کول تک

راهنمای مطالعه

دستگاه لاغری کول تک رویای دیرینه تناسب اندام را براورده کرده است.

خیلی از ما تلاش زیادی می‌کنیم تا حس خوب و ظاهر و بدن مناسبی داشته باشیم. با وجود تلاش‌های مستمر، باز هم نقاطی از بدنمان هستند که تغییر نمی‌کنند، حتی اگر سبک زندگی فعال و رژیم غذایی خیلی سالم و مناسب داشته باشیم. در دنیای امروز تکنولوژی و صنعت مد و فشن بیش از پیش باهم ترکیب شده‌اند تا بتوانند نیازهای مردم را در زمینه سلامت و زیبایی برطرف کنند. ماحصل این تلفیق، تکنولوژی جدید و غیر تهجامی کول تک (cool tech) است. کول تک امن‌ترین و مناسب‌ترین دستگاه برای زیباسازی بدن است.

در ادامه نکاتی تخصصی درباره این دستگاه از پزشکان کلینیک زیبایی ایرانیان مطالعه می‌کنیم.

دستگاه لاغری کول تک / راهی ایمن برای کاهش سایز

کول تک چیست؟

کول تک یک راه درمانی دائمی کاهش چربی‌های بدن است. تکنولوژی کول تک از فرایندی تحت عنوان cryoliposis بهره می‌برد، که با این روش سلول‌های چربی با سرمای کنترل شده فریز می‌شوند.

با استفاده از سرد کردن کنترل شده چربی‌های ناخواسته در بدن، تراش دادن و فرم دهی بدن امری بسیار ساده‌تر شده است. کول تک بین ۲۰ الی ۳۵ درصد چربی‌های ناخواسته بدن را صرفا در جلسه اول درمانی از بین می‌برد، هم‌چنین لازم به ذکر است که راه درمانی از طریق دستگاه کول تک تقریبا برای همه افراد مناسب است.

این تکنولوژی غیر تهاجمی، ایمن و بسیار موثر است و نتایج قابل ملاحظه‌ای را حتی بعد از یک جلسه نشان می‌دهد. کاهش وزن با دستگاه لاغری کول تک به قدری مؤثر است که با راه‌های درمانی همچون لیپوساکشن مقایسه می‌شود.

دستگاه لاغری کول تک بدون درد و جراحت است و حتی نیازی به دوره دیکاوری هم ندارد و شما می‌تواند لافاصله پس از درمان به کارهای روزمره خود بپردازید. دستگاه کول تک بسیار ملایم‌تر از لیپوساکشن است و بسیار تاثرگذار نسبت به چربی‌های سفت می‌باشد که هرکاری هم بکنید از بین نمی‌روند.

دستگاه لاغری کول تک یک راه درمانی برای شکل دهی بدن است. شما می‌توانید از آن در نقطاط ناخواسته که چربی‌ها جمع شده‌اند استفاده کنید. تاثیر درمانی دستگاه لاغری کول تک اثبات شده است به گونه‌ای که در میان ۱ میلیون مراجعه کننده بیشتر از ۹۰ درصد از این راه درمانی رضایت داشته‌اند.

 

چه نقاطی از بدن برای استفاده از راه درمانی کول تک مناسب هستند؟

کول تک می‌تواند برای درمان و کاهش چربی اکثر نقاط بدن مورد استفاده قرار گیرد که البته این مورد باز هم به میزان چربی و میزان لاغری مد نظر مراجعه کننده بستگی دارد. نقاطی از بدن که برای درمان اثبات شده‌اند عبارتند از:

 • شکم
 • داخل ران
 • بیرون ران
 • دست‌ها
 • زیر چانه / گردن
 • چربی‌های پهلو
 • چربی بالای سینه
 • دور زانو‌ها
 • قفسه سینه

دستگاه کول تک چگونه کار می‌کند؟

دستگاه لاغری کول تک دارای دو دسته در یک الی چهار سایز است که پوست و چربی زیر آن را همانند ساکشن می‌کشد. زمانی که به مدت دو ساعت روی صندلی می‌نشینید دستگاه کول تک سلول‌های چربی شما را همانند کریستال سفت می‌کند. اغلب مراجعه کنندگان اندکی احساس سوزش دارند که البته به راحتی با آن کنار می‌آیند.

بعد از مدتی که می‌گذرد و تقریبا از سرمای ایجاد شده بی‌حس می‌شوید، دیگری هیچ احساسی نخواهید داشت و گاها مراجعه کنندگان خیلی آرام می‌نشینند و از فرایند لذت می‌برند.

 

هر جلسه درمان چقدر طول می‌کشد؟

زمان هر جلسه به میزان وسعت محلی بستگی دارد که می‌خواهید تحت کاهش چربی قرار بگیرد. اگر نقاط کوچکی مد نظرتان باشد حدودا ۴۰ دقیقه، و اگر محل بزرگتری مد نظر داشته باشید حدودا ۷۰ دقیقه به طول می‌انجامد. دستگاه کول تک به دلیل دارا بودن ۲دسته برای سرد کردن چربی‌های اضافه، می‌تواند هم زمان ۲نقطه را تحت درمان قرار دهد.

 

نتایج دستگاه لاغری کول تک دائمی است یا موقتی؟

نتایج بدست آمده کاملا دائمی هستند و سلول‌های چربی سرد شده که تحت درمان قرار گرفته‌اند طی جلسات درمان بعدی کاملا از بین رفته و موجب کاهش وزن می‌شوند.

البته لازم به ذکر است که مراجعه کنندگان همیشه باید رژیم غذایی خود را رعایت کنند. اگر مراجعه کننده پس از دوره درمان به پرخوری و فعالیت کم ادامه دهد مجدد دچار چربی انباشته شده می‌شود.

آیا راه درمانی با دستگاه لاغری کول تک ایمن است؟

بله قطعا. دستگاه لاغری کول تک در بیش از ۴۰ کشور دنیا و با بیش از ۱ میلیون مراجعه کننده مورد استفاده قرار گرفته است و تابحال موردی از ایجاد جراحت و یا وجود درد در ناحیه مورد درمان گزارش نشده است.

دستگاه لاغری کول تک / راهی ایمن برای کاهش سایز

استفاده از دستگاه لاغری کول تک چه احساسی دارد؟ آیا دردناک است؟

زمانی که دسته‌های سرد کننده دستگاه کول تک فرایند ساکشن و خنک کردن سلول‌های چربی را انجام می‌دهند، امکان دارد اندکی احساس سوزش داشته باشید که کاملا طبیعی است و پس از گذشت اندک زمان به آن عادت می‌کند و محل مورد درمان بی‌حس می‌شود. معمولا احساس ناراحتی پیش آمده حدود ۱۰ دقیقه پس از درمان از بین می‌رود.

در ادامه مدت زمان درمان، مراجعه کنندگان کاملا احساس راحتی دارند و حتی به کتاب خواندن، موسیقی گوش کردن و یا استراحت می‌پردازند. بعد از اینکه جلسه درمانی به پایان برسد، متخصص کلینیک ایرانیان دسته‌ها را از بدن شما جدا کرده و شروع به ماساژ دادن نواحی تحت درمان می‌کند.

محل تحت درمان به آرامی شروع به گرم شدن می‎کند. برخی از مراجعه کننده به خاطر برگشتن جریان خون در نواحی تحت درمان احساس ناراحتی می‌کنند ولی این موضوع کاملا زودگذر است و ماساژ در ناحیه تحت درمان امری کاملا ضروری است.

 

آیا قبل از جلسات درمانی با دستگاه لاغری کول تک نیاز به مشاوره داریم؟

کول تک راهی نیست که همه بتوانند به صورت یکسان از آن نتیجه بگیرند. قبل شروع دوره درمانی متخصصین کلینیک زیبایی ایرانیان به صورت کاملا علمی و تخصصی تمامی پارامترها و ویژگی‌های فیزیکی شما را مورد بررسی قرار می‌دهند.

ضروری است که تمامی سوابق درمانی خود را با متخصصین کلینیک ایرانیان در میان بگذارید تا بهترین مشاوره به شما ارائه شود.

در ادامه از شما خواسته می‌شود تا لباس خود را دربیاورید تا پزشک متخصص از نواحی مورد نظر شما برای کاهش وزن عکس برداری کند. در آخر در مورد نتایج پیش رو و اهدافی که در مورد کاهش وزن دارید کاملا با شما تبادل و صحبت انجام می‌شود.

 

چگونه بفهمم که کاندیدای خوبی برای استفاده از دستگاه کول تک هستم؟

دستگاه کول تک دقیقا برای رفع چربی‌های مناطقی از بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد که دارای چربی‌های سفت شده و سخت هستند و حتی با ورزش‌های سختی نیز قابل رفع نیستند. دستگاه کول تک برای کاهش چربی و کاهش سایز مورد استفاده قرار می‌گیرد، نه برای کاهش وزن به صورت مستقیم.

برای اینکه بتوانیم تاثیر دستگاه کول تک بر بدن شما را بررسی کنیم نیاز است تا بتوانیم با شما مشاوره داشته باشیم. حتما با متخصصین  کلینیک زیبایی ایرانیان تماس بگیرید تا به صورت تخصصی راهنماییتان کنند.

آیا پس از جلسات درمانی نیاز دارم که برنامه غذایی و ورزشی خاصی را دنبال کنم؟

خیر. هیچ نیازی به استفاده از برنامه‌های غذایی و ورزشی خاص نیست. البته تجربیات ثابت کرده افرادی که سبک زندگی روزمره و غذایی سالمی دارند نتیجه سریعتر و بهتری دریافت می‌کنند.

 

آیا نتیجه بدست آمده پس از مدتی از بین می‌رود؟

سایز از دست رفته پس از استفاده از دستگاه لاغری کول تک قابل بازگشت نیست مگر اینکه اضافه وزن زیاد و یا سبک زندگی ناسالم برای مدتی طولانی داشته باشد که در ان صورن کل بدن سایز اضافه می‌کند.

البته تجربیات ثابت کرده افرادی که از این راه درمانی استفاده می‌کنند خیلی محتاط‌تر در سبک زندگی و فعالیت روزمره و حتی رژیم غذایی عمل می‌کنند.

 

سوالات متداول

آیا  با یک جلسه کول تک میتوانم نتیجه بگیرم؟

در واقع این سوال بسیار کلی است و به هدف شما، شرایط فعلی بدنی شما  BMI شما و خیلی چیز ها بستگی دارد اما طی یک  جلسه بین ۴-۳ کاهش سایز را تجربه خواهید کرد.

آیا نتیجه استفاده از کول تک دائمی است یا موقتی؟

با توجه به از بین بردن سلول های زیر جلدی چربی ناحیه مورد نظر، نتیجه کول تک دائمی است.

آیا استفاده از دستگاه کول تک سن خاصی دارد؟

توصیه میشود افراد بالای ۱۸ سال سن از این دستگاه استفاده کنند.

آیا استفاده از دستگاه های دیگر را به صورت مکمل همراه با کول تک توصیه میکنید؟

بله، چنانچه میخواهید نتیجه بهتر، سریع تر و کامل تری بگیرید حتما از یک پیکج درمانی (مجموعه از روش و دستگاه ها استفاده کنید.

آیا استفاده از دستکاه کول تک نا محدود است ؟

خیر شما نهایتا مجاز هستید که هر سال ۳ بار کول تک انجام دهید.

فاصله زمانی بین هر جلسه کول تک چه مدست است؟

فاصله زمانی بین هر جلسه کول تک حداقل یک ماه و نیم تا دو ماه است.

 

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره دقیق‌تر پوستی با کارشناسان کلینیک ایرانیان با شماره تماس ۰۲۱.۷۵۹۰۰ تماس حاصل فرمایید.

به این مقاله امتیاز دهید

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

۲ دیدگاه

  • سلام دوست عزیز
   برای ارتباط با کارشناسان ما می تونید از طریق همین سایت بصورت آنلاین صحبت کنید و یا از قسمت تماس با با درخواست ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
   ممنون از لطف و مهربانیتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *