دستکاه اُندا

اُندا چیست

اُندا (onda) جدید ترین دستگاه لاغری محصول ۲۰۲۱ شرکت ایتالیایی دکا (DEKA) است، شرکتی که در زمینه ساخت تجهیزات پزشکی و پیراپزشکی فعالیت دارد و با تولید دستگاه لیزر اُندا دست به خلق شاهکار لاغری با امواج سرد سرد زد. حس متفاوتی از لاغری که کمتر به ذهن خطور می کند.

  • دستگاه اُندا با فن آوری Coolwaves یا امواج خنک فرایند چربی زدایی را انجام می دهد که تجربیه ای متفاوت و همراه با آرامش و حس امنیت در آن نهفته است.
  • لیفت همزمان با لاغری از دیگر ویژگی های اوندا است.
  • لاغری موضعی هم تخصص این محصول شرکت دکا است.
  • دستگاه لاغری اُندا ی دکا با لیزر های ویژه و روند غیر تهاجمی دوره نقاهت فرد را به پایین ترین سطح رسانده.
  • از دیگر ویژگی های اوندا نتیجه گیری سریع است که تنها با یک جلسه استفاده از ائندا می توان اثر دهی آن را مشاهده کرد.

لاغری سریع و بدون جراحی با اُندا شاهکار ۲۰۲۱

اُندا، یکی از پیشرفته ترین و جدید ترین دستگاه های لاغری و کاهش سایز در دنیاست.

_

دستگاه اُندا ۲۰۲۱ شرکت دکا (Onda Deka 2021)

دستگاه اُندا یک دستگاه لاغری سریع بدون جراحی است که از فرایند کاملاً غیر تهاجمی چربی های زائد را رفع و همزمان با آن خاصیت کلاژن سازی نیز دارد. این ویژگی دستگاه اُندا را تبدیل شاهکار لاغری ۲۰۲۱ می کند، این محصوب شرکت دکا مهمترین دغدغه کسانی را که نگرانی افتادگی پوست بعد لاغری را دارند برطرف می کند. اُندا همزمان بل لاغری ئ تحریک کلاژن سازی باعث محکم تر شدن پوست و قوام آن می شود.

 

اُندا در ایرانیان

اُندا نیز همانند دستگاه کول تک با خنک کردن و سیستم کولینگ باعث حذف چربی ها می گردد. از این رو فرد در هنگام کار با این دستگاه احساس امنیت و آرامشی کسب می کند. تنوع دستگاه های لاغری در دنیا سردرگمی افراد را برای انتخاب روش و دستگاه مناسب برای تناسب اندام و حتی زیبایی زیاد می کند، اما کلینیک ایرانیان به عنوان مجهز ترین کلینیک زیبایی خاورمیانه با داشتن جدید ترین و کامل ترین دستگاه های لاغری، پزشکان متخصص و کادری مجرب آماده ارائه مشاوره رایگان بصورت ۲۴ ساعته به شما عزیزان است، ایرانیان با ۴ شعبه در تهران که هر شعبه مستقلا مجهز به دستگاه های مختلف لاغری بصورت کامل است بهترین خدمات در زمینه لاغری و زیبایی را ارائه می دهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه های لاغری کلینیک ایرانیان علی الخصوص اُندا دکا می توانید با شماره ۷۵۹۰۰-۰۲۱ بطور ۲۴ ساعته تماس حاصل نمایید تا رایگان مشاوره بگیرید.

کلینیک ایرانیان

صفر تا صد لاغری، صفر تا صد زیبایی