دستگاه لاغری کول تک

لاغری با دستگاه کول تک

رسیدن به اندامی مناسب برای هر شخصی آرزو است و هر کسی تلاش می‌کند با ظاهر خوبی در جامعه ظاهر شود. با این حال، روش‌های مختلفی برای لاغری وجود دارند که شاید همه آن‌ها نسبت به تبلیغی که برای آن‌ها می‌شود، چندان کارساز نباشند. دستگاه کول تک یکی از مؤثر ترین و مطمئن ترین روش‌ها برای از بین بردن چربی در بخش‌های مختلف پوست به شمار می‌رود که به شما این امکان را می‌دهد بدون گذراندن وقت طولانی و ورزش‌های سنگین، به اندام ایده‌آل خود دست پیدا کنید.

مشاوره رایگان ۲۴ ساعته
۷۵۹۰۰ – ۰۲۱

ویژگی های دستگاه کول تک

مقرون به صرفه
نداشتن عوارض جانبی و غیر تهاجمی
نداشتن درد
کم بودن عوارض جانبی و دوره نقاهت
کاهش سایز
زمان کوتاه

لاغری با دستگاه کول تک

رسیدن به اندامی مناسب برای هر شخصی آرزو است و هر کسی تلاش می‌کند با ظاهر خوبی در جامعه ظاهر شود. با این حال، روش‌های مختلفی برای لاغری وجود دارند که شاید همه آن‌ها نسبت به تبلیغی که برای آن‌ها می‌شود، چندان کارساز نباشند. دستگاه لاغری کول تک یکی از مؤثر ترین و مطمئن ترین روش‌ها برای از بین بردن چربی در بخش‌های مختلف پوست به شمار می‌رود که به شما این امکان را می‌دهد بدون گذراندن وقت طولانی و ورزش‌های سنگین، به اندام ایده آل خود دست پیدا کنید.

دستگاه کول تک چیست ؟

دستگاه کول تک (cool tech) که یکی از روش‌های لاغری محسوب می‌شود، بدون هیچ گونه دردی، چربی‌های زیر پوست شما را از بین می‌برد. این دستگاه که کاملاً غیر تهاجمی بوده، از تکنولوژی روز دنیا استفاده می‌کند و چربی‌های زیر پوست شما را انجماد و سپس از بدن خارج می‌کند. از آنجا که چربی در بدن به صورت کاملاً قرینه به وجود می‌آید، برای از بین بردن این چربی به صورت انجمادی از هندپیس دوتایی استفاده می‌شود. این در حالی است که برای برخی نواحی یک طرفه مانند غبغب، متخصصان از هندپیس تکی این دستگاه استفاده می‌کنند.

دستگاه کول تک برای لاغری

مهم ترین دلیل استفاده بسیاری از متخصصان از این دستگاه این است که به متقاضیان کمک می‌کند چربی‌های بخش‌های مختلف بدن را از بین ببرند. پس اگر شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که چربی ناخواسته زیادی دارید و می‌خواهید به اندام ایده آل خود دست پیدا کنید، استفاده از دستگاه کول تک می‌تواند گزینه کاملاً مناسبی باشد. بعد از گذشت یک جلسه، می‌توانید نتایج قابل ملاحظه ای برای لاغری مشاهده کنید.

دستگاه لاغری کول تک چگونه عمل می‌کند؟

فرایند عملکرد این دستگاه به این صورت است که در اولین مرحله، چربی‌های پراکنده بخش‌های مختلف زیر پوست را در یک نقطه جمع می‌کنند و به کمک انجماد، این سلول‌های چربی را برای همیشه از بین می‌برند.
در ادامه این فرایند، سلول‌های مرده در زیر پوست به شکل کاملاً طبیعی از بین می‌روند و برای بیرون شدن آن‌ها، باید بدن به سوخت و ساز طبیعی خود ادامه دهد. پس از گذشت کمی زمان، سلول‌های چربی در بدن شما کوچک و کوچک تر می‌شوند و به همراه داشتن رژیم غذایی مناسب، می‌توانید از چربی‌های زیر پوست برای همیشه خلاص شوید.

نواحی مناسب برای لاغری با دستگاه کول تک

دستگاه کول تک به از بین بردن چربی‌های موضعی بدن کمک زیادی کند. مهم نرین هدف این روش هم کاهش سایز است و نباید از آن انتظار داشته باشید وزن شما نیز کم شود. برخی از مهم ترین نواحی که برای از بین بردن چربی می‌توانید از دستگاه کول تک استفاده کنید، عبارتند از:
• ران‌ها
• شکم
• پهلوها
• کمر
• بازو
• غبغب

مزایای دستگاه لاغری خون تک

می‌توان با اطمینان گفت که دستگاه کول تک نسبت به بسیاری از روش‌های تهاجمی دیگر، مزایای فوق العاده بیشتری دارد. به همین دلیل اغلب پزشکان توصیه می‌کنند برای لاغری و کاهش سایز از این روش استفاده کنید. در اینجا برخی از مهم‌ترین مزایای استفاده از این دستگاه را فهرست کرده ایم تا شما را مطمئن کنیم دستگاه کول تک نسبت به بقیه روش‌ها، گزینه مناسب تری است.
• مقرون به صرفه
• نداشتن عوارض جانبی و غیر تهاجمی
• نداشتن درد
• کم بودن عوارض جانبی و دوره نقاهت
• کاهش سایز
• زمان کوتاه

سیستم خنک کننده دستگاه لاغری کول تک

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، دستگاه کول تک برای از بین بردن چربی‌ها از روش انجماد استفاده می‌کند. در این شرایط، این دستگاه باید سیستم خنک کننده قوی داشته باشد تا بتواند در این زمینه عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

سیستم خنک کننده دستگاه لاغری کول تک

سیستم خنک کننده این دستگاه تأثیر زیادی در افزایش عملکرد و کارایی آن دارد و می‌تواند به بهترین شکل، چربی‌های بخش‌های مختلف بدن را جمع کرده و با فرایند انجماد، آن‌ها را به صورت طبیعی از بدن خارج کند.

عوارض دستگاه کول تک

هنگامی که افراد می‌خواهند از دستگاه‌های مختلف برای لاغری استفاده کنند،شاید ترس زیادی نسبت به عوارض جانبی این دستگاه‌ها داشته باشند. این در حالی است که دستگاه کول تک هیچ گونه عوارض جدی ندارد و شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن و فقط با گذشت چند جلسه، به اندام ایده آل خود دست پیدا کنید. البته همه این مسائل تا وقتی است که شما یک کلینیک لاغری معتبر به پزشک متخصص برای انجام این کار انتخاب کنید.

تعداد جلسات لاغری با دستگاه کول تک

اما به نظر شما چند تعداد جلسه باید برای استفاده از دستگاه کول تک به پزشک مراجعه کنید تا به نتیجه مورد نظر خود برسید؟ این جلسات به میزان چربی‌های زیر پوست شما بستگی دارد و در هر فرد با شخص دیگر متفاوت است. اما به طور کلی، با مراجعه 3 جلسه برای استفاده از این دستگاه، می‌توانید اندام مناسب خود را پیدا کنید. البته توجه داشته باشید که بین این جلسات، باید نهایتاً یک تا دو ماه فاصله بیندازید.

ماندگاری نتایج لاغری با کول تک

کول تک به شما کمک می‌کند که چربی‌های زیر پوست خود را برای همیشه از بین ببرید. به همین دلیل هم در صورتی که رژیم غذایی و ورزش مناسبی داشته باشید، می‌توانید مطمئن باشید که نتایج لاغری با استفاده از این روش تقریبا دائمی خواهند بود.

مراقبت های بعد از جلسات لاغری با کول تک

در صورتی که یک تا دو ماه این جلسات استفاده از دستگاه کول تک فاصله بیندازید، می‌توانید به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید. هیچ برنامه غذایی و ورزشی خاصی برای بعد از جلسات لاغری با استفاده از این روش نیازی نیست. با این حال، تجربه نشان داده که افرادی که سبک زندگی سالمی دارند و غذاهای سالم تری مصرف می‌کنند، نتیجه بهتری از دستگاه کول تک خواهند گرفت.

هر جلسه لاغری با دستگاه کول تک چقدر طول می‌کشد ؟

تعداد جلسات لاغری با دستگاه کول تک، به محدوده تحت درمان بستگی دارد. اگر بخواهید بخش کوچکی از بدن خود را با استفاده از این روش درمان کنید، تقریباً 40 دقیقه زمان میبرد. در صورت بیشتر بودن این منطقه، ممکن است فرایند لاغری به 70 دقیقه هم به طول بیانجامد. از آنجا که دستگاه کول تک دو دسته برای سرد و منجمد کردن چربی‌ها دارد، می‌تواند دو ناحیه را به صورت همزمان درمان کند.

هر جلسه لاغری با دستگاه کول تک چقدر طول می کشد - دستگاه لاغری کول تک

لاغری با دستگاه کول تک در تهران

می‌توان با اطمینان گفت که استفاده از دستگاه کول تک یکی از مطمئن ترین و امن ترین روش‌ها برای از بین بردن چربی‌های زیر پوست است. شاید برای شما جالب باشد که بدانید استفاده از این دستگاه در بیشتر از 40 کشور سراسر دنیا رایج است. با مراجعه به کلینیک زیبایی ایرانیان، می‌توانید از تجهیزات مدرن و پیشرفته آن‌ها برای لاغری استفاده کنید و از نتیجه دائمی آن برای داشتن اندامی ایده‌آل، لذت ببرید.

بستن محتوا بیشتر بخوانید

درخواست رزرو نوبت در کلینیک ایرانیان

لطفا شماره تماس و مشخصات خود را در فرم زیر وارد نمایید، تا برای رزرو وقت قطعی و ثبت تاریخ و ساعت، همکاران ما با شما تماس بگیرند.

رزرو آنلاین نوبت

این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.

سوالات متداول درباره دستگاه کول تک

این موضوع تا حد زیادی به میزان تجمع چربی بستگی دارد. در شرایط معمولی، با گذراندن یک جلسه استفاده از دستگاه کول تک هم می توانید به کاهش سایز قابل توجهی دست پیدا کنید.
از آنجا که این روش کاملاً غیر تهاجمی و بدون درد است و هیچ دوران نقاهت طولانی ندارد و به محض تمام شدن یک جلسه، می توانید به کارهای روزمره خود بپردازید.

مطالب خواندنی درباره لاغری به تناسب اندام

علاوه بر ورزش و رژیم چه راه هایی برای لاغری وجود دارد - کاهش وزن با مایعات
آیا به دنبال راهی آسان و موثر برای از بین بردن وزن...
چرا باید لاغر کنیم
ورزش‌های معمولی وجود دارد که نوید نتایج سریع را می‌دهند،...
لاغری برای سلامتی و زیبایی
در جامعه امروزی مفهوم زیبایی مترادف با لاغری شده است....
لاغری شکم
خوردن یک رژیم غذایی متعادل که سرشار از غذاهای کامل...
لاغری و خوش اندامی
لاغری و خوش اندامی به داشتن بدنی با مقدار کمی چربی...

نظر مشتریان کلینیک ایرانیان

سوال یا نظرات را با ما در میان بزارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدرباره ماجوانسازیتماس فوری