بهترین کلینیک لاغری

آنچه در ادامه می‌خوانید

رسیدن به اندامی ایده آل یکی از مسائلی است که امروز بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا با آن مواجه هستند و در پی آن می‌گردند. از دیرباز روش‌های متفاوتی برای لاغری وجود داشته است. اما اینکه چه معیار‌هایی این روش‌ها را از هم متمایز می‌کند، میزان تنوع در معیار‌های افراد است. یکی از مهم‌ترین مسائلی که، پیش و روی افرادی است که در پی لاغری هستند، پیدا کردن مناسب ترین  کلینیک لاغری برای دستیابی به بهترین نتیجه است.
کلینیک لاغری

معیار های مهم کلینیک لاغری ؟

1-دستگاه‌های پیشرفته:

نوع دستگاه‌هایی که در مراکز مختلف وجود دارد تاثیر بسیار مهمی در خدمات رسانی آن مرکز دارند. زیرا معمولا افرادی که به مراکز لاغری مراجعه می‌کنند افرادی با اندام متفاوت هستند که اضافه وزن یکسانی ندارند.

امروزه چیزی که توجه مردم را به خود جلب کرده، لاغری در سریع ترین زمان ممکن است. نکته ای که باعث جلب بیشتر اعتماد مردم می‌شود، و کمک زیادی به دستیابی آن‌ها به اندام ایده آل می‌کند. تنوع دستگاه‌های لاغری است.

تنوع در دستگاه‌های لاغری موجب می‌شود که کلیه افراد با وزن‌های متفاوت و میزان پراکندگی حجم چربی خود، از این دستگاه‌ها بیشترین استفاده را بکنند.

که در این خصوص کلینیک ایرانیان با دارا بودن بیش از 15 نوع دستگاه در زمینه لاغری، این خواسته را به طور کامل پوشش می‌دهد.

2-کارشناسان لاغری:

کارشناسان لاغری که در این خصوص فعالیت می‌کنند، لزوما باید از تخصص کافی در این زمینه برخوردار باشند که با آنالیز دقیق بدنی هر فرد، متناسب با آناتومی بدن، و حجم چربی که در هر ناحیه وجود دارد و نیاز فرد مراجعه کننده، بهترین دستگاه را معرفی کرده و با توجه به نوع دستگاه، رژیم غذایی مخصوص ارائه دهند.

که در این خصوص هم کلینیک ایرانیان با مجرب‌ترین کارشناسان لاغری و بالاترین تجربه درخدمت شما هستند.

3-مجوز و تاییدیه وزارت بهداشت:

بسیار مهم است مرکزی که برای لاغری انتخاب می‌کنید دارای مجوز های لازم برای فعالیت چه در زمینه زیبایی و چه در زمینه لاغری باشد و حتما از طرف وزارت بهداشت ایران دارای تاییده مخصوص و قابل نصب در کلینیک باشند.

4-تجربه کافی در زمینه لاغری:

نیاز هست که حتما به مراکزی مراجعه کنید که دارای تجربه کافی در زمینه لاغری بوده و نمونه کار‌های متنوعی  از خدمات خود به شما ارائه دهند تا از گرفتن نتیجه دلخواه اطمینان حاصل کنید.

5-مهارت اپراتور:

اپراتور یا فردی که با دستگاه کار می‌کند باید تجربه و مهارت کافی در استفاده از دستگاه ‌های لاغری و درجه دادن مناسب با توجه به شرایط هر فرد را داشته باشد و درنهایت آشنایی کامل با دستگاهی که کار می‌کند را داشته باشد.

مزایای لاغری در کلینیک ایرانیان:

 1. استفاده ازبیش از 15 نوع دستگاه مجهز و بروز
 2. انجام کار توسط اپراتور‌های با تجربه و کارآزموده
 3. انجام کار در کلینیکی با 20 سال سابقه و دارای مجوز و تاییدیه وزارت بهداشت

 

بهترین کلینیک لاغری تهران کجاست؟

کلینیک لاغری ایرانیان

یکی از روش های عالی برای لاغر شدن استفاده از مزوتراپی می باشد. این روش یک متد رایج برای انجام لاغری های موضعی است. در طول مزوتراپی محلولی که از مواد مختلف درمان و تقویتی تشکیل شده است، به زیر پوست تزریق می شود تا تاثیرات خاص خود را بگذارد. معمولا محلول تزریق شده بر روی سلول های چربی اثر گذاشته و چربی رسوب کرده را از بین خواهد برد.

این روش نیز در کلینیک ایرانیان توسط افراد تخصص انجام می شود و در حال حاضر نتایج فوق العاده ای از آن حاصل شده است. خوشبختانه انجام این روش مزایای دیگری مانند جوانسازی پوست دارد که شما می توانید از هر دو آن ها بهره مند شوید.

انواع دستگاه های لاغری مورد استفاده در کلینیک ایرانیان

 1. دستگاه مولتی پاور : جدیدترین دستگاه کویتیشن جهت فرم‌دهی و لیفت صورت و بدن، درمان سلولیت، رفع غبغب، درناژ لنفاوی
 2. دستگاه اگزیمیا : یکی از جدیدترین دستگاه‌های لاغری، درمان چاقی موضعی، کاهش سلولیت، رفع شلی با لیفت پوست، کاهش ترک‌های پوستی
 3. دستگاه سایزر : قابل رقابت با لیپوساکشن، کاهش سایز ۳ تا ۶ سانتی متر در هر جلسه، بدون خطر و غیر تهاجمی، بدون جراحی و نقاهت
 4. دستگاه آیکون : آیکون ۲۰۲۱ یکی از جدید ترین دستگاه های تناسب اندام و لاغری در دنیا لیزر مادون قرمز و ال ای دی هم زمان
 5. دستگاه بادی اسکالپشور : لاغری بدون بازگشت و نقاهت در ۲۵ دقیقه، اولین و تنها لیزر هایپرترمیک لاغری، لیپولیز بدون جراحی
 6. دستگاه ال پی جی : پیکرتراشی غیرجراحی، کاهش سایز، افزایش خونرسانی و متابولیسم چربی، فرم دهی بدن، تحریک کلاژن سازی و جوانسازی صورت
 7. دستگاه کویتیشن : بدون نیاز به جراحی، حذف چربی‌های موضعی، کاهش سایز سریع، استفاده در نواحی مختلف بدن، جایگزینی برای لیپوساکشن
 8. دستگاه اُندا : سریع ترین و جدید ترین دستگاه بدون نیاز به جراحی با امواج کول ویو
 9. اسکن سه بعدی بدن : اندازه گیری درصد چربی، عضلات و آب بدن
 10. تغذیه و رژیم درمانی : زیر نظر متخصص، کاهش ۴ کیلو در ماه، کنترل هفتگی، متناسب با سفره خانواده
 11. دستگاه ریداستیم : کاهش چربی‌های‌احشایی، کاهش‌چربی‌های‌موضعی، رفع‌سلولیت و افزایش‌قوام‌پوست، انقباض عضلات، کمک به درناژ لنفاوی، کمک ‌به درمان ناباروری
 12. دستگاه بادی آنالیز : محاسبه اضافه وزن و BMI، تشخیص نواحی چربی، تخمین میزان آب، متابولیسم و چربی بدن
 13. دستگاه هوبر موشن لب : تمرینات ۳ بعدی، شبیه‌ساز ورزشی، کالری سوزی ۴ برابر ورزش معمولی، حرکات اصلاحی ستون فقرات، چربی سوزی بسیار سریع، افزایش حجم عجله
 14. دستگاه بادی اسکالپتر : وسیله‌ای مکمل برای از بین بردن چربی بدن، استفاده از امواج بیومغناطیسی، درمان کبد چرب، کاهش سایز شکم، انقباض عضلات، درمان باروری
 15. دستگاه کول تک : لاغری سریع با انجماد چربی، کاهش سایز محسوس، بدون جراحی، بازگشت و نقاهت، دارای ۹ هندپیس متفاوت

روش کرایولیپولیز در کلینیک ایرانیان

روش کرایولیپولیز در سال های اخیر بسیار پرطرفدار شده و هر ساله افراد زیادی از آن استفاده می کنند. در این روش به چربی های زیر پوستی سرما داده می شود تا به حالت منجمد نزدیک شوند. سرد کردن سلول های چربی باعث از بین رفتن ساختار چربی ها می شود. چربی یا لیپید در دمای بالاتر از آب منجمد می شود که به همین علت می توان با سرد کردن آن، سلول های چربی را از بین برد.

زمانی که پیوند بین سلول های چربی از بین رفت، کم کم توسط سیستم ایمنی از بدن خارج و دفع می شوند. معمولا بعد از کرایولیپولیز چند روز طول می کشد تا شما نتایج آن را به صورت مشهود بر روی بدن خود ببینید. با توجه به کاربرد عالی این روش، بسیاری از افراد به صورت ویژه از آن برای لاغری خود استفاده می کنند.

لاغری با دستگاه کویتیشن

این دستگاه عملکردی مشابه با سونوگرافی دارد و امواج آن باعث شکستن پیوندهای مختلف در بین چربی ها می شود. پیوندهای چربی در این روش توسط مولکول های آب شکسته می شوند که در نتیجه برای انجام لاغری موضعی یک گزینه عالی محسوب می شود. امواج اولتراسوندی که این دستگاه تولید می کند، بهترین تاثیر ممکن را برای از بین بردن انواع چربی ها خواهد داشت.

شما با کمک این دستگاه می توانید برای لاغری قسمت‌هایی همچون باسن، پهلو و شکم اقدام کنید و فرم نهایی آن ها را به حالت دلخواه درآورید. خوشبختانه درمان با این روش نتایج ماندگاری دارد و امکان بازگشت آن به صورت عملی وجود نخواهد داشت.

خوشبختانه این دستگاه عوارض عمل های جراحی را ندارد و شما می توانید بدون درد و خونریزی آن را انجام دهید. برای اینکه روند درمان شما کامل شود، باید جلسات کویتیشن را به صورت کامل پشت سر بگذارید. تعداد جلسات می تواند با توجه به شرایط فرد تغییرکند ولی در حال حاضر جلسات بین ۸ تا ۲۰ جلسه خواهد بود.

لاغری با دستگاه رادیوفرکانس

این ابزار نیز یک وسیله توانمند برای از بین بردن انواع چربی ها بر روی بدن شماست. این ابزار به صورت حرارتی عمل می کند و پس از حرارت دادن به نقطه مورد نظر، باعث شکستن سلول های چربی و حذف آن ها می شود.

امواج به کار رفته در این دستگاه باعث بیشتر شدن خاصیت ارتجاعی پوست می شوند که در نتیجه جوانسازی پوست نیز در آن اتفاق می افتد. این ویژگی مثبت دستگاه باعث شده تا برای سفت کردن شکم نیز از آن استفاده شود.

کسانی که پوست شکم آن ها حالت شل یا آویزان پیدا کرده است می توانند از این روش به عنوان یک راهکار مناسب بهره ببرند. البته به کار بردن این روش عوارضی همچون قرمزی پوست و خارش را به دنبال داردکه باید آن ها را نیز در نظر بگیرید. معمولا این روش برای کسانی که دارای پوست حساس هستند توصیه نمی شود زیرا باعث بروز آسیب های مختلفی در آنان خواهد شد.

دستگاه شاک ویو و کاربرد آن در لاغری

این دستگاه انواع امواج صوتی را با مقدار انرژی زیاد تولید می کند و برای انجام لاغری های موضعی یک گزینه عالی و مناسب محسوب می گردد. این امواج صوتی می توانند به صورت مستقیم بر روی سلول های چربی اثر بگذارند و آن ها را از بین ببرند.

در حال حاضر این روش بیشتر برای لاغری و افتادگی پوست به کار برده می شود. همچنین این ابزار تاثیر فوق العاده ای بر روی جوانسازی پوست دارد و فعالیت های مربوط به سلول های پوستی را بهبود می بخشد. معمولا برای اینکه نتیجه دهی این روش بیشتر باشد، قبل از شروع از ژل اولترا سوند در محل مورد نظر استفاده می شود.

برای اینکه لاغری در محل مورد نظر اتفاق بیفتد، باید جلسات تعیین شده به صورت مرتب برگزار شود. طول انجام هر جلسه چیزی در حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه است که بعد از اتمام آن می توانید به زندگی عادی خود برسید.

اثرات درمانی این روش می تواند از شش تا دوازده ماه ماندگاری داشته باشد که به همین علت به عنوان یک روش محبوب شناخته می شود. امیدواریم که با کمک گرفتن از تمامی این روش ها بتوانید به شرایط مناسبی از لحاظ وزنی دست پیدا کنید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره دقیق‌تر با کارشناسان کلینیک ایرانیان با شماره تماس ۰۲۱.۷۵۹۰۰ تماس حاصل فرمایید.

تا کنون 50 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

سوالات متداول

4 پاسخ

 1. سلام
  من چهار جلسه با دستگاه آیکون تو کلینیک شما کار انجام دادم سوالم اینه بین اینهمه دستگاه متنوع و جدیدتر برای لاغری چرا مشاور برای من ده جلسه آیکون نوشت ؟؟؟

  1. سلام هر کدام از دستگاه های لاغری مزایای خودش رو داره و معمولا پزشک با توجه به شرایط مراجعه کننده و هدف های شخص یک دستگاه رو پیشنهاد می کنه. اگر در این خصوص هر مورد یا سوالی براتون پیش اومده خوشحال می شیم اگر با کلینیک تماس بگیرید تا بتونیم کمک تون کنیم.

 2. سلام من ۴ جلسه با دستگاه اوندا برای شکم و پهلو انجام داده ام البته در کلینیک دیگری ولی هنوز نتیجه مطلوبی نگرفته ام

  1. سلام وقت بخیر . لطفا برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید تا مواردی رو با هم بررسی کنیم.
   شماره تماس کلینیک 02175900

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .