کاندید مناسب برای تزریق چربی به ران ها چه کسانی هستند؟

کاندید مناسب برای تزریق چربی به ران

آنچه در ادامه می‌خوانید

کاندید مناسب برای تزریق چربی به ران باید ویژگی‌های بدنی خاصی داشته باشند تا بتوانند با استفاده از این روش، ران پای خوش فرم و خوش تراشی داشته باشند. این روش برای کسانی مناسب است که به هر دلیلی، ران‌های خوش فرمی ندارند و از اندام خود راضی نیستند. البته فراموش نکنید که برای رسیدن به بهترین نتیجه، باید به کلینیک معتبر پزشک متخصصی مراجعه کنید تا در سریع ترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را برای شما فراهم آوردند. داشتن پاهای خوش فرم یکی از مهم ترین عوامل زیبایی و تناسب اندام به شمار می‌رود که تأثیر زیادی در بدن خانم‌ها دارد. به همین دلیل هم هر کسی به دنبال روشی است تا بتواند با استفاده از آن، ران‌های خوش فرمی داشته باشد. شاید برخی از افرد فکر کنند که می‌توانند با استفاده از برنامه‌های ورزشی، به اندام ایده‌آل خود دست پیدا کنند.
این در حالی است که بغل ران خیلی از افراد، فرورفتگی خاصی دارد که با استفاده از ورزش‌های سنگین و یا رژیم غذایی هم نمی‌توان آن را به حالت خوبی بازگرداند. یکی از بهترین و مهم ترین کاندید مناسب برای تزریق چربی به ران‌ها کسانی هستند که کنار پای آن ها فرورفته است.

تزریق چربی به ران ها و کاربرد آن

قبل از این که کاندید مناسب برای تزریق چربی به ران ها را بشناسید، بهتر است از فرایند این عمل و کاربردهای آن مطلع شوید. در فرایند تزریق چربی، بعد از این که پزشک متخصص ران پای شما را به خوبی بررسی کرد و متوجه شد که به چقدر چربی برای تزریق نیاز دارید، محل برداشت چربی را انتخاب می‌کند. این محل باید بخشی از بدن باشد که چربی کافی دارد که غالباً از شکم و پهلو‌ها استفاده می‌شود.
بعد از برداشت چربی مورد نیاز و تصفیه آن با سانتریفیوژ، از سوزن نازکی استفاده کرده و این چربی خالص شده را به نواحی مورد نیاز ران پا تزریق می‌کنند. مهم ترین کاربردهای استفاده از این روش که کاندید مناسب برای تزریق چربی به ران ها از آن استفاده می‌کنند، برای خوش فرم کردن و تناسب اندام است. گاهی اوقات، برخی از افراد در کنار‌های ران پای خود دچار فرورفتگی و برآمدگی‌هایی هستند که شاید حتی با ورزش‌های سنگین هم نتوانند آن را به حالت خوبی بازگردانند. یکی از سریع ترین روش‌ها برای رسیدن به تناسب اندام از این نظر، تزریق چربی است. البته باید بدانید که شما باید از همه نظر کاندید مناسب برای تزریق چربی به ران ها باشید که در ادامه شرایط آن را توضیح می‌دهیم.

تزریق چربی در کدام قسمت‌های ران پا انجام می‌شود؟

تزریق چربی به ران در بخش‌های مختلف پا انجام می‌شود و برای رسیدن به نتیجه بهتر، پزشک متخصص شما را به خوبی بررسی می‌کند تا متوجه شود که در کدام بخش‌های ران به تزریق چربی بیشتری نیاز دارید. البته بیشترین کسانی که کاندید مناسب برای تزریق چربی به ران ها هستند، شامل افرادی می‌شوند که کنار ران آن‌ها دچار فرورفتگی شده است. به همین دلیل اغلب مواقع، تزریق چربی ب در کناره های ران پا انجام می‌شود و در این نواحی، افراد بیشتری از تزریق چربی استفاده می‌کنند.

تزریق چربی به ران پا برای چه کسانی مناسب است؟

مهم ترین و بهترین کاندید مناسب برای تزریق چربی به ران ها که می‌توانند از این روش استفاده کنند، کسانی هستند که از فرم پای خود راضی نیستند و با استفاده از این روش، می‌خواهند به تناسب اندام برسند. هر کسی که به هر دلیلی دچار فرورفتگی در کناره‌های ران پای خود شده است، می‌تواند کاندید مناسب برای تزریق چربی به ران ها باشد.

تزریق چربی به ران پا برای چه کسانی مناسب است - کاندید مناسب برای تزریق چربی به ران

در بیشتر مواقع، فرم پا یا ران‌ها کاملاً ژنتیکی است. به همین دلیل هم در صورتی که به صورت مادرزادی کنار پای فرو رفته ای دارید، با تزریق چربی به ران می‌توانید به راحتی آن را درمان کنید. یکی دیگر از دلایل بروز این مشکلات، لاغری بیش از حد است. کلا چاقی و لاغری اثر زیادی در فرم پاها می‌گذارند. این گونه افراد نیز کاندید مناسب برای تزریق چربی به ران ها به شمار می‌روند.
از دیگر ویژگی‌هایی که کاندید مناسب برای تزریق چربی به ران ها باید داشته باشد، عدم مصرف دخانیات و مشروبات الکلی است. همچنین متقاضی باید از نظر بدنی و جسمی کاملاً سالم باشد و هیچ گونه بیماری زمینه ای نداشته باشد.
داشتن پوستی صاف و سفت یکی دیگر از ویژگی‌های کاندید مناسب برای تزریق چربی به ران ها به شمار می‌رود. در صورتی که هرگونه بیماری پوستی داشته باشید، کاندید مناسبی برای استفاده از این روش نخواهید بود. به همین دلیل هم در صورت داشتن هرگونه بیماری پوستی و بیماری زمینه ای، حتما پزشک متخصص را از آن آگاه کنید تا عوارض دیگری برای شما به وجود نیاید.

چه کسانی نباید تزریق چربی به ران را انجام دهند؟

پیش از این نیز متوجه شدید که کاندید مناسب برای تزریق چربی به ران ها کسانی هستند که از نظر جسمی و پوستی کاملاً سالم باشند و هیچ گونه بیماری خاصی نداشته باشند. با این حال، کسانی که چربی کافی برای برداشت و تزریق به ران خود را ندارند، کاندید مناسبی برای استفاده از این روش نیستند.
زیرا همان طور که می‌دانید، در این روش از چربی بدن فرد متقاضی استفاده می‌شود و بعد از برداشت چربی، آن را به نواحی مورد نیاز تزریق می‌کنند. اگر بدن شما چربی کافی برای برداشتن نداشته باشد، نمی‌توانید کاندید مناسب برای تزریق چربی به ران ها باشید.

مراقبت های لازم برای افزایش ماندگاری تزریق چربی به ران ها

برای این که بهترین نتیجه از تزریق چربی به ران برای شما حاصل شود، بهتر است مراقبت‌هایی که پزشک توضیح می‌دهد را به خوبی رعایت کنید. در اینجا برخی از مهم ترین مراقبت‌های بعد از تزریق چربی به ران را توضیح می‌دهیم که همه کسانی که کاندید مناسب برای تزریق چربی به ران ها هستند، باید تمام این نکات را به خوبی رعایت کنند.

مراقبت های لازم برای افزایش ماندگاری تزریق چربی به ران ها

  • استفاده نکردن از شلوار تنگ و استفاده از شلوار گشاد تا چند روز بعد از عمل
  • عدم مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین تا 2 هفته بعد از تزریق
  • عدم مصرف دخانیات و مشروبات الکلی تا 3 هفته بعد از عمل
  • استفاده از کمپرس سرد برای کاهش تورم
  • استحمام نکردن حداقل تا 5 روز بعد از عمل
  • عدم انجام فعالیت‌های سنگین تا حداقل 3 هفته بعد از تزریق
  • وارد نکردن فشار و ماساژ به محله لیپوساکشن تا 4 هفته بعد از عمل

یکی دیگر از مهم ترین مراقبت‌های لازم برای افزایش ماندگاری این روش، این است که خیلی به باسن خود فشار نیاورید و موقع خوابیدن، حواس خود را جمع کنید. تمام مزایایی که برای کاندید مناسب برای تزریق چربی به ران ها ذکر می‌شود، در صورتی است که این عمل را در یک کلینیک معتبر و مجهز و انجام دهید. کلینیک زیبایی ایرانیان یکی از بهترین و معتبرترین مراکزی به شمار می‌رود که با استفاده از تجهیزات به روز دنیا، تزریق چربی به ران‌ها را با بهترین شکل ممکن برای شما انجام می‌دهد.

تا کنون 72 نفر این مطلب را پسندیده‌اند

سوالات متداول

از آنجا که در تزریق چربی از چربی بدن خود فرد استفاده می‌شود، نتایج خیلی طبیعی و ماندگارتری دارد. به همین دلیل هم نسبت به پروتز که یک روش مصنوعی تلقی می‌شود، بهتر و موثرتر است.

هزینه تزریق چربی به ران به میزان چربی مورد نیاز شما برای خوش فرم شدن ران پا بستگی دارد. بعد از این که پزشک شما را معاینه کرد و مشخص کرد که چقدر چربی برای تزریق در ران نیاز دارید، هزینه این عمل نیز مشخص می‌شود. فراموش نکنید که هرگز نباید فریب مراکزی را بخورید که این عمل را با هزینه خیلی کم انجام می‌دهند. زیرا تزریق چربی به ران باید توسط یک پزشک کاملاً متخصص و حرفه ای انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم درخواست مشاوره

لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .