میزان طاسی ابرو، مکان قرارگیری کلینیک یا مطب، استفاده از تجهیزات پیشرفته و شهرت پزشک می‌توانند بر هزینه تأثیرگذار باشند. بنابراین، در نظر داشته باشید که هزینه کاشت ابرو ممکن است با تغییرات در این عوامل، متغیر باشد و می‌تواند بالاتر یا پایین‌تر از محدوده 6 تا 10 میلیون تومان باشد.

دکتر کاشت در حال اندازه گیری ابروهای زن جوان

کاشت ابرو چقدر هزینه دارد؟

امروزه افراد زیادی قصد دارند که به کاشت ابرو بپردازند، اقدامی که ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد و به علت موارد مختلفی از افزایش زیبایی گرفته تا حل مشکل ریزش ابرو شاهد این هستیم، که افراد به سراغ روش‌های درمانی مشابه با کاشت ابرو می‌آیند.

یکی از مسائل مهم در رابطه با کاشت ابرو که باید قبل از انجام در رابطه با آن اطلاعات کاملی داشته باشید هزینه‌های تمام شده می‌باشد. یک روش درمانی یا عمل کاشت ابرو برای شما چقدر هزینه خواهد داشت؟ در این مطلب با ما همراه باشید تا به صورت مختصر و مفید به ذکر مهمترین مواردی بپردازیم که در تعیین قیمت این روش درمانی اثر‌گذار هستند.

کاشت ابرو چقدر هزینه دارد؟

همانطور که می‌دانید روش کاشت ابرو بسیار حساس است، لذا نیازمند تخصص و دانش زیادی است که باعث می‌شود هر فردی قادر به انجام آن نباشد. متخصصین حرفه‌ای و کارکشته با داشتن چندین سال تجربه آماده هستند که به انجام این روش‌های درمانی بپردازند، لذا هزینه‌ی آن نیز به نسبت دیگر روش‌های درمانی زیاد‌تر است.

همچنین در رابطه با هزینه‌های نهایی کاشت می‌توان گفت که به صورت تخمینی بین 5 الی 8 میلیون خواهد بود که با توجه به معیار‌های مختلفی ارزیابی می‌شود.

هزینهی کاشت ابرو در دیگر کشورها

شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشید که قیمت کاشت ابرو و کاشت مو در کشور‌های دیگر چگونه است، آیا به نسبت کشور ما گران‌تر است؟ تا چه حدود؟ امروزه در کشور ما متخصصین و افراد آموزش دیده‌ی زیادی وجود دارند که با داشتن فعالیت در کلینیک‌های کاشت ابروی معتبر مشغول ارائه‌ی خدمات به صورت حرفه‌ای هستند و به همین علت قیمت این دسته از درمان‌ها در کشور ما به نسبت ارزان‌تر است.

همچنین قابل توجه است که هزینه کاشت ابرو و هزینه‌های جانبی آن در کشورهای اروپایی و برای مثال کشور ترکیه بسیار بیشتر است. برای نمونه شاهد هستیم که یک درمان پیوند ابرو بین 3000 تا 6000 دلار هزینه دارد که با احتساب دلار به نرخ روز هزینه‌ای بین 90 الی 180 میلیون تومان برای شما هزینه خواهد داشت.

کاشت ابرو چقدر هزینه دارد؟

البته در تهران و کشور ما این هزینه بسیار کمتر است و با پرداخت مبلغی در حدود 10 میلیون نیز می‌توانید یکی از باکیفیت‌ترین خدمات در این زمینه را دریافت کنید.

ممنونیم که تا پایان این مطلب همراه ما بودید، امیدواریم از خواندن موارد گفته شده لذت برده باشید و بتوانید اطلاعات جامع و کاملی در رابطه با هزینه‌ی کاشت ابرو بدست بیاورید.

ما سعی داشتیم تا به صورت مختصر و مفید به ذکر مهمترین اطلاعات در رابطه با مواردی بپردازیم که بر روی هزینه‌ی کاشت ابرو تأثیر‌گذار هستند و با تغییر در آن‌ها ممکن است قیمت کاشت ابرو کاهش یابد یا دچار افزایش شود.

تا کنون 167 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

سوالات متداول

کاشت ابرو به عنوان یک عمل زیبایی، معمولاً تحت پوشش بیمه سلامت قرار نمی‌گیرد. به عبارت دیگر، هزینه کاشت ابرو عموماً باید توسط بیمار پرداخت شود و از طریق بیمه سلامت تامین نمی‌شود. این به این معناست که هزینه‌های مربوط به جراح، مرکز و متخصص بیهوشی بر عهده بیمار قرار دارد و بیمه سلامت این هزینه‌ها را پوشش نمی‌دهد. با این حال، اگر می‌خواهید اقدام به کاشت ابرو کنید، باید این هزینه‌ها را خودتان پرداخت کنید و از طریق بیمه تامین‌خدمات نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

روش FUT یا کاشت ابرو با استفاده از تکنیک FUT، به معنای جابه‌جایی گروهی موها از بانک مو (ناحیه پشت سر) به منطقه ابرو است. این روش معمولاً قیمت پایین‌تری نسبت به روش‌های دیگر کاشت ابرو دارد. این امر به دلیل این است که در این روش، موها به صورت گروهی و از یک ناحیه خاص بدن گرفته می‌شوند که می‌تواند هزینه را کاهش دهد. در نتیجه، اگر به دنبال روشی با هزینه کمتر برای کاشت ابرو هستید، ممکن است روش FUT یک گزینه مناسب برای شما باشد. اما برای انتخاب بهترین روش، بهتر است با یک پزشک متخصص مشورت کنید تا بهترین گزینه بر اساس نیاز‌ها و شرایط شما انتخاب شود.

بله، به طور کلی هزینه کاشت ابرو در تهران ممکن است گران‌تر از شهرستان‌ها باشد. این امر به عوامل مختلفی مانند هزینه‌های اجاره مکان، هزینه‌های تجهیزات، هزینه‌های مرتبط با شهرت و تجربه پزشکان و هزینه‌های معیشتی مرتبط با منطقه بستگی دارد. تهران به عنوان یک شهر بزرگ و پرجمعیت، ممکن است هزینه‌های بالاتری داشته باشد نسبت به شهرستان‌ها که این مسئله می‌تواند تأثیری در هزینه کاشت ابرو داشته باشد. اما همچنین لازم به ذکر است که این موضوع بستگی به عوامل مختلفی دارد و ممکن است در برخی موارد هزینه کاشت ابرو در تهران و شهرستان‌ها متفاوت نباشد.

قیمت کاشت ابرو در سال ۱۴۰۳ مانند سایر خدمات زیبایی و پزشکی، ممکن است در طول زمان تحت تأثیر عوامل مختلفی افزایش یا کاهش یابد. افزایش قیمت ممکن است به دلیل افزایش هزینه‌های تجهیزات و مواد مورد استفاده، افزایش هزینه‌های نیروی کار، تغییرات در ارزش پول و دیگر عوامل اقتصادی و اجتماعی رخ دهد. اما برای اطلاعات دقیق در مورد تغییرات قیمت کاشت ابرو در سال ۱۴۰۳، بهتر است از منابع رسمی و معتبر مراجعه کنید چرا که قیمت‌ها ممکن است بسته به شرایط مختلف در بازار و اقتصاد متغیر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین مطالب

عکس 6 کاسه که در آنها 6 نوع مختلف از اوتمیل آماده شده است
عکس قوری که از آن دمنوش خالی می شود - دمنوش لاغری
عکس دو عدد کرفس در کنار یک ظرف کرفس خرد شده
عکس شیشه سرکه سیب در کنار یک سبد سیب - سرکه سیب برای لاغری
عکس زن جوان قبل و بعد از کاهش وزن - بهترین روش های لاغری
مشاوره رایگان و رزرو نوبت
بنر های تبلیغاتی

مطالب مرتبط

عکس 6 کاسه که در آنها 6 نوع مختلف از اوتمیل آماده شده است
iranianclinic
عکس قوری که از آن دمنوش خالی می شود - دمنوش لاغری
iranianclinic
عکس دو عدد کرفس در کنار یک ظرف کرفس خرد شده
iranianclinic
عکس شیشه سرکه سیب در کنار یک سبد سیب - سرکه سیب برای لاغری
iranianclinic
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه‌
تا پایان جشنواره

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .